Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.400
Cevap
569
Favori
2.004.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hipernet 3 lü avantaja abone olduk bakalım. 49TL + 3TL + 3.5 TL = 55.5TL ye gelecek. ilk faturaya da 14 TL kilitleyecekler. bağlantı üstüne bağlantı ücreti, sanki bir halt yapıyorlar ama işte rekabet olmayınca böyle oluyor. Size sorum taahhüt başlangıç tarihi başvuru tarihi mi oluyor? Bağlantı tarihi mi? Bugün öğleden sonra gelip bağlayacaklar güya interneti , bir de bayi modemi başvururken vermedi daha sonradan (bağlantı yapılınca) vereceklermiş, uydunet olsa bunların suratına bile bakılmaz da işte
  • Arkadaşlar belki milyon kez sorulmuştur ama çok yoğun olduğum için araştıramıyorum. Affınıza sığınarak durumumu anlatıp öneri bekliyorum.

Fbernet sınırsız 20 mb bağlantı + tivibu ev+ sabit telefona toplam 84 tl ödüyorum. Taahhütüm 28 ARALIK tarihinde bitiyor.

49 tl lik 3 lü avantaja başvurmak istedim telefondaki yetkilii sadece yeni aboneler geçebilir dedi.

Şimdi ofise gitsem beni ikna veya iptal masası bu kampanyaya geçirebilir mi?

Cevap için teşekkürler.
  • Arkadaşlar Cumartesi günü telefon ile ikisi bir kampanyasına katıldım. Hanımefendı sozlesmeyı kargoya veriyoruz ptesi imzalayıp geri yollarsınız dedi ama hala ne gelen var ne giden. Böyle bir durumda kalan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paseyX

Arkadaşlar belki milyon kez sorulmuştur ama çok yoğun olduğum için araştıramıyorum. Affınıza sığınarak durumumu anlatıp öneri bekliyorum.

Fbernet sınırsız 20 mb bağlantı + tivibu ev+ sabit telefona toplam 84 tl ödüyorum. Taahhütüm 28 ARALIK tarihinde bitiyor.

49 tl lik 3 lü avantaja başvurmak istedim telefondaki yetkilii sadece yeni aboneler geçebilir dedi.

Cevap için teşekkürler.

Milyonuncu cevap evet git santral müdürlügune yaptır.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: paseyX

Arkadaşlar belki milyon kez sorulmuştur ama çok yoğun olduğum için araştıramıyorum. Affınıza sığınarak durumumu anlatıp öneri bekliyorum.

Cevap için teşekkürler.

Milyonuncu cevap evet git santral müdürlügune yaptır.:)

Milyon kez teşekkürler :))
  • Arkadaşlar merhaba.
    Şu anda bende net limitsiz paket var 63 TL ödüyorum.
    3 lü avantaj tarifesine geçeceğim.
    Baktım binadan hipernet var.
    Bu hipernete geçince modem değişmesi eve kabol çekilmesi vs oluyor mu?
    Hipernete geçtiğim için ekstra masraf ödüyor muyum?
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    modeminiz değişmesi gerek, vdsl modem kullanmanız gerek. geri kalanda bir değişiklik yok. Modemi kendiniz kuruyorsunuz bu yüzden kurulum ücreti almamaları gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

modeminiz değişmesi gerek, vdsl modem kullanmanız gerek. geri kalanda bir değişiklik yok. Modemi kendiniz kuruyorsunuz bu yüzden kurulum ücreti almamaları gerek.

Teşekkür ederim.

Peki bu 3lü avantajda normal net limitsiz 8 mbit kullanamıyor muyuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda bayrampaşa ismetpaşa mah.'de santrale 1.1 km uzakta olmama rağmen hiper verilemiyor, altyapı aralıkta biter dediler de, nerde... Hala tık yok. Sizce üniversiteli kampanyasından(52 TL yalın) daha iyi bi kampanya varmı? Geçen hipernet için başvurumu aldılar, evde bulamadıkları için iptal ettiler, şimdi hipernet başvurusu almıyorlar, altyapı desteklemiyormuş...
  • berquay kullanıcısına yanıt
    Benim santralle aramda 450 metre kablolama mesafesi varken 14 Mbps hız tanımlanınca kopmalar yaşıyorum, 8 Mbps ideal hız. 1.1 km ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Benim santralle aramda 450 metre kablolama mesafesi varken 14 Mbps hız tanımlanınca kopmalar yaşıyorum, 8 Mbps ideal hız. 1.1 km ne?

izmirde 4 km ye 2009 da vdsl 16 mbit veriyorlardı, ondan söylemiştim.
  • 6 aralık 2013 tarihinde Net limitsiz paketinden fiber 3lü avantaj kampanyasına basvuruda bulundum..Basvuru anında internetin bağlandığı bilgisi verildi..
    Eve gittim internetin olmadığı görüp müşteri hizmetlerini aradım..
    Bana "sistem onayı yok" "sistem beklemede" gibi cevaplar verildi..
    18 gündür bir sistem onayı için hala beklemekteyim..İptal edip başka internete basvurcağım ama iptal bile etmiyorlar..
    Makale yazıyorum çeviri yapıyorum..18 günde uğradığım maddi ve manevi kayıbı kimse telafi edemez..
    Müşteri hizmetleri ilgisiz..Biz sadece iletiriz..Umrumuzda değil..diyorlar..Telekom bölge müdürlüğüne basvurun diyorlar..
    21. yüzyılda 18 gündür internet bağlantınızın sağlanamaması..Size bu firmanın müşterisne bakış açısı ile ilgili yeterince bilgi verebilir.
    "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Teşekkür ederim.

Peki bu 3lü avantajda normal net limitsiz 8 mbit kullanamıyor muyuz ?

kampanya hiper ve fiber de geçerli, hem aynı paraya daha hızlı olacak internetiniz gerçi deathrider13 başına gelenin de başınıza gelme ihtimali var, geçiş yaptırırken bol bol dua edin
  • berquay kullanıcısına yanıt
    İşte o VDSL, ADSL2+ ile bu mesafelerde hızlı internet bile hayalmiş.

Sorun kimde?
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfbkrcn

merhaba arkadaşlar,
    konunun başında verilen linkten baktım.bulunduğum bölgede fibernet desteği var gözüküyor. bu hafta içinde türk telekom müdürlüğü iptal masasına gidip tekliflerini dinlemeyi düşünüyorum.
    evde telefon ve adsl yok. sınırsız, tahaatsüz yalın internet istiyorum. tabi yalın internet için sabit ücrette ödemek istemiyorum.
    böyle bir teklif sunarlar mı? yoksa benim isteklerime göre tekliflerini şekillendirebiliyorlar mı?

• ttnet cok pahalı indirim yapsın
  • Arkadaşlar;
    Yeni taşındığım eve sınırsız hatsız bir internet paketi öneriniz var mı? ayrıca bu hattı yazın 3 aylığa aynı ilde olmak üzere taşıma imkanım var mı?
    Yardımlarınız için teşekkürler. Bildirimlerinizi pm ile yapmanızı rica ederim.
  • Arkadaşlar 3lu avantaj paketinde tivibu için kurulum ücreti aliyolarmi

• Buyrun hiz testlerine ayni cihazla 3 farkli internet servis saglayicisi sonuclari, ilki avea baz istasyonu uzakligi 40 metre, ikincisi turkcell baz istasyonu uzakligi 300 metre, son olarak üçüncüsü TTNET fibernet,http://www.speedtest.net/my-result/a/684859299 ,http://www.speedtest.net/my-result/a/684862684 ,http://www.speedtest.net/my-result/a/684864583

• Thema kullanıcısına yanıt
    ayda 3 yada 3,5 lira ek bedel geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.