Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Atalay35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.399
Cevap
569
Favori
2.004.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3lü avantaj paketim bu ay bitiyordu (24mb hız, 75 gb sınırsız, 42 tl), ttneti telefonla arayınca 69tl fiyat verdiler. Bu gün telekoma gittim 12 ay taahhütlü 24mb hız 75 gb interneti 51,1tl, telefonu da 5 tl olmak üzere toplam 56,1 tl fiyata aboneliği yeniledim, ek ücret, kurulum vs yok. Ayrıca daha önce gittiğimde şöyle bir teklif daha yapılmıştı :24 ay taahütlü internet 49 tl, ilk 12 ay telefon 5 tl sonrasındaki 12 ayda fiyatı belli değil. Bu çok saçma ve sonrasında telefona 20 tl deseler vermek zorunda kalınacağı için şüpheli bir teklif gibi geldi ve reddettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soygar

16 mb hız,75 GB kota,49 lira kampanyam geçen ay bitmiş,Nisan ayında 72 liralık fiyata geçirmişler,Ben arayınca öğrendim.Uygun bir kampanya varmı arkadaşlar,Telefondaki elemanlardan bir çözüm bulmadım
    Uygun kampanya yoksa kapatacağım,Birde internet ucuzlayacak,dedikodusu var.24 aylık sözleşme yapmak istemiyorum,İnternetin ucuzlama ihtimali varsa,Bir kaç ay beklerim

Kimse sorduğum sorulara cevap yazmamış,Bugün ttnete gittim,24 aylık sözleşme önerdiler,En düşük 55 lira bende,İnterneti kapattım
    İşten yazıyorum,Hiç durun,size şöyle kampanya yapalım demediler,Çok katı bir firma,Bunların ellerine esir düşmüşük,Tüketiciyi gören yok
  • İnsanlar her mesaj cevap yazmak zorunda değil. Zahmet edipte geriye doğru birkaç sayfa okusaydınız zaten cevabınızı alırdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

3lü avantaj paketim bu ay bitiyordu (24mb hız, 75 gb sınırsız, 42 tl), ttneti telefonla arayınca 69tl fiyat verdiler. Bu gün telekoma gittim 12 ay taahhütlü 24mb hız 75 gb interneti 51,1tl, telefonu da 5 tl olmak üzere toplam 56,1 tl fiyata aboneliği yeniledim, ek ücret, kurulum vs yok. Ayrıca daha önce gittiğimde şöyle bir teklif daha yapılmıştı :24 ay taahütlü internet 49 tl, ilk 12 ay telefon 5 tl sonrasındaki 12 ayda fiyatı belli değil. Bu çok saçma ve sonrasında telefona 20 tl deseler vermek zorunda kalınacağı için şüpheli bir teklif gibi geldi ve reddettim.

Tivibu ne oldu peki? Sonraki fiyata tivibu dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

quote:

3lü avantaj paketim bu ay bitiyordu (24mb hız, 75 gb sınırsız, 42 tl), ttneti telefonla arayınca 69tl fiyat verdiler. Bu gün telekoma gittim 12 ay taahhütlü 24mb hız 75 gb interneti 51,1tl, telefonu da 5 tl olmak üzere toplam 56,1 tl fiyata aboneliği yeniledim, ek ücret, kurulum vs yok. Ayrıca daha önce gittiğimde şöyle bir teklif daha yapılmıştı :24 ay taahütlü internet 49 tl, ilk 12 ay telefon 5 tl sonrasındaki 12 ayda fiyatı belli değil. Bu çok saçma ve sonrasında telefona 20 tl deseler vermek zorunda kalınacağı için şüpheli bir teklif gibi geldi ve reddettim.

Tivibu haric

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

İnsanlar her mesaj cevap yazmak zorunda değil. Zahmet edipte geriye doğru birkaç sayfa okusaydınız zaten cevabınızı alırdınız.

Güzel Kardeşim,Sende sayfa linkini paylaş saydında,Bir güzellik yapsaydın.Yazdığın bir işe yaramadı.
  • quote:

quote:

quote:

Tivibu haric

benim de 3 lü fırsatım bitiyor bu hafta. Aradılar 66 lira teklif verdiler(telefon + hiper sınırsız) En hesaplısını siz almışsınız. Teklifi nasıl aldınız?
  • Telekom Müdürlüğünde dün sabah 24 MBit Hipernete 49 TL (24 Ay) + TTNET Alo 5 TL (12 Ay) toplam 54 TL ye geçiş yaptım. Daha önce Ultranet Limitsiz + TTNET Alo kullanıyordum. Hipernete geçiş yaptıktan sonra şöyle bir problemim oldu. İnternette sıkıntı yok ama telefondan arama yapmaya kalkınca borcunuzdan dolayı hattınız kapanmıştır diyor. Herhangi bir borç yok. Kaç defa kayıt oluşturdum ama 2 gündür çözemediler. Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu acaba?
  • serdar-ozer kullanıcısına yanıt
    12 aydan sonra ttnet alo ne olacakmış? onu sordunuz mu?
  • Eğer numara taşımazsanız aylık 5 tl ücret var. TTnet alodan sol a numara taşınamıyor. Önce turktelekoma daha sonra sol a numara taşıyabilirsiniz ancak sabit hatlarda 90 günden önce numara tekrar taşınamıyor.
  • Telwfon ve internetimi 7 ay once kapattirmistim
    Simdi yeniden actirmak istiyorum ama uygun bir paket bulamiyorum yalin veya + telefon fart etmez toplamda en uygun kampanya neresi bilen varmi
    ttnet MH aradim baglanti ucreti vs derken 60 65 tl nin altinda bi fiyat vermediler.
    Not: ADSL hatti olmasi lazim fiber yok oldugum yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: president05

quote:

quote:

quote:

Tivibu haric

benim de 3 lü fırsatım bitiyor bu hafta. Aradılar 66 lira teklif verdiler(telefon + hiper sınırsız) En hesaplısını siz almışsınız. Teklifi nasıl aldınız?

Valla kendileri söyledi, ben sadece taahütüm bitiyor dedim.
  • president05 P kullanıcısına yanıt
    Sormadım tekrar taahhüt verilir bir sorun olmaz heralde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: president05

quote:

quote:

quote:

Tivibu haric

Valla kendileri söyledi, ben sadece taahütüm bitiyor dedim.

Benimde bu ay bitiyor bende yenilemek icin gittim 49tl + 5tl telefon dediler ama tam bittiginde gelin dediler simdi yenilemediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben iptal ettirdim , yalnız benden tivibu haricinde , VDSL modemi'de geri vericeksiniz dediler bu doğru mudur ? VDLS modem demi geri verilecek ?
  • Tivibu ile verilen modemi brnden de istediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taahütüm 27 mayısta bitiyor şimdi internet 8 mbit sınırsız 52 telefonada 32 tl geliyor
    ikna kampanyası güzel 39+5 tl bana mantıklı geldi yeni tahütü şimdi mi veriyorum yoksa 28 mayısta mı
  • 39tl değil... 49tl olması gerek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

39tl değil... 49tl olması gerek....

diğer sayfada da 39+5 deniyor ender hocam? İknaya da mı zam geldi yoksa :) Ayrıca 12.aydan sonra telefon parasının ne olacağı hala muamma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssLh

Telwfon ve internetimi 7 ay once kapattirmistim
    Simdi yeniden actirmak istiyorum ama uygun bir paket bulamiyorum yalin veya + telefon fart etmez toplamda en uygun kampanya neresi bilen varmi
    ttnet MH aradim baglanti ucreti vs derken 60 65 tl nin altinda bi fiyat vermediler.
    Not: ADSL hatti olmasi lazim fiber yok oldugum yerde

arkadaslar bugun doping internetten aradılar
    16 mbıt e kadar 75 gb akk yalın ınternetı 12 ay taahut ıle 49.99 dediler kabul ettim bugun sözleşme gelicek kurye ile
    kampanya sıcak geldı ozellıkle 12 ay olması ama doping ile ilgili hicbir fikrim yok sizce nasıldır
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.