Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.733
Cevap
575
Favori
2.023.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8mb Net Limitsize 46 lira istediler bende kabul etmedim yarın birde ofise gidip orda deneyeceğim olmadı ttnet'e veda etme vakti geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

Orijinalden alıntı: xweser
    Ttnet fibere 12 ay alo dahil 56,1 den taahhüt verdim. 24 ay gözüm yemedi

Nasıl oldu hocam? Bende öyle bir şey düşünüyorum.

Ttnet müşteri hizmetlerini aradım. İptal bölümüne aktardılar. % 30 indirim ve 5 tl de ttnet alo tanımladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lasguard kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan sadece 24 ay TTNET'te kalma sözü veren TTNET müşterileri yararlanabilmektedir. 24 ay sabit fiyat garantisi ile yalın erişim ya da TTNET Alo erişim ücreti de indirimli fiyata dahildir. Kampanyadan yararlanmak için son tarih; 31 Aralık 2014.
    Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (24 ay taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
    Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. Yalın Fibernet paket fiyatlarına aylık yalın erişim ücreti taahhüt süresince 18 TL yerine 10 TL ‘dir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
    Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
    TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunan müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
    Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
    Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

eVET her halukarda 69,90 ödeme olacak bilgine

• lasguard kullanıcısına yanıt
    fiber alıyorsan hiper de alırsın ama bendeki gibi kopmalar olmasın günde 20-25 kez kopma yaşıyorum fiberde bu yoktu eğer 1-2 gün daha kopma yaşarsam yol yakınken geriye dönerim d-smart+fiber alternatif
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    64 tl uygunsa hiper (24mbs+tivibu+alo paket) müşteri hizmetlerini ara iptal ettireceğim de yardımcı oluyorlar .yalın olarak almanı tavsiye etmem alo paketi 5 tl geliyor yalın 10-15 arası bilgine
  • Dyo D kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları da dahildir. Kampanya yalın paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın erişim ücreti (15 TL) ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
    36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır
    bu ücretler her ay yansıyacak ücretlerdir 44+15+3 =62

ayrıca ilk faturana
    Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere TTNET Abonesinin ilk faturasına yansır.

umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • yalın limitsiz 8mb en uygun fiyat ne arkadaşlar 52.00 ödüyorum taahhüt perşembe bitiyor ona göre teklif alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LABORANT76

Kampanyadan sadece 24 ay TTNET'te kalma sözü veren TTNET müşterileri yararlanabilmektedir. 24 ay sabit fiyat garantisi ile yalın erişim ya da TTNET Alo erişim ücreti de indirimli fiyata dahildir. Kampanyadan yararlanmak için son tarih; 31 Aralık 2014.
    Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (24 ay taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
    Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (taahhüt süresince 15 TL yerine 10 TL) dahildir. Yalın Fibernet paket fiyatlarına aylık yalın erişim ücreti taahhüt süresince 18 TL yerine 10 TL ‘dir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
    Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
    TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunan müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
    Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
    Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

eVET her halukarda 69,90 ödeme olacak bilgine

Sadece ilk faturada öyle olacak sonrasında 59.90 yalın internet ücretide pakete dahil. Yalın için ayrı bir ücret ödenmeyecek bence iyi okuyun.

• M3phisto kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğiniz pakette ttnet alo yerine yalın internet i ücretsiz alabiliyor muyuz. Yani yalın hiper internet olarak aynı ücrete alabiliyor muyuz yoksa yalın internetin parasınını ek olarak mı ödüyoruz.

EDİT:Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti (TTNET FİBERNET ve FİBERNET paketleri için 18 TL, HİPERNET paketleri için 15 TL) 24 ay boyunca alınmayacaktır.

Kampanya 31 Temmuza kadar geçerliymiş benim paket eylülde bitiyor inşallah kampanya süresini uzatırlar yoksa bu paket bana tam uygun 35 gb akk yeter bana umarım kampanya süresini uzatırlar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 22 Temmuz 2014; 15:48:55 >
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx

Bu kampanyadan 2 yıl anlaştım bugün.

İlk yıl: * 39 TL (Hipernet 24Mbps’e kadar – 35GB AKK – Limitsiz) +
    * 3 TL (Bağlantı Ücreti – 12 ay) +
    * 8 TL (evde hiç hat yoksa ilk faturaya sadece)

İkinci yıl: 59 TL (Hipernet 24Mbps’e kadar – 35GB AKK – Limitsiz)

VDSL modem dahil – Yalın internet ücreti dahil

Online işlemlerden başvurursanız ilk ay ödeme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pausell -- 22 Temmuz 2014; 16:41:20 >
  • Beyler hatirlarsaniz 20 mbitlik hizlarimizin 24 mbit e cikarildigi soylenmisti, ancak hattim 70+ ustu desteklemesine ragmen eski hiz testi sonuclarimdan fark goremiyorum

Bir de online islem merkezinde abonelik islemleri / abonelik bilgileri menusunde paketi isimlerinde hep 24 mbit gecmesine ragmen en alttan ikinci satirda Paket hiziniz : 20 mbit e kadar yazmakta

Siz de bir girip kontrol edin bakalim, cunku zannedersem paketlerin isimlerinde yaptiklari bu degisikligi reel hizlara fiilen gecirmiyorlar.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    orada öyle yazıyor ama hızlar 24 küsür tanımlandı
  • 20 den 24 e gecildiyse benimki kadar temiz bir hatta farkli hiz testleri ile fark gormem lazimdi.

Ornegin eskiden bir miktar kayipla 17-18 idiyse , su an 21-22 olmaliydi

Ama eskiden neyse suanda da o .. Eskidenden kastim ekim kasim aylari misalen.
  • ADSL zamanlarinda da 16 mbit lik hattimin cok kereler 14 mbit lere sabitlendigini tesbit edip zar-zor actirmistim. Kendilerince kopmalari onlemek icin bunu yapiyorlardi ve santraldan bir kisitlama oldugu icin musteri hizmetleri goremiyor anlayamiyordu.

Ben acikcasi su an hatlarimizin 24 mbit oldugunu sanmiyorum, modem bilgilerinden de cok emin olamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Beyler hatirlarsaniz 20 mbitlik hizlarimizin 24 mbit e cikarildigi soylenmisti, ancak hattim 70+ ustu desteklemesine ragmen eski hiz testi sonuclarimdan fark goremiyorum

Bir de online islem merkezinde abonelik islemleri / abonelik bilgileri menusunde paketi isimlerinde hep 24 mbit gecmesine ragmen en alttan ikinci satirda Paket hiziniz : 20 mbit e kadar yazmakta

Siz de bir girip kontrol edin bakalim, cunku zannedersem paketlerin isimlerinde yaptiklari bu degisikligi reel hizlara fiilen gecirmiyorlar.

Bendede hiper 3 lü avantaj 24 mb kadar alttaki satırda 20 mb kadar yazıyor ama hız testinde 23 alıyorum. Hattınız desteklediği halde 20 altı alıyorsanız santral den hız kısımına gitmişlerdir m.h ni arayın arıza kaydı bırakın hızınızın 24 e çıkarılmasını isteyin onlar santrale talebinizi iletirler hallederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 22 Temmuz 2014; 21:56:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pausell

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx

ben de bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ancak modemin de 24 ay sonra bende kalmasını istiyorum çünkü şöyle bir bilgi var;

"Altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 200 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecek yada HGW modem için abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanacaktır."

bunu nasıl ayarlayabiliriz?

• Ben telefonda sorduğumda modemin benim olacağı bilgisi verildi.
  • pausell kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • quote:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx

Mevcut müşteriler faydalanabiliyor mu bu kampanyadan acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hknorl

quote:

Mevcut müşteriler faydalanabiliyor mu bu kampanyadan acaba?

***Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni müşterilerimiz 24 ay Taahhüt vererek yararlanabilir.

Böyle bir ibare var. Ben yeni müşteri olduğumdan sorgulamadım. Müşteri hizmetlerine sorun isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.