Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Emre7492 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ben aylık 90 GB kullanım yapıyorum. 15 GB de upload. Benim için önereceğiniz kampanya hangisi? Şuan 67 TL ödüyorum. + Telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +7Can -- 7 Mart 2015; 15:00:33 >
  • TTNet online işlemlere girebilen var mı ?

Ben haftalardır giremiyorum sürekli yönlendirme yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

69tl, 8mbit sınırsız ultranet taahh¨¹t¨¹m bitti. Ayrıca ev telefonu, 18tl klasik hat kullanıcısıyım.

Bende 39tl'ye, 16mbit ultranet limitsiz 50gb akk lı internetimi tanımlattım. Ev telefonuna da indirim ve promosyon aldım.

Hikayem.

Haftlardır bu konuyu okuyoruz. Hep söylenen iptal için telekom m¨¹d¨¹r¨¹ğ¨¹ne git.

Ben d¨¹ztabanım, denk gelir biri, "tamam iptal edelim" der diye korkuyordum.

Neyse bug¨¹n Denizli T¨¹rktelekoma gittim. Oturdum. İptal için geldim dedim. Tabi kimlik alayım dedi personel. Sisteme girdi.

Peki interneti kullanıyor musunuz dedi? Dedim evet.

O zaman 39 tlye sınırsız yapabilirim dedi. Ben içimden diyorum "ya beni kıvrandırmayacak mısınız zaten bunun için geldim."

Ya ben aslında bunun için gelmiştim telefonla m¨¹şteri temsilcileri bu fiyatı vermedi dedim. Evet veremezler dedi.

Hatta nasılsa 24 ay ev telefonluya indirim tanımladık. 12 ay %10 indirim ve 9 ay cep dahil her yöne 500dk vereyim. Nasılsa taahh¨¹t yaptınız dedi.

Kem k¨¹m, ben afalladım. Eee olur.

Nitekim, hiç beni kıvrandırtmadan işimi halletti sağolsun. 7 numaralı banko.

Dışarıda da sinirlendim yalnız. 10 dk da 1 kişi alıyorlar.

Meğer adamların bir d¨¹nya sistem ve evrak y¨¹k¨¹ varmış. Önce iptal dilekçesi hazırlamış, sonra ikna ettim belgeleri, ıvır zıvır. 10 dk boyunca kağıt bekledik falan.

Nitekim, telefondan pazarlığa oturmayın 1 saatinizi ayırın mutlaka T¨¹rktelekom m¨¹d¨¹rl¨¹ğ¨¹ne uğrayın.

@kilecerme Paket ismi ev telefonu olana 24 ay indirim ikna.

39tlden faydalanmak için ev telefonun olmalı.

Resim eklemeye çalışıyorum ama olmadı nedense.

• 2 yıl taahhüt ile 24mbite kadar fiber (35gb akn) + konuştukça öde telefona aylık 53tl ile devam ediyorum.
    Biten aboneliğim aynı şartlarda 1 yıl taahhüt ile 70gb akn 57tl veriyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

TTNet online işlemlere girebilen var mı ?

Ben haftalardır giremiyorum sürekli yönlendirme yapıyor.

Ayni sorun bendede vardi mus hizmetlerini ara ve yeni bir mail adresi ile uye olunuyor gmail uzantili adresler de sikinti var 16 saat sonunda yeni uyelik ekrani aciliyor şimdilik sorun yok bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yeni aboneyim 1 ay olmadı taahhütüm yok. hazır net tanımlatmıştım. ttnet alo da var şimdi bu 39 tl'lik tarifeye geçirirler mi? var mı benim gibi aynı durumu yaşayan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar slm.Verdiğiniz bilgiden dolayı size teşekkür ederim
    Bugün ofisle 12 aylığına 8mbit(HazırNet'im olduğundan dolayı) 42,6TL ye anlaştık. TTNET alo'ya da iki ay sonra taahhüt vereceğiz. Ne çok iyi ne çok kötü.Tek iyi yanı Taahhüt süresinin 24 Ay olmaması.
    Bunlarda online işlem merkezi ve hız testi görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanerg -- 9 Mart 2015; 16:47:33 >

• Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6 ay önce %50 indirimli TTNET Fiber İnternet ikna kampanyasından faydalanmıştım 39.9 ödüyordum. Mart ayı içinde bu kampanya bitiyor. Bitince gidip kapattırıyorum diye tehdit edeyim mi :) Tavsiyeleriniz ne olur?

Teşekkür ederim.

• Şimdi benim bu ay bitiyor ne alıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenlik06 -- 9 Mart 2015; 20:30:49 >
  • bence 24 ay taahhüt kötü değil. her sene haşırt diye zam yapıyor TTnet, uğraşılmıyor. 24 kafa rahatlığı paha biçilemez.
  • 24 ayda indirim gelmeyeceği kesin :) Bende aynı fikirdeyim.
  • Ttnet Alodaki bazı müşterilere verilen akşam 7 sabah 7 bedava olayı yine bitti galiba.Dakikalar hesapta görünmüyor..
  • arkadaşlar ..
    ben superonline fiber ile digiturk kullanıyorum. taahhütlerim bitiyor. superonline fiber den memnunum hızlı ve hiç kesilmiyor. ancak şampiyonlar ligi maçları ve digitürk e fazla para vermemek adına ttnet e geçmeyi planlıyorum...
    sormak isteğim bir kaç husus var...

- ttnet in web sitesinden verilen kampanya fiyatlarıyla telekom bayilerinden alınanlara farklı mı? bayilere mi gitmek lazım?
    - ttnet in fiber-hiper neti süperonlindan kötü değildir umarım. tecrübe eden var mı?

- 24 mbps - 75 gb = 50 tl (24ay)
    35 mbps - 100 gb = 60 tl (24ay) internetteki kampanya fiyatları makul mu?

- tivibu belgesel paket 20 tl (24 ay) nasıl fiyat?

- superonline 25 mbps - 75 gb = 54 tl (24 ay) fiyat veriyor....

şimdiden teşekürler herkese....
  • 1 ay önce 4440375 aradım. O zaman 16 mbit sınırsız için 44TL verdi ısrarla 39TL istedim vermediler. 1 hafta sonra aradım 51TL gibi bir rakam verdi 44Tl istedim vermedi :) Birkaç gün sonra telekom ofisinde 60TL ye yakın bir fiyat verdi gram inmedi. 1 ay sonra yani dün tekrar aradım müşteri hizmetlerini 16mbit sınırsız için 44TL verdi en sonunda.
  • Hattımı bir hafta önce TTNET Alo' dan TürkTelekoma geçirmiştim, 22 TL' ye Ev Avantaj 100 Dk + Her yöne 800 Dk + Sabah 7 Akşam 7 konuşma olarak sözleşme imzaladım. Bir hafta sonra Online Hizmetlerden kullanım detaylarına baktığımda şok oldum. Toplamda 592 Dk görüşme yapmışım (9.8 Saat)
    Kesin bir sorun var aradım müşteri hizmetlerini kayıt oluşturdum bakalım dönüş yapacaklar. Bu pakete geçen arkadaşlar varsa mutlaka OHM' ye girip kullanım detaylarını kontrol etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

1 ay önce 4440375 aradım. O zaman 16 mbit sınırsız için 44TL verdi ısrarla 39TL istedim vermediler. 1 hafta sonra aradım 51TL gibi bir rakam verdi 44Tl istedim vermedi :) Birkaç gün sonra telekom ofisinde 60TL ye yakın bir fiyat verdi gram inmedi. 1 ay sonra yani dün tekrar aradım müşteri hizmetlerini 16mbit sınırsız için 44TL verdi en sonunda.

Yeni abone olarak mi o fiyati verdiler ? Alo ile birlikte mi ? Ve ekstra yansittiklari bağlantı ücreti modem ücreti vb gibi ekstra bir ücreti var mi?
    Iyi sordum = )

• banzar B kullanıcısına yanıt
    Eski abone 24 ay taahhut ve sadece internet.

• Arkadaşlar aldığımız fiyat tekliflerine yalın mı değil mi, ttnet alo ile birlikte mi değil mi vb. özellikleri de yazalım. Malum yalın fiyatlar ile telefon abonesinin aldığı fiyat çok farklı oluyor. Benimde 12 aylık taahhüdüm 25 nisanda bitecek. 1,5 ay var daha. Sonra ttnet ofisinin kapısına dayanacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hattımı bir hafta önce TTNET Alo' dan TürkTelekoma geçirmiştim, 22 TL' ye Ev Avantaj 100 Dk + Her yöne 800 Dk + Sabah 7 Akşam 7 konuşma olarak sözleşme imzaladım. Bir hafta sonra Online Hizmetlerden kullanım detaylarına baktığımda şok oldum. Toplamda 592 Dk görüşme yapmışım (9.8 Saat)
    Kesin bir sorun var aradım müşteri hizmetlerini kayıt oluşturdum bakalım dönüş yapacaklar. Bu pakete geçen arkadaşlar varsa mutlaka OHM' ye girip kullanım detaylarını kontrol etsinler.

22 TL'lik kampanya mı var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Evet. Sabit ücret yok. 100 Dk + Her yöne 800 Dk + Sabah 7 Akşam 7 3000 Dk bedava.
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.