Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 ay taahhütsüz %50 indirimli yalın ultranet limitsiz 75 gb akk olan paketi 51 tl'ye kullanım, sizde keşke 75 gb akk olan paketi isteseydiniz.

Pazartesi iptal için başvuruda bulunucam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten 30 GB'yi geçmiyorum, o nedenle 50 GB benim için yeterli. Ama yine de bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

59a yalın 24mbps hiper 75gb akk aldım, 24 ay taahhüt. 12 ay taahhüt 61 demişti

hangi kampanya adı altında acaba bu?
  • ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    Yalin HIPERNET LIMITSIZ(24Mbps ye kadar)_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut)
  • 16 Mbit 44 TL 24 ay taahhüt + 5TL ttnet alo 12 ay taahhüt kabul ettim. Daha düşük fiyat alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Yalin HIPERNET LIMITSIZ(24Mbps ye kadar)_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut)

bizim orada fiber yok ya..
  • ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    fiber bizde de yok hiper olarak geçiyor bu, gerçi adsl modemle çalışır dedi tam ne bende bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

16 Mbit 44 TL 24 ay taahhüt + 5TL ttnet alo 12 ay taahhüt kabul ettim. Daha düşük fiyat alamadım.

uygun 39 tl yi telden değil bülöf yapmayla veriyolar zaten kapatçan uğraşçan müdürülğe gitçen streesi ayrı para zaten 5 tl için değmez! 7 den 7 varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ağustos 2014; 18:23:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

16 Mbit 44 TL 24 ay taahhüt + 5TL ttnet alo 12 ay taahhüt kabul ettim. Daha düşük fiyat alamadım.

uygun 39 tl yi telden değil bülöf yapmayla veriyolar zaten kapatçan uğraşçan müdürülğe gitçen streesi ayrı para zaten 5 tl için değmez! 7 den 7 varmı acaba?

yok sanırım sormadım ev telefonunu kullanmadığımız için ama +5 TL'ye 250 dakika vereyim diye teklifte bulundular onu da aynı sebeple kabul etmedim.
  • Beni de aradılar. eski müşteri falan diye. 8 mbit 39 Tl idi. 16 Mbit yapalım 44 Tl dediler. Hattım eski imiş kaldırmaz demişti teknik arkadaşlar daha önce onu söyledim. Eğer hoşunuza gitmez verim alamazsanız tekrar eski tarifenize dönebilirsiniz dediler.
    İyi yapın bende dedim. Gerçi şu anda hattımda problem var çok sık kesiliyor internet. Herhalde yarın teknik ekip gelip kontrol eder. o konuda çok iyiler. Sokak kutusu apt kutusu modeme kadar gelip ölçüyorlar. bakalım ne çıkacak. 16 mbiti deneriz herhalde.
  • Ben de 3'lü avantaj kullanıyordum.
    30 Ağustos'ta aradım.
    Tivibu'yu iptal ettirdim (cihazı iade edeceğim).
    24 Mbit limitsiz (75 GB AKK) 24 Ay taahhütlü 49 TL ve TTNey ALO 1 Yıl taahhütlü 5 TL = 54 TL kabul ettim.
    İptal miptal uğraşmak istemedim.
  • 3lu avantaj kampanyam bu ay bitecek.ileri tarihli iptal talebinde bulundum.bana hic bisey teklif eden olmadi.direk iptal talebiniz alindi dedi.ciktik.insallah ararlar merkezden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben teli turktelekomdan ttnete geççemde bu geçiş otomatik oluyor dimi turktelekomdan kapatmayla uğraşmıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Eylül 2014; 14:48:05 >
  • Arkadaşlar merhaba. Ayın 16'sında 12 aylık 3 lü avantaj tarifemin taahhütü bitiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bana tanımlayabilecekleri mevcut kampanyaları sordum:

(Telefonum Ttnet Alo'da)
    Ttnet Alo: 12 ya da 24 aylık taahhüt: 15 lira yerine 7 lira.
    Ttnet Hipernet 24 Mbps' kadar(75 AKK): 53 lira
    Ttnet Adsl 8 Mbps'e kadar(50 AKK):49 lira

Şu anda 52 lira veriyorum 24 Mpbs lik hipere, 53 + 7 lira 60 liraya çıkacak şimdiki hızımdaki tarife. Ne yapayım sizce? Türk Telekom iptal bürosundan mu fiyat arayım bir de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer_b

Arkadaşlar merhaba. Ayın 16'sında 12 aylık 3 lü avantaj tarifemin taahhütü bitiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp bana tanımlayabilecekleri mevcut kampanyaları sordum:

(Telefonum Ttnet Alo'da)
    Ttnet Alo: 12 ya da 24 aylık taahhüt: 15 lira yerine 7 lira.
    Ttnet Hipernet 24 Mbps' kadar(75 AKK): 53 lira
    Ttnet Adsl 8 Mbps'e kadar(50 AKK):49 lira

Şu anda 52 lira veriyorum 24 Mpbs lik hipere, 53 + 7 lira 60 liraya çıkacak şimdiki hızımdaki tarife. Ne yapayım sizce? Türk Telekom iptal bürosundan mu fiyat arayım bir de?

iptal bolumunu bağlat 3-5 lira oynar hepsinde..
  • arkadaşlar 16mbps ttnete şuan 72 lira veriyorum bu ay taahhüt bitiyor, hemen uygun bir şeye geçmek istiyorum. yine uzun taahhütte girmek istemiyorum , bu arada ev telefonu var ttelekom kampanyasıyla, önerebileceğiniz en uygun tarife hangisidir ???
  • sarem S kullanıcısına yanıt
    hocam ttnet alayo kaç günde geçtin kargo kaç günde geldi sana ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Eylül 2014; 23:04:56 >
  • yaw arkadaş 1.si kullanmadıgım internete para veriyorum 2.si kota aştıktan sonra hız 3 mbite düşmesi gerekirken 2 .bite düşüyor 3.sü heryerde tvlerde reklamlara para vereceklerine altyapıyı güçlendirselerya gidiyorum fiber yapıcam veya ultranete geçicem altyapınız desteklemiyor diyorlar ozamn neden reklam yapıyorsun kardeşim istanbulun göbeğindeyim fiber yoksa daha bişey demiyorum 6 senelik ttnet abonesiyim keşke alternatif olsada geçsem diyorum.
  • Benim de 1 yıllık 3'lü avantaj kampanya taahhüdüm bugün itibariyle sona erdiği için telefonla müşteri hizmetlerini aradım ve ikna hattından mevcut tarifem olan 24 Mbps (75 GB AKN) Fiber İnternet için 2 yıl taahhütlü olmak üzere 59 TL fiyat teklifi aldım. Aynı tarife için 49 TL gibi rakamlara teklif almış arkadaşların mesajlarını gördüm. Acaba Eylül ayı itibarıyla fiyatlar mı değişti yoksa bu daha düşük fiyat teklifi alan arkadaşların farklı bir durumu mu söz konusu?

Açıkçası aynı paket için Ali'ye farklı Veli'ye farklı fiyat veriliyorsa bunların kurumsallık anlayışında büyük sıkıntı var demektir. Sağlanılan bir servis için alınacak fiyat standart olmalı. Eğer TTNET bizleri böyle telefon ettirmekle ya da hizmetlerini iptal ettirmeye uğraştırdıktan sonra fiyat düşürme politikası izliyorsa bir yerlerde yanlışlık var...
  • Bu arada önceki mesajımda belirtmemişim, yalın internet kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.