Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (811. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Shadow Operation , BVBLİFE
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.396
Cevap
569
Favori
2.004.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimde kablo sorunu olduğu için sık sık net kesiliyordu. Gittim değiştirdim. Baya bir süre güzel götürdü. Bir süre sonra net tekrar kesilmeye başladı. Bıktım artık dedim. Kapattırmaya gittim. Neyse dedik 2 ay donduralim dedik. Ama netsiz olmuyor. Bu kablo işini Telekom A nasıl yaptirabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Yaptıramazsınız telekom onları karşılamaz.Eğer kabla cat6 kablo değilse cat6 kablo alın.
  • TTnet hızlı internet kampanyası avea işbirliği ile 35 akk lı limitsiz hipernet yalın modem dahil 53 tl 24 ay taahhütlü dün anlaştım bende telekoma gittim ama oradaki eleman bu kampanyanın sadece büyük şehirlerde olduğunu söyledi ne alakaysa.bende 4440375 ten anlaşma yaptım.kargonun gelmesini bekliyorum bakalım.avea hattı olanlar işine yararsa faydalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Yaptıramazsınız telekom onları karşılamaz.Eğer kabla cat6 kablo değilse cat6 kablo alın.

Ama dışardan gelen kablo da sorun var. Binanın içindekini iptal ettik zaten. Daha sonra kendim çektirdim. Olmadık yerlere para döktüm.

• Merhaba Arkadaşlar,
    uzunca bir süredir ttnetliyim adıma kayıtlı 2 adet ttnet hat bulunuyor bunlardan bir tanesinin tahattünü bu ayın 17.sinde bitiyor.
    Mevcut tarifem
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)
    75GB AKN

64 lira ödüyorum.

ttnet kampanyalarına bakarken şu tarifeyi gördüm
    ULTRANET Limitsiz (16 Mbps'ye kadar)
    50 GB AKNTL49TL x 24 Ay

Üstelik bu tarife de modem hediye.

sizce bu tarifeyi seçeyimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 2 Temmuz 2015; 16:06:35 >
  • güzel bir limitsiz hipernet paketi arıyorum, yeni abone olucam.

varmı bilen duyan makul bişey dostlar?

esnaf işi olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

1 yılık taahhütüm 20 gün önce bitmişti. Dün fırsat bulup ttnet ofisine gittim.
    İkna dan sıra aldım ve sıram gelene kadar forumdan bu sayfayı geriye dönük olarak okudum karşıma ne çıkarsa ne diyeyim diye avantajları inceledim.
    Sıram gelince taahhütümün bittiğini yeni kampanyaları öğrenmek istediğimi gerekirse iptal edeceğimi söyledim. Sonra bayan başladı anlatmaya öyle böyle dedim bunların yazılı olduğu bir evrak varsa onu inceleyelim. Sonra 2 sayfalık 24 ay taahhütlü kampanya dosyasını verdi. En makulu 24 ay 44 tl üstüne 10 tl telefon yani 54 tl ye geliyordu. Bende başka kampanyanız yoksa iptal edelim dedim. İptal dilekçesini verdik. Sonra hemen interneti kesmişler :) kadın yeni abonelik yaparsanız bunlardan da faydalanamzsınız vsvs dedi. İptal dilekceme yüksek taahhüt ve fiyat sebebiyle yazdım verdim.

Az önce ise aradılar ve iptal dilekcemin olduğunu ve sebebini sordular, bende uzun taahhüt süresini ve yüksek fiyatı söyledim. Kadın aynı tarifeyi 12 ay 49 tl ilk bir ay bedava olarak kullanabileceğimi söyleyince ha şimdi oldu dedim ve onayladık.
    Kıssadan hisse kapatmaya korkmayın, daha uygun tarife gelecektir. Belki bende ısrar etsem 12 ay taahhütsüz verirlerdi ama gerek yok.
    Ben sizlerin bilgilerinden faydalandım sizde benimkilerden faydalanın.
    Sağlıcakla kalın.

49 lira dediğiniz tarifenizin içeriği nasıl acaba? hız kota?
  • Bana 24 ay tivibu + ultra net limitsiz + 250 dk ttnet alo 60 tl önerdiler. Şu an beklemedeyim. Yarın bir daha gideceğim bakalım ne onerecekler.

• TTnet aloya müşteri hizmetlerinden taşıyabiliyormuyuz.Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

TTnet aloya müşteri hizmetlerinden taşıyabiliyormuyuz.Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

Sanırım direk gitmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: replaa

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

1 yılık taahhütüm 20 gün önce bitmişti. Dün fırsat bulup ttnet ofisine gittim.
    İkna dan sıra aldım ve sıram gelene kadar forumdan bu sayfayı geriye dönük olarak okudum karşıma ne çıkarsa ne diyeyim diye avantajları inceledim.
    Sıram gelince taahhütümün bittiğini yeni kampanyaları öğrenmek istediğimi gerekirse iptal edeceğimi söyledim. Sonra bayan başladı anlatmaya öyle böyle dedim bunların yazılı olduğu bir evrak varsa onu inceleyelim. Sonra 2 sayfalık 24 ay taahhütlü kampanya dosyasını verdi. En makulu 24 ay 44 tl üstüne 10 tl telefon yani 54 tl ye geliyordu. Bende başka kampanyanız yoksa iptal edelim dedim. İptal dilekçesini verdik. Sonra hemen interneti kesmişler :) kadın yeni abonelik yaparsanız bunlardan da faydalanamzsınız vsvs dedi. İptal dilekceme yüksek taahhüt ve fiyat sebebiyle yazdım verdim.

Az önce ise aradılar ve iptal dilekcemin olduğunu ve sebebini sordular, bende uzun taahhüt süresini ve yüksek fiyatı söyledim. Kadın aynı tarifeyi 12 ay 49 tl ilk bir ay bedava olarak kullanabileceğimi söyleyince ha şimdi oldu dedim ve onayladık.
    Kıssadan hisse kapatmaya korkmayın, daha uygun tarife gelecektir. Belki bende ısrar etsem 12 ay taahhütsüz verirlerdi ama gerek yok.
    Ben sizlerin bilgilerinden faydalandım sizde benimkilerden faydalanın.
    Sağlıcakla kalın.

49 lira dediğiniz tarifenizin içeriği nasıl acaba? hız kota?

50gb,16 mbps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IPLT

TTnet hızlı internet kampanyası avea işbirliği ile 35 akk lı limitsiz hipernet yalın modem dahil 53 tl 24 ay taahhütlü dün anlaştım bende telekoma gittim ama oradaki eleman bu kampanyanın sadece büyük şehirlerde olduğunu söyledi ne alakaysa.bende 4440375 ten anlaşma yaptım.kargonun gelmesini bekliyorum bakalım.avea hattı olanlar işine yararsa faydalanabilir.

hocam ben sordum hipere geçerseniz vdsl modemi kendin alacaksın dedi telefonda. size ücretsiz nasıl verdiler modemi? hatta 2 farklı kişiye sordum ikisi de modemi kendin alacaksın dedi.
  • hocam aveadan bana gelen msj içeriği "Değerli müşterimiz size özel TTNET Hızlı İnternet Kampanyası ile limitsiz internet,modem ve bağlantı dahil 38 TL.Hemen Avea veya TTNET satış noktalarına gelin kampanyadan faydalanın" sanırım aveanın kişiye özel kampanyası bu satış noktasına gittim eleman bu kampanya büyük şehirlerde var burada yok dedi ama 4440375 ten hallettiler
  • anladım, teşekkürler.
  • Ne yaptimsa dusmediler. Ttnet alo 250 dk+ultra net 16 mb e kadar sınırsız (50 gb dan sonra hız dusumu) 55 tl 24 ay taahhüt verdik bakalım. İnternete mecburuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Statist

dayanamayıp gittim telekoma ikna kampanyası adı altında sundukları sözleşmeyi ve fiyatları paylaşıyorum arkadaşlar

Dostum yalın ultranet limitsize ekstra para veriyomuyuz sadece 59 tl mi ? Ttnet müşteri hizmetleri her seferinde başka cevap veriyo bana yani yalın internet için ekstra ücret varmı telefon hattı yok diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

quote:

Orijinalden alıntı: Statist

dayanamayıp gittim telekoma ikna kampanyası adı altında sundukları sözleşmeyi ve fiyatları paylaşıyorum arkadaşlar

Dostum yalın ultranet limitsize ekstra para veriyomuyuz sadece 59 tl mi ? Ttnet müşteri hizmetleri her seferinde başka cevap veriyo bana yani yalın internet için ekstra ücret varmı telefon hattı yok diye.

verilmiyor herşey dahil dendi bende öyle kabul ettim sözleşmenin bir örneğini kendinize alın imzalarken üstüne basarak sorun.
  • 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası adı ile şirketime TTNet bağlattım.

Aylık 63,90 TL diye anlaştık. 4x12=48 TL de kurulum ücreti. Yani ayda 67,90 ödeyecektim. Ancak başvuru yaptığım TTNet bayiisi bana "TTNET Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti: 15 TL"den bahsetmedi. Haziran ayı faturası da (18.06.2015-30.06.2015): 59,25 TL geldi. Ancak detaylı göremiyorum faturayı şimdilik. 15 TL içinde mi anlamadım.

Yeni aboneyim ve böyle soygunculuk yapmaları çok gücüme gitti. İkna kampanyası ile başvursam bir şey yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Ne yaptimsa dusmediler. Ttnet alo 250 dk+ultra net 16 mb e kadar sınırsız (50 gb dan sonra hız dusumu) 55 tl 24 ay taahhüt verdik bakalım. İnternete mecburuz.

Ttnet 250dk fiyati nedir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Ne yaptimsa dusmediler. Ttnet alo 250 dk+ultra net 16 mb e kadar sınırsız (50 gb dan sonra hız dusumu) 55 tl 24 ay taahhüt verdik bakalım. İnternete mecburuz.

Ttnet 250dk fiyati nedir acaba ?

10 tl dediler.

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.