Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ePeP , ePeP Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 44 TL +10 TL yalın ücreti 24 ay taahhüt önerdiler kabul etmedim.
    Taahhüt olayı olmasyadı belki kabul edebilirdim ama maalesef böyle bir firmaya 24 ay taahhüt vermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • J3ASKAN kullanıcısına yanıt
    80-90tl gibi birşey olur, tarifenizin indirimsiz fiyatını ve 15tl de telefonu ekleyin sonuca ulaşırsınız.

Paketlerin asıl fiyatları

+15 tl telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 15 Ekim 2014; 15:46:34 >
  • böyle pahalı oluyor ben sadece ttnet alo ya geçsem daha iyi galiba

ttnet alo paketinin altında bu yazı ne oluyor 9 + 15 mi ödeyecem demek oluyor ?

TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (vergiler dahil TL15) alınır.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J3ASKAN -- 15 Ekim 2014; 15:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3ASKAN

böyle pahalı oluyor ben sadece ttnet alo ya geçsem daha iyi galiba

ttnet alo paketinin altında bu yazı ne oluyor 9 + 15 mi ödeyecem demek oluyor ?

TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (vergiler dahil TL15) alınır.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

Paketli alırsanız paketinize ek 15tl de ödersiniz.

• 12ay39.90=478
    12ay59.90=718
    24ay 7 tlfon =168 toplam
    =1364/24=56.83 :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgürkuaför -- 15 Ekim 2014; 15:50:44 >
  • yada 24 ay taahhut
    44 internet +7 telefon =51
  • İnternet pakiti ile alınınca bu 15 tl ödenmiyordur sanırım değil mi? yoksa pahalıya gelir internet + ttnet alo + 15 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: msenoz

İnternet pakiti ile alınınca bu 15 tl ödenmiyordur sanırım değil mi? yoksa pahalıya gelir internet + ttnet alo + 15 tl

İnternet paketi ile bir alakası yok ayrıyetten yine ödersiniz, fakay bazı kampanyalarda ttnet alo dahil oluyor o zaman ödemezsiniz, ama dahil değilse +15tl yine ödersiniz. Taahhut verirseniz 7tl ödersiniz.
  • msenoz M kullanıcısına yanıt
    10 tl ttnet alo mecburimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende aynı şekilde anladım yaptığım araştırmada, bana taahhüt ile toplam 10 tl 250 dk olarak söylendi çünkü.
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    değil bazıları taahhüt ile 5 yada 7 tl alıyorlarmış ama ben telefonu da arada kullanırım diye 10 tl ye 250 dk daha cazip geldi.
  • Aslında 5-15tl arası bir ücret var, buna isterseniz yalın erişim ücreti deyin, ister telefon söyleyin, ne derseniz deyin, bu bir şekilde ödenecek.

Mevcut abone iseniz ikna kampanyası ile 5tl ye alınabilir, normal taahhütle 7tl ye alınabilir, hiç indirim olmazsa 15tl olur.
  • Ttnetten böyle bir mesaj geldi. Aralıkta sözleşmem bitecek. İkna teklifi mi sunacaklar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kur@mci

Ttnetten böyle bir mesaj geldi. Aralıkta sözleşmem bitecek. İkna teklifi mi sunacaklar acaba?

İkna sadece siz iptal ettirmek isterseniz sunarlar. Sizi ararlarmı o bile meçhul, ararsalarda sevinmeyin, ttnet sayfasında olan kampnayaları sunarlar size, yani normal kampanyalar, onların aramasına gerek yok ttnetin sitesine gir bak.

Boşuna heveslenme diye diyorum. Yapabiliyorsan, taahhütün bitince ara ttneti iptal edeceğim , iptal bölümüne bağla dersin , iptal bölümüne bağlandığında fiyattan dolayı iptal ettirmek istediğini söylersen ikna kampanyasını o zaman sunarlar size.

Tabi çok va daha 1 hafta kalınca buradan tekrar yardım alırsın.

• Hatta buyur sayfa burası,http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Musterilerine-Ozel.aspx

buradaki kampanyaları sunacaklar size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

Hatta buyur sayfa burası,http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Musterilerine-Ozel.aspx

buradaki kampanyaları sunacaklar size.

Anladım, sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET müşterisiyim. Fiber'e geçeceğim en uygun tarife nedir ? Evde masaüstü + ps4 + laptop + 3 telefon + 1 ipod touch var.
  • Gelecek ay taahhütüm bitiyor. Sadece internet için en uygunu nedir ? Hız 8'den yukarı olmassa iyi olur. Hat kaldırmıyor.
  • Dediğin gibi yaptım msenoz aradım deidm kapattıracağım diye bana bu tarifeyi sundular.

ULTRANET LİMİTSİZ 50GB_24 Ay Net Avantaj Kampanyası_İkna (24 Ay taahhüt)

Ttnet alo 12 ay taahhüt 5 tl toplamda 49 tl

Bende kabul ettim saten başka şansımız yok oturduğumuz yer gece kondu ne fiber var ne başka bişi sadece tt kabloları
  • Bugün Telekom müdürlüğüne gittim ama yeni aboneler için hiçbirşey yapmıyorlar maalesef. Halihazırda ttnet ve telefon kullanıcı olmayan arkadaşlara duyrulur..

İnternetteki tarifeler neyse onları koydular önümüze.
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.