Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.397
Cevap
569
Favori
2.004.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Ben onceden ayda 59.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
    Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
    Saygılarımla...

hiçbiri 81 ilde değil hocam, müşteri hizmetleri salllamış, mesela tam isabet kampanyası istanbul trabzon kayseride geçerli, bana da böyle söylendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.

quote:

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.

Dikkat edersen yukarıda cevap verdiğimi görürsün. Ayrıca senin sorduğun her soruya cevap vermek zorundamıyım. Daha fazla sana cevap vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 13:07:53 >
  • quote:

Oncelıkle forumun sızın yonetımınızde oldugunu sanmıyorum.Burada ahlak kuralları cercevesınde ıstedıgım yorumu yapabılırım

Eger bır sıkayetınız varsa yetkılılere ıletebılırsınız.Veya sag ust kosede blog ısaretıne tıklayarak ekranınızı temızlıyebılırsınız.

Ama burada aklınızca asagılama cabalarına gırersenız emın olun o sızın acızlıgınızı gosterır.

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
    Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
    Daha fazla anlayış lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QNURi

quote:

Oncelıkle forumun sızın yonetımınızde oldugunu sanmıyorum.Burada ahlak kuralları cercevesınde ıstedıgım yorumu yapabılırım

Eger bır sıkayetınız varsa yetkılılere ıletebılırsınız.Veya sag ust kosede blog ısaretıne tıklayarak ekranınızı temızlıyebılırsınız.

Ama burada aklınızca asagılama cabalarına gırersenız emın olun o sızın acızlıgınızı gosterır.

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
    Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
    Daha fazla anlayış lütfen.

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?
  • quote:

Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
    Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
    Saygılarımla...

Hocam Kayalıpark Arkasındaki Mevlana Telekom Müdürlüğüne gidin.Ben işlemleri oradan hallettim.Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?

Bak arkadaşım son kez yazıyorum. Siz mantıklı bir şeyler arıyorsunuz fakat ttnet'te bulamazsınız. Boşuna aramayın Hiçbir kampanyadan yararlanmayan abone 63 TL Limitsiz internet + 15 TL en az telefon faturası =78 TL en az para öder.

Siz bir kampanyadan yararlanmışsınız ve hepsine 49 TL ödüyorsunuz. Bizde farklı bir kampanyadan(iptal kampanyası) yararlandık 39 ödeyeceğiz. Yani kısacası ağlamayana mem yok. TTNet'i de Atasözündeki "kör" ün yerine koyun ve düşünün.
    Saygılar
  • Buyrun bu gelecek olan faturanız.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Yanı adsl faturası.Burada herhangı bır yalın ınternet antyapı ucretı vb yok.Yanı bu vatandas ayrıdan telefon faturası oduyor.Oda mınımum 14 tl. toplam 54 tl

Adsl kullanmak ıcın ya telefonunuz olacak yada yalın adsl kullanım ucretı odıyeceksınız.
  • Sevgili nfsworld,

Telefon abonesi olmayanlardan 14 TL bağlantı ücreti Bir kereye mahsus alınacaktır yazıyor.
    Siz o 15 TL rakamını nereden gördüyseniz mesajı yazan kişiye özel mesaj atın içiniz rahat etsin.
    Biz de öğrenmiş oluruz değil mi?

Kampanya gayet basit. İlk mesajda tüm detayları var.
    Ben üçlü paket aldım Tivibu + internet + Telefon toplam 39 TL bu kadar.
  • Hocam sen ev telefonu kullanıyormusun ? Kullanıyorsan kac tl oduyorsun ? Kullanmıyorsan faturanda yalın adsl kullanım ucretı olması lazım.Orada ne yazıyor ? Ve benım yolladıgım fatura gıbı faturanızda ne yazıyor o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar ilk faturaya yansıyacak ücretler diyor.. Ben bir şey anlamadım. Var mı aslı - astarı

Hocam ben bunu dıyorum.Thk erısım ucretı. Acma ucretı degıl o.Faturada yolladım.Orayı ıncelersenız anlarsınız

Bunun dısında bır yerden gormeye gerek yok aslında.Adsl kullanmak ıcın ya telefonununz olacak yada yalın adsl altyapısı kullanacaksınız.

Telefonu olan uzerınde 15 tl odıyece en az yanı toplam 55 tl olacak.

Yukarıda adsl faturası ve 39 tl yazıyor .Dogru.Pekı ya telefon faturası ? Yalın kullanıyor da dıyemeyız bu kampanyada yalın yok.OLsada orda yazardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 13:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

quote:

Saygılarımla...

Hocam Kayalıpark Arkasındaki Mevlana Telekom Müdürlüğüne gidin.Ben işlemleri oradan hallettim.Tavsiye ederim.

Cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. Ben yeni abone oldum yani daha önce telekomla herhangi bi bağlantım yoktu o yüzden biraz acemilik çektim sanırım. 3' lü paketin benim açımdan çok bi cazibesi yok, evde d-smart cam modül kullandığımdan çok önemsemedim açıkçası. Benim tek kaybım sanırım 24 ay taahhüt vermek olmuş onu anlıyorum yapılan yorumlardan, 1 yıl sonra bakarız artık yeni bi kampanya falan illa ki olacaktır.İyi forumlar.
    Saygılarımla...
  • quote:

Hocam sen ev telefonu kullanıyormusun ? Kullanıyorsan kac tl oduyorsun ? Kullanmıyorsan faturanda yalın adsl kullanım ucretı olması lazım.Orada ne yazıyor ? Ve benım yolladıgım fatura gıbı faturanızda ne yazıyor o zaman ?

Bak arkadaşım biz bu telefon sabit ücretini ödememek için ttnet'e 12 ay kapatmama taahhütü verdik. Dakikası 10 kuruştan kullandığımız kadarını ödeyeceğiz. Vergiler hakkında bilgim yok. Faturalar geldiğinde buradan paylaşırız. Eğer ben yanılıyorsam zaten herkesten özür dileyeceğim. Hadi ben yanıldım diyelim, diğer gidenlerde mi yanılıyor? Sen yanılıyorsan kafalarını karıştırdığın için burada herkesten özür dileyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Saygılarımla...

hiçbiri 81 ilde değil hocam, müşteri hizmetleri salllamış, mesela tam isabet kampanyası istanbul trabzon kayseride geçerli, bana da böyle söylendi

Telekom özel sektör mantığıyla hareket ettiği için bu tip sıkıntılar yaşanmaya devam edecektir.
    Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Hocam sen ev telefonu kullanıyormusun ? Kullanıyorsan kac tl oduyorsun ? Kullanmıyorsan faturanda yalın adsl kullanım ucretı olması lazım.Orada ne yazıyor ? Ve benım yolladıgım fatura gıbı faturanızda ne yazıyor o zaman ?

Bak arkadaşım biz bu telefon sabit ücretini ödememek için ttnet'e 12 ay kapatmama taahhütü verdik. Dakikası 10 kuruştan kullandığımız kadarını ödeyeceğiz. Vergiler hakkında bilgim yok. Faturalar geldiğinde buradan paylaşırız. Eğer ben yanılıyorsam zaten herkesten özür dileyeceğim. Hadi ben yanıldım diyelim, diğer gidenlerde mi yanılıyor? Sen yanılıyorsan kafalarını karıştırdığın için burada herkesten özür dileyeceksin.

Hocam ordakılerın umrunda degıl.Sana sayfalarca sozlesme ımzalattıntan sonra sozlu beyanı bır ıse yaramıyor.

Sozlesmede alo konustukca ode yanında ucret yazmıyor amma velakın altta alo sabıt ucret aylık 13.90 yazıyor malesef.Bunu telefon faturasına yansıtacaklar dıyorum.39 tl adsl ayrı 13.90 telefon faturası ayrı.

QNURI hocam sızın dedıgınız ustte yazan14 tl baglantı ucretı.Benım soyledıgım cerceve ıcındekı atlık sabıt ucret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 13:40:59 >
  • Elli kere yazdık. Anlamamakta ısrar ediyorsun.

Hadi seninle birlikte yapalım hesaplamayı.

1. AŞAMA: İnternet paketini seçiyorsun

Hangi interneti seçersen seç aylık 25,10 TL

2. AŞAMA: TiviBu paketini seçiyorsun

Standart paket 12 ay boyunca ücretsiz

3. AŞAMA: Telefon bağlantısını seçiyorsun

a. TTNET konuştukça öde (12 ay ücretsiz)
    b. Alo 100 6,90 TL
    c. Alo 250 15,90 şekilnde gidiyor.

Sonuç :

İnternet paketi 25,10 TL
    Telefon : 13,90 TL Konuştuğun kadar öde Dakikası 0,10 TL (Yani 10 kuruş)
    Tivibu : Ücretsiz
    TOPLAM : 39 TL (12 Ay boyunca)

Telefon hattın olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti bir kereye mahsus alınacak.

Senin söylediğin 15 TL ücret zaten yok başvuru formunda. Faturada gelirse itiraz edilir.
    Umarım anlaşılmıştır. Bu son mesajımdı.

• Konu sahibi cancan arkadaşıma bende çok teşekkür ederim.
    En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Taahhütü devam eden arkadaşlar çekinmeden gitsinler onlarda bu kampanyadan faydalanabiliyor (ama taahhütü bozma cezası gelirmi bilmiyorum ben soracaktım unuttum giden arkadaşlar özellikle sorsunlar)

Bugün sabah telekoma gittim.

İptal için sıra aldım önce bir form verdiler İptal formu diye. onu doldurdum. sonra son faturam duruyordu vezneye gittim onu ödedim. ve iptal işlemi yapan görevliye sıram gelince gittim.
    (sabah giderken online işlemlerden adsl ön iptal başvurusu yapmıştım).
    Görevli buyrun deyince Başladım derdimi anlatmaya.

6 GB kotalı paket kullanıyorum ama yetmiyor her ay kotayı aşıyorum ve fazla ücret ödüyorum net limitsize geçmek istiyorum ama onunda ücretini yüksek buluyorum diğer firmalarda çok daha uygun fiyatlar var dedim. Görevli yok öyle bişey bütün firmalar interneti bizden alıp size satıyor daha uygun vermeleri mümkün değil dedi bende mümkün dedim. Süperonline ın avcı tarifesi var 35 liraya limitsiz dedim yok mok filan dedi ama yinede sen bilirsin dedi. Bende sizin bana önerebileceğiniz bir tarife varmı dedim 59 tl lik limitsiz var dedi onu bende biliyorum daha uygun yokmu dedim yok dedi bende iptal için gelenlere varmış dedim Memur şoklarda. sen nerden biliyorsun dedi araştırdım biliyorum yaptıran arkadaşlarım var dedim peki size 6 ay % 50 indirimli verelim dedi tam kabul edecekkken 1 yıl taahhütlü olduğunu söyledi yani 6 ay 39 tl 6 ay 63 tl. tabiki kabul etmedim taahhüt vermek istemiyorum dedim. 9 ay indirimli taahhütsüz 39 tl olan kampanya varmış ona geçebilirmiyim dedim Memur ikinci kez sen nerden biliyorsun filan.
    Sonuç olarak 9 ay 39 tl kampanyasına taahhütsüz olarak geçiş yaptım Ayrıca telefonu ttnet aloya geçirdim 12 ay taahhüt vererek ücretsiz olacağını söyledi memur kabul ettim yalnız telefonu ttnete taşıdığımız için 12 ay boyunca ttneti değiştiremiyoruz ama indirim bitince adsl tarifemizi değiştirebiliriz anladığım kadarıyla. 9 ay sonra artık bir çaresine bakacağız

az sonra cebime mesaj geldi
    Değerli müşterimiz hat iptal talebinizden vazgeçtiğiniz ve size hizmet etme imkanını bize tanıdığınız için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 29 Kasım 2012; 13:47:19 >
  • @NURI

az daha asagıya bakarsanız ;

• quote:

@NURI

az daha asagıya bakarsanız ;

O kadar hesaplama yaptık, yazdık çizdik.
    Siz ne iş yapıyorsunuz? Yaşınız kaç? Gerçekten çok merak ediyorum

25,10 TL internet
    13,90 TL telefon
    00,00 TL TiviBu

Kaç yaptı toplamı = > 39

Sinirlerim harab oldu
    Pes doğrusu
  • Zaten gösterdiğiniz 13,90 hemen sağında gösterilen ve indirim uygulanan 1,10 un eklenmesi ile 15 tl yapan erişim ücreti.

13,90 lık bu erişim ücretine, hemen yukarıda belirtilen 25,10 luk internet ücretini de ekleyince 39 TL yapıyor.

yani 39 tl nin içinde oluyor TTNET Alo ücreti..
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.