Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GENERALCELL Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptal masasına giderseniz 60 tl teklif ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Arkadaşlar merhaba.

3'lü avantaj kampanyası bu ay bitiyor ve 24 ay boyunca aynı özellikler ile devam etmek için 66 TL önerdiler. Tivibu'ya alıştık ve kullanmak istiyoruz. 24 ay biraz fazla ama elimiz mahkum sanırım.

Telefon+internet+tivibu için 66'dan daha iyi bir öneri alan oldu mu? Duruma göre kabul edeceğim bu teklifi.

Hcm tivubuda belgesel varmi ve kanallar hd mi

• @Kur@mci peki telefon + internet + tivibu dahil mi gerçekten 60 tl? İptal derken telefondan iptal durumunda mı yoksa bayi mi?

@lDirtyHandsl kanalların bazıları hd sanırım. Annemler kullandığı için kanal detaylarını çok bilmiyorum. Fakat tivibu'da HD olmayan kanalların bile görüntü yayını gayet güzel. Belgesel kanalı olarak da sanırım national georaphic filan var. Animal planet yok.
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    Hepsi dahil

• Analdım hocam, bu demek oluyor ki 31 aralığa kadar kullanılacak.

Benim ikna kampanyası olmayan ttnet alo kampanyamda (akşam7 sabah7) yok.

Benim kampanya:
    12 ay tahhütlü 56+7=63 TL toplam.

HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar)_TTNET'le Tam İsabet Kampanyası_Mevcut_2014

TTNET Alo Konuştukça Öde_ 7 TL'ye TTNET Alo Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 16 Aralık 2014; 20:38:39 >
  • Bu Telekoma gidip ikna kampanyasına dahil olan arkadaşlar;16 mb 40 liraya mı aldınız???Telde 50 lira diyorlar da..Bakalım gidebilirsem Cuma günü gitmeyi düşünüyorum.Eğer yaparlarsa ne ala;yok derlerse 50 liraya olanı kabul edeceğim artık.Birde 50 gb sonra hız ne kadara düşüyor bu 16mb hızı.Diğeri 2-3 arası değişiyor da...
  • bugün telekom müdürlüğüne gittim ve 31.12.2014 tarihinde bitecek olan tarifeme

İnternet Paket Bilginiz FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_Modemli_VDSL_Modem_gerektirir_İkna

en uygun ne yapabiliriz dedim, bana verilen teklifler

12 Ay Taahhüt 58,00 TL
    24 Ay Taahhüt 56,00 TL (kuruş kısmıda vardı sanırım)

şeklinde oldu..

tarifem 3 lü avantaj diye geçiyor ama altyapı tivibuyu desteklemediği için kullanamıyordum şimdi ayrıca Tivibu istersem onun içinde ayrıca 9,90 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler...
  • riseof kullanıcısına yanıt
    Tivibu kullanmayacaksanız 12 ay taahhütlü Fibernet tam isabet kampanyası 56 TL.

Bu arada verilen fiyatlara Ttnet Alo dahil mi?
  • evet ttnet alo dahil ikisinin fiyatı o yazdıklarım..

tekrar gidecem tivibu ile ilgili görüşmeye...
    bakalım bi sonuç alabilecekmiyim..
    ayrıca taahhüt sürem bittikten sonra iptal olarak gelsem ne gibi bir teklifiniz olur diye sordum verdiği cevap aynı fiyatlar zaten ben size o fiyatları verdim dedi..
    Anladım, evet zaten en uygun fiyatları vermişler.
    Sadece internet için 50 tl falan oluyor, 5 tl ttnet alo isteniyor.
  • isterseniz hemen işleminizi yapayım dedi veya müşteri hizmetlerinden de aynı fiyatları alabilirsiniz dedi şu tivibu işini çözebilirsem taahhütü yenileyecem bakalım..

bir de bu 3 lü avantajda bulunan tivibu üyeliği neleri kapsıyor biliyor musunuz ??
    Evet kampanyanın son ayında yeni kampanya tanımlanıyor.

Tivibu hiç kullamadım, merakta etmiyorum doğrusu hem zaten pek tv ile işim olmuyor.
  • aslında biraz kafama takılan 12 mi yoksa 24 ay mı taahhüt versem di normalde hep 12 ay aldım ama bu sefer sanırım 24 ay alacam, belki fiyatlar düşer belki başka iss ler gelir diye düşüne düşüne her sene fiyatlar bir tık yukarı gidiyor ben daha fiyatların indiğini görmedim sanırım dahada görmeyiz bizde bu iss ler olduğu sürece....
  • Arkdaşlar internet babamın üstüne onu üstüme alıp sözleşme yenileyip bu kampanyayı yapabilirmiyim

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/ttnet-tivibu-lu-fiber-kampanyasi.aspx
  • Benim taahhüt süresi bittikten 10 gün sonra ancak telekoma gidebildim. Ataköy Telekom'da oldukça fazla sıra bekledim ve sonunda iyi mi kötü mü bilmiyorum ama uğralmamak adına sundukları teklifi kabul ettim. 24mbit fiber internet (35 GB adil kullanım) 41 TL'den 2 yıl taahhüt ve 1 yıl da konuştukça öde telefon için 5 TL'den taahhüt verdim. Toplamda 46 TL'ye anlaşmış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Benim taahhüt süresi bittikten 10 gün sonra ancak telekoma gidebildim. Ataköy Telekom'da oldukça fazla sıra bekledim ve sonunda iyi mi kötü mü bilmiyorum ama uğralmamak adına sundukları teklifi kabul ettim. 24mbit fiber internet (35 GB adil kullanım) 41 TL'den 2 yıl taahhüt ve 1 yıl da konuştukça öde telefon için 5 TL'den taahhüt verdim. Toplamda 46 TL'ye anlaşmış oldum.

Bence iyi fiyat ama kotanız düşük dikkat etmeniz lazım.
    Aldığınız tarifenin 75 GB AKKK olan paket için ne fiyat veririler acaba? TTNet alo ile birlikte 50-55 arası bir fiyat alırsam bende devem edecem..
    Taahhüdüm 27 sinde bitecek 27 sinden önce gitsem iknadan faydalanabilir miyim?
  • Sözleşmem bugün bitti..İkna kampanyası nedir ? Şimdi ttnet i arayacağım..ne demem gerekiyor ? Lütfen yardımcı olun..

ACİLL..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 264burak -- 17 Aralık 2014; 14:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 264burak

Sözleşmem bugün bitti..İkna kampanyası nedir ? Şimdi ttnet i arayacağım..ne demem gerekiyor ? Lütfen yardımcı olun..

ACİLL..

ttneti aramayacaksınız ilinizdeki turk telekom müşteri hizmetlerine gidip hat kapama bölümünden sıra alacaksınız.Faturam yüksek geliyor deyip kapatmayı düşündüğünüzü söyleyeceksiniz onlar da sizi düşük fiyatlarla ikna etmeye çalışacak olay bu..
  • Çok kısa ve açıklayıcı olmuş bir de onlar sizi değil siz onları ikna edin bir kaç sayfa Araştırın burada yazılanları sonrası malum işi çingene pazarlığına çekeceksin sonra istediğin seyi alirsin

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Ya bir de türk telekom a bağlı internet bilmem ne geliştiricilerinden bir kadın aradı..İste siz ya ttnet ya da superonline dan yararlanabilirsiniz dedi..eğer bugün bir kampanyaya geçiş yapmazsanız önümüzdeki ay cezalı 98 TL fatura gelir dedi..Bu doğru mu ? Bismillah daha bugün sözleşme bitmiş aynı gün yeni sözleşme yapmak zorunda mıyım ? Teşekkür ederim bu arada..
  • 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.