Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inceoktay Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.397
Cevap
569
Favori
2.004.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen yıl ki 3 lü avantaj kampanyasından aldığım 49 liralık yalın fibernetin taahhütü birkaç gün önce dolmuştu. Daha uygun birşey bulamadığım için TTNET 'in teklifi olan 59 lira 24 ay taahhütlü Çiftetelli Kampanyası'na geçtik bakalım. Fİyatlar zamlanacakmış güya ocaktan sonra..
  • sakaryadan iptal masasından 39 tl.16mb.50gb olarak aldım 2 yıl ayrıca türk telekom 16 tl telefon harika oldu konuyu açan arkadaşa teşekkürler...
  • Daha önce ttnet abonesiydim ama taşındığım yerde ttnet alt yapısı olmadığı için aboneliğimi iptal ettirmiştim.İptal ettireli 6-7 ay oluyor.Sonunda evimin buraya hizmet getiriyorlar.Bana telefonsuz internet lazım ama 15 lira sabit hat ücreti ödemek istemiyorum.İlk sayfada TTNET Alo dan bahsedilmiş.Bunu sadece mevcut üyeler mi kullanabiliyor yoksa yeni üyelerde yararlanabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 14 Aralık 2014; 0:48:21 >
  • Versalid kullanıcısına yanıt
    Herkes yararlanabilir. Siz hatta daha avantajlı fiyatlardan internet bağlatabilirsiniz.
  • hasanaltay80 H kullanıcısına yanıt
    hasanaltay bende sakaryada ikamet etmekteyim. taahhütüm biteli yaklaşık bir ay oldu. sakaryada nereye nasıl başvurdun biraz işlemleri tarif edebilirmisin. çok iyi fiyat almışsın. umarım bende bu fiyattan alabilirim. teşekkürler
  • silversin S kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran görüntüsü atarmısınız bende bu kampanyadan faydalanmak istiyorum.

Yalın internet + tivibu go ikilisi bulsam onu alıcam ama şuan için en iyisi sizin tarife geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 14 Aralık 2014; 9:47:40 >
  • Taahütüm bitti aradılar 1 yıl 53 tl dediler. Tamam dedim. Ams ttnet alo 15 lira geliyor hiç kullanmamama rağmen. Bu ücreti nasıl azaltabiliriz?
  • Arkadaşlar şuan Fiber kullanıyorum ancak taşınacağım ve yeni evde fiber altyapısı yok. Taahhüdüm ne olacak? İptal edersem bozulacak mı? Taşırsam ADSL olarak taşıyabiliyor muyum?

Tecrübe eden var mı bu durumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukisuki

hasanaltay bende sakaryada ikamet etmekteyim. taahhütüm biteli yaklaşık bir ay oldu. sakaryada nereye nasıl başvurdun biraz işlemleri tarif edebilirmisin. çok iyi fiyat almışsın. umarım bende bu fiyattan alabilirim. teşekkürler

Türk telekom merkez ofis cumartesi açık 3 kadar iptalden sıra al direk yetkiliye şöyle bi arkadaşın 39_aldı diye Zaten direk yaparlar çok kolay hemen oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 ay taahhütlü Ttnet alo 7 tl. Telefonu giden aramalara kapatıp sadece dışarıdan gelen aramalara açık bırakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 14 Aralık 2014; 14:15:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

12 ay taahhütlü Ttnet alo 7 tl. Telefonu giden aramalara kapatıp sadece dışarıdan gelen aramalara açık bırakabilirsiniz.

Peki tarifem nasıl olacak şuanda ben 56 TL veriyorum. Bunun 51 TL'si %30 ind fiber, 5 tlsi de ttnet alo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

12 ay taahhütlü Ttnet alo 7 tl. Telefonu giden aramalara kapatıp sadece dışarıdan gelen aramalara açık bırakabilirsiniz.

Peki tarifem nasıl olacak şuanda ben 56 TL veriyorum. Bunun 51 TL'si %30 ind fiber, 5 tlsi de ttnet alo.

Hocam kusura bakmayın ben bu mesajı size yazmamıştım, telefondan girdiğim için yanlış olmuş.

@carlitoss nick'li üyeye cevep vermek istemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

Hocam,ben aynı durumdaydım.Konuşma ve internet sözleşmem bittiğinde (İki ay aralıklı bittilet) önce internetini iki yıllık (Bir yıllıkda oluyorda,her sene uğraşmaktan bıktığımdan iki yıl yaptım) taahütlü olarak 49 lira.İki ay sonrada aloyu 24 ay taahütlü 7 lira olarak yaptırdım.Toplamda 56 lira ilk faturamda geldi.İki yıl kafam rahat valla.Her sene araştırma yapmaktan bıkmıştım.Sözleşmemde 20 Mbps ye kadar yazsada,24 olarak 75gb'ye kadar alıyorum.Yılbaşında zam geliyormuş.Sözleşmesi biten,bitmek üzere olan arkadaşlar acele etsinler bence.5 lira falan zam koyar bunlar.
    Şimdi baktımda 87 gb. olmuş.Hızım 24 Mbps.75 falan geçmişim yani. :)

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bunu herhalde ttnet ofislerinden yaptırıyoruz. Telefondan oluyor mu acaba?
  • Telefondan yapılıyor ancak ben ofise gidip yaptırdım bir problem çıkmasın diye, sizinde 30 dakikanızı ayırıp ofisten yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 14 Aralık 2014; 15:40:41 >
  • Teşekkürler cevap için gidip bir uğrayım h.içi
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Önemli değil, birde Ttnet Alo 5 tl ikna kampanyası olanı var önce bunu almaya çalışın, orada sistemde kontrol ederler veriliyorsa bunu yaptırın, olmadı 7 tl olanı alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 14 Aralık 2014; 15:55:06 >
  • Arkadaslar ikna kampanyasinda modem veriyorlar mi.. modemim bozuldu da..belki modem de alabilirsem iyi olur ikna ile.. 2 yildir ikna kampanyalarindan faydalaniyorum.. Tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanaltay80

quote:

Orijinalden alıntı: sukisuki

Türk telekom merkez ofis cumartesi açık 3 kadar iptalden sıra al direk yetkiliye şöyle bi arkadaşın 39_aldı diye Zaten direk yaparlar çok kolay hemen oluyor

çok teşekkürler verdiğin bilgiler için haftaya cumartesi bir gidelim bakalım.
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/ttnet-tivibu-lu-fiber-kampanyasi.aspx

bu kampanya nasıl arkadaşlar,kullanan var mı ? taahhüt bitti şuan boştayım

TTNET FİBERNET Limitsiz
    +
    Tivibu Ev 24 Mbps'e kadar 75 GB Tivibu Mini Paket İlk 12 ay TL44,90 / 13-24.ay TL66,90

şu hale bak yahu 75 gb akk var diye seviniyorum
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.