Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
28.776
Cevap
577
Favori
2.027.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tvsinema

quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

arkadaşlar ttnet alo 5 lira olan paketimin taahhütü sona erdi, en uygun yenileme ücreti/kampanyası nasıldır?

24x 10tl heryöne 250dk

İknadan alabilirsin.

12 ay yok mu hocam? bir de 5 lira veya 7 lira bitti sanırım? en düşük 10 lira mı öneriyorlar

9tl ye 24 ay, 11tl ye 12 ay , ama dakikaları yok onarın
  • Arkadaşlar merhaba, TT Net aboneliğim (Yalın fiber 50gb 16 mbit) yeni bir eve taşındığımdan dolayı bulunduğum yerde internet altyapısı olmadığı için 6 ay dondurmuştum ve daha sonra açtırdım şu an onlıne işlemlere girdiğimde Kampanya Bitiş Tarihi 04/11/2015 ve Kampanya İndiriminin Bitiş Tarihi ise 13/05/2015 olarak gözüküyor sizden ricam ne yapmam gerekir indirimin bitmemesi için böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç??
  • Merhabalar,taahhütü bitip yeni teklif alan yok mu?
    Telefondan değil de ttnet ofislerinden.
    Telefondan bir aradıklarında 63 dediler kabul etmedim.Diğerinde 59 dediler gene kabul etmedim.
  • kerem313 K kullanıcısına yanıt
    O 6 ay boyunca indirdimsiz fiyattan ödeyeceksiniz, hattınızı döndürürken bunu Söylüyorlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gördüm superonline 25gb aknsiz tarife 99tl aynı tarife 223tl ttnet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

quote:

Orijinalden alıntı: president05

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Türk Telekom Ofisinde ya da TTNET bayisinde İPTAL dilekçesi imzalarsanız 4440375'ten geri arıyorlar. 6 ay %50 indirim (İNTERNET için) arayanlara duyurulur. Yeniden 6 ay %50 indirim aldım.

Aynısını ben de yaptım %50 indirimi kaptım.

Dilekçeyi verince net hemen kapanıyor mu, kapanıyorsa ne kadar sürede geri açılıyor?

Foruma giremedim kusura bakmayın cevap yazamadım.

Önce müşteri hizmetlerini aradım telefonla. tahadütümün bittiğini bir kampanya önermelerini söledim. Bana 24 ay tahadütle 59 lira ttnet alo+ hiperneti sölediler. daha uygunu var mı dedim. su an en uygunu bu dediler. bende iptal edin dedim. Neti kapattılar hemen. Telefon çalışıyordu ama.ttnet müdürlüğüne gidip iptal dilekçemide vermemi söledi müşteri hizmetleri.

Sonra ertesi gün müdürlüğe gittim. ordaki bayan niçin iptal ettiriyosunuz felan dedi. 50 tl 24 ay tahadüt teklifinde bulundu. ben de çok fazla tahadüt var kabul edemem dedim. verdim dilekçeyi.

bir sonraki gün müşteri hizmetleri iptal bölümünden aradılar. yine 50 lira 24 ay teklifi yaptı. ben de yine tahadüt çok fazla daha iii bir teklifiniz yoksa kararım değişmiyecek dedim. ozaman 6 ay %50 indirim var dedi. ben de kabul ettim.
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi president05 -- 19 Mayıs 2015; 1:18:58 >

• TTNET fibernet limitsiz, AKK 75 GB, 24 Mbps'ye kadar 49 TL + TTNETALO 9 TL teklif ettiler. Toplam 58 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 21 Mayıs 2015; 20:35:48 >
  • Kaç aylık bu teklif.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    24 ay.

• 58 tl olan 24mbit hipernet + ttnet alo konuştukça öde 12 ay bedava kampanyam bitti 2 senedir bunu kullanıyordum telekom müdürlüğünden alıyordum. müşteri hizmetlerini aradım iptal bölümüne bağlattım ikna kampanyası istiyorum oradan bir 6 ay %50 rica edeceğim dedim alamadım %50 yi doğruladı fakat direk kendi sunamıyor dilekçe vericen falan uzun iş gene 24 aylık sundu dedim çok. 12 ay istiyorum dedim biraz konuşmanız lazım direk vermiyorlar 12 ay hipernet 24mbit 59 dedi ama extra telefon ücreti var dedi bende dedim benim zaten ttnet alo 2 senedir bu seferde 5 liralık olandan istiyorum dedim kontrol edince okeyi verdi + üstüne bir de 1 ay bedava verdi benim haberim bile yok öyle bir şeyden dedim ver ver ver 12 ay+1 ay bedava + ttnet alo 5 tl yi kaptım. 6 ay %50 den daha iyi daha iyisini alana kadar en iyisi bu herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 23 Mayıs 2015; 17:28:11 >
  • Bir kaç hafta içerisinde benim taahhüt de sona eriyor. Taahhüt bitmeden ttnet'i aramak mı mantıklı yoksa merkez binalardan birine gidip görüşmek mi ?
  • tizar kullanıcısına yanıt
    Siz TTNET Alo için 5 TL fiyatı yeni mi aldınız?Bana güncel ücret 9 TL demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 24 Mayıs 2015; 17:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Siz TTNET Alo için 5 TL fiyatını yene mi aldınız?Bana güncel ücret 9 TL demişlerdi.

dün iptale bağlanıp aldım 2 senedir ttnet alo konuştukça öde kullanıyordum herhangi bir ücret ödemiyordum bu sene en ucuz alternatif buymuş neye göre veriyorlar bilmiyorum biraz pazarlık lazım konuşurken sanırım.
  • tizar kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler.

• arkadaşlar bana yaz için 3-4 ay kullanıp iptal edilecek sınırsız internet lazım akk olmasına gerek yok 3mbit yeter bana böyle bi kampanya varmı veya yapma ihtimalleri var mı
  • Daha ilan edilmemiş ama yakında çıkar sanırım benim oturduğum sitede Satışa başladı superonline fiber 24 ay taahhüt , 3 ay Ücretsiz aylık 49 TL , telefon istersen +5 TL 100 d. Hediye ediyorlar , TTnet de ilk 6 ay %50 indirim ve telefon için 5 TL ye denk gelir sanırım ama TTnet biraz nazlanıyor bu teklifi kolay kolay vermiyor galiba.Superonline fiber imkanı olan arkadaşlar için paylaşmak istedim yaza merhaba kampanyasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleymans

arkadaşlar bana yaz için 3-4 ay kullanıp iptal edilecek sınırsız internet lazım akk olmasına gerek yok 3mbit yeter bana böyle bi kampanya varmı veya yapma ihtimalleri var mı

Bende arıyorum ama denk gelmedim.
  • TTNet: Ayda 73 TL (Telefonsuz-Yalın İnternet), 16 Mbit, 50 GB AKN = Aylık 73 TL dediler.

Taahütsüz, telefonsuz daha uygun bir tarife var mıdır? AKN de olacak.
  • 1 yıldır 52 TL ye kullandığım ttnet alo + sınırsız internet sürem doldu. Aradılar ama artık kullanmayacağım dedim. Sizce yeni bir teklif ne kadar verirler. En son alan arkadaşlar ne kadardan aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

1 yıldır 52 TL ye kullandığım ttnet alo + sınırsız internet sürem doldu. Aradılar ama artık kullanmayacağım dedim. Sizce yeni bir teklif ne kadar verirler. En son alan arkadaşlar ne kadardan aldılar.

Iptal Masası 24 mbit sınırsız fiber + alo 54 TL teklif etti kabul etmedim

• 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.