Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: truva1975 , bendeniz61 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.781
Cevap
577
Favori
2.028.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni modeminizde DSL değerlerini ve hız sonucunu burada paylaşın hocam merak ettim, hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ki-Adi

2 yıldır superonline abonesiyim daha önceden ttnet kullanıyordum. Superonlinedaki sözleme bu ay bitiyor bu yüzden bugün ttnet merkez ofisinden olduğunu söyleyen bi hanım aradı. Eski müşterilerini geri kazanma adını yeni kampanya yapmışlar 16mb limitsiz paketi 45 liramı 49 lirami ne verceklerrmiş ev telefonunda 7 liramı ne olcakmış. Arayan hanımefediye superonlinde 8mb akk olmayan paket kullandığımı söyledim ve onun teklif ettiği pakette akk olduğunu söyleyince bana 16mb te 50 gb akk olduğunu sonrasında hızımın 8mb te düşeceğini söyledi. Israrla kendisine bir yanlışlık olup olmamasını sordum bana kendilerine verilen bilgide kesinlikle 8mbte düşeceğini söyledi. Bende sözleşmeyi yollamasını istedim. eğer sözleşmede 16mbte 50 gb akk yi geçersem 3mb değil 8mb hızına düşeceği yazarsa kabul edeceğim. Ama bana öyle geliyor ki kadın yanlış söyledi hız 3mbte düşecek bende kabul etmeyecem. Böyle bir teklif alan oldumu hiç aranızda

hemen hemen aynı durumdayız hocam ben de süperonline kullanıyorum 2 yıldır ( 8 mb limitsiz 50 gb akn) ve ev telefonu hep var 23 tl geliyor her ay, internet taahhütün bitmesine 1 hafta kaldı ttnetten aradılar tam zamanında kampanyasını söylediler telefon ve internete 50 lira ödeyeceksiniz dedi 2 yıl taahhütle sözleşmeleri yolla bir bakayım dedim e mail attı ama pek anlamadım nası 50 tl olcakhttps://docs.google.com/file/d/0B28T_aVXY5p6OHQwWXhPZ2lBQnc/edit?pli=1https://docs.google.com/file/d/0B28T_aVXY5p6Q0tTTHNUaVdVTkE/edit?pli=1 internet kampanyası 44 tl yazıyor ttnet alo içi 15-1,1=13,90 azıyor bi yer de 53tl yazıyor nası iş anlamadım
    bu arada sizin dediğiniz gibi 50 gb sonrası hız 3mb e düşer yazıyor

• Srcn81 kullanıcısına yanıt
    tamam hocam, hem modemi hem de torrent için port ayarlarını yapmam lazım, test sonucunu paylaşırım burdan
  • 2 yillik taahhutum yeni bitti. 200GB AKK olan bir paket istiyorum. Hattim fibere uyumluymus. 24 aylik taahhut verirsem ne kadar odemem gerekir aylik bir ikna kampanyasi mevcut mudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vdsl modemi kullanmaya başladım
    ekstra bir ayar yapmaya gerek var mı
    hızda bi değişiklik yok

adsl çıkarmadan önceki sonuç

14,05 mbps
    yeni modem sonuç

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

bir yerde sorun mu var yoksa ancak bu kadar mı destekliyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK PaSSenGeR -- 31 Temmuz 2014; 23:09:37 >
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    Panik yok.

Hattınız henüz hipernet paketine geçişi yapılmamıştır, geçişi yapıldaysa bile bağlı olduğunuz port Vdsl2 portuna bağlanmamıştır, yarını bekleyin bakalım.

Modem olarak hangi marka modemi verdiler acaba.?
    online işlemlerde paket bilgilerim hipernet görünüyor
    yarını bekleyelim bakalım
    ethernet kablosunu wan girişine mi takmak gerekiyor acaba, oraya taktım bağalnamıyor, normal lan girişinden bağlanıyor

edit: modem airties 5650v2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK PaSSenGeR -- 1 Ağustos 2014; 0:15:25 >
    Online İşlemler menüsünde paketiniz hipernet olarak göründüğüne göre geçiş yapılmış, saha ekipleri hattınızı bugün Vdsl2'ye taşıyacaktır.

Bağlantıda herhangi bir değişiklik yapmayın öyle kalsın.

192.168.2.1 Modem arayüzü sayfasındaki İnternet sekmesinden İnternet Wan durumu bölümünde hattınızın durumunu görebilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    akşam tekrar kontrol ederim hocam
    kablolu kullanımda lan soketlerine mi yoksa wan soketine mi takmak gerek ?
    bu arada wan soketi ne için tam olarak?
  • 2 yillik taahhutum yeni bitti. 200GB AKK olan bir paket istiyorum. Hattim fibere uyumluymus. 24 aylik taahhut verirsem ne kadar odemem gerekir aylik bir ikna kampanyasi mevcut mudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kablolu kullanırken Lan portlarını kullanacaksınız, Wan portu modemi Router olarak kullanmak içindir..

bende aynı kampanyayı aynı fiyatla kullanıyorum şu an (16mbps/68), taahhüt bittikten sonra mı gittiniz müdürlüğe? ttnetin fiber haritasına göre hipernet var gözüküyor benim olduğum yerde de.

şu an modem de ulaşılabilir hız 25mb gözüküyor zaten hız açısından da problem olmaz büyük ihtimal

veya 49+5 olana yalın kullanıyorken geçilebiliyor mu? o daha iyimiş fiyat olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Ağustos 2014; 15:37:41 >
  • taah. bittikten sonra gittim müdürlük müşteri hizmetleirine
    fiber haritasından hiper erişimi olduğunu öğrendim,
    64 tl ye 24 mbps hipernet 75 adk ya geçtim (online işlemlerde 20 mbps ye kadar yazıyor ama bakalım)
    ücretsiz vdsl modemi aldım, hız kontrolünü bu akşam yapacam, vdsl portuna aktarmadılar galiba
    modemden ulaşılabilir hızz nerden bakıyoruz hocam?
    Modem arayüzü sayfasındaki İnternet Wan durumu bölümünde yazıyor..

hat hala adsl2 de görünüyor
    müşteri hizmetlerine ulaşamadım, 10 dk beklememe rağmen, yarın tekrar deneyecem

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• ikna masasımıdır nedir bugün göreyim dedim o masayı,müşteri temsilcisi kıza int. kapayacağımı söyledim ,kimlik istedi kapatmak için, kızın ikna etmeye hiç niyeti yoktu anlayacağınız... p.tesi modemi götürüp iptal ettireceğim.yeniden int bağlatacağım artık varmı önereceğiniz tarife.
    Müşteri hizmetlerine ulaşıp arıza kaydı açtırın.
    biraz önce görüştüm m.hizmetleir ile,
    sistemde henüz geçiş işlemlerinin tamamlanmadığı görünüyormuş
    onunla ilgili işlemlerin hızlandırılması ve tamamlanması ile ilgili kayıt oluşturuldu
    bakalım beklemedeyiz
    Anladım, inşallah yarın akşama kadar işiniz halledilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

16 Mbps 75 akk'li 51 tl ödüyorum. Taahhütsüz 6 ay %50 ikna indirimi kampanyası.

İptal başvurusunda bulunursanız alırsınız bu indirimi.

hocam ilk 6 ay kaç para
    ikinci 6 ay kaç para dediler?
    siz toplamımı bölünce mi 51 diyorsunuz?

telefon ne kadar ayrıyetten? teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.