Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaklaşık olarak 8 yıldır ttnet adsl üyesiyim, 16 mpks 75 gb taahhütüm dün bitti. İyisi ile kötüsü ile 8 yıl sonunda bu hız yetmediğinden fibere geçme ihtiyacı duydum ve az önce gidip uydunete kayıt açtırdım. Ev müstakil katlı olduğundan fiber altyapısı yok, ancak uydunet fiber kutusuna 30 metre uzaklıkta gelip keşif yapacaklar umarım olur. Olmaz isede başka sunuculara bakmayı düşünüyorum ttnet den bıktım açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal birimini arayıp, 24 ay taahhütle 49+10 (Telefon) Geçiş yaptım. Toplamda 150 TL'lik telefon + internet faturasını yarı yarıya indirmiş oldum. Güzel oldu. Burada bilgiler paylaşan herkese çok teşekkürler.
  • Beyler abiler şu linkteki kampanyada

Kampanya kapsamındaki paketler TTNET Alo geçişine kapalıdır. İbaresi var.

Ben şu an konuştukça öde kullanıyorum. Bu kampanyaya geçmek istesem bana engel mi acaba ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/fiberin-krali-kampanyasi.aspx
  • 16 mb Ultranet mevzusuna dahil oldum .
    52 TL yalın olarak 24 ay

63 veriyordum daha önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 22 Ocak 2015; 20:13:44 >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Sanırım Ttnet Alo kullanıcıları bu kampanyayı alabilir ama alo için ayrı taahhüt vermesi gerekli olabilir, çağrı merkezini arayıp bilgi almak daha sağlıklı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Sanırım Ttnet Alo kullanıcıları bu kampanyayı alabilir ama alo için ayrı taahhüt vermesi gerekli olabilir, çağrı merkezini arayıp bilgi almak daha sağlıklı...

Mh yi arayacağım lakin. Geçiş yapmakla mevcut Alo tarifesine devam etmek farklı mı değerlendiriliyor diye bir sorayım dedim. Teşekkürler
  • 8 mb e kadar sınırsız ınternetımı taahhüt bıttıkden sonra 48 tl yapmışlar önceden 44 du.aradılar kampanya alan yok demıstım ama kendı kendılerıne ındıırm yaptılar demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

quote:

Mh yi arayacağım lakin. Geçiş yapmakla mevcut Alo tarifesine devam etmek farklı mı değerlendiriliyor diye bir sorayım dedim. Teşekkürler

Hocam kampanyaya tekrar ayrıntılı göz attım, bu kampanya yeni abonelikte veriliyormuş. Mevcut müşteri bu kampanyayı alamaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

quote:

Hocam kampanyaya tekrar ayrıntılı göz attım, bu kampanya yeni abonelikte veriliyormuş. Mevcut müşteri bu kampanyayı alamaz..

Hocam mevcut hat babamın üzerine. Olmadı bunu kendi üzerime başvururum uygun gelirse. Karşı dairede de amcamlar var onlarla bir şekilde ortak kullanabilir miyim ki wireless falan ?

• Ortak kullanmak her zaman sıkıntılı olmuştur bir başkasının hatası senden sorulur

• Tarifemin suresi bitmis sanirim.60 geliyodu fatura.su an 100 geliyor.hangi tarifeye gecebilirim.netlimitsiz tam isabet kampanyasindayim..ev telefonu icin sabit uctet parasi vermiyodum.ama su an internet 100 liraya patliyor

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Babanızın üzerine olan mevcut hattı iptal edip eğer reşitseniz kendi üzerinize yeni abonelik yaptırabilirsiniz.

Başka bir daireye internet paylaşımı yasal değildir, sıkıntılı yaşayabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44+7 toplamda 51 tl ye 16mb hızında 50gb 24 ay taahhüt yaptırdım iyi fiyat ..
  • Az önce çıktım

24 ay 16 mbit 50 GB 39 TL + 7 TL konuştukca öde

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Az önce çıktım

24 ay 16 mbit 50 GB 39 TL + 7 TL konuştukca öde

Hadi hayırlı olsun, bende bu forum sayesinde öğrenip aynı tarifeye geçmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan4226

44+7 toplamda 51 tl ye 16mb hızında 50gb 24 ay taahhüt yaptırdım iyi fiyat ..

aynısını bende yaptırdım..3. ikna kampanyam... ilk ikisini son iki yılda aldım şimdi 2017 ye kadar uzattım
    1. 39tl ttnet+0tl ttnet alo (net fiyatını tam hatırlamıyorum) 12 ay
    2. 49tl ttnet+5tl ttnet alo 75 akk 12 ay
    3. 44tl ttnet +7 tl ttnet alo 50akk 24 ay

Şunuda ileteyim il defa ikna kampanyasına basvuranlar bizim gibi fosillerden daha iyi fiyat alabilirler...o nedenle 39 tl 16mb 50 akk alanlar ilk teklif alanlardır..bana 5tl den ttnet alo vermediler mesela..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 24 Ocak 2015; 10:54:17 >
  • yakın zamanda konusu edildiyse kusura bakmayın lütfen

6 - 9 ay taahhütsüz ikna kampanyaları vardı, acaba devam eden var mı bunlardan ?
  • 27ocakta taahhüdüm bitiyor, 16gb ultranet 50gb akk için 51.99tl fiyat veriyor müş temsilcisi.

Ne yapmak gerek?

• biuu kullanıcısına yanıt
    İptal bölümüne basvuracaksın

• Benim taahhütüm 20 gün önce bitti.Bu konuyu da yeni gördüm.Şimdi ben iptal ettirmek istiyorum diyeceğim ve onlar teklif sunacak.Hani olmaz da eğer olur da saçma bir teklif yaparlarsa ve ben de kabul etmezsem o teklifi.Tamam o zaman deyip abonelği iptal ederler mi :D
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.