Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Kamuluya-Her-Sey-Dahil-Kampanyasi.aspx

ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'e kadar 54,90 TL X 24 ay

en uygun bunu buldum yalın adsl için var mı daha ucuzu
  • 12 ay taahhütlü bir kampanya var mı? adsl yada hiper olabilir.
  • 3lü avantaj(24 mbit fiber+tivibu ev+telefon) paketinin 1 yıllık taahhütü bitti..Ben de tt müdürlüğe giderek iptal başvurusu yaptım bana müdürlükte ikna için öne sürdükleri teklifler 24 ay taahhütlüydü bir tek fiberinternet 12 ay kalma sözüyle 55 TLye geliyordu (MÜDÜRLÜKTEKİ TEKLİFİ REDDETTİM)
    1 gün sonra 444 0 375ten aradılar 24 ay tahüt verirsem eski paketimi 60 tlden kullanabileceğimi söylediler sonrasında taahhütü uzun deyince fiber internet+ttnet aloyu 12 ay kalma sözüyle 55 TL ye verelim dediler(444 0 375 İN İLK TEKLİFİNİ REDDETTİM)

İlk aramalarından 2 gün sonra arayan bayan iptal bölümünün en yetkili birimi olduğunu söyleyerek söze başladı..Ben uzun bir taahhüt vermeyeceğimi bu yüzden 1 yıllık abonelik istediğimi söyledim ve bana;
    6 ay boyuncu 24 MBİT limitsiz fiberneti (akk 75 GB)%50 indirimle taahhütsüz olarak 36,5 TL ye TTnet Aloyu 1 yıl taahhütle 5 TL ye kullanabileceğimi 6 ay sonra yeni bi kampanyadan yararlanabileceğimi söyledi.
    (KABUL ETTİM ve 24 mbit limitsiz fibernet+ttnet alo toplam 41,5 TL ye geldi)

• quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

3lü avantaj(24 mbit fiber+tivibu ev+telefon) paketinin 1 yıllık taahhütü bitti..Ben de tt müdürlüğe giderek iptal başvurusu yaptım bana müdürlükte ikna için öne sürdükleri teklifler 24 ay taahhütlüydü bir tek fiberinternet 12 ay kalma sözüyle 55 TLye geliyordu (MÜDÜRLÜKTEKİ TEKLİFİ REDDETTİM)
    1 gün sonra 444 0 375ten aradılar 24 ay tahüt verirsem eski paketimi 60 tlden kullanabileceğimi söylediler sonrasında taahhütü uzun deyince fiber internet+ttnet aloyu 12 ay kalma sözüyle 55 TL ye verelim dediler(444 0 375 İN İLK TEKLİFİNİ REDDETTİM)

İlk aramalarından 2 gün sonra arayan bayan iptal bölümünün en yetkili birimi olduğunu söyleyerek söze başladı..Ben uzun bir taahhüt vermeyeceğimi bu yüzden 1 yıllık abonelik istediğimi söyledim ve bana;
    6 ay boyuncu 24 MBİT limitsiz fiberneti (akk 75 GB)%50 indirimle taahhütsüz olarak 36,5 TL ye TTnet Aloyu 1 yıl taahhütle 5 TL ye kullanabileceğimi 6 ay sonra yeni bi kampanyadan yararlanabileceğimi söyledi.
    (KABUL ETTİM ve 24 mbit limitsiz fibernet+ttnet alo toplam 41,5 TL ye geldi)

şans isi bizim arkadaşta bir hefesle kapadı 39 bekliyordu 16mb de 44 bile zor geldi..mecburen kabul etti..aldığın fiyat cidden çok iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Eylül 2014; 22:50:43 >

• Çok uygun teklifler alan arkadaşlar nerelerde yaşıyorlar acaba? Mesela abone yoğunluğu düşük olan yerlerde iptallerin önüne geçmek için daha uygun teklif veriliyor olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Çok uygun teklifler alan arkadaşlar nerelerde yaşıyorlar acaba? Mesela abone yoğunluğu düşük olan yerlerde iptallerin önüne geçmek için daha uygun teklif veriliyor olabilir mi?

dediklerine gore devlet memuru olan insanlara daha uygun teklif veridkleri oluyormuş aslında çok hazksız o uygulamayı fakir fukara asgari ücretle geçinen yada emekliye yapçağına burası türkiye hangi noktasında adalet varkı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Eylül 2014; 13:30:56 >
  • İzmir fuarında 3 lu paketi 48.80den tekrar satıyorlar. Çok şaşırdım kimsenin bundan haberi yok. Taahhütum olmasa hemen geçiş yapacaktım. Ya da hanımın adına alacaktım. Gerci 1 aydan az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam başka şehirde alınabiliyormuymuş 48,80 olan 3 lü kampanya.yada firmaya kimlik fotokopisi falan yollasak yapabilirlermiymiş sözleşmeyi sorma imkanınız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

İzmir fuarında 3 lu paketi 48.80den tekrar satıyorlar. Çok şaşırdım kimsenin bundan haberi yok. Taahhütum olmasa hemen geçiş yapacaktım. Ya da hanımın adına alacaktım. Gerci 1 aydan az kaldı

Kardes fuar dun kapandi sen bugun icin mu kastettin bende internet baglatcam eve izmirde yasiyorum eger hala gecerliyse fuara gidip sozlesme imzalayacagim

• [TAB]ip kullanıcısına yanıt
    hocam benzer teklifi ben de aldım 444 0 375 ten.
    benim bulunduğum yerde fiber yok. bana 16mbit Utlranet(akk 50GB) için 33,5 TL ve 5 TL ye ttnet alo teklif edildi 6 ay taahütsüz.

fakat bu kampanyadan yararlanırsam tekrar bi ikna kampanyasından yararlanamayacağımda söylendi. ben de kabul etmedim.
    diğer ikna kampanyalarından yararlanırsam taahhüdüm bitttiğinde tekrar iknadan yararlanabiliyormuşum.

bu konuyu size bildirmediler mi ya da siz bi sorun isterseniz. ona göre davranırsınız.
    diğer bi ihtimal de bizi yedi müşteri hizmetleri.
  • arifas kullanıcısına yanıt
    alo ya baktınmı dostum 3000 den eksiliyormu..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    hocam ben 5 eylülde başvuru yaptım.
    interneti yeni tarifeye geçirdiler fakat ttnet alo için adresime bu hafta içi sözleşme gönderecekler.. onu imzaladıktan sonra ttnet aloya geçişim tamamlancakmış öyle söylediler.

ttnet aloya geçeyim benim de ilk işim bedava dakika varsa(var görünüyor online işlemlerde) kontrol etmek olacak, sizi de bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifas

hocam ben 5 eylülde başvuru yaptım.
    interneti yeni tarifeye geçirdiler fakat ttnet alo için adresime bu hafta içi sözleşme gönderecekler.. onu imzaladıktan sonra ttnet aloya geçişim tamamlancakmış öyle söylediler.

ttnet aloya geçeyim benim de ilk işim bedava dakika varsa(var görünüyor online işlemlerde) kontrol etmek olacak, sizi de bilgilendiririm.

banada daha farklı bi yol yapıldı sözleşme gonderildi gonderdik bizi tahatsüz kampanya geçirip bizi tekrar arayıp kampanyalı olanı alın dendi ttnet bi garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Eylül 2014; 15:59:52 >

• hiç bi işleri düzgün değil.
    ben o kadar güvenmiyorum ki bu şirkete 444 lü numaradan taahhüt verdiğimde konuşmayı hem kaydettim hem de geçmek istediğim paketleri üstüne basa basa belirterek teyit aldım karşımda ki elemandan. belli olmaz bunların işleri.

bir yakınım için telekom ilçe müdürlüğüne gittik 10 gün önce internete taahhüt vermek ve ttnet alo ya geçiş için. orda 2 sözleşme imzaladık. arkadaş telefonla m. hizmetlerine sormuş son durumu ne oldu diye.

sistemde böyle bi başvuru yapılmamış görünüyor demişler her iş allaha emanet. şirket tamamen vakit kaybı anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifas

hocam benzer teklifi ben de aldım 444 0 375 ten.
    benim bulunduğum yerde fiber yok. bana 16mbit Utlranet(akk 50GB) için 33,5 TL ve 5 TL ye ttnet alo teklif edildi 6 ay taahütsüz.

fakat bu kampanyadan yararlanırsam tekrar bi ikna kampanyasından yararlanamayacağımda söylendi. ben de kabul etmedim.
    diğer ikna kampanyalarından yararlanırsam taahhüdüm bitttiğinde tekrar iknadan yararlanabiliyormuşum.

bu konuyu size bildirmediler mi ya da siz bi sorun isterseniz. ona göre davranırsınız.
    diğer bi ihtimal de bizi yedi müşteri hizmetleri.

Şöyle dendi bana;
    6 ay tahütsüz kullanın 6 ay sonra farklı bir kampanyadan yararlanabilirsiniz..
    Yani ben 6 ay kullanırım sonra iptal ederim eğer ikna edemzlerse:P Başka bir firmayla devam ederim..
    Ben Manisa'da ki evime aldım interneti bu arada..

• Beyler herkese merhaba ttnet yaklaşık 1 senedır tahadütsüz 8 mbps 50 GB AKK 50 TL ödüyorum ayrıyetten ev telefonunada her ay 25 TL geliyor . Sokagımda fiber yokmuş netten sorguladıgımda hipernet var diyor hipernet kac mbps oluyor ? KAMPANYA ÖNERİNİZİ BEKLIYORUM
  • arifas kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 6 ay %50 indirim kampanyasını aldım, bitince de 9 ay 44 TL kampanyasını aldım. Sorun yok.

TTNET Alo THK Kampanyası (5 TL) 12 ay taahhüt ister. Taahhüt verdiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayınpedere uygun telefon bedava internet 4 yada 6 GB olacak şekilde ikna veya başka türlü bir kampanya var mı?

• bende bugun kapattirdim. 2 saat falan sonra aramislar isyerinde farkedemedim. adam akilli taahhutsuz bir indirim vermezseler elveda ttnet... ofisteki elemanda artist artist vermezler sana indirim vs. diyordu...

• 63 tl ye yalın 8mb limitsiz kullanıyordum tahahüt bitmiş kimse aramadı 71 tl fatura geldi.
    limtisiz yalın intertte en uygun fiyatı almak için izlenecek iyi yol nedir ? diret iptal hattını aramak mı yok iptal için bayiye gidip dilekçe vermek mi ?

yükleneceğim isteyeceğim fiyat ne olmalı ?
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.