Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat5552 , darth hede Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: istufuk

Arkadaşlar evimde henüz internetim yok:) Yalın İnternet yani telefonsuz almak istiyorum.

Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.Hangisini alayım? Hiç bilgim yok..

Yorum yazacak arkadaşlara şimdiden çok tşk ederim

Edit: Sildim gerek yokmuş.

demek istediğim önce taahhütsüz abone ol ardından iptal masasına bağlat kendini ve bu forumdaki son 4 sayfadaki yöntemleri uygula....
  • arkadaşlar bizim adsl 24 ay 39 lira akk 50gb yapmışlar telekoma ayrı fatura geliyor 18 lira herhalde sizce normalmi bu taahhüttten istediğimiz zaman çıkıp iptal edebiliyormuyuz ceza ödemeden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Ttnet 3'lü avantaj (fibernet) için ilk teklif geldi. Tivibu ile birlikte 24 ay için 68,80 TL, Tivibu olmazsa 59,90 TL. Kabul etmedim. Bakalım tekrar teklif vermek için arayacaklar mı :)

Ayni teklifi bana da yaptılar. Kabul etmedim ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kur@mci

quote:

Ttnet 3'lü avantaj (fibernet) için ilk teklif geldi. Tivibu ile birlikte 24 ay için 68,80 TL, Tivibu olmazsa 59,90 TL. Kabul etmedim. Bakalım tekrar teklif vermek için arayacaklar mı :)

Beni de aradılar iyi gibi sanki daha iyi bir kombinasyonu var mı epeydir takip etmiyorum ben zaten 1 sene de Modem aldığım için gebeyim

• quote:

quote:

Banada yaptılar kabul etmedim

• Taahhütsüz yalın internet 75 TL, 24 ay taahhütle 59.90 dediler kapattım. Piyasada cazip teklif yok. 12 ay 49 TL civarı 50 gb AKK lı bir tarife olursa gireceğim. Şuan cepten giriyorum nete. Bakalım, takipteyim.
  • quote:

quote:

Tekrar aradılar ancak toplantıda olduğum için telefonu açamadım.
    Yeni teklif gelirse paylaşırım.

Üyeliği ipral edince modemi de iade edeceğiz anladığım kadarıyla, onun bir yolu olsa iyi olurdu :)
  • Çiftetelli kampanyasında zaten 24 mbit fiber + TTNet Alo 59.90. Bunu ikna için sunmaları garip.
  • 2.5 senedir ttnet yalın ultranet limitsiz adsl abonesiyim.
    son 6 ayda gelen faturalarım şu şekilde
    69 tl ekim
    68.75 tl eylül
    73.25 tl ağustos
    81.75 tl temmuz
    63 tl
    59 tl

temmuz ve ağutos ayları neden böyle yüksek geldi anlamadım. o yüksek gelen 2 ayla ilgili itiraz edebilir miyim? cayma kampnasyı mı ne öyle bişeye almışlardı beni o sebeple 59 geliyordu ne güzel. artık 69 a sabitlemişler belliki.

en uygun alabileceğim fiyat nedir sizce? tavsiye edeceğiniz kampanya vs var mı? her ay 69 tl yerine daha uygun fiyata geçebilir miyim?

bulunduğum yerde fiber yok.

teşekkürler

81.75 tl gelen aydaki fatura detaylarına baktım aşşağıda fatura detayları. neden yüksek almaışlar anlamadım. hat açılıp kapanmadı. aynen devam ediyor. tahhüt bitince 15 tl yeniden ücret mi almışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 11 Kasım 2014; 19:36:53 >

• Benim kampanyada bitti 73 den az teklif etmediler. 15 lira olan yalın internet bağlantı ücretini ödemeden bağlanıyorum 1 senedir 54 liradan şimdi 10 liraya indiriyoruz 12 ay taahhüt verirseniz diyor. Kalsın iptal ettirecegim dedim. Turkcell Süperonline var görünüyor sitede sizce nasıl tarifeler onlarda.

• Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle böyle bir kampanya mevcut banada 2 seferdir ikna için kullanıyorlar sanırım kabul edicem.
  • 24 Mbps 75 akk li ve ttnet alo 24 aylık taahhütle 59.90 tl dediler. Sonra arayın dedim. Sanırım herkese aynı fiyat. Daha iyisini alan lütfen yazsın da bilelim. Son 20 günüm :)
  • quote:

Henüz telekoma gitmedim. Modem konusunda benim de net bir bilgim yok.

Bende de modem vardı. Israrla sorduğumda modem sizde kalacak taahhüt sonunda demişti. Ha tabi şu var siz elinize alıp giderseniz hayır diyeceklerini zannetmiyorum.

• dekonline kullanıcısına yanıt
    Fiber internette modemi kesinlikle geri alıyorlar.

• Hiper de geri alıyorlar mi modemi?

• Aradılar 59 sadece yalın internet için fiyat verdiler. Tivibu iptal edilecek yani. Kabul etmedim ama alternatifim yok ne yapayım bilemedim

• Ikna kampanyasi devam ederken adslden fibere gecen var mi iptal masasina gidip? Geçen ttnet ile konustum bulundugum yere 87mbite kadar fiber geldigini soyledi. Suan netlimitsiz 8mbit 44 liradan kampanyam var 2015 nisanina kadar. Iptal masasinda bunu degistirip fiber icin en uygun ne alabilirim?
  • Sözleşmede modemin iade edileceğine dair bir ifade göremedim ? Tabi detaylı bir kere daha inceleyeceğim ki eğer öyle bir ifade yoksa zaten modemi iade etmem.
  • quote:

Sözleşmede modemin iade edileceğine dair bir ifade göremedim ? Tabi detaylı bir kere daha inceleyeceğim ki eğer öyle bir ifade yoksa zaten modemi iade etmem.

promosyon ifadesi zaten modemdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Sözleşmede modemin iade edileceğine dair bir ifade göremedim ? Tabi detaylı bir kere daha inceleyeceğim ki eğer öyle bir ifade yoksa zaten modemi iade etmem.

promosyon ifadesi zaten modemdir..

Detaylı inceleme fırsatım olmadı o yüzden birşey diyemiyorum ama Ttnet'in sözleşmede bir açık bırakcağını da sanmıyorum ancak açık şekilde de ifade edilmemişse (promosyon ifadesi nerede geçiyor ve promosyon ifadesinin modem olduğu belirtilmiş midir şu an fikrim yok) modemi de vermek istemeyen vermez. Hoş, Ttnet ile devam etmezsem kablonete geçmeyi düşünüyorum haliyle modeme de ihtiyacım olmayacaktır.

Bu arada ttnet biraz önce yine aradı ve fiyatı 66,80 TL olarak güncelledik dedi. Tabi kabul etmedim.

• 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.