Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: ewra35

biraz önce telekomdan aradılar. ev telefonunuz bu ay yüksek gelmiş dediler ve bir tarife önerdiler. adı geçiş tarifesiymiş. 24 ay taahhütlü 3000 dk telefon ve 16 mbps ye kadar sınırsız internet 49tl diye. ancak ben internette bu kampanyayı bulamadım. kampanya hakkında detaylı bilgisi olan var mıdır acaba? özellikle taahhüt süresi içinde fiyatta oynama yapabilirler mi bunu merak ediyorum.

türknettir o...telekom değil! kasik sazan arama yöntemi turknetin..

eyv. hocam bakdım şimdi aynı kampanya annem konuştu telefonda telekom diye anlamış :D gidiyoduk az daha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlmKbr

quote:

Arkadaşlar evimde internet bağlantım yok. Bağlatmak istiyorum, sabit telefon hattım da açık. İnternet ve sabit telefon hattına minimum ücreti ödemek istiyorum.
    Ttnet Hızı Keşfet kampanyası kafama yatıyor gibi, 2 yıl taahhütlü bağlantı ücreti dahil, ilk 12 ay 53 tl, son 12 ay 63 tl. TTnet Alo konuştukça öde tarifesine geçiyormuş sabit hattım. Zaten evden dışarı arama hiç yapmıyoruz.

Hipernet 24 Mbps'e kadar, 75 AKK var.

Evimin olduğu mevkiide fiber yok, mecbur hipernet alıyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar, bu konuda yönlendirebilir mi beni? Sabit tel ve internet daha uygun bir kampanya var mıdır?

Bugün itibari ile başvuruyu yaptım. Online başvuru yaptığım için de ilk ay bedava.

2 yıl taahhütlü Hipernet 24 Mbps'ye kadar hız, 75 AKN. + TTnet Alo konuştukça öde + modem. ilk 12 Ay boyunca bağlantı ücreti dahil 52.90 tl, ikinci 12 ay da 61.90 tl ödeyeceğim. bunlara ek olarak bir kereye mahsus Ttnet aloya geçiş için 10 tl ve vergi için de 4 tl ödeyeceğim.

Ev telefonu sadece açık kalsın, dışardan arama gelsin istiyordum, dışarı arama yapmıyoruz zaten. Bu tarife iyi oldu.

selam aynı tarife benim de işime geliyor.Tarife adını yazar mısınız?Benim de taahhüdüm bitiyor.Ben de on line başvuru yapacağım eğer devam ediyorsa.İyi günler...

• Arkadaşlar az önce telekomdan arandım. Taahhütüm bitmiş. 24 AY 16 MBİT 46- TL önerdiler. İlk pazartesi arayın dedim. Sonra bir daha aradılar. Kampanya bugün sonmuş ya herro ya merro dediler. Açıkçası 2 yılımı bağlamak istemiyorum. Ama hızlıca bakınca da uygun geldi. Sizler ne dersiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

Arkadaşlar az önce telekomdan arandım. Taahhütüm bitmiş. 24 AY 16 MBİT 46- TL önerdiler. İlk pazartesi arayın dedim. Sonra bir daha aradılar. Kampanya bugün sonmuş ya herro ya merro dediler. Açıkçası 2 yılımı bağlamak istemiyorum. Ama hızlıca bakınca da uygun geldi. Sizler ne dersiniz ??

ben 44 e anlaştım ama 39 a müdürlüklerden indiren var 4-5 tl umursamıyosan iyi...yada git uğraş...tercih senin..
  • ttnetin bi ara 200 dk 10 tl kampanyası vardı o bittimi acaba ..o kampanya tekrar ederse geçicem...yada müdürlükten bayiden almamnın bir yolu varmı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ağustos 2014; 17:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenmell

quote:

quote:

Arkadaşlar evimde internet bağlantım yok. Bağlatmak istiyorum, sabit telefon hattım da açık. İnternet ve sabit telefon hattına minimum ücreti ödemek istiyorum.
    Ttnet Hızı Keşfet kampanyası kafama yatıyor gibi, 2 yıl taahhütlü bağlantı ücreti dahil, ilk 12 ay 53 tl, son 12 ay 63 tl. TTnet Alo konuştukça öde tarifesine geçiyormuş sabit hattım. Zaten evden dışarı arama hiç yapmıyoruz.

Bilgisi olan arkadaşlar, bu konuda yönlendirebilir mi beni? Sabit tel ve internet daha uygun bir kampanya var mıdır?

Bugün itibari ile başvuruyu yaptım. Online başvuru yaptığım için de ilk ay bedava.

2 yıl taahhütlü Hipernet 24 Mbps'ye kadar hız, 75 AKN. + TTnet Alo konuştukça öde + modem. ilk 12 Ay boyunca bağlantı ücreti dahil 52.90 tl, ikinci 12 ay da 61.90 tl ödeyeceğim. bunlara ek olarak bir kereye mahsus Ttnet aloya geçiş için 10 tl ve vergi için de 4 tl ödeyeceğim.

Ev telefonu sadece açık kalsın, dışardan arama gelsin istiyordum, dışarı arama yapmıyoruz zaten. Bu tarife iyi oldu.

selam aynı tarife benim de işime geliyor.Tarife adını yazar mısınız?Benim de taahhüdüm bitiyor.Ben de on line başvuru yapacağım eğer devam ediyorsa.İyi günler...

Ttnet hızı keşfet kampanyası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 2 gün önce ttnet müşteri hizmetlerinin yanına gittim.Kampanyam bitti ttnet ikna kampanyasından yararlanmak istiyorum dedim,16 mbit 50 gb akk 39 tl, ttnet alo tarifeside 7 tl tarifesine geçtim.
  • Nasıl paket uygun mu sizce ?

ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKK 44 TL 16 mbps HIZ - 24 ay taahhüt sabit ücret
    TTNET ALO KONUSTUKCA ÖDE 5 TL
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bugün geçiş yapmayı düşünüyorum. Bu kampanyada telefon ve internet tek fatura mı gelmiş oluyor?

Telefon + İnternet: İlk 12 ay 53 tl, son 12 ay 63 tl? (Telefonla arama yapmazsak tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potpori89 -- 16 Ağustos 2014; 7:27:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

alla aşkına nerde bu müdürülükler bende rastgelmedim hiç ..

Satış Kanalı Seçiniz: Türk Telekom Ofisi

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/satisnoktalari/Sayfalar/TTNET-Satis-Noktalari.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalin kullanırken ttnet alo tarifelerine geçebiliyor muyuz onlar daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Nasıl paket uygun mu sizce ?

ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKK 44 TL 16 mbps HIZ - 24 ay taahhüt sabit ücret
    TTNET ALO KONUSTUKCA ÖDE 5 TL

7 den 7 kalkmış ona gore geçin ttnet aloya 200-300 dk konuşuyasanız ayda turktelekomdan daha kazığa geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ağustos 2014; 12:11:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: potpori89

quote:

quote:

Arkadaşlar bugün geçiş yapmayı düşünüyorum. Bu kampanyada telefon ve internet tek fatura mı gelmiş oluyor?

Telefon + İnternet: İlk 12 ay 53 tl, son 12 ay 63 tl? (Telefonla arama yapmazsak tabii)

evet konusma yapmazsan bu ücretleri ödüyorsun. tek fatura mı onu bilmiyorum ama maks bu ücretler ödeniyr. ben de baglantımı az önce kullanmaya başladım hadi hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

Arkadaşlar az önce telekomdan arandım. Taahhütüm bitmiş. 24 AY 16 MBİT 46- TL önerdiler. İlk pazartesi arayın dedim. Sonra bir daha aradılar. Kampanya bugün sonmuş ya herro ya merro dediler. Açıkçası 2 yılımı bağlamak istemiyorum. Ama hızlıca bakınca da uygun geldi. Sizler ne dersiniz ??

inanma blöf yapıyorlar.
    blöfünüzü gördüm de 44 lira zaten ikna masası tüm iptallere teklif yaoıyor.
    39 a alan bile var.

• Ben aboneliğimi iptal ettireceğim ama taahhüt tarihleri hep farklı 3 kez müşteri hizmetlerini aradım üçü de farklı cevaplar verdi nasıl bir saçmalık anlamadım
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EskiyeNi -- 17 Ağustos 2014; 12:24:16 >

• EskiyeNi kullanıcısına yanıt
    15 ocak 2015 tarihinde biten ttnet alo taahhütünüz var.
    17 aralık 2014 tarihinde biten tivibu taahhütünüz var.
    17 eylül 2014 tarihinde biten 3lü paket tahhütünüz var..
  • 17 eylül 2014 tarihinde hepsinin bitmesi gerekmiyor mu
  • EskiyeNi kullanıcısına yanıt
    Hayır. 17 eylülden sonra iptal ederseniz ttnet alo ve tivibu taahhütleri devam ettiği için aldığınız indirimleri geri alacaklardır.
  • Ben de yalın netlimitsiz kullanıyorum ttnet aloya geçmeyi düşünüyorum arkadaşlar prosedür nasıl oluyor kapatıp tekrar açmak falan gerekiyorsa uğraşmam basit bir işlemi varsa geçirmeyi düşünüyorum.
  • hknorl kullanıcısına yanıt
    Yalın internet ttnet aloya dönüşmüyor, mevcut yalın aboneliğini iptal edip sabit telefon aboneliği ile internet bağlantısı yapmanız gerek.
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.