Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

edit: 2 sayfa önceki resim ekinde A7S7 tanımlı olmadığı açıkça gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.E -- 19 Aralık 2014; 11:42:12 >
  • quentin kullanıcısına yanıt
    NETLİMİTSİZ paketini 39 TL'den 24 Ay Tahhütlü olarak teklif ettiler ama bana 2 yıl çok uzun geldiği için kabul etmedim. %30 indirimli 12 aylık aldım. TTNET Alo'ya da ayrı taahhüt verdim, ikisi ayrı ayrı oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 19 Aralık 2014; 14:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

NETLİMİTSİZ paketini 39 TL'den 24 Ay Tahhütlü olarak teklif ettiler ama bana 2 yıl çok uzun geldiği için kabul etmedim. %30 indirimli 12 aylık aldım. TTNET Alo'ya da ayrı taahhüt verdim, ikisi ayrı ayrı oluyor yani.

Size nasıl böyle bir fiyat sundular.Siz yeni müşterimisiniz..Bugün ben yine gittim.Hatta bugün Telekomun içinde tur attım..3 masa ile görüşme yaptım.Hepsi de aynı şeyi söyledi.Bu fiyatlar yok,varsa siz bana olanların hizmet numarasını verin bakalım burdan dediler.Yukarda bir ark.daha yazmış.Tabi böyle birşeyi istemek belki yanlış olur ama;olursa ispatlamış olurum.
    49 liradan aşağı fiyat yok,bu nasıl birşey ya....Acaba bu fiyatları TTnet Alo olan müşterilerine mi veriyorlar...Birde dedim ki;sizin verdiğiniz bu fiyatları telde veriyorlar,buraya kadar gelmeye ne gerek var ki dedim.Siz bana daha uygun birşey verin dedim.Yok;bundan başka yok dediler..Nuh dediler Peygamber demediler..

• Dün eminönü telekoma gittim. Netlimitsiz 39,90 dan var ama ttnet alo 5 tl yok didi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüdüm dün bitti. Öncesinde arayıp 16 mbit 54,90 teklif edilmiş kabul etmemiştim. Bugün Telekom bayisinde 57 Tl denince iptal masasına gittim. 1 yıllık 47.50 Tl. Verdiler 2 yıl olsun dedim 49,90 ve 5 tl telefon 54.90 olur dediler. Zaten 49,90 ödüyordum uğraşmayım seneye diyerekden 8 mbitten 16 mbit 2 sene anlaştım. Görünen o ki fiyatlar eskisi gibi indirim yapılmıyor. Hayırlısı olsun..

• u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    Benimki telefon artı internet. Her biri ayrı ayrı ne kadar bilmiyorum. Toplam 50 lira dendi. Paket adıda ultranet limitsiz 75gb_tek fiyat kampanyası_ikna diye geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün eski sözleşmemin bitip yeni sözleşmemin devreye girmesiyle tivibuda bütün HD kanalları kapattılar. En azından birkaç ulusal kanalında HD'si vardı, onlar da gitti. ABV TTNET.
  • Arkadaşlar taahhütlü sözleşme yapanlar, bu attığım ekrandaki bölümde hatlarına aldıkları kampanya taahhütnağmesini görüntüleyebilen varmı. Ben kampanyayı alalı 1 ay oldu halen yüklenmedi..

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 19 Aralık 2014; 22:01:31 >
  • Beyler bi sorum olacak yardımcı olun TTNET yalın internet kullanıyorum ve 63 TL oduyordum taahutum bitti bundan sonra yalın internet 60 tl olarak mi uzatayim yoksa TTNET alo ile alıp daha ucuza yapabilir miyim öyle imkan varya TTNET aloya ilk defa alabilir miyim neyi tavsiye ediyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: makine07

quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Size nasıl böyle bir fiyat sundular.Siz yeni müşterimisiniz..Bugün ben yine gittim.Hatta bugün Telekomun içinde tur attım..3 masa ile görüşme yaptım.Hepsi de aynı şeyi söyledi.Bu fiyatlar yok,varsa siz bana olanların hizmet numarasını verin bakalım burdan dediler.Yukarda bir ark.daha yazmış.Tabi böyle birşeyi istemek belki yanlış olur ama;olursa ispatlamış olurum.
    49 liradan aşağı fiyat yok,bu nasıl birşey ya....Acaba bu fiyatları TTnet Alo olan müşterilerine mi veriyorlar...Birde dedim ki;sizin verdiğiniz bu fiyatları telde veriyorlar,buraya kadar gelmeye ne gerek var ki dedim.Siz bana daha uygun birşey verin dedim.Yok;bundan başka yok dediler..Nuh dediler Peygamber demediler..

o yukarıdaki arkadaş ben oluyorum. hizmet numarasını verin bakalım dediler (avcılar şube)
    bilmiyorum ne gibi bir mahzuru olur ama uygun fiyatlı olan arkadaşlar paylaşırlarsa koz olarak kullanabiliz.

• Bilenler cevaplarsa sevinirim. Benim taahüdüm normalda pazar günü bitiyordu. Ben cuma günü iptal masasından yeni taahhüd verdim ve şu an online işlemlerde de gözüküyor. Bir sıkıntı olmaz değil mi? Eski taahhüdü bozmuşum gibi bir şey olmaz umarım.
  • Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    Bende böyle 3 lü paket (Tivibu+ttnet alo+fibernet) istiyorum fakat 69 TL 24 ay taahüt verilirse diye ısrar ediyorlar.Siz hangi kampanyadan yaralandınız:herhangibir adı varmı bu kampanyanın?
    Birde bu maçları bütün tivibu kullanıcıları seyrebilecekmi?
  • gkhngl kullanıcısına yanıt
    Bir adı yoktu. Bütün iptal masalarından kolaylıkla alabilirsiniz. Maçlar için ekstra para isterler. Zira ben sözleşmeyi yenileyince hd kanalları bile kapattılar. Sadece sd kanallar var.

• .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyaları iptal bölümüne bağlanarak mı aldınız, yoksa normal müşteri temsilcisinden mi?
  • Arkadaşlar ayın 26'sında taahhütüm bitiyor şuan 75GB AKN'li Hipernet Limitsiz + Tivibu web 78 TL ödüyorum 25TL'de telefon parası geliyor önceden hata yapıp 24 ay taahhüt 12 ay indirim kampanyasını kabul etmiştim. Şimdi 24 ay sabit fiyat ile 75GB AKN'li Yalın Hipernet + Tivibu Web almak istiyorum sizce en düşük ne fiyat verirler? Hat üzerime değil kapattırıp kendi üzerime yeni abonelik alsammı daha avantajlı bir abonelik yapabilirim yoksa mevcut aboneliğim üzerinden kampanya yaparakmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provezza. -- 20 Aralık 2014; 13:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Bu kampanyaları iptal bölümüne bağlanarak mı aldınız, yoksa normal müşteri temsilcisinden mi?

İptal den.
    Peki bağlandığınız anda bunları söylüyorlar mı, yoksa başvuruyu alıp birkaç gün sonra mı aradılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Peki bağlandığınız anda bunları söylüyorlar mı, yoksa başvuruyu alıp birkaç gün sonra mı aradılar?

Hemen o an, görüşme esnasında sunuldu teklifler.
    Teşekkürler hocam. Bir şeyi sormayı unutmuşum. İptal etmek istediğinizi mi söylediniz, yoksa ikna kampanyası mı istediniz?
  • Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    bende iptal bölümüne bağlanarak şu teklifi aldım,
    24 ay tahahhüt 75 gb adil kota 16 mbit hız 49.90 TL
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.