Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -OFLU- Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yibo90

16 Mbit 50gb akk 39,90 daha uygunu var mı ?

yalın mı bu tarife? yalınsa çok iyi fiyat bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

quote:

Hayır malesef. TTnet alo için de +5 tl var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: replaa

quote:

Hayır malesef. TTnet alo için de +5 tl var

yine de benden iyisiniz :) geçen ay 49,90 dan 24 ay taahhüt verdim... iptal etmeyi düşünmüyor değilim.
  • Taahütün bitimine 2 ay daha var 6 GB kotalı kullanıyorum. Aradım iptal bölümünü dedim Telekom ofisi 5 te kapanıyormuş iptal edemiyorum başka bir firma bana iyi teklif verdi sizin de ikna kampanyası adı altında kampanyanız var biliyorum işten izin aldırmayın imkanınız varsa yapalım.Hatta elimde bayiden verdiğiniz ikna kampanyası net avantaj tarifesi formu var diye .Baştan durup siz bunları nerden biliyorsunuz dediler arkadaşlarım yaptı Telekom ofistende formu fotoğraf çekip verdiler internette de dolaşıyor dedim kalan 2 aylık taahütünüz önemli değil isterseniz AKK 75 GB 49 tl 24 ay verelim dediler. Bende ısrarla 50 GB 44tl olan yeterli dedim ve kendilerinin veremeyeceğini ama başka birime aktarıp onlar belki verebilir dediler. Yarım saat sonra arandım beyefendi siz 50 GB AKK li 44 tl den 24 ay mı istiyorsunuz diye sordu bende evet dedim tamam deyip onayladılar ve aldım. Sessiz sakin bir şekilde birazda fiyatlara çalışınca hiç uğraştırmadılar Telekom ofisine de gitsek aynısını alacaktık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkin39 -- 29 Ağustos 2015; 10:56:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Taahütün bitimine 2 ay daha var 6 GB kotalı kullanıyorum. Aradım iptal bölümünü dedim Telekom ofisi 5 te kapanıyormuş iptal edemiyorum başka bir firma bana iyi teklif verdi sizin de ikna kampanyası adı altında kampanyanız var biliyorum işten izin aldırmayın imkanınız varsa yapalım.Hatta elimde bayiden verdiğiniz ikna kampanyası net avantaj tarifesi formu var diye .Baştan durup siz bunları nerden biliyorsunuz dediler arkadaşlarım yaptı Telekom ofistende formu fotoğraf çekip verdiler internette de dolaşıyor dedim kalan 2 aylık taahütünüz önemli değil isterseniz AKK 75 GB 49 tl 24 ay verelim dediler. Bende ısrarla 50 GB 44tl olan yeterli dedim ve kendilerinin veremeyeceğini ama başka birime aktarıp onlar belki verebilir dediler. Yarım saat sonra arandım beyefendi siz 50 GB AKK li 44 tl den 24 ay mı istiyorsunuz diye sordu bende evet dedim tamam deyip onayladılar ve aldım. Sessiz sakin bir şekilde birazda fiyatlara çalışınca hiç uğraştırmadılar Telekom ofisine de gitsek aynısını alacaktık.

Merhaba,
    Hocam tam olarak ne dediniz anlayamadım mazur görün. Şuan kontratım yok aylık 70lira civarında ödüyorum. Geçen akşam aradım bana 59tl 75AKK 16mbps teklif verdiler. 24 ay istemediğim için yapmadım. Sizin bahsetmiş olduğunuz gibi ikna kampanyası ayağına iyi fiyat koparabilirsek harika olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Taahütün bitimine 2 ay daha var 6 GB kotalı kullanıyorum. Aradım iptal bölümünü dedim Telekom ofisi 5 te kapanıyormuş iptal edemiyorum başka bir firma bana iyi teklif verdi sizin de ikna kampanyası adı altında kampanyanız var biliyorum işten izin aldırmayın imkanınız varsa yapalım.Hatta elimde bayiden verdiğiniz ikna kampanyası net avantaj tarifesi formu var diye .Baştan durup siz bunları nerden biliyorsunuz dediler arkadaşlarım yaptı Telekom ofistende formu fotoğraf çekip verdiler internette de dolaşıyor dedim kalan 2 aylık taahütünüz önemli değil isterseniz AKK 75 GB 49 tl 24 ay verelim dediler. Bende ısrarla 50 GB 44tl olan yeterli dedim ve kendilerinin veremeyeceğini ama başka birime aktarıp onlar belki verebilir dediler. Yarım saat sonra arandım beyefendi siz 50 GB AKK li 44 tl den 24 ay mı istiyorsunuz diye sordu bende evet dedim tamam deyip onayladılar ve aldım. Sessiz sakin bir şekilde birazda fiyatlara çalışınca hiç uğraştırmadılar Telekom ofisine de gitsek aynısını alacaktık.

Merhaba,
    Hocam tam olarak ne dediniz anlayamadım mazur görün. Şuan kontratım yok aylık 70lira civarında ödüyorum. Geçen akşam aradım bana 59tl 75AKK 16mbps teklif verdiler. 24 ay istemediğim için yapmadım. Sizin bahsetmiş olduğunuz gibi ikna kampanyası ayağına iyi fiyat koparabilirsek harika olur.

Malesef 24 ay vermek zorundasınız. Bir kaç sayfa geride arkadaşların paylaştığı net avantaj fiyat formu var. Ona bakın sonra hafta içi gündüz MH arayın ve iptal bölümünü bağlamalarını isteyin. Fiyatınız çok yüksek ikna kampanyanız var biliyorum elimde formu var deyin. 75 GB AKK li paketi 49 liradan 24 ay alın

• Sadece internet fiyatı mı bu ? Telefon ya da yalın ücreti ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece internet fiyatı mı bu ? Telefon ya da yalın ücreti ?

sadece internet fiyatı yalınlı hali bir kaç sayfa önce paylaşılan formlarda var
  • Ev telefonu ücreti ayrı bir dert zaten şu zamanda. Sağ olun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

2 yıllık 39+5 TL telefon
    2 yıllık 44+10 yalın kullanıyorum.

Tarifeleri yeni yaptım.

bu tarifeleri nasıl aldınız ? yeni üyelik mi ?

39+5 olanın 5 tl si telefon hizmeti sanırım. ben 5 tl olan telefon hat kiralama hizmetinden faydalandığım için bir daha bunu veremeyiz dediler.
  • taahhütüm bitti kapatacağım dedim 6 ay için yüzde 50 indirim tanımladılar eylülde dolacak. tavsiye edebileceğiniz bir kampanya varmıdır ? mesala TTNET ‘ten FİBERNET /HİPERNET müşterilerinin yüzünü güldürecek Çiftetelli Kampanyası ! kullanan var mı ?

şu anda kullandığımı 8 mbit e kadar 50 gb akn lı tarife. böyle bir tarifeyi en ucuz kaça alabilirim ? buna benzer alan varsa yazabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

quote:

2 yıllık 39+5 TL telefon

Tarifeleri yeni yaptım.

39+5 olanın 5 tl si telefon hizmeti sanırım. ben 5 tl olan telefon hat kiralama hizmetinden faydalandığım için bir daha bunu veremeyiz dediler.

bu işlemler ttnet genel müdürlüklerinde iptal talebi alınca oluyor. telefondakiler yapamıyor.
    şuan iki hattı da 3. er kez kampanyaya soktum

ttnet iptal fişi alıp sıraya girin hızı 16 yapıp fiyatı 45 tl civarı yapabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk 2 ay ücretsiz olmak koşulu ile 16 mbps 50 gb akk + 1000 dk telefon 44 tl fiyat verdiler.

44.00 TL mi diye sordum evet dedi. 44.01 gelirse iptal ederim dedim tamam dedi. Kesin bir şey çıkacak bunun altından. Bu firmaya olan güvenim 0.

Yaklaşık 10 yıldır ttnet kullanıyoruz. Düşük hizmet kalitesi ve fahiş fiyatları nedeniyle taahhütün bitmesinin ardından iptal ettirdik. 1 hafta sonra gelen teklif buydu. Bu arada ev değil işyeri.
  • merhaba arkadaşlar, önemli bir sorunum var.

annemlerin evine taşındım.
    burada fibernet abonelikleri var.

fibernet 6gb kotalı ayda 42 tl geliyor. ama tabi bana yetmesi mümkün değil.

telekom a gittim. dediki sizinkinde taahhüt yok. ondan pahalı. sizi 24 ay taahhütlü yaparsak limitsiz 41 tl ye 35 gb a kadar veriririz. 35 gb dan sonrası hız düşer dedi.

anladığım kadarıyla şu alttaki en sağdaki oluyor teklif ettikleri

bir de şöyle bir durum var. kendi kapatıp geldiğim evimde ayda 57 tl ödediğim limitsiz yalın adsl vardı. onu nakil yapayım dedim.

dediki adam, önce annenizin evindeki telefonu ve fiberi kapattıracaksınız. 7 gün sürer. ondan sonra sizinkini nakil için başvuracaz o da 7 gün sürer dedi.
    baktım iş pek ekonomik değil.kapatalım benim adsl i dedim. 340 tl ödemeniz gerekir taahhüt bozduğunuzdan dolayı dedi. e ne yapacaz dedim donduralım dedi. benimkini 6 ay dondurdum.

ne önerisiniz bana?

teşekkürler

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    dondurmakla hiç iyi yapmamışsınız. bence hemen nakil yaptırın. hattı dondurduktan sonra indirimler devam etmiyor. örneğin 6 ay dondurdunuz taahhüt süreniz 6 ay uzuyor fakat kampanyalı fiyat 6 ay uzamıyor. böyle de saçma sapan bir uygulama var ttnette.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

quote:

2 yıllık 39+5 TL telefon

Tarifeleri yeni yaptım.

bu işlemler ttnet genel müdürlüklerinde iptal talebi alınca oluyor. telefondakiler yapamıyor.
    şuan iki hattı da 3. er kez kampanyaya soktum

ttnet iptal fişi alıp sıraya girin hızı 16 yapıp fiyatı 45 tl civarı yapabilirler.

telekom il müdürlüklerinde demek istediniz sanırım. yoksa iptal için taaa genel müdürlüğe gitmeyelim :)

45 tl nin üzerine telefon parası alıyorlar mı ? yoksa hepsi içinde 45 tl mi ?

• Herkese farklı fiyat veriyor üç kağıtçılar. 1 yıl taahhütlü 16 mbit 50 gb akk' lı internetimin süresi dolunca fiyat 49 tl'den 86 tl'ye çıktı.(bu bahsettiğim fiyatlar ttnet alo dahil)
    Gittim Ankara Keçiören Türk telekom müdürlüğü iptal birimine. Hiç ikiletmeden 39+9 tl dedi. kabul ettim. akk 50gb yerine 75 gb olursa fiyat 5 tl daha fazla olacaktı. Daha önce de 39+5tl şeklinde kullanmıştım. Burada okuyoruz daha önce 39 tl almışsınız bir daha olmaz palavralarına inanmayın. Oluyor. Ben aldım.
  • arkin39 kullanıcısına yanıt
    ben yeni müşteri oldum, 24mbite kadar 75 GB AKK 59tl den verdiler, 24 ayda tahattut..
    ikna kampanyaları için sanırım 2 yıl beklemem gerekiyor ? :)
  • merhaba arkadaşlar
    acil olarak yorumlarınızı rica ederim
    24 aylık taahhüdüm biteli baya oldu
    8 mbit netlimitsiz kullanıyordum.geçen gün iptal edin dedim.gittim dilekçe verdim. dün kapatmışlar ancak bugün tamamen kapatmak için aradılar ve bi teklif sundular, kabul etmezsem kapanacak bu akşam edersem de devam,
    teklif şu;
    8 mbiti 16 mbite çıkarmak, yine limtisiz 50 gb akn + 3000 dk ev telefonu dediler ( sanırım ttnet alo 3000 ) gsm dahil değil dakikası 0.10 tl imiş
    bu ikisi için 24 ay 49 tl dediler. nasıl sizce. dsmart + internete geçerim diyodum ama dsmart biraz ihtiyaç fazlası
    bu nası sizce, birde gsm yok çok dezavantaj olur mu?
    saat 14:00 dan sonra arayacaklar
    şimdiden teşekkürler
  • tekrar aradılar, paket alo3000 değilmiş. akşam yediden sabah yediye 3000 dk diyo bide. zaten şu anda bu var. gündüz konuşmalar sabit hat gsm dahil dk/10 krş diyo. 24 ay taahütle zaten internet 50 tl,
    telefonda bedava değil. sinirlendim, kapadım,
    sonradan pişman olacaksınız demez mi bir de
    alo1000+limtisiz net verin dedim. olmazmış. kapadım bende uzak olsunlar
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.