- x
TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
14595 Cevap639722 Görüntüleme292 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     185 [187] 189 190 191 192 193 194      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1090 Mesaj
24 Aralık 2013; 22:56:55 

50 GB AKK'li sınırsız, taahhütsüz internet (NETLİMİTSİZ) fiyatlarının 31,5 TL'den başladığını hatırlatırım. (Fark 2 TL değildir.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

86 Mesaj
24 Aralık 2013; 23:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

50 GB AKK'li sınırsız, taahhütsüz internet (NETLİMİTSİZ) fiyatlarının 31,5 TL'den başladığını hatırlatırım. (Fark 2 TL değildir.)

meselenin tam anlaşılması için baştan yazıyorum
2 senelik sözleşmem vardı. 1. senesi bitti. 2 ay ücretsiz 10 ay 40 TL ödüyordum. 2. sene için ise güncel tarifenden ücretlendiriliyor. yani 67 TL verecektim beni aradılar 2 TL fark ile sizi 100 GB kotaya çıkartalım dediler bende kabul ettim. yani son 1 sene 69 tl ödeyecem. 100 GB kota

478 Mesaj
24 Aralık 2013; 23:24:39 

Yani sormak istediğim ben 2 tl veriyorum 100 akk yapın olmuyor tarifeyle alakalı birşey..Öğrenmek istediğim buydu..TTnet'in anlamsız tariflerini anlamak için verilen bir mücadele..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fragman44 -- 24 Aralık 2013; 23:24:59 >

Bu mesajda bahsedilenler: @sonurakar, @memleket44

TOPRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA; TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ....

78 Mesaj
25 Aralık 2013; 10:06:50 

bu konunun uzmanı olarak size sormak istiyorum.

Evde 20 mbs kadar fiber kullanıyorum ve taahhüdüm yarın bitiyor tabiki ikna bölümüne yöneleceğim.İlk mesaja baktım ve şunu sormak istiyorum benim için en uygun olan tercih 3lü avantaj mı olur?

Yalnız ben tivibu istemiyourm bunu kabul edecekler mi? yani 3lü avantaj istiyorum ama tivibu olmasın dersem olur mu? Ve bu durumda faturam ne kadar gelir?

Birde alo konuştukça öde önceden ücretsiz hala böylemi yoksa 5 TL mi olmuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 25 Aralık 2013; 10:07:20 >

SAMSUNG GALAXY S III

262 Mesaj
25 Aralık 2013; 10:12:55 

Evet 3 lü avantaj uygundur. Ekstradan modem almayı unutmayın.
Tivibulu alırsanız 3,5 tl ekstra kurulum odersiniz.
Sadece net ve telefon alırsanız 49 tl ödersiniz. Tivibulu alırsanız 52,5 gelir. Baska sorunuz olursa cevaplarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

380 Mesaj
25 Aralık 2013; 11:14:30 

Hocam avea mobil modemden gina gelmesinden oturu artik sinirsiz internete gecmeye karar verdim. Yalin internet limitsiz 65 tl. Ama super 3 lu paket 49 tl nail oluyor bu arkadas? En uygun limitsiz internet tarifesi nedir ve hangi saglayici?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

406 Mesaj
25 Aralık 2013; 11:50:05 

acil cevap bekliyorum dostlar hba 3 lu paketimin taahutu dun doldu ben tivibu yu zaten kurdurmamistim bolgemde fiber var en uygun tarife nedir sinirsiz internet icin 3 lu avantajdan fiber ve alo paket midir ucreti kac tl dir nereye basvurmam lazim lutfen yardim bugun telekoma gidecegim

Bordo - Mavi!! Renksiz Yaşamak Anlamsız; Amansız Bir Hastalık Bu, Tedavi Gereksiz...

64 Mesaj
25 Aralık 2013; 12:03:17 

Bugün tepebaşı telekom a gidecegim. Gelişlmeleri sıcagı sıcagına yazarım.

ASUS N56VZ
CPU: Intel Core i7-3610QM || RAM: 8GB DDR3-1600MHz || GPU: 2GB nVidia GeForce GT 650M GDDR3 HDD: WD Black2 120gb SSD+1tb HDD
Display: 15,6" FHD Wide View Angle LED Backlight || Speaker: Bang & Olufsen || ODD: Blu ray DVD combo || OS: Windows 8.1 Pro 64-bit

1090 Mesaj
25 Aralık 2013; 13:07:05 

@berkay956 yanıtlamış, sağolsun.

Bu mesajda bahsedilenler: @berkay956, MSefa23

406 Mesaj
25 Aralık 2013; 13:43:50 

arkadaslar suan ikitelli telekomdayim iceride kimse yoktu hemen tarife degisikliginden sira aldim gisedeki bayana 49 tl lik 3 lu avantajdan yararlanmak istedigimi soyledim oda hay hay dedi hatta tivibuyu iptal ettirmeme gerek yok dedi yeni abonelere 52 , 5 oluyor mus bende zaten kurulu oldugunda 12 ay 49 tl fiberden devam ediyorum ilk defa bir yerde istedigimi yaptirarak ciktim bilginize 3 lu avantaj paketi eski abonelere 49 yeni lere 52 ,5 ucretaiz modem vermediler

Bordo - Mavi!! Renksiz Yaşamak Anlamsız; Amansız Bir Hastalık Bu, Tedavi Gereksiz...

817 Mesaj
25 Aralık 2013; 14:17:58 

bu tarifelere telefonla geçmek mümkün değil mi arkadaşlar?
ilçede müşteri hizmetleri yok, bayi var işlem yapamıyor.
ile gidiyorum ne hikmetse internet işlemi yapamıyorlar sistem arızasından.
töbeeeee

Yavaş giden amacına ulaşır, hızlı gidenin eteği ayağına dolaşır.
Mitsubishi Colt - 2007 invite
ASUS Memo Pad HD 7
Moto G by Motorola

252 Mesaj
25 Aralık 2013; 14:20:40 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

İşte o VDSL, ADSL2+ ile bu mesafelerde hızlı internet bile hayalmiş.

Sorun kimde?
0

sıkıntı bu zaten, bayrampaşada da vdsl diyorlar :)

948 Mesaj
25 Aralık 2013; 15:29:54 

Arkadaşlar şu telekom müdürlüklerinin listesini görebileceğimiz bir yer var mı?
Ya da ataşehir bostancı tarafında müdürlük var mı?

Bende kalmadı hâl
Hisler alışkanlık oldu "mal gibi kaldı insanoğlu" her derde güler oldu
Oldum bende lâl

12133 Mesaj
25 Aralık 2013; 15:49:50 

quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar şu telekom müdürlüklerinin listesini görebileceğimiz bir yer var mı?
Ya da ataşehir bostancı tarafında müdürlük var mı?

Küçükyalıda var müdürlük. Ben orada hallediyorum hep.
http://www.turktelekom....tleri/Hizmet-Noktalari/

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

948 Mesaj
25 Aralık 2013; 15:53:13 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Küçükyalıda var müdürlük. Ben orada hallediyorum hep.
http://www.turktelekom....tleri/Hizmet-Noktalari/

Çok teşekkür ederim.

Bende kalmadı hâl
Hisler alışkanlık oldu "mal gibi kaldı insanoğlu" her derde güler oldu
Oldum bende lâl

400 Mesaj
25 Aralık 2013; 19:23:25 

Ttnet Alo ya taahhüt verip aylık 5 tl ödeyip başka bir İnternet servis sağlayıcı ile
(dsmart, biri, turk.net gibi) kullanmak mümkün mü?

27 Mesaj
25 Aralık 2013; 19:45:55 

Bugün ttnet ten aradılar veri paylaşımına izin verirseniz size süprizlerimiz olacak dediler, 30 tl vererek kullandığım yalın net6 tarifesini , yılbaşından sonra 37 tl ye kullanabileceğimi söylediler bunun neresi süpriz anlamadımi yakında taahüdüm doluyor yalın internet olarak hangi pakete başvuracağım öneride bulunabilecek varmı teşekkürler.

1128 Mesaj
25 Aralık 2013; 20:21:19 

Malesef ttnet net ve Alo birbirine bağlı servisler. Biri olmadan digeri olmuyor

Bu mesajda bahsedilenler: caner282828

Intel i7 860||Asus P7P55D Pro||2x2=4GB Kingston HyperX 2000 Mhz CL9 DDR3 Ram||Cogage True Spirit||Sapphire HD 5850||Aopen H600B Black||OCZ Vertex 3 120 GB SSD||2x500 GB WD Caviar Black Raid0||Corsair TX650 Watt||Samsung P2370 23'' LCD

Pioneer VSX-921 AVR||Magnat Monitor Supreme II 802, 252, 102||Samsung 51D550 TV

Nikon 3200 SLR||Nikon AF-S DX 18-105mm F3.5-5.6 VR

30 Mesaj
25 Aralık 2013; 23:56:44 

beyler bu 3 lü kampanya dediginizde 49 tl satece internetmi yoksa 3 üde içindemi ? ben 2 gün önce yeni sözleşme yaptırdım türk telekomda özelliklede uygun bi kampanya yoksa iptal ettiricegimi söyledim zaten sıra alırken iptal işlemleri kısmından aldım , teklif edilen paket 39 tl sınırsız internet + 23 tl 100 dakikalık ev telefonu ilk 6 ay telefon için yarı fiyat. bende kabul ettim . bu dediginiz telefon + tv + net 49 lira ise hemen gidip yarın kafalarını kırıp yeni sözleşme yaptıriyim hemen cevaplarsanız yarın işimi hallederim.

Edit : sitesinden kontrol ettim bulundugum yere fibernet hizmetleride var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maTeryaL. -- 26 Aralık 2013; 0:11:14 >

166 Mesaj
26 Aralık 2013; 3:23:09 

Arkadaşlar bu hipernet, fiber altyapı olan yerlerde mi veriliyor sadece ? Yoksa normal adsl hattı hipere çevirebilir miyiz ? Mahalleye 3 sene önce fiber döşediler fakat açmadılar kablolar 3 senedir öyle duruyor...

717 Mesaj
26 Aralık 2013; 6:11:36 

24 aralikta 3lu avantaj kampanyasına basvurdum, int.+tel+tivibu, basvuru sirasinda zte marka modem verdiler, 25 aralikta gelip tivibu hd kurdular, tivibunun yaninda birde airties modem verdiler , hangi modemi kullanayim sizce arkadaşlar hangisi daha iyidir

64 Mesaj
26 Aralık 2013; 8:21:35 

Dün gittim. Fakat sistem çalışmadığı için elim boş döndüm. Akşamda m.h. telefonda uygun birşey yapın diye direttim ama yemedi. Bende sinirlendim. Bugün sınırsız neti 34.90 tl karşılığında superonline'a taşıyacağım.Tek korkum ayın 31 ine yetişmezse benden wbirgün dahi olsa bir aylık fatura ücreti almaları olacak.

ASUS N56VZ
CPU: Intel Core i7-3610QM || RAM: 8GB DDR3-1600MHz || GPU: 2GB nVidia GeForce GT 650M GDDR3 HDD: WD Black2 120gb SSD+1tb HDD
Display: 15,6" FHD Wide View Angle LED Backlight || Speaker: Bang & Olufsen || ODD: Blu ray DVD combo || OS: Windows 8.1 Pro 64-bit

9 Mesaj
26 Aralık 2013; 13:03:10 

Arkadaşlar geçen sene 3ü birarada (Fiber sınırsız + Tivibu + Ev telefonu) paketi 39TL ve 3TL bağlantı ücreti ile toplam 42 TL bir sene taahhütle kullandım, taahhüt 27 Aralıkta bitiyordu, dün Malatya merkez ttnet müdürlüğüne gittim ve 49 TL + 5TL telefon + 3,5TL Tivibu kurulum ücreti ile toplam 57,5TL ücretle yenilediler.

Israrla sormama rağmen telefon bağlantısının da pakete dahil olması gerektiğini ilave 5TL ücret olmaması gerektiğini söylememe rağmen bu şekilde ücretlendirileceğini söylediler, çok uzatmadım paketi yeniledim, paylaşmak istedim sizlerle.

Bütün arkadaşlarıma iyi yıllar dilerim, umarım güzel şeyler getirir.

Chevy CRUZE 2011 Beyaz 124bg MAN.VİTES-SUNROOF

Philips 42 PFL 7695 H12 (LED TV)

Logitech z5500 (SES SİSTEMİ)

PHILIPS HMP3000 (MEDIA PLAYER)

iPhone 4S

DELL 5010 i5

12133 Mesaj
26 Aralık 2013; 13:17:08 

Olmamış bu teklif bence yanlış iş yaptilar sana

Bu mesajda bahsedilenler: fezabey

1090 Mesaj
26 Aralık 2013; 13:40:40 

Bence de yanlış yapılmış. TTNET Alo Konuştukça Öde kampanyanın ücretsiz bir bileşeni.

114 Mesaj
26 Aralık 2013; 14:50:07 

Arkadaşlar TTNET Net Limitsiz paketi kullanıyorum.67 lira vereceğim yeni yıl ile birlikte.Yeni kampanyalar var mı ?

1090 Mesaj
26 Aralık 2013; 15:09:24 

Bu mesajda bahsedilenler: Mychaela

105 Mesaj
26 Aralık 2013; 15:38:24 

fibernerede.ttnet.com.tr' den bakınca, aynı sokağa bakan yan apartmanda ADSL, bizde HİPER, karşı bina da ise FİBER gözüküyor. Geçen hafta gidip HİPER 3' lü avantaja başvurmuş, sözleşmeyi imzalayıp VDSL modemi alıp gelmiştim. Sonra TTNet Online İşlemlerden farkettim ki yeni geçtiğim 3' lü paket sessiz sedasız iptal edilmiş. Hem de ne 1 telefon ne 1 bilgilendirme yapılmadan. Tekrar müdürlüğe gidip 3' lü avantaj ADSL' ye geçtim. VDSL modem vermiştiniz gerek kalmadı, geri alabilirsiniz dedidiğimde ise size modem verilmiş gözükmüyor dediler. Çocuk oyuncuğuna dönmüş 1 sistem var. Ön kapıdan giriyorsun ayrı fiyat arkadan giriyorsun ayrı. Neyse ki internet kesintiye uğramıyor 1 o konuda başarılılar.

Demem o ki ADSL' den VDSL' ye geçecek olan yani 3' lü paket HİPER' e başvuran arkadaşlar sürekli TTNet Online İşlem Merkezi' nden paket bilgilerinizi sinyaliniz ve hızınız güncellenene kadar kontrol edin. Haberiniz olmadan santral paketinizi iptal edebiliyor ve ancak 1 sonraki ay kampanyasız faturayı gördüğünüzde haberiniz oluyor. Mümkünlü' de herşey mümkün.

236 Mesaj
26 Aralık 2013; 15:54:12 

İkna kampanyalarından ikinci defa (aynı ya da farklı kampanya olarak) yararlanılabiliyor mu?

Yoksa siz zaten ikna kampanyasındasınız gibi bir cevapla karşılaşan oldu mu acaba?

----------------

Ekleme: Bir de 2 yıl taahhütle 39 TL internet (adsl) alındığından bahsedilen mesajlar olmuş.

Bu hangi kampanya bilen var mı? (İlk sayfada böyle bir kampanyadan bahsedilmemiş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 26 Aralık 2013; 17:48:50 >

.:DONANIMHABER:.

252 Mesaj
26 Aralık 2013; 16:26:35 

Biri bana 12 ay taahhütlü, yalın yada telefon+netlimitsiz en uygun nasıl alabilirim bilgi verebilir mi? Modemli veya modemsiz fark etmez, tek istediğim 55 liraya 12 ay taahhütle adsl internet almak. Hiper-Fiber altyapısı yok bulunduğum muhitte.

9 Mesaj
26 Aralık 2013; 19:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: fezabey

Arkadaşlar geçen sene 3ü birarada (Fiber sınırsız + Tivibu + Ev telefonu) paketi 39TL ve 3TL bağlantı ücreti ile toplam 42 TL bir sene taahhütle kullandım, taahhüt 27 Aralıkta bitiyordu, dün Malatya merkez ttnet müdürlüğüne gittim ve 49 TL + 5TL telefon + 3,5TL Tivibu kurulum ücreti ile toplam 57,5TL ücretle yenilediler.

Israrla sormama rağmen telefon bağlantısının da pakete dahil olması gerektiğini ilave 5TL ücret olmaması gerektiğini söylememe rağmen bu şekilde ücretlendirileceğini söylediler, çok uzatmadım paketi yeniledim, paylaşmak istedim sizlerle.

Bütün arkadaşlarıma iyi yıllar dilerim, umarım güzel şeyler getirir.

MH ile görüştüm, bu kampanya mevcut abonelere yapılmıyor normalde ama siz kampanyadan yararlanıyorsunuz, kampanyadan çıkarılmanız söz konusu olamaz, taahhüt ttnet tarafından bozulmuş olur dedi, şikayetinizi oluşturdum, gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır dedi, arkasında şikayet numarasını gösteren bir mesaj geldi, fazla ücret diye 5 TLnin peşinden koşarken umarım eldeki kampanyadan da olmayız :)))

Chevy CRUZE 2011 Beyaz 124bg MAN.VİTES-SUNROOF

Philips 42 PFL 7695 H12 (LED TV)

Logitech z5500 (SES SİSTEMİ)

PHILIPS HMP3000 (MEDIA PLAYER)

iPhone 4S

DELL 5010 i5

12133 Mesaj
26 Aralık 2013; 20:03:23 

quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Biri bana 12 ay taahhütlü, yalın yada telefon+netlimitsiz en uygun nasıl alabilirim bilgi verebilir mi? Modemli veya modemsiz fark etmez, tek istediğim 55 liraya 12 ay taahhütle adsl internet almak. Hiper-Fiber altyapısı yok bulunduğum muhitte.

http://www.ttnet.com.tr...r-Arada-Kampanyasi.aspx

şuan en iyi bunu buluyorum 2 sene kafan rahat olur. telefonlu alabilirsin. Sonuçta evde kablolu bir telefon olması bence her zaman bir avantajdır(Birde ücretsizse :)

2 yıl olması sıkıntı yaratabilir sana

12133 Mesaj
26 Aralık 2013; 20:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

fibernerede.ttnet.com.tr' den bakınca, aynı sokağa bakan yan apartmanda ADSL, bizde HİPER, karşı bina da ise FİBER gözüküyor. Geçen hafta gidip HİPER 3' lü avantaja başvurmuş, sözleşmeyi imzalayıp VDSL modemi alıp gelmiştim. Sonra TTNet Online İşlemlerden farkettim ki yeni geçtiğim 3' lü paket sessiz sedasız iptal edilmiş. Hem de ne 1 telefon ne 1 bilgilendirme yapılmadan. Tekrar müdürlüğe gidip 3' lü avantaj ADSL' ye geçtim. VDSL modem vermiştiniz gerek kalmadı, geri alabilirsiniz dedidiğimde ise size modem verilmiş gözükmüyor dediler. Çocuk oyuncuğuna dönmüş 1 sistem var. Ön kapıdan giriyorsun ayrı fiyat arkadan giriyorsun ayrı. Neyse ki internet kesintiye uğramıyor 1 o konuda başarılılar.

Demem o ki ADSL' den VDSL' ye geçecek olan yani 3' lü paket HİPER' e başvuran arkadaşlar sürekli TTNet Online İşlem Merkezi' nden paket bilgilerinizi sinyaliniz ve hızınız güncellenene kadar kontrol edin. Haberiniz olmadan santral paketinizi iptal edebiliyor ve ancak 1 sonraki ay kampanyasız faturayı gördüğünüzde haberiniz oluyor. Mümkünlü' de herşey mümkün.

Ben şöyle birşey ekliyim. Özellikle genel müdürlüklerde yaptırın işi orada pc den teknik ekip hatta vdsl çıkar mı diye kontrol ediyor ve onay veriyor. Böylece herşey sağlıklı olur.

399 Mesaj
26 Aralık 2013; 20:57:13 

Su TTnet ten tivibu filan almayin almayin kardesim ttnete destek olmayin tivibu aldikca oyun film filan aldikca bu ttnet daha cok kuduruyor youtube bile sansur uyguluyor adamlar delirmis kafayi yemis yakinda google bile kafa tututacaklar TTnete para kazandirmayin

252 Mesaj
27 Aralık 2013; 10:14:07 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

http://www.ttnet.com.tr...r-Arada-Kampanyasi.aspx

şuan en iyi bunu buluyorum 2 sene kafan rahat olur. telefonlu alabilirsin. Sonuçta evde kablolu bir telefon olması bence her zaman bir avantajdır(Birde ücretsizse :)

2 yıl olması sıkıntı yaratabilir sana

Tek şüphem evimin önünden fiber geçerse 3lü avantaj yerine bunu almış olacağım :)

125 Mesaj
27 Aralık 2013; 10:19:40 

Dün bende gittim bu tarifeye geçtim. 3 avantaj tivibu açtırmadım. Ancak +5 tl ttnet alo ücreti olacak. tarife 3 lü avantaj ttalo ücretsiz olması lazım ama geçen sene faydalandığımız için sanırım yeniden ücretsiz olmuyor. Mevcut abonelere 5 tl demişti iptal bölümü. Senin MH den cevap geldimi. Onlar aramayabilir bir ara sor bakalım nasıl sonuçlanmış kayıt.

Bana ücretsiz modem vermediler. Ücretsiz modem hakkım var ama ellerinde yokmuş vermiyorlar. Mevcut modem adsl 2 Bununla kullanabilirim umarım. Şu anda sadee pp ışığı yanmıyor: Yeniden kurulum yapmam mı gerek acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 27 Aralık 2013; 10:42:15 >

2663 Mesaj
27 Aralık 2013; 13:38:15 

TTNET 3LÜ AVANTAJ KAMPANYASI_Modemli 18/12/2014 18/12/2014
TTNET 3'LÜ AVANTAJ KAMPANYASI (TTNET ALO) 18/12/2014
TTNET 3LÜ AVANTAJ KAMPANYASI_Modemli 18/03/2014

Arkadaşlar bu kampanya tarifesine göre ,Zamlı fiyattan etkilenmem değilmi. Mhz arıyorum ulaşamıyorum. Lütfen bilgi verirmisiniz teşekkürler.

HTC One (M8)

340 Mesaj
27 Aralık 2013; 15:44:16 

Bulunduğum lokasyon fiber ya da hiper desteklemiyor. MH ile görüştüğümde normal ADSL hattından bu kampanyadan yararlanamazsın denildi. Ve de dsmartı tamamen iptal ettirmem gerekiyormuş. Onu iptal edip buna geçemezsek ortada kalmayalım.

Kampanya 31 ocak 2014 e kadar uzatılmış bu arada. Hangisine geçmek mantıklı ?

Lafın tamamı deliye söylenir.

1202 Mesaj
27 Aralık 2013; 19:27:39 

arkadaşlar 22 mb internetim var hız testindede dogru cıkıyor tepkime süreside 20 ms herşey normal ama gel gelelim hd 1080 video izleyemiyorum ne tabletten nede bilgisayardan takılıyor dolmasını bekliyorum bunun sebebi nedir ttnet nerden kesinti yapıyorda bu hale geliyor bu iş çözemedim

ϟ AC/DC Fan Club ϟ[/center]

1126 Mesaj
27 Aralık 2013; 21:16:05 

arkadaşlar tivibuyu neden geri veriyorsunuz ? ben de 3 lü avantaj kampanyasına geçmek istiyorum da..

2340 Mesaj
27 Aralık 2013; 21:22:28 

arkadaşlar evde hattım yok, ortalama 12 GB kota yeterli normalde ama limitsizde olabilir

şuan en uygun tarife hangisi? neyi tavsiye edersiniz?

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

6 Mesaj
27 Aralık 2013; 22:11:47 

ya arkadaşlar bu ikna kampanyalarından indirimleri nasıl aldınız millet herşey dahil 32 lira civarına falan 8 mpbs sınırsız internet aldığını söylüyor bu başlıkta.Benim de taahhütüm doldu bugün internetimi kapattırmaya gittim hoş zaten internet bağlatmayı düşünmüyodum çünkü evde kullanan yok boş boş duruyo ben üniversite okuyorum ama şöyle 30-40 tl civarı cezbedici bi teklif yapsalardı kalabilirdim en azından arada eve gittikçe ve yaz tatillerinde kullanırım diye ama gittim müdürlüğe iptal ettireceğimi söyledim masadaki kadın ikiletmedi bile tabi hemen edelim dediler şaşırdım ve iptal ettirdim.Ben mi bişeyi yanlış yaptım acaba ?Bir de taahhütsüz internet tarifelerini ttnetin sitesinde göremedim,yarıyıl tatilinde ve yaz tatillerinde taahhütsüz internet bağlatmayı düşünüyorum nerden bilgi alabilirim bir de bu taahhütsüz internet hakkında bilgili birisi biraz bilgi verirse çok memnun olurum

535 Mesaj
27 Aralık 2013; 22:37:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

24 aralikta 3lu avantaj kampanyasına basvurdum, int.+tel+tivibu, basvuru sirasinda zte marka modem verdiler, 25 aralikta gelip tivibu hd kurdular, tivibunun yaninda birde airties modem verdiler , hangi modemi kullanayim sizce arkadaşlar hangisi daha iyidir

Fiber destekliyor ise zte desteklemiyor ise adsl Modem

İnşaat Mühendisi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

33 Mesaj
27 Aralık 2013; 22:39:21 

musty578 kardeşim şöyle acıklayayım senin borununu yarıcapı 10 cm ama karşıdan gelen su 1 cm ile geliyorsa borun dolu akmaz tabikide sorun sitede uploadında olabilir.

http://www.hsfanclub.com

http://www.hsfanclub.com

236 Mesaj
27 Aralık 2013; 23:20:28 

Bugün bir tt ofisine gittim, indirimim ocak ayında bitiyordu, şimdi veremeyiz bittiğinde gelin dediler, e o zamana bu tam isabet kampanyası kalmıyor dedim, yenileri gelir dediler 3-5 tl artışla, göreceğiz bakalım.

.:DONANIMHABER:.

1202 Mesaj
27 Aralık 2013; 23:43:25 

quote:

Orijinalden alıntı: mk15

musty578 kardeşim şöyle acıklayayım senin borununu yarıcapı 10 cm ama karşıdan gelen su 1 cm ile geliyorsa borun dolu akmaz tabikide sorun sitede uploadında olabilir.

bu durumu karşı tarafa anlatamıyorum işte yada anlamamazlıktan geliyorlar youtube den izlemeye calışıyorum birde öyle uyduruk bir yerde değil 8 mb neti olan 3 pc bağlayan rahat açıyor ben tek pc 22 mbit fiber donuyor pc den şüpelendim ama ondada değil sorun.. apartmana gelen kabloyu yenilemeyi düşünüyorum lehimleyerek çözülürmü sence uğraşmimi yada

ϟ AC/DC Fan Club ϟ[/center]

634 Mesaj
28 Aralık 2013; 2:08:35 

Arkadaşlar net limitsiz 8 mbps kullanıyorum. Taahhütüm Şubat ayında bitiyor. Evde iphonelar ile wireless aracılığıyla internete giremiyorum bile çok ağır. İnterneti hızlandırmak istiyorum. Hipernet destekliyormuş evim. Tv'de olursa iyi olur. 3'lü avantaja hemen geçebilir miyim? 20 mbps mi yoksa daha hızlı mı? Modem veriyorlar mı? Tivibu nasıkl kurulacak? Evde D-smartta var. Ortaya karışık oldu. Yardımlarınızı bekliyorum.

1128 Mesaj
28 Aralık 2013; 9:13:46 

8mbit ile 16 veya 20 mbit arasında cok fark hissetmemeniz lazım. Ya hat kaliteniz dusuktur ya da modeminizin cekim alanı ile ilgili sorun olabilir. Modemli kampanyalardan birine gecmenizi oneririm. Seçtiğiniz 3 lü avantaj olabilir

Intel i7 860||Asus P7P55D Pro||2x2=4GB Kingston HyperX 2000 Mhz CL9 DDR3 Ram||Cogage True Spirit||Sapphire HD 5850||Aopen H600B Black||OCZ Vertex 3 120 GB SSD||2x500 GB WD Caviar Black Raid0||Corsair TX650 Watt||Samsung P2370 23'' LCD

Pioneer VSX-921 AVR||Magnat Monitor Supreme II 802, 252, 102||Samsung 51D550 TV

Nikon 3200 SLR||Nikon AF-S DX 18-105mm F3.5-5.6 VR

138 Mesaj
28 Aralık 2013; 10:10:58 

Arkadaşlar bir güncellemede ben yapayım konuya.

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 28 Aralık 2013; 10:23:30 >

413 Mesaj
28 Aralık 2013; 10:14:15 

bu ikna kampanyası el altında tuttukları kafalarına göre davranıp bazı kişileri alıp istemedikleri kişileri almadıkları bir sistem mi nedir anlamadım.TTNet müdürlüğüne gidip birde elimizdeki interneti kaybetmiyelim .Bu duruma düşen arkadaşlar var .Nasıl bir yol izliyelim bilgi verilirse iyi olur .

399 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:15:18 

TTnet hayatnda hic gormemeis cahil bir firma oldugu icin kalite beklemeyin bosuna fiber tivibu filanda almayyin zarara ugrarsiniz ttnet evrenin gerisinde kalmis en kotu interneti en pahali fiyata satan bir firma bukadar basit

399 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:16:28 

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

0

sen neden tivibu aliyorsun ki daha guzel tv sistemleri var kablonett hd sistemi gorsen super

138 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:20:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

sen neden tivibu aliyorsun ki daha guzel tv sistemleri var kablonett hd sistemi gorsen super

Tvbu zaten hediye verildiği için aldım, yoksa zaten hd uydu alıcım var, cccam ve iptv kullanıyorum, ama yağmur kar çanakta sinyal gidiyor malesef. kablonette heryerde yok. :(

2917 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:22:05 

1 yıl boyunca 39 tl ye üçlü paket kullandık kampanyam doluyor. iyi bir öneri gelse ful iptal edeceğim ne önerirsiniz. 49 tl ye aynı kampanya varmış galiba. baska öneriniz var mı

Resimli Hali

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_40697741

138 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:49:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

1 yıl boyunca 39 tl ye üçlü paket kullandık kampanyam doluyor. iyi bir öneri gelse ful iptal edeceğim ne önerirsiniz. 49 tl ye aynı kampanya varmış galiba. baska öneriniz var mı

Geçen yıl bende aynı kampanyadan yararlandım, tvbu'yu kurdurmamıştım o zamanlar, şimdi yeniledim 3'lü paket ikna olarak geçiyor adı ve 49tl.

Not: Tvbu kurudurmak isterseniz eğer aylık 3,5tl kurulum ücreti yansıyor faturaya ve 52,5tl'ye geliyor.

977 Mesaj
28 Aralık 2013; 11:58:10 

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

0

Size verilen paket hipernet yada fibernet değil dimi şuan taahhüt verdiğiniz paket 8mbit 3'lü paket mi yoksa ben mi yanlış görüyorum. Fibernet ve hipernet dışında 3'lü paket yok dediler de bana gayrettepe telekomda..

İnsanlar pek çok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi. Fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: kardeş gibi yaşamayı.

1261 Mesaj