Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Emre7492 , alidolek Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıfırdan abone olacağım. Sınırsız abonelik olacak. turknet ve superonline hakkında iyi şeyler okumadım, ttnet hakkında da tabi :)
    ttnet'te şu an iki tarife var, telefon kullanmayacağım ama yalın internette sıkıntı olabiliyormuş, sanal port ile kurulduğundan dolayı

ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TTNET Alo Konuştukça Öde 50 GB TL66,90 x 12 Ay

ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TTNET Alo Konuştukça Öde 50 GB TL61,90 x 24 Ay

biri 12 ay biri 24 ay taahhütlü. arada 5 lira var yılda 60 lira yapar problem değil. bunlardan daha uygun paket var mı ? ilk abonelik olduğu için özel teklif alma şansımız yok herhalde.
  • arkadaşlar benim taahhütüm geçen ayın 17'sinde bitti hala ikna için aramadılar. bende mi bir acayiplik var acaba? :D
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni eve yeni abonelikle ttnet adsl bağlatmayı düşünüyorum. Fiber altyapısı yok. Telefon da bağlı değil. Yalın adsl düşünüyorum çünkü telefon hattı ihtiyacı yok. Yalnız ttnet alo diye bir şeyler yazılmış yukarıda tam anlayamadım yalın adsl'den daha uyguna mı geliyor?
    Velhasıl benim durumum için en uygun tarife/varyasyon hangisi olur? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: sarem

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

Arkadaşlar az önce telekomdan arandım. Taahhütüm bitmiş. 24 AY 16 MBİT 46- TL önerdiler. İlk pazartesi arayın dedim. Sonra bir daha aradılar. Kampanya bugün sonmuş ya herro ya merro dediler. Açıkçası 2 yılımı bağlamak istemiyorum. Ama hızlıca bakınca da uygun geldi. Sizler ne dersiniz ??

inanma blöf yapıyorlar.
    blöfünüzü gördüm de 44 lira zaten ikna masası tüm iptallere teklif yaoıyor.
    39 a alan bile var.

eşimide aynı şekil aramışlar 46 mı 49 mu net bilmiyorum bir fiyat vermişler ve ne yazık ki eşimde ikna olmuş...bana diyince kızdım ama tarifeyi hemen değişmişler bile...
    normalde bu ayın sonunda taahütümüz bitiyordu bende ne uygun olur diye araştırıyordum...
    şimdi yeni bir tarifemiz var üstelik 24 aylık :(
    telefonda ev avantaj 100 25 tl de o ...
    şimdi biz bunu yine iptal edebilirmiyiz iptal edersek zararımız ne olur...
    birde iptal olmasa bile telefonu ttnete yine taşıyabilirmiyiz

hiç bir zararınız olmaz, daha yeni olduğu için
    telefon açıp fiyatı yüksek bulduğunuzu dhda 39 liraya ve 44 liraya alanlar olduğunu söyleyin.

telefonda ikna kanpanyaları olmuyor galiba...bize şuan yaptıkları alternatifsiz kampanyaymış...ikna için şubeye gitmek lazım.
    haa tabi bizim birde telefon tahahütümüz var oda 29 ağustosta bitiyor şimdi geçtiğimiz net tahatümüzde 18 ağustosta başlamış...
    bizse şubeye 1 eylül gibi ancak gidebiliriz(eşimiz işi dolayısıyla) bu ay 31 le bitiyor 2 gün bize zarar etmez inş...

geçen senede böyle çok sorun çıkmışrı ikna kampanyası alamamıştık. inş. bu sefer birşeyler yapabilirz..

• quote:

Orijinalden alıntı: yaralışişman

bugün bitiyordu kampanyam. 3.kez bugün aradılar

24 ay 46 TL 16mb ultranet limitsiz 50gb kotalı verdiler aldım. güzel teklifti bence.

Yalın internet mi? Yalınsa yalın ücreti dahil mi?
  • ben 14 ünde taahhütü biten internetimi kapattım
    1 gün sonra aradılar 56 tl teklif ettiler net+ telefon
    kabul etmedim kapattım netimi
    3 gün sonra aradılar tekrar %50 indirim tanımlamışlar.
    33tl net+ 5tl teleonla 38 tl ye anlaştım
    6 ay taahhütsüz
    dilersem devam etme hakkı saklı olarak.
    eğer geçrek indirim almak istiyorsanız 3-4 gün kapalı kalmayı göze alın ve direk kapatın netinizi.
    telefonun internetinden girersiniz 3-4 gün:)
  • nydp N kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçtiniz?
  • TTNET Alo Konuştukça Öde_Sabit_Ucret_5TL_(12 Taahhütlü)_ikna aboneliğim var , akşam 7 den sabah 7 ye ücretsiz olayı devam ediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

TTNET Alo Konuştukça Öde_Sabit_Ucret_5TL_(12 Taahhütlü)_ikna aboneliğim var , akşam 7 den sabah 7 ye ücretsiz olayı devam ediyormu?

hayır..kaldırmışlar ama yine ara sor...
  • Müşteri hizmetlerinin verdiği teklifler netleşti:

24 ay 24 mbit'e kadar fiber 49 TL
    12 ay TTNET Alo 5 TL
    24 ay Tivibu Ev Maxi 8,9 TL

ya da

12 ay 35 mbit'e kadar fiber 58,1 TL
    12 ay 24 mbit'e kadar fiber 51,1 TL
    12 ay TTNET Alo 5 TL
    12 ay Tivibu Ev Maxi 14,9

Bir de müdürlükte deneyeceğiz şansımızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artçı

ben 14 ünde taahhütü biten internetimi kapattım
    6 ay taahhütsüz
    eğer geçrek indirim almak istiyorsanız 3-4 gün kapalı kalmayı göze alın ve direk kapatın netinizi.

hocam ya aramazlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

quote:

6 ay taahhütsüz

hocam ya aramazlarsa

hocam öyle bir ihtimal yok inanın ki.
    ne olursa olsun elinde tutmak için her yolu deneyeceklerdir.
    en kötü aramadılar diyin.
    zaten yeni abonelikde alsanız size ilk teklif edilen fiyattan alıyorsunuz.
    o yüzden bir kaybınız olmuyor.

• yalan oldu. alt yapı kaldırmıyormuş 16mb'i. şimdi 3.5 ile çalışıyor ne anladım ben bu işten.

10 a razı idim, 3.5 çalışıyor şaka gibi.

olmazsa iptal ederim nasılsa ararlar...
  • 23 eylülde bitecek 1 yıl taahhütüm var 24 mbit hipernet + konuştukça öde telefon 49 lira ödüyorum.

geçen sene ofisten bu indirimi alırken seneye gelin gene yaparız gibi bişeyler demişlerdi şimdi taahhüt bitince gideyim mi yoksa telefon mu açayım?

yada daha iyi bir tarife var mı?
  • arkadaşlar benim taahhütüm biteli baya oluyor ttnet'in şöylehttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx bir kampanyası var ama yeni üyelere. ben yarın arayıp bu kampanyadan istiyorum kaç yıllık üyenizim falan dersem verirler mi hemen pakaeti yoksa illa şubeye gidip iptal formu mu vermem gerekiyor?
  • vermiyorlar hocam.
    onların size verebilecekleri ttnet in onlara tanıdıkları kadar.
    onlarda sizi şubeye yönlendireceklerdir.
    direk gidin müdürlüğe iptal başvrusu yapın onlar zaten size istediğinizi verecektir.
    süreyi uzatır sadece bu.
  • quote:

vermiyorlar hocam.
    onların size verebilecekleri ttnet in onlara tanıdıkları kadar.
    onlarda sizi şubeye yönlendireceklerdir.
    direk gidin müdürlüğe iptal başvrusu yapın onlar zaten size istediğinizi verecektir.
    süreyi uzatır sadece bu.

teşekkürler. o zaman boşa telefonda uğraşmaya gerek yok en yakın zamanda şubeye gitmek şart oldu.
  • quote:

6 ay taahhütsüz

Arkadaşım ben Fiber engelli tarifesindeyim, 24 mgbit 57 tl çok geldiği için Ttnet i aradım kapattırmak istediğimi söyledim, beni o birime bağladılar ve kapattırmazsam 24 ay teahhütle aynı tarifeyi 49 tl ye verebileceklerini söylediler :) ben 3-4 gün bekleyim belki daha iyi bir teklif gelir diye istemediğimi söyledim. Onlarda 7 gün içinde TT ye gidip ıslak imza verin kapansın tarzında konuştular!

Şimdi beni arayıp yeni bir teklifde bulunurlar mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

6 ay taahhütsüz

Arkadaşım ben Fiber engelli tarifesindeyim, 24 mgbit 57 tl çok geldiği için Ttnet i aradım kapattırmak istediğimi söyledim, beni o birime bağladılar ve kapattırmazsam 24 ay teahhütle aynı tarifeyi 49 tl ye verebileceklerini söylediler :) ben 3-4 gün bekleyim belki daha iyi bir teklif gelir diye istemediğimi söyledim. Onlarda 7 gün içinde TT ye gidip ıslak imza verin kapansın tarzında konuştular!

Şimdi beni arayıp yeni bir teklifde bulunurlar mı acaba ?

teklif verirlerse bizimle paylaşırsanız çok iyi olur, biz de bilgileniriz. ben ttnet'ten memnunum ama eski üyelere resmen yolunacak kaz gibi bakmaları sinirlerimi bozuyor 24mbit+telefon yeni üyelere 50 TL üstelik modem hediye mevcut üyelere 80 TL. Ben blöfü yapıcam adam gibi bir indirim alana kadar yapmazlarsa superonline fiber 3'lü paketine geçerim en son kendileri kaybeder

• hocam gidip ıslak imza verin kapansın.
    ben öyle yaptım kapattım
    1 gün sonra aradılar aynı teklifle kabul etmedim
    3 gün sonr aradılar % 50 indirimle kabul ettim.
    şunu unutmayın.
    ttnet her ne olursa olsu sizi elinde tutma prensibi ile çalışıyor.
    mantıksal olarak zaten
    altyapısını kurmuş 40 tl de olsa sizi elinde tutması onun kazancı
    o sebeple 3-4 gün netsiz kalmayı göze alın ve kapatın bayiiden.
    kazançlı çıkacaksınızdır.
    ben 3-4 gün telefopnun netini kullandım bir kaybımda olmadı açıkçası:)
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.