Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmshn

quote:

Arkadaşlar 24 aylık taahhütümün 12. ayı bitti. 12 ay daha taahhüt var. Fatura 53'ten 82'ye yükseldi. Herhangi bir indirimden faydalanabiliyor muyuz?

Yok mu arkadaşlar, uygun bir kampanya?

Bende aynı durumdayım fatura önümüzdeki ay yükselecek. daha 12 ay taahhütüm var.
    Taahhütü devam edipte indirim alan yokmu acaba?

@balbes 24 ay taahütünüz varsa henüz yeni başlamış demektir o sebeple ceza ödemeyeceğiniz için indirim yapmış olabilirlermi?
    Biz iptal edersek yüklü bir ceza ödeyeceğiz. buna rağmen kapatacağız diye blöf yapıp başvursak indirim yaparlarmıki?

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

quote:

Arkadaşlar 24 aylık taahhütümün 12. ayı bitti. 12 ay daha taahhüt var. Fatura 53'ten 82'ye yükseldi. Herhangi bir indirimden faydalanabiliyor muyuz?

Bende aynı durumdayım fatura önümüzdeki ay yükselecek. daha 12 ay taahhütüm var.

@balbes 24 ay taahütünüz varsa henüz yeni başlamış demektir o sebeple ceza ödemeyeceğiniz için indirim yapmış olabilirlermi?
    Biz iptal edersek yüklü bir ceza ödeyeceğiz. buna rağmen kapatacağız diye blöf yapıp başvursak indirim yaparlarmıki?

Yok hocam ben 5 ay bedava kullandim yani 17 18 ay taahutum vardi. Iptal edersem 270 lira ceza odeyeceksin dediler hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

quote:

quote:

Yok hocam ben 5 ay bedava kullandim yani 17 18 ay taahutum vardi. Iptal edersem 270 lira ceza odeyeceksin dediler hatta.

Vaaay güzelmiş o zaman. tam benim aradığım bilgiler sizde var o halde.
    Biraz daha ayrıntılı anlatmanızı rica etsem?

• merhaba arkadaşlar hipernet yeni bitti tavsiye yapıcak varmı 50-60 tl arası max
  • Bende 3'lü fibernet kampanyası vardı.42 lira ödüyorduk kampanya bitti fatura önce 67 şimdi de 73 lira geldi.Hiçbir taahüdüm kalmadı.3 gün önce internet bozuldu internetten mesaj yazdım cevap veren olmadı.Telefonla aradım açan yok.
    Uydunette 39 liraya internet buldum ondan almayı düşünüyorum.Ayda 3 lira vererek modem de veriyorlar.Hem şu ttnetin eve getirdiği modemi ve o beyaz kutuyu da hiç sevmedim.Eve çektikleri kablonun işçiliği de berbat.
    İptale gidince teklif falan dinlemeyeceğim telefon hattını da iptal edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serquat

quote:

Orijinalden alıntı: El Guapo

234 ay taahhütlü

12 ay 53
    12 ay 63 tl ye hiper 20 mbps aldım 4-5 ay önce.şimdi reklamlarda 49,50 diyor.bu tür şeylerde ne yapabiliriz ? indirim olunca herkese yapmak zorunda değiller mi ?

bu fiyatlara yalın internet fiyatı dahil mi ?

evet telefon ile beraber fiyat hepsi içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Bende 3'lü fibernet kampanyası vardı.42 lira ödüyorduk kampanya bitti fatura önce 67 şimdi de 73 lira geldi.Hiçbir taahüdüm kalmadı.3 gün önce internet bozuldu internetten mesaj yazdım cevap veren olmadı.Telefonla aradım açan yok.
    Uydunette 39 liraya internet buldum ondan almayı düşünüyorum.Ayda 3 lira vererek modem de veriyorlar.Hem şu ttnetin eve getirdiği modemi ve o beyaz kutuyu da hiç sevmedim.Eve çektikleri kablonun işçiliği de berbat.
    İptale gidince teklif falan dinlemeyeceğim telefon hattını da iptal edeceğim.

Aynı şekilde, sabah internetim kesilmişti.
    İptal başvurusunda bulunurken, internetimin kesilmeyeceğini söylemişlerdi;
    ne zaman ki kutuları vs. geri götürdüğümde kesilecekti.

Superonline a başvurdum ama bizim bölgede yok sanırım.
    Ben de Uydunet düşünüyorum şimdi.

• Uydunet - KAhverengi Kampanya en uygunu görünüyordu ama Uydunet de yokmuş bizim bölgede - Maltepe, Aydınevler Mah.

Dolayısıyla TTNET dışında alternatif önerebilecek var mıdır?
    Yoksa, bu şerefs*zlerden Üniversiteli abonelik için arayışa başlayacağım.

İptal için de kimse aramadı nitekim;
    belki de tekel olduklarının farkında olarak!
  • Hocam ben tivibu kullandığım için iptal ettirmek istediğimde vdsl modemi ve tivibu cihazını da istemişlerdi. Ben de bunları teslim edip sonra tekrar bağlattırmakla uğraşmak istemedim. Çünkü tivibu bağlantısında çok sorun çıkmıştı ilk seferinde.

Bugün yine iptal ofisine gittim Yalın Ultranet (16 Mbps 50 GB AKK) 54 TL + Tivibu Maxi Paket (en düşük paket) 7 TL olmak üzere toplamada 61 TL ye anlaştım (İkisi de 24 ay taahhütlü)
  • Arkadaşlar 8 mbit 50 gb akk olan paketi kullanıyordum dün babamı arayıp 5 tl karşılığında hızınızı 16 yapalım beğenmezseniz ay sonunda tekrar 8 e geri dönersiniz demişler babamda bugün aradığında artık o paketin kalktığını o tarifeye geçiş olmayacağını söylemişler. Böyle bir şey nasıl yapabilirler? Olmadı komple kapatmayı düşünüyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar 8 mbit 50 gb akk olan paketi kullanıyordum dün babamı arayıp 5 tl karşılığında hızınızı 16 yapalım beğenmezseniz ay sonunda tekrar 8 e geri dönersiniz demişler babamda bugün aradığında artık o paketin kalktığını o tarifeye geçiş olmayacağını söylemişler. Böyle bir şey nasıl yapabilirler? Olmadı komple kapatmayı düşünüyoruz

eğer geri dönebileceğinizi söylediyseler şikayet kaydı açın. size geri dönebileceğinizin söylendiğini, aksi takdirde yasal hakkınızı kullanacağınızı belirtin. daha önce aynısını telefon için yaptılar banada, standart hattan çıkarttırdılar ( geri dönebilirsiniz diyerek) sonra baktım ki anlattıkları gibi değilmiş... dediğim şekilde şikayet ve tehdit ettim ertesi gün standart hatta geri döndürdüler.

• 34+5 liraya 16 mb 50 gb akk 6 ay taahhütsüz aldım, iyi midir? kabul ettim bakalım, 6 ay sonra bakarız :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam detay bekliyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam detay bekliyoruz.

Aralık 2013 te ilk 5 ay bedava kampanyasından yararlanarak 24 ay taahattüt verdim. Nisandan itiraberen 67 lira ödüyordum. Telefonda var ona da 25 TL ödüyorum. Bu ay aradım herkes çok uygun internet kullanıyor ben niye bu kadar fazla ücret ödüyorum falan dedim o da sizin zaten taahhütünüz var dedi. Bende Dsmart bana 56 TL yalın internet teklif etti falan dedim daha sonra yine uyuz uyuz konuştu. :D İptal bölümüne aktarın dedim iptal ettirecektim biraz veryansın ettim. 10 senedir sizdeyim hiç indiriminizi görmedim falan dedim. Onlarda bana 44 TL 16mbit teklif ettiler tamam dedim kapattim :)

• radım ttneti çiftelli kamp. varmış 75 akk 16 mg hız ttnet aloya geçersem ikisi toplam 60 imiş nasıldır bu fiyat yorumlarmısınız
  • Yarın Galatasaray maçı malum seyircisiz olunca el mahkum riske giremedim ve aylık toplam 66 tl ye 24mb hipernet + tivibu ya razi oldum. 24 ay taahhüt ile.

• Beni halen arayan olmadi.. 24 ay taahhütlü 1 nci yil 52.90 2 nci yil 61.90 olan fibernet ile hizini kesfet kampanyasi en uygun gibi.. Yalin olarakta fiyat degismiyor mus. 75 gb akn

Ne yapmaliyim internette lazim.

• Beni halen arayan olmadi.. 24 ay taahhütlü 1 nci yil 52.90 2 nci yil 61.90 olan fibernet ile hizini kesfet kampanyasi en uygun gibi.. Yalin olarakta fiyat degismiyor mus. 75 gb akn

• quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

Beni halen arayan olmadi.. 24 ay taahhütlü 1 nci yil 52.90 2 nci yil 61.90 olan fibernet ile hizini kesfet kampanyasi en uygun gibi.. Yalin olarakta fiyat degismiyor mus. 75 gb akn

Kaç gün oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

Beni halen arayan olmadi.. 24 ay taahhütlü 1 nci yil 52.90 2 nci yil 61.90 olan fibernet ile hizini kesfet kampanyasi en uygun gibi.. Yalin olarakta fiyat degismiyor mus. 75 gb akn

Kaç gün oldu ?

3 gün oldu.

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.