Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Linekerr

quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bugün iptal için MH'ni aradım bana fibernet 24 Mbit 35 GB paketi 44 TL.ye, 75 GB paketi 49 TL.ye verebileceklerini söylediler. Tabii 24 ay taahhüt ile. İşyerinde fazla kotaya ihtiyaç duymuyoruz, 35 GB yeterli. 44 TL.ye iyi mi sizce?

24mbit/75gb/49tl iyimiş....
    Ben bu tarifeden 59.90 istedikleri için iptale gittim...
    Son durum ;
    16mbit/50gb/49tl/24ay

Sizin fiyat fatura tutarımı ,net ödenecek raksm ise bana totoşluk yapmışlar :))

....
    İptal sonrası ilk teklifi kabul ettim...
    Acaba dahada kastırmak mı gerekiyor??

Valla toplam tutar herhalde. Söylenenin haricinde başka bir tutar daha mı oluyor?

Ama 35 GB pakete bir türlü geçiş yapamadılar. Sorunla ilgili kayıt açtılar. Olmazsa 75 GB pakete geçeceğim, ne yapayım.

• arkadaşlar bu 16 mbit 50 gb akk lı paketi 39 tl ye almaya babamı gönderdim gidince de görevliye telefonu ver ben konuşayım dedim neyse babam verdi telefonu görevliye 16 mbit 50 gb 39 tl ye + 250 dk her yöne konuşma sağlayan ev telefonunu 10 tl ye ikna kampanyasından faydalanarak almak istediğimi söyledim. görevli bana 39 tl lik interneti, ev telefonunu türk telekomdan ttnete taşıyanlara verebildiklerini söyledi. o kadar ısrar etmeme rağmen sonuç alamadım. sonuç 16 mbit 50 gb akk 44 tl + 250 dk heryöne konuşma ev telefonu 10 tl toplam 54 tl. sizce bu 39 tl muhabbetinde kandırıldımmı yoksa hakikaten olay bumu ..... saygılar
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/doya-doya-konus-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 14 Ocak 2015; 14:18:13 >
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    kampanya tt müşterilerine yönelik olduğu doğru, ama sisteme girince de onay veriyor tt alo için. örnek: kendim faydalandım bu kampanyadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

kampanya tt müşterilerine yönelik olduğu doğru, ama sisteme girince de onay veriyor tt alo için. örnek: kendim faydalandım bu kampanyadan.

yani sizin ev telefonu ttnetteydi ama interneti size 39 tl ye verdiler doğrumu anladım. çünkü adam bana ne kadar ısrar etsemde 39 tl ye vermedi. ev telefonu türk telekomda olması lazım ev telefonunu bize tt nete geçirirseniz internet o zaman 39 tl olur dedi.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Evet doğru anladınız. Eski tarife de ttnet Alo idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Evet doğru anladınız. Eski tarife de ttnet Alo idi

vay arkadaş o zaman 5 tl x 24 ay = 120 tl zarardayım.... o kadarda ikna etmeye çalıştım olmaz beyefendi olsa yaparım ama maalesef diyip durdu adam ney se sağlık olsun.... eyvallah hocam teşekkür ederim...
  • İkna kampanyası olmadı Bende başka kampanya bakmaya karar verdim.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ikisi-Bir-Arada-Kampanyasi.aspx

Bu paketi düşünüyorum. Ev telefonundan çok arama olmuyor. Daha çok arama geliyor. O açıdan iyi. Hem dakikası da 10 kuruşmuş. Sizce nasıl?
  • 12.1.15 tarihi itibariyle 16 mbps'a kadar 50 GB AKK 24 ay taahhüte 49.90 TL herşey dahil anlaştık sonunda.Akla karayı seçtim yaptırana kadar, taahhütümün bitişi cumartesiye denk geldi, 2 günlük fatura da yansıtacaklar.Kurtuldum şükür ne diyeyim, Türkiye şartları bu :(
  • arkadaşlar, eve internet düşünüyorum ttnet i aradım hızı keşfet paketini önerdi. ilk 12 ay 51 tl sonraki 12 ayda 71 tl dedi. Herşey dahilmiş. Bulunduğum bölgede hiper internet hizmeti verilebiliyormuş. Evde sabit hat yok yalın net olsa olur.

Hangisini tavsiye edersiniz. Hızı iyi olması yeterli aylık 20 gb ı geçeceğimizi sanmıyoruz. Size sormadan yapmadım anlaşmayı Ayrıca aöf öğrencisiyim işe yarar belki diye yazayım dedim.
  • Bugün ttnet bayine gittim tuvibu öğrenmek ve ikna teklifi için daha 1 ay var dediler Sonra gelmemizi söyledi ben 6 ay kala tahattut yenileme yapılıyor dedim ama yok oyle bir sey dediler
    Şimdi bekliyeyim mi napayim z anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amatörttl kullanıcısına yanıt
    1 Aydan az kalması lazım dediler bana, 29 gün varken gittim bende, yaptılar.
  • Bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim.

Yaklaşık 11 yıldır ttnet abonesiyim hiç bir kampanyadan yararlanmadım uzun dönem 49tl ödemiştim 2 3 yıldır 67 tl ye cekmişlerdi ödemesini yapıyordum hiç araştırmadım dün öyle forumda denk gelipde bir test yapıyım dedim hızımı 6mbit e sabitlemişler ttneti aradım 8mbit e güncellediler.

Telefonda elamanlarla görüştüm 67 tl 8mbit hızının az olduğunu belirttim 51.90 a sizi 12 ay veya 24 ay sabit ödemeli 16mbit e cıkaralım dediler kabul ettim 24 ay 51.90'ı şuan netim hızlı bir sorunum yok gectiğim paketimin ne olduğunu bilmiyorum elamanlar önceki paketinizin aynısı sadece hız 8mbit değil 16mbit dediler

bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim iyimi yapmışım kötümü anlamadım sitelerine girdim bir cok kampanyalarını gördüm 51,90 lık olanı göremedim her hangi bir ücret alıcaklarmı extra telde yok dediler sitelerinde paketlerin coğunda extra ödemeler yazıyor vergi damga vs gibi elamanlar sabit 51,90 dediler sınırsız peket kullanıyordum buda sınırsız diye gectim 50gb akk yi gecince her hangi bi ücret vermiyorduk bunda varmıdır her hangi bi ücret bir sıkıntı dezavantaj filan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar, eve internet düşünüyorum ttnet i aradım hızı keşfet paketini önerdi. ilk 12 ay 51 tl sonraki 12 ayda 71 tl dedi. Herşey dahilmiş. Bulunduğum bölgede hiper internet hizmeti verilebiliyormuş. Evde sabit hat yok yalın net olsa olur.

Hangisini tavsiye edersiniz. Hızı iyi olması yeterli aylık 20 gb ı geçeceğimizi sanmıyoruz. Size sormadan yapmadım anlaşmayı Ayrıca aöf öğrencisiyim işe yarar belki diye yazayım dedim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar az önce müşteri hizmetleri iptal bölümünden ikna kampanyası kapsamında 12 ay taahhütle ttnet alo'yu aylık 5 liradan aldım. bunun için ttnet ofislerine gitmeniz gerekmiyor müşteri hizmetlerini arayın herhangi bir temsilciye bağlanın iptal bölümüne aktarmasını isteyin
  • önümüzdeki hafta 1 yıllık sözleşmem doluyormuş. paketim 16mbit net 100gb akk + ttnet alo ile 59 liraydı. şimdi bu miktarı artırmadan daha iyi bir pakete en az 100 gb akk ile geçebilir miyim? son sayfalarda genel olarak 75gb akk 50 gb akk li paketler varmış, onlar işime yaramaz :(
  • s103r S kullanıcısına yanıt
    16 mbit hız şuanda 49.90 lira..Sizi neden o kadar veriyorsunuz anlamadım..Gerçi yılbaşından sonra yine zamlanmıştır ama;neyse,artık olmuş.50 den sonra hız 3 e düşüyor.ilk ay da 4-5 lira gibi bir damga vergisi adı altında haksız gelir alıyorlar o kadar.Sonra sabit 52 lira ödersiniz???Keşke foruma dikkatli baksaydınız,şuan kullandığınız paketi bizler 39 liraya aldık.24 ay taahütlü....
  • makine07 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 11 yıllık aboneym hiç değiştirmedim araştırmadım tarifelere bakmadım uzun yıllar 49 tl sabit ödedim 2 3 yıl önce aradılar zamlanmış 8mbit e 67 tl ödüyordum hızımı test ediyim demiştim 6mbit de sabitlenmiş oldunu görünce aradım telefondaki elamanlar söyledi 51,90 a daha hızlı uygun tarife var diye kabul edip ona gectim

67 tl veriyordum 8mbit 50akk ye şuan 51.90 vericem 16mbit 50akk ye
  • Son iki yılda 12 aylık ikna kampanyaları alıyordum. Eski kampanyam 3 lü avantajda 24 mbps hız 75 gb akk + telefon + Tivi bu idi. Aynı paketi bu sene 65 TL olarak önerdiler. Geçen sene modem vermelerine rağmen bu sene modem de yok. Artık bu insanların ikna kampanyaları bile tat vermiyor.

24 aylık paketi kabul ettim. 24 mbps hız 75 akk + telefon =56 TL. Tivibu yu da iptal ettirdim. İçime çok sinmedi ama kötünün iyisi diyelim.
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    Önceden ttnet alo da mıydınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.