Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.714
Cevap
574
Favori
2.021.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün bende gittim bu tarifeye geçtim. 3 avantaj tivibu açtırmadım. Ancak +5 tl ttnet alo ücreti olacak. tarife 3 lü avantaj ttalo ücretsiz olması lazım ama geçen sene faydalandığımız için sanırım yeniden ücretsiz olmuyor. Mevcut abonelere 5 tl demişti iptal bölümü. Senin MH den cevap geldimi. Onlar aramayabilir bir ara sor bakalım nasıl sonuçlanmış kayıt.

Bana ücretsiz modem vermediler. Ücretsiz modem hakkım var ama ellerinde yokmuş vermiyorlar. Mevcut modem adsl 2 Bununla kullanabilirim umarım. Şu anda sadee pp ışığı yanmıyor: Yeniden kurulum yapmam mı gerek acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 27 Aralık 2013; 10:42:15 >
  • TTNET 3LÜ AVANTAJ KAMPANYASI_Modemli 18/12/2014 18/12/2014
    TTNET 3'LÜ AVANTAJ KAMPANYASI (TTNET ALO) 18/12/2014
    TTNET 3LÜ AVANTAJ KAMPANYASI_Modemli 18/03/2014

Arkadaşlar bu kampanya tarifesine göre ,Zamlı fiyattan etkilenmem değilmi. Mhz arıyorum ulaşamıyorum. Lütfen bilgi verirmisiniz teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğum lokasyon fiber ya da hiper desteklemiyor. MH ile görüştüğümde normal ADSL hattından bu kampanyadan yararlanamazsın denildi. Ve de dsmartı tamamen iptal ettirmem gerekiyormuş. Onu iptal edip buna geçemezsek ortada kalmayalım.

Kampanya 31 ocak 2014 e kadar uzatılmış bu arada. Hangisine geçmek mantıklı ?
  • arkadaşlar 22 mb internetim var hız testindede dogru cıkıyor tepkime süreside 20 ms herşey normal ama gel gelelim hd 1080 video izleyemiyorum ne tabletten nede bilgisayardan takılıyor dolmasını bekliyorum bunun sebebi nedir ttnet nerden kesinti yapıyorda bu hale geliyor bu iş çözemedim

• arkadaşlar tivibuyu neden geri veriyorsunuz ? ben de 3 lü avantaj kampanyasına geçmek istiyorum da..
  • arkadaşlar evde hattım yok, ortalama 12 GB kota yeterli normalde ama limitsizde olabilir

şuan en uygun tarife hangisi? neyi tavsiye edersiniz?
  • ya arkadaşlar bu ikna kampanyalarından indirimleri nasıl aldınız millet herşey dahil 32 lira civarına falan 8 mpbs sınırsız internet aldığını söylüyor bu başlıkta.Benim de taahhütüm doldu bugün internetimi kapattırmaya gittim hoş zaten internet bağlatmayı düşünmüyodum çünkü evde kullanan yok boş boş duruyo ben üniversite okuyorum ama şöyle 30-40 tl civarı cezbedici bi teklif yapsalardı kalabilirdim en azından arada eve gittikçe ve yaz tatillerinde kullanırım diye ama gittim müdürlüğe iptal ettireceğimi söyledim masadaki kadın ikiletmedi bile tabi hemen edelim dediler şaşırdım ve iptal ettirdim.Ben mi bişeyi yanlış yaptım acaba ?Bir de taahhütsüz internet tarifelerini ttnetin sitesinde göremedim,yarıyıl tatilinde ve yaz tatillerinde taahhütsüz internet bağlatmayı düşünüyorum nerden bilgi alabilirim bir de bu taahhütsüz internet hakkında bilgili birisi biraz bilgi verirse çok memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

24 aralikta 3lu avantaj kampanyasına basvurdum, int.+tel+tivibu, basvuru sirasinda zte marka modem verdiler, 25 aralikta gelip tivibu hd kurdular, tivibunun yaninda birde airties modem verdiler , hangi modemi kullanayim sizce arkadaşlar hangisi daha iyidir

Fiber destekliyor ise zte desteklemiyor ise adsl Modem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kardeşim şöyle acıklayayım senin borununu yarıcapı 10 cm ama karşıdan gelen su 1 cm ile geliyorsa borun dolu akmaz tabikide sorun sitede uploadında olabilir.
  • Bugün bir tt ofisine gittim, indirimim ocak ayında bitiyordu, şimdi veremeyiz bittiğinde gelin dediler, e o zamana bu tam isabet kampanyası kalmıyor dedim, yenileri gelir dediler 3-5 tl artışla, göreceğiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk15

musty578 kardeşim şöyle acıklayayım senin borununu yarıcapı 10 cm ama karşıdan gelen su 1 cm ile geliyorsa borun dolu akmaz tabikide sorun sitede uploadında olabilir.

bu durumu karşı tarafa anlatamıyorum işte yada anlamamazlıktan geliyorlar youtube den izlemeye calışıyorum birde öyle uyduruk bir yerde değil 8 mb neti olan 3 pc bağlayan rahat açıyor ben tek pc 22 mbit fiber donuyor pc den şüpelendim ama ondada değil sorun.. apartmana gelen kabloyu yenilemeyi düşünüyorum lehimleyerek çözülürmü sence uğraşmimi yada

• Arkadaşlar net limitsiz 8 mbps kullanıyorum. Taahhütüm Şubat ayında bitiyor. Evde iphonelar ile wireless aracılığıyla internete giremiyorum bile çok ağır. İnterneti hızlandırmak istiyorum. Hipernet destekliyormuş evim. Tv'de olursa iyi olur. 3'lü avantaja hemen geçebilir miyim? 20 mbps mi yoksa daha hızlı mı? Modem veriyorlar mı? Tivibu nasıkl kurulacak? Evde D-smartta var. Ortaya karışık oldu. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 8mbit ile 16 veya 20 mbit arasında cok fark hissetmemeniz lazım. Ya hat kaliteniz dusuktur ya da modeminizin cekim alanı ile ilgili sorun olabilir. Modemli kampanyalardan birine gecmenizi oneririm. Seçtiğiniz 3 lü avantaj olabilir
  • Arkadaşlar bir güncellemede ben yapayım konuya.

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 28 Aralık 2013; 10:23:30 >

• bu ikna kampanyası el altında tuttukları kafalarına göre davranıp bazı kişileri alıp istemedikleri kişileri almadıkları bir sistem mi nedir anlamadım.TTNet müdürlüğüne gidip birde elimizdeki interneti kaybetmiyelim .Bu duruma düşen arkadaşlar var .Nasıl bir yol izliyelim bilgi verilirse iyi olur .
  • TTnet hayatnda hic gormemeis cahil bir firma oldugu icin kalite beklemeyin bosuna fiber tivibu filanda almayyin zarara ugrarsiniz ttnet evrenin gerisinde kalmis en kotu interneti en pahali fiyata satan bir firma bukadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Arkadaşlar bir güncellemede ben yapayım konuya.

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

sen neden tivibu aliyorsun ki daha guzel tv sistemleri var kablonett hd sistemi gorsen super

• quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Arkadaşlar bir güncellemede ben yapayım konuya.

sen neden tivibu aliyorsun ki daha guzel tv sistemleri var kablonett hd sistemi gorsen super

Tvbu zaten hediye verildiği için aldım, yoksa zaten hd uydu alıcım var, cccam ve iptv kullanıyorum, ama yağmur kar çanakta sinyal gidiyor malesef. kablonette heryerde yok. :(

• 1 yıl boyunca 39 tl ye üçlü paket kullandık kampanyam doluyor. iyi bir öneri gelse ful iptal edeceğim ne önerirsiniz. 49 tl ye aynı kampanya varmış galiba. baska öneriniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

1 yıl boyunca 39 tl ye üçlü paket kullandık kampanyam doluyor. iyi bir öneri gelse ful iptal edeceğim ne önerirsiniz. 49 tl ye aynı kampanya varmış galiba. baska öneriniz var mı

Geçen yıl bende aynı kampanyadan yararlandım, tvbu'yu kurdurmamıştım o zamanlar, şimdi yeniledim 3'lü paket ikna olarak geçiyor adı ve 49tl.

Not: Tvbu kurudurmak isterseniz eğer aylık 3,5tl kurulum ücreti yansıyor faturaya ve 52,5tl'ye geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.