Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: extramar , extramar , winmaster , winmaster Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.773
Cevap
577
Favori
2.027.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ethernete takılı portu önemli değil ama wan a takılmaz.
  • 12 ay TTNET ALO
    Taahhüt Bitiş Tarihi : 12 12 2013 (bugün)

Bu durumda; bugün mü yoksa yarın mı (13.12) müdürlüğe gitmek gerekiyor..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Arkadaşlar buğün tivibu kurulumunu yaptılar, airties air 7200 cihaz verdiler, modem ile tivibu cihazı aynı oda içerisinde olması pek iyi olmadı.

-kanal geçişleri yavaş, kanalı değiştirdikten sonra 3 saniye falan sürüyor.
    -seç izlede çoğu şeyi izleyemiyorum, aboneliğiniz yoktur diyor,bağlantıyı yapan arkadaş 1 saat sonra falan gelir dedi akşam oldu hala aynı.
    -HD kanallar yok, aynı şekilde aboneliğniz yok diyor

müşteri hizmetlerini arayacağım bu şikayetleri dile getireceğim, bakalım ne olacak

bizim apartmandaki komşu tivibu servis elemanı. bana dedi ki çek fişini tivibunun 2 gün bekle çekili halde sonra ara müşteri hizmetlerini sana son model tivibu getirelim. şaka yapıyor sandım. bi getirdi hakkaten son model akıllı kumandalı falan. tv ve tivibu aynı kumandadan kontrol edebiliyorum . dene istersen.

Hocam getirdikleri cihaz hangi modeldi akıllı kumandalı falan olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: B.E

12 ay TTNET ALO

Ben taahhütün bitiş gününde gittim müdürlüğe. Yeni pakete geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Arkadaşlar buğün tivibu kurulumunu yaptılar, airties air 7200 cihaz verdiler, modem ile tivibu cihazı aynı oda içerisinde olması pek iyi olmadı.

-kanal geçişleri yavaş, kanalı değiştirdikten sonra 3 saniye falan sürüyor.
    -seç izlede çoğu şeyi izleyemiyorum, aboneliğiniz yoktur diyor,bağlantıyı yapan arkadaş 1 saat sonra falan gelir dedi akşam oldu hala aynı.
    -HD kanallar yok, aynı şekilde aboneliğniz yok diyor

müşteri hizmetlerini arayacağım bu şikayetleri dile getireceğim, bakalım ne olacak

bizim apartmandaki komşu tivibu servis elemanı. bana dedi ki çek fişini tivibunun 2 gün bekle çekili halde sonra ara müşteri hizmetlerini sana son model tivibu getirelim. şaka yapıyor sandım. bi getirdi hakkaten son model akıllı kumandalı falan. tv ve tivibu aynı kumandadan kontrol edebiliyorum . dene istersen.

Hocam getirdikleri cihaz hangi modeldi akıllı kumandalı falan olan ?

şuan evde degilim ama önceki reklamlarda görülen geniş ince olandı. yeni getirdiği siyah yine ufak kutu kanal geçişleri oldukça hızlı ve stabil çalışıyor. önceki paso güncelleme yapıyordu donuyordu. yenisi öyle degil oldukça güzel.

• hrvl H kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.. bugün bir uğrayım Telekom a..
  • Ne kadar saçma bir uygulama lanet olsun Müdürlüklerden yapılan başvuru ile telefondan yapılan başvuru arasında niye fiyat farkı var ??? bu kadar salaklık olamaz !!! Geçen aya kadar 49 TL ödüyordum bu ay faturam 66 küsur gelmiş , 8mbit 50gb kotalı tarife + ttnet alo konuştukça öde ye aboneydim bu ttnet alo bittiği için 66 tl gelmiş... aradım 444 0 375'i isterseniz 49TL'ye ek olarak 7 TL daha fazla sabit ücret ödeyin ve 12 ay taahhüt verin dediler fazla geldi niye boşuna sabit ücret ödeyimki diye düşündüm kafam bozluldu iptal ettirdim yani müdürlüğe gidip yaptırsam herşey dahil 49 ödeyecektim ama telefondan arayınca 49+7TL 56 TL ödeyecektim her ay , neyse olan oldu bu topiğe bakmadan pederi telekom müdürlüğüne yollayıp iptal ettirdim oradaki adamda bu seçeneği sundu ancak yine de iptal ettridim , oradaki adama güvenemedim yanlış birşey yapar filan diye .. velhasıl bugün 50mbit 100gb akk'lı ve gece 12'den sabah 6 'ya kadar AKK olmayan pakete 74 lira vererek üye olacağım akşam gelip kurulum yapacaklar .. AYRICA 1 SAAT ÖNCE İPTAL EDİN DEDİM SANİYESİNDE SİNYALİ KESMİŞLER BUGÜNÜN PARASINI ALIYORSUNUZ AMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Aralık 2013; 12:33:05 >

• arkadaşlar 3ü birarada kampanyası taahhütüm bitti.müdürlüğe iptale giderken tivibuyla beraber modemide iade etmemiz gerekirmi?bana başvuruda modem vermişlerdi birde tivibu kuruluma gelindiginde.
  • İlk mesajı okudum ama bana uyan bir kampanya göremedim yardımcı olur musunuz?
    abonelik başlangıç tarihimiz 21/12/2012
    tarifemiz 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli 24 ay taahhüt
    31/01/2013 tarihinde başlayan 12 aylık ttnet alo taahhüdümüz var.
    Aboneligi ttnet müdürlüğünden yaptırmıştık bize indirimli aylar bittiğinde gelin yardımcı oluruz demişlerdi.
    oraya gittiğimizde hangi kampanyayı talep edebilirim ya da edeyim?
    ttnet alo taahhüdü bitince faturama ne kadar ücret yansıyacak?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dozdar34

arkadaşlar 3ü birarada kampanyası taahhütüm bitti.müdürlüğe iptale giderken tivibuyla beraber modemide iade etmemiz gerekirmi?bana başvuruda modem vermişlerdi birde tivibu kuruluma gelindiginde.

bildiğim kadarıyla sadece tivibu ile gelen modemi vermeniz lazım. diğer modemin mülkiyeti size geçiyor.
    ama gitmeden bir sorun yine de.
  • Arkadaşlar bir yardımcı olun bana konu çok karışık geldi.

17.12.2013 de bitecek olan bir taahhütüm var. NETLIMITSIZ-12 AY INDIRIM kampanyasıydı. O zaman yalın adsl benim oturduğum yerde desteklemiyor gibi bir zırva çıkarttılar bana telefonla birlikte paket verdiler.
    ilk sene bittikten sonra 65 TL ADSL e + 17 tl de telefona para ödüyordum ve halende ödüyorum. Sanırım baya bir kazıklanmışız anladığım kadarıyla

Neyse olan oldu diyoruz. Oturduğum yerde fiber internet yok kablo tv yok. O yüzden ya ttnet ile devam edecem yada superonline adsl e geçecem bana uygun bir paket söyleyin lütfen. Bu arada evde olmayan telefona da para vermek istemiyorum. Ne yapmam gerek müdürlükten mi yeni paket almam gerek.
    Bir yardımcı olun lütfen.
  • suan netlimitsizdeyim taahudum felanda yok biteli neredeyse 1/5 yil oldu istadigim gibide bir kanpanda bulamamistim son zamlarla birlikte netlimitsizde 67 tl olacvak buna arti 15 tl telefon parasi oduyorum toplamda 82 tl yapar iyi bir kampan olursa taahut felan cokta onemli bu kampanya nasil
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

yada onereceginiz baska var mi
  • Arkadaşlar geeçen sene Üniversiteli Kampanyasından yararlanmıştım.
    Bu ay 68 TL fatura geldi. TTNET in twitter sayfasına yazmıştım, aradılar beni bugün.

En uygun 63 TL lik paket var diyorlar, Süper Avantaj kampanyasından bahsettim. O kampanya sona erdi dediler, arkadaşalr bu gerçek mi ?

ben her ay 68 tl fatura ödemek isetmiyorum, bir öneride bulunun. ne yapabilirim bundan sonraki süreçte ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

quote:

12 ay TTNET ALO

Taahhüt bitmeden geçemiyor muyuz? Çünkü ben taahhüt bittiğinde yurtdışında olacam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

quote:

12 ay TTNET ALO

Taahhüt bitmeden geçemiyor muyuz? Çünkü ben taahhüt bittiğinde yurtdışında olacam?

O konuda bilgim yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

quote:

12 ay TTNET ALO

Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum. Taahhütün bitmesine 16 gün var. Bozup tekrardan taahhüt vericem sonuçta. İstedigim kampanyaya giremezsemde kullandıgım herşeyide iptal ederim bazen vdsl modem olmuyormuş ellerinde o yüzden de işlem yapılamıyormuş..

• CaRBiNe kullanıcısına yanıt
    Müdürlüğe gidip Taahhütsüz İkna kampanyası isteyin Netlimitsiz için 44 tl, Ultranet için 49 tl.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak size,
    5 yıldır süperonline kullanıyorum dün ttnetten aradılar 24 ay taahhüt verin 8 mbit i (50 akk) 44 tl sabit fiyattan verelim dediler,
    Yılbaşında zam muhabbeti olunca ben de olabilir ama telefonu da ttnete geçirmek istiyorum sabit ücret ödememek için dedim,
    müşt. hiz. olur ama interneti taşıyalım ondan sonra 4440375 i arayıp konuştukça öde kampanyasına geçersiniz sadece konuştuğunuzu ödersiziniz dk/10 kuruştan dedi,
    akşam 7 sabah 7 de ücretisiz diye belirtti.
    bende 44 tl haricinde hiçbir ücret ödememek koşuluyla kabul ettim, sadece telefonu taşırken bi 10 tl ücret alıncak dedi, tamam dedim.
    ama burayı okuyunca ttnet alonun da ek ücreti olduğunu gördüm.
    bir de bu 3'lü avantaj paketleri varmış, yanlış mı yaptım acaba 44 tlyi kabul ederek.
    ya da bu 24 ay içerisinde tarife değişikliği yapabiliyor muyuz acaba?
    Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

• Arkadaşlar müdürlükten bu 3’lü Avantaj Kampanyasını nasıl alıyorsunuz? Kapatacağım diye rest mi çekiyorsunuz yoksa iyi bir kampanyanız varsa ona geçmek istiyorum falan mı diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaria

Arkadaşlar müdürlükten bu 3’lü Avantaj Kampanyasını nasıl alıyorsunuz? Kapatacağım diye rest mi çekiyorsunuz yoksa iyi bir kampanyanız varsa ona geçmek istiyorum falan mı diyorsunuz?

Ben geçen hafta gittim taahütüm bitmişti.
    Uygun bir tarife varmı yoksa kapatacağım dedim.
    Sonra 12 ay taahütlü 49 tl var dedi.
    Bende 9 ay taahürsüz 49 tl varmış diye duydum doğru ise o pakete geçelim dedim tamam dedi ve geçtim.
    9 ay taahütsüz 49 tl fatura gelecek 8 mbit sınırsız ttnet alo konuştukça öde toplam 49.50 tl fatura geldi bile.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.