Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 lü fırsata hala geçilebiliyor muyuz? iptal bölümünden?
  • bugün telekom iptal ofisine giderek Yalin NETLIMITSIZ_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut) 51 tl aylık ücretli paketi aldım
  • KutlugKagan kullanıcısına yanıt
    Eyv. Hocam. Birde telefonu ttnet aloya müşteri hizmetlerini arayıp geçirebiliriz değil mi? Ofise gitmeden.
  • Onu bilemiyorum dostum.. Müşteri hizmetlerini bir ara istersen oradan öğrenebilirsin.
  • iptal bölümünde hipernet veya fibernet için hangi kampanyalar var ?
  • mete041 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de 3lu firsattan yararlaniyorum. nisan 27de bitiyor taahhutum.muster hizmetleri arayip ayni internetini(yani 20mbps)+telefon 12 ay taahhutlu 61 tl teklif ettiler.sana teklif edileni kabul etme derim.pazarllik yap.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    24 Mbit 49 TL + 5 TL = 54 TL kampanyası var en uygun.
  • Yıllardır 1mit sınırsız kullanıyorum hat sahibi babam bir hafta sonra burda olmayacak bir kaç gün içinde intertene bir çözüm bulmam lazım.
    Öncelikle tarife geçişlerinde internet kesiliyor mu? istediğimiz zaman geçeibliyormuyuz?
    iptal bölümündeki internetleri nasıl alacağız bizim burda superonline varmı bilmiyorum o yüzden internetsiz kalamk istemediğimden iptal ettirmek istemiyorum
    siteden baktım ultra internet var diyor yani adsl 50tl civarı en uygun paketi nasıl alabilirim (telefonda olursa iyi olur onada fazladan 20tl ödemeye gerek yok)
    Not: çok uzun süredir aboneyim taahhütüm yok 1 yıldan fazla taahhüt istemiyorum mümkünse taahütsüz paket almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 23 Nisan 2014; 14:55:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutlugKagan

24 Mbit 49 TL + 5 TL = 54 TL kampanyası var en uygun.

Hizi kesfet kampanyalari yeni abonelere veriliyormus
    49+5 tl olan kampanya iptal bolumundenmi alinabiliyor
    Yaninda vdsl modem veriliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39tl + 5tl telefon adsl için geçerli mi? birde ikna paketlerini nasıl alıyoruz interneti kapattırıcaz diye mi başvurucaz yoksa telekom ofisine gitsek durumu belirtsek yardımcı oluyorlar mı?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    VDSL modem yok. İsterseniz 12 x 8 TL = 96 TL ye Airties VDSL modem veriyorlarmış. Memur bana böyle söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutlugKagan

VDSL modem yok. İsterseniz 12 x 8 TL = 96 TL ye Airties VDSL modem veriyorlarmış. Memur bana böyle söyledi.

Cok pahaliya gelir oyle olunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık son 1 ayın konusunu okudum anladığım kadarıyla 2 tane taahütlü paket var 9 ay taahhütsüz paket eski:

Bu fiyatlar iptal ölümünden ve müşteri hizmetlerinin iptal kısmından alınıyor:

-2 yıl sınırsız internet taahhüdü %50 indirimli:
    24*39tl 8mb limitsiz + 12*5tl konuştukça öde

-%30 indirimli olan 1 sene:
    12(ay)x44tl ve 5tl ttnet alo 49 tl

aramak yerine gidip yarın 1 yıllık paketi almayı düşünüyorum iptal bölümünden sıra alıp pahalı olduğunu söyleyeceğim bakalım nasıl bir paket sunacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

yaklaşık son 1 ayın konusunu okudum anladığım kadarıyla 2 tane taahütlü paket var 9 ay taahhütsüz paket eski:

Bu fiyatlar iptal ölümünden ve müşteri hizmetlerinin iptal kısmından alınıyor:

-2 yıl sınırsız internet taahhüdü %50 indirimli:
    24*39tl 8mb limitsiz + 12*5tl konuştukça öde

-%30 indirimli olan 1 sene:
    12(ay)x44tl ve 5tl ttnet alo 49 tl

aramak yerine gidip yarın 1 yıllık paketi almayı düşünüyorum iptal bölümünden sıra alıp pahalı olduğunu söyleyeceğim bakalım nasıl bir paket sunacaklar.

bende yarın gidebilirsem 3ü 1 arada paketlerini sorucam.
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    12 ay sonra telefon ücreti ne olacak acısını çıkartırlar gibi görünüyor
  • Riwalp kullanıcısına yanıt
    zaten 12 aylık paketi alırsak sorun olmaz diye düşünüyorum. 24 aylık pakette telefonun 12 ay olması devletle ilgilimi yoksa onların uyanıklığımı bilmiyorum ama eminim telefonu tek başına iptal etmezler bu yüzden ben riske girmeyeceğim 12 a bile benim için uzun zaman eskisi gibi 9 ay taahhütsüz varmı diye soracağım
  • Arkadaşlar 67 Tl ödeyerek sınırsız internet kullanıyorum. 20 küsür de telefona para ödüyorum. Soyulduğumun farkındayım. Taahhütüm felan bitti.
    GSM firmalarının güzel kampanyaları var aslında ama bilmiyorum. Turkcell Avea veya Vodafone'un modem'li internetini kullanan var mı? Şehir merkezinde hangi hızlarla bağlantı sağlayabilirim? Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Veyahut TTNET ya da alternatiflerinden (kablo ve fiber maalesef yok) hangi kampanyayı tercih edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Vira Bismillah Telekoma gidiyorum şuan gelişmelerden sizlere de haberdar ederim : Telefonla bu teklifleri alamam diye şansımı orada deneyeceğim...

quote:

Orijinalden alıntı: Atalay35

quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Vira Bismillah Telekoma gidiyorum şuan gelişmelerden sizlere de haberdar ederim : Telefonla bu teklifleri alamam diye şansımı orada deneyeceğim...

Haydi birazdan bende gidiyorum. Eğer 16 mbit e çıkacaksa 39+5 en güzeli.

Sonuç ve şehir bilgilerinizi dört gözle bekliyorum arkadaşlar,

İptal bölümüne girip direk artist bayana ben ikna kampanyalarından yararlanmak istiyorum dedim Buyurun bakalım dedi.PC'de bakındı bir şeyler sonra 39 TL 2 yıllık sözleşme ile var dedi. Bunun yanında 5 TL'de telefon vardır dedim ben:) Bilmiyorum ona bakmadım dedi bayan Yine pc'ye bakınmaya başladı evet 1 yıllık 5 TL sabit ücret ttnet alo var dedi.Yalnız 10TL tel. geçiş ücreti var dedi. Peki 12.aydan sonra fiyat ne olacak dediğim de şöyle bir bakındı ve 15TL olur dedi. Muhtemelen salladı gibi geldi bana Tmm sözleşme imzalayalım.Bundan başka alternatif ikna kampanyası var mı dedim.Artisy bayan başka şeylerle ilgilenmeye başladı. (Muhtemelen bnm sözleşmeleri hazırlamaya koyulmuştu)
    Uzun lafın kısası 2 yıl ttnete bağlandık.

Dipnot: Bizim birader de yanımdaydı iptal odasında.Bayan sözleşmeleri imzalatırken 2 yıl sonra ne yapacaksın dedi (sesli bir şekilde). Bende başka bir firmaya geçeriz artık dedim. Bayan bana bir bakışı vardı ki görmeliydiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Riwalp

12 ay sonra telefon ücreti ne olacak acısını çıkartırlar gibi görünüyor

bana da öyle geliyor ama kimi arkadaşa 7 TL demişler kimine 10TL bana da 15TL dediler. Muallak bir konu ama zaten 20TL veriyorduk telefona.Hiç olmazsa bu kampanyada da max 20 veririz yani.
  • Arkadaşlar bende 39 + 5 tl den yararlandım şuan bir sorun yok ama aynı faturada tivibu ücretide geliyor , tivibu aboneliğim tahattütsüz kapattırmak istiyorum. Kapattırmak için en uygun tarih hangisidir acaba , boşa fatura ödemeyim?
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.