Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampamyam bittiği için bugün türk telekom müdürlüğüne gittim, müdürlük ttnetten daha pahalıcı çıktı. İnternet ayrı telefon ayrı taahhüt yapıyorlar. İnternet 24 ay 49 tl (tabi 24 mbps - 35 gb AKN olan paket)
    24 mbps - 75 AKN olan paket 54 tl.

Telefon 24 ay 12 tl (konuştukça öde paketi)

İnternete verdiği 49 tl olan ikna kampanyası, telefona ikna veremiyor. Çok zorladım ama daha düşük yok dedi, ttnet bile sizden daha iyi fiyat söyledi dedim. Onların sistemi ile bizim sistem farklı diyor. İşlem yapmadan çıktım. Çıkınca ttnet aradım çiftetelli kampanyasını aldım, hayırlısı olsun bakalım.

Aldığım kampanya budur. >http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 23 Kasım 2015; 15:25:31 >

• Arkadaşlar ttnet ofiste imzaladığımız taahhütlerin faturaya yansıyacak fiyatını internetten görüntüleyebiliyor muyuz?
  • 59,90 hipernet 24 mbite kadar 24 ay taahhüt+tlf konuştukça öde+vdsl modem 7x24=168 tl
    Paket uygun mudur arkadaşlar? Daha iyi bir paket yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

59,90 hipernet 24 mbite kadar 24 ay taahhüt+tlf konuştukça öde+vdsl modem 7x24=168 tl

67 tl modem ile birlikde 24 ay doğrumu? ikna kampanyasımı normal paketmi bu şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

quote:

59,90 hipernet 24 mbite kadar 24 ay taahhüt+tlf konuştukça öde+vdsl modem 7x24=168 tl

67 tl modem ile birlikde 24 ay doğrumu? ikna kampanyasımı normal paketmi bu şimdi

Normal paket,çiftetelli kampanyası.TTnet müşteri hizmetlerinden aldığım fiyat bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

quote:

Normal paket,çiftetelli kampanyası.TTnet müşteri hizmetlerinden aldığım fiyat bu.

bence fiyat normal.
    ben haziranda 2 yıl sözleşme yaptım yeni abonelik yalın net 24 megabit 100gb + modem
    ilk yıl 52 ikinci yıl 72 tl
    sonra teklifde blundular 35 megabit yaptırdım 10 tl fark ile şuan 60 tl veriyorum ikinci yıl 79 tl olacak

• Kampanyamın bitmesi ile bugün Telekom ofisten ikna paketlerinden 24 ay karşılığında aylık 54 Tl bedelle yeniledim sözleşmemi. (Alo konustukça öde dahil)

Telefondan internet kullananlar içindir.

Zaten NETLİMİTSİZ 8 Mbite kadar 50 GB AKN kotasına 54-55 tl ödüyordum. (Tel Alo Konuştukça Öde_7 TL dahildir )

Şimdi ise 16 Mbite kadar ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN kotalıya 24 Ay Net Avantaj Kampanyasına geçtim. Telefon paketi olarak 250 dakika her yöne Alo Konustuk öde'den aldım. Bu arada Alo konustukca öde bedeli 10 Tl imiş. Yani Ultranet paketi 44 Tl oluyor.

Değerlendirmek isteyenlere arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 23 Kasım 2015; 21:29:47 >

• Bende bugün iptal ettirdim internet hattımı ve telefon hattımı ararlarsada açtırmayı düşünmüyorum.Evden modemle internete girmek nedir mobil net varken cebimde istediğim her yerde giriyorum. 100m2 yerde kullanıcam diye 50 60 TL vermeye değmez. Ttnet gibi bir firmadan kurtulduğum için mutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Selamlar.
    Bu sayfayı uzun takip sonucu nihayet türk telekom genel müdürlüğüne gidebildim. Bugün itibari ile 24 ay 16mbps 75gb akk ultranet aylik olarak 49 tl ye bağladım. Anlatıyorum; temsilciye gidip kontrat yapmak istedigimi soyledim. 24 ay 57 lira cektiler. İstemiyorum ben 2006 yilindan buyana turktelekom ve ttnet musterisiyim verdiginiz fiyatin altinda ayni kampanyayi x firma veriyor dedim. O halde benimle gelin dedi. Üst kattaki temsilciye pasladi. Yine ayni senaryoyu okudum. Ve basarili da oldu. 49 tl ye 24 ay yapti. Hayirlisi olur insallah.
    Tavsiyem hemen verdikleri fiyati kabul etmeyin. Gidip dis gosterin hemen su koyveriyorlar arkadaslar. Herkese iyi forumlar.

bu taktik evine hiç ttnet bağlatmamış birisi olarak benim içinde geçerli olurmu dersiniz..

• Bugün itibariyle ultranet 16 mb 75 gb AKN 24 ay taahhüt ile 59.90 a alo konuş dahil abone oldum.
    Öğleden sonra müdürlüğe gidip ikna kampanyası bekledim ama artık yapmadıklarını soylediler. sanırsam bir standart getirmeye çalışıyorlar artık çünkü ipin ucunu kaçırdılar epey. bu fiyatlar böyle devam ederse gerçi üye de bulamayacaklar ama 2 sene boşuna bağlamıyor adamlar. turksat kablo olmaması fiber altyapı eksikliği alternatifsizlik mecbur kılıyor bizi yoksa yanından geçmeyeceğim ttnetin.
    vodafone.net deneyeyim dedim 7 12 gün arası kurulum yapılır diyor. peki sadece 49 mu ödeyeceğim dediğimde evet dediler. ancak ttnet müşteri temsilcisi 98 tl telsiz ücreti 18 tl yalın internet vs vs bunları kim ödeyecek bizde kapatıp açsanız aynen bize de ödeyeceksiniz deyince ikna oldum zaten.
    kısacası 60 tl altına pek bir şey bulunmuyor...
  • merhaba. ben öğrenciyim, tek yaşıyorum. eve internet bağlatmam lazım evde modemim var bana ne önerirsiniz. taahütten korkuyorum çünkü erasmus'a gidebilirim ya da ev değiştirebilirim 1-2 sene içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Vodafone dan alın 50 tl

Hocam vodafone ye pek bulaşmak istemiyorlar. ttnet alt yapısını mı kullanıyor onlar nasıl oluyor ? ttnette o fiyatlara bir tarife varmıdır ?
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Amaç eski müşteriyi kaybetmemek, "ikna kampanyası" adı altında veriliyor. Tabi şansınızı deneyin :)
  • Merhaba arkadaşlar,Dsmartnet abonesi iken Ekim 2014 ayında 4440375 Müşteri hizmetlerinden aranarak 16 mbps internet 44 Tl. alo konuştukça öde ev telefonu 7 Tl. 24 ay boyunca toplam 51 Tl. ödeyeceksiniz teklifini dsmart taahhüdüm o ayın sonunda biteceği için kabul ettim.İnternet sözleşmesi eve gönderildi imzalayıp geri gönderdim,alo sözleşmesini bulunduğum yerdeki ttnet bayiilerinden yapabileceğim söylendiği için bayiide 24 aylık sözleşmeyi imzaladım. Tttnet alo'yu bana 12 ay olarak tanımlamış ve bu ay onlara göre taahhüt sürem dolduğundan ttnet alo 7 Tl. yerine 18 Tl. olarak tahsil edilecek. Defalarca şikayet oluşturdum ancak bayiide size 12 ay olarak tanımlanmış hatta yeni abonelere 24 ay alo taahhüdü yapılamadığı bayii tarafından size anlatılmış siz de kabul etmişsiniz diye beyanda bulunuyorlar,oysa böyle bir şey söylenmediği gibi söylenmiş olsa bile neden o zaman 12 aylık değil de 24 aylık taahhütname imzalatıldı. Şimdi orda söylendiği varsayılan sözmü geçerli elimdeki 24 aylık taahhütnamemi geçerli,Ttnet şikayetlerime talebiniz reddedilmiştir diyerek herhangi bir işlem de yapmıyor.Bimer'e,Btk'ya yazdığım şikayetlerden de bir şey çıkmadı. Ben bu parayı bir yıl daha öder daha sonra Tüketici hakem heyetine gidip geri alırım fakat bu konuda sizin de fikrinizi almak istiyorum. Ayrıca siz siz olun ttnetin telefonda verdiği taahhütlere inanıp benim durumuma düşmemek için dikkatli olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Kampanyamın bitmesi ile bugün Telekom ofisten ikna paketlerinden 24 ay karşılığında aylık 54 Tl bedelle yeniledim sözleşmemi. (Alo konustukça öde dahil)

Telefondan internet kullananlar içindir.

Zaten NETLİMİTSİZ 8 Mbite kadar 50 GB AKN kotasına 54-55 tl ödüyordum. (Tel Alo Konuştukça Öde_7 TL dahildir )

Şimdi ise 16 Mbite kadar ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN kotalıya 24 Ay Net Avantaj Kampanyasına geçtim. Telefon paketi olarak 250 dakika her yöne Alo Konustuk öde'den aldım. Bu arada Alo konustukca öde bedeli 10 Tl imiş. Yani Ultranet paketi 44 Tl oluyor.

Değerlendirmek isteyenlere arkadaşlar.

Ben de aynı paketi aldım. Aslında hipernet düşünüyordum ama ev ana kutuya uzak olduğu için taahhüt edilen 24 mbit hıza ulaşamayacağım söylendi. Ben de vazgeçtim hipernetten. AKK 50 gb yerine 75 gb olsaydı süper olacaktı, ama 5 tl fazla olunca yaptırmadım.

• taahhüt istemediğim için bugün mh 49 liraya 12aya kadar kullanabilirsiniz dediler, istediğim zaman iptal edebilirmişim. doğrumu acaba.
    online işlemlerden şöyle bir görüntü aldım, taahhütsüz indirim yazıyor ama fiyat yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 24 Kasım 2015; 19:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

taahhüt istemediğim için bugün mh 49 liraya 12aya kadar kullanabilirsiniz dediler, istediğim zaman iptal edebilirmişim. doğrumu acaba.
    online işlemlerden şöyle bir görüntü aldım, taahhütsüz indirim yazıyor ama fiyat yazmıyor

Hocam siz bu teklifi nasıl aldınız ? Birde ev telefonu veya yalın net mi kullanıyorsunuz bu fiyata dahil mi ?

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Telefon parası ya da yalın internet erişim ücreti dahil değildir. Taahhütsüz internet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekom mudurlugundeyim suan. 24 ay 55 tl fiyat veriyolar. tahhutsuz 49 sordum boyle bisi yok dediler. 24 ayi mecburiyetten kabul edicem artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobil_adam -- 26 Kasım 2015; 13:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

taahhüt istemediğim için bugün mh 49 liraya 12aya kadar kullanabilirsiniz dediler, istediğim zaman iptal edebilirmişim. doğrumu acaba.

Hocam siz bu teklifi nasıl aldınız ? Birde ev telefonu veya yalın net mi kullanıyorsunuz bu fiyata dahil mi ?

iptal edip kapattıktan 2 gün sonra geri aradılr, gelefon dahil değil. ev felefonu kullanıyor uz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.