Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 yila yakin suredir superonline in engel tanimayanlar tarifesini 39tl den kullaniyor babamlar. isin guzel yani ilk gunden beri fiyat degismedi hic, taahhut yok ve baya guzel bir wireless modem vermislerdi. lafi acilinca aklima geldi, engelli arkadaslar ya da 1. dereceden yakinlari degerlendirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

2 yila yakin suredir superonline in engel tanimayanlar tarifesini 39tl den kullaniyor babamlar. isin guzel yani ilk gunden beri fiyat degismedi hic, taahhut yok ve baya guzel bir wireless modem vermislerdi. lafi acilinca aklima geldi, engelli arkadaslar ya da 1. dereceden yakinlari degerlendirebilir.

Teşekkür ederim arkadaşım. Konu hakkında bilgim var, zaten 5-6 ay önce Taahhütümü bozup cezamı ödeyerek Ttnet'e geçtim.
  • Tam 10 gün önce internetimde durduğu yerde problem çıktı ve modem ışıkları saçmalayıp kopup geri gelmeler meydana geldi ve akabinde kısa bir süre içerisinde internet bağlantım tamamen koptu.10 gündür günde 2-3 dakika kafasına esip bağlantı gelmesi haricinde bağlantı yok.

Aynı anda müşt. hizmetlerini aradım, sizin de bildiğiniz klasik nağmeler eşliğinde arıza kaydını oluşturup kapattık.Sabahına tekrar, akşamına tekrar aradım her çıkan 'arıza kaydınız açık beklemek durumundayız' gibi bir şeyler söyledi.3 gün sonra sistem telefonlara aradı ve düzeldiyse 1 düzelmediyse 2 zart zurt dedi müşt. hizmetlerine bağlandım ve güç adaptöründe problem olabilir mi gibi bir saçmalığın ardından beni ELITT hizmet denen birime yönlendirdiler ve dün 17:30 için randevulaştık.

Dün işten izin alıp saat 17:20'de ev'de oldum ve beklemeye koyuldum, ne gelen ne giden.17:40'da müşt. hizmetlerini aradığımda 'geldik evde yoktu' gibi bir sistem notu girilmiş ekip tarafından ve ne arayan ne soran var sistemde kayıtlı telefonumdan. Telefonu reel anlamda küfür edip kapattım.

Az önce İptal dilekçemi faksladım.

2 yıllık taahhütüm vardı ne kadar kaldı bilmiyorum, hepsinin Allah belasını versin.

Yine bilgilendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Çağrı -- 18 Eylül 2014; 14:04:46 >

• 3 gün sonra ikna taahhütüm bitecek.bugün gittim çiftetelli kampanyasını önerdiler daha iyi bir kampanya var mı öneri olarak?
    yoksa 3 gün sonra gidip çiftetelli kampanyasına geçiş yapıcam
  • Bilgili arkadaşlar:
    yalın internetin taahhütü 20 eylülde biticek.19unda iptal hattından iptal başvurumu yaptım. bayiye gidip ıslak imza ile kapatabilirsiniz dediler. bende ev telefonu yok.yalın internet. ben şimdi hangi fiyatta teklif gelirse kabul edeyim? (en az 16mbit olan)
  • 3 lü avantaj iptal başvurusunu az önce yaptım. Bakalım nasıl teklifler gelecek. İptal bölümünden 6 ay %50 kampanyası için 69 TL fiyat çıkardı. Kahkaha atarak %100 'ü normal fiyat mı diye sordum. Yarısı yani 34,5 mu diye üstüne basa basa sordum ama 69 fatura bedelidir dedi başka da birşey diyemedi. Demiş olsa zaten kayıtlara geçti diye kabul ederdim.
  • nightsong N kullanıcısına yanıt
    benzer durumdayım , takip
  • 44tl 16mbit 50gb akk artı 7tl ttnet alo toplam 51 liraya 24 ay kabul ettim.baya uğraştım daha düşük ücret çıkmadı.fiber bir türlü gelmedi.el mahkum aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

3 lü avantaj iptal başvurusunu az önce yaptım. Bakalım nasıl teklifler gelecek. İptal bölümünden 6 ay %50 kampanyası için 69 TL fiyat çıkardı. Kahkaha atarak %100 'ü normal fiyat mı diye sordum. Yarısı yani 34,5 mu diye üstüne basa basa sordum ama 69 fatura bedelidir dedi başka da birşey diyemedi. Demiş olsa zaten kayıtlara geçti diye kabul ederdim.

oha normali kaç paraymış ki...
  • Yalın FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar LİMİTSİZ 75 GB TL 56,90 x 12 Ay

bu fiyat 12 ay için iyimidir sizce...
  • Arkadaşlar 02.10.2014 tarihinde taahütüm doluyor.Ne zaman iptale başvurmalıyım..10. ayda kullansam zamlı fiyattanmı gelir fatura?

Edit: Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm 03.10.2014 tarihinde kapattırmalıyım..
    Ayrıca 24 ay taahhüte hipernet AKK 75GB + telefon + tivibu 66,80 fiyat verdi ne diyorsunuz..

Binada superonline fiberde var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 20 Eylül 2014; 0:26:20 >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Bence çok iyi, 24 aylık taahhütlüyü 50 tlye falan veriyorlar. Yaklaşık 5 tl gibi bir fiyat farkı var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma günü müdürlüğe gidip iptal için imza vermiştik. Dün aramışlar cevaplayamadık. Bugün tekrar aradılar. Önce iki ay ücretsiz 24 ay taahhütlü 16 mb 50 GB 44 TL/ay teklif etti. Çok uzun dedim. 12 ay için 51 TL dedi. Taahhütsüz teklif istedim. 6 ay 34,5 TL'ye anlaştık ve hemen hat açıldı. Aylık +7 TL ttnet Alo'nun olduğunu belirtmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Arkadaşlar 02.10.2014 tarihinde taahütüm doluyor.Ne zaman iptale başvurmalıyım..10. ayda kullansam zamlı fiyattanmı gelir fatura?

Edit: Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm 03.10.2014 tarihinde kapattırmalıyım..
    Ayrıca 24 ay taahhüte hipernet AKK 75GB + telefon + tivibu 66,80 fiyat verdi ne diyorsunuz..

aynen benim de 2 sinde bitiyor, bayrama denk geliyor, dikkat edin hocam, iptal etmezlerse kullandığınız gğnler yeni fatura ücreti (yanılmıyorsam 80 tl) üzerinden hesaplanacak..

yani 80 tl/30 gün X kullandığınız gün.

ben superonline araştırmaya başladım, lütfen gelişmeleri bana da bildirin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Arkadaşlar 02.10.2014 tarihinde taahütüm doluyor.Ne zaman iptale başvurmalıyım..10. ayda kullansam zamlı fiyattanmı gelir fatura?

aynen benim de 2 sinde bitiyor, bayrama denk geliyor, dikkat edin hocam, iptal etmezlerse kullandığınız gğnler yeni fatura ücreti (yanılmıyorsam 80 tl) üzerinden hesaplanacak..

Kararliyim hocam kapattiracam iyi bir teklifle gelmezlerse..Bir iki günden birşey olmaz.3-5 lira fark olur onuda oderiz mecburen..
    Yanlız Superonline ile TTNET arasında tivibu ve torrent nedeniyle kararsızım..

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

kamu personelleri için iyi gibi ne dersinizhttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Kamuluya-Her-Sey-Dahil-Kampanyasi.aspx

Benim hattim fiber.. Yoksa bende alirdim. Fiber icin kampanya bekliyorum halen.

• quote:

quote:

quote:

Kararliyim hocam kapattiracam iyi bir teklifle gelmezlerse..Bir iki günden birşey olmaz.3-5 lira fark olur onuda oderiz mecburen..

69 tl vs iyi teklif değil bence, 55 tl ve altı bir yıl taahhütlü olursa (yalın) ben de kalmayı düşünürüm.

suponline torrentde kötü diyorlar da iyi bir torrent kaynağı ılmazsa ttnet de iyi olmuyor.

ttnet mi superonline m tartışmasını okudum, fiberde kesinlikle so yorumları çoğunluktaydı..

• Arkadaslar izmirdeyim bornovadayim 10 ay boyunca tavsiye ettiginiz bir kampanya var mi sınırsız 12 ay taahhütlü yada tahahutsuz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

69 tl vs iyi teklif değil bence, 55 tl ve altı bir yıl taahhütlü olursa (yalın) ben de kalmayı düşünürüm.

suponline torrentde kötü diyorlar da iyi bir torrent kaynağı ılmazsa ttnet de iyi olmuyor.

ttnet mi superonline m tartışmasını okudum, fiberde kesinlikle so yorumları çoğunluktaydı..

Ttnet hiper kullaniyorum, sirf roket icin superonline'a gecmeyi dusunuyorum.Torrent kaynaklari saglam sitelere uyeligim var.Ethernet ile downloadda 24 mbiti goruyorum.Ama superonlinedakiler 8mbiti gorunce bayram ediyor diye okuyorum.Bu yuzden dusunceliyim, yine ttnete devam edeyim diyorum.Ayrica iki tv tek uydu var evde o yuzden tivibuda isime baya yariyordu..Bakalim iki taraftada kararsizim.İptalden sonraki tekliflerine bagli kararim.

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.