TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
13820 Cevap575858 Görüntüleme274 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     16 [18] 20 21 22 23 24 25      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4834 Mesaj
29 Kasım 2012; 11:52:51 

quote:

Orijinalden alıntı: QNURi

Benim telefonum olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceğim.

Üçlü paket kapmpanyası benim söylediğim. Ben 12 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.
%50 kampanyası başka birşeydir.

4834 Mesaj
29 Kasım 2012; 11:56:43 

quote:

Benim telefonum olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceğim.

Üçlü paket kapmpanyası benim söylediğim. Ben 12 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.
%50 kampanyası başka birşeydir.

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.

137 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:01:35 

ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:15:30 

quote:

Orijinalden alıntı: selyon

ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.

BURAYA BAKMADAN MARKETE GİTMEYİN!!!
TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

137 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:32:40 

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?

dahil dediler ilk faturada anlıycaz bakalım gelince yazarım

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:35:40 

quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

15 liranı ben vereceğim.
Konuyu kirletmeyelim. Zaten zorla anlaşılıyor.

Crysler Sebring 2.7LX Cabrio - Palm Treo 680 - Yaylı/Mızraplı Tambur

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:37:19 

Bak sevgılı hocam kendı ekran goruntunuzde benım dedıgımı desteklıyor.

en yukarda 39 tl yazıyor tamam ok.

Bırde asagıdakı satın aldıgınız ucretlı servıslere bakarsanız ilk faturanızda thk erısım ucretı 15 tl oduyecegınızı goreceksınız.

Neyse ılk faturanız geldıgınde benı anlıyacaksınız ama ıs ısten gecmıs olacak.

186 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:37:32 

Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
Saygılarımla...

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:53:01 

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Fatura öderiz ödemeyi seni neden ilgilendiriyor. Sen hangi ISS desin? Paketinin ismi ne? Telefonun var mı? Varsa ne kadar fatura geliyor? Hiç telefonla konuşuyormusun? Konuşuyorsan kaç dakika ve dakikası ne kadardan konuşuyorsun? Telefonunun paket ismi ne. Yalın internet kullanıyosan aylık bağlantı ücreti alıyorlarmı. Alıyorlarsa neden alıyorlar. Faturalarını cevap vereceğin mesajına eklemeyi unutma!!!

Ben onceden ayda 59.90 http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90 http://www.ttnet.com.tr...rsiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 12:53:51 >

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:58:07 

quote:

Ben onceden ayda 59.90 http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90 http://www.ttnet.com.tr...rsiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 12:59:09 >

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:02:06 

quote:

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.

2496 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:05:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
Saygılarımla...

hiçbiri 81 ilde değil hocam, müşteri hizmetleri salllamış, mesela tam isabet kampanyası istanbul trabzon kayseride geçerli, bana da böyle söylendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:06:38 

quote:

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.

quote:

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.

Dikkat edersen yukarıda cevap verdiğimi görürsün. Ayrıca senin sorduğun her soruya cevap vermek zorundamıyım. Daha fazla sana cevap vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 13:07:53 >

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:08:52 

quote:

Oncelıkle forumun sızın yonetımınızde oldugunu sanmıyorum.Burada ahlak kuralları cercevesınde ıstedıgım yorumu yapabılırım

Eger bır sıkayetınız varsa yetkılılere ıletebılırsınız.Veya sag ust kosede blog ısaretıne tıklayarak ekranınızı temızlıyebılırsınız.

Ama burada aklınızca asagılama cabalarına gırersenız emın olun o sızın acızlıgınızı gosterır.

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
Daha fazla anlayış lütfen.

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:11:47 

quote:

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
Daha fazla anlayış lütfen.

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?

2523 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:17:26 

quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Saygılarımla...

Hocam Kayalıpark Arkasındaki Mevlana Telekom Müdürlüğüne gidin.Ben işlemleri oradan hallettim.Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG GALAXY S III

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:23:10 

quote:

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?

Bak arkadaşım son kez yazıyorum. Siz mantıklı bir şeyler arıyorsunuz fakat ttnet'te bulamazsınız. Boşuna aramayın Hiçbir kampanyadan yararlanmayan abone 63 TL Limitsiz internet + 15 TL en az telefon faturası =78 TL en az para öder.

Siz bir kampanyadan yararlanmışsınız ve hepsine 49 TL ödüyorsunuz. Bizde farklı bir kampanyadan(iptal kampanyası) yararlandık 39 ödeyeceğiz. Yani kısacası ağlamayana mem yok. TTNet'i de Atasözündeki "kör" ün yerine koyun ve düşünün.
Saygılar

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:23:12 

Buyrun bu gelecek olan faturanız.

0

Yanı adsl faturası.Burada herhangı bır yalın ınternet antyapı ucretı vb yok.Yanı bu vatandas ayrıdan telefon faturası oduyor.Oda mınımum 14 tl. toplam 54 tl

Adsl kullanmak ıcın ya telefonunuz olacak yada yalın adsl kullanım ucretı odıyeceksınız.

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:25:25 

Sevgili nfsworld,

Telefon abonesi olmayanlardan 14 TL bağlantı ücreti Bir kereye mahsus alınacaktır yazıyor.
Siz o 15 TL rakamını nereden gördüyseniz mesajı yazan kişiye özel mesaj atın içiniz rahat etsin.
Biz de öğrenmiş oluruz değil mi?

Kampanya gayet basit. İlk mesajda tüm detayları var.
Ben üçlü paket aldım Tivibu + internet + Telefon toplam 39 TL bu kadar.

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:27:38 

Hocam sen ev telefonu kullanıyormusun ? Kullanıyorsan kac tl oduyorsun ? Kullanmıyorsan faturanda yalın adsl kullanım ucretı olması lazım.Orada ne yazıyor ? Ve benım yolladıgım fatura gıbı faturanızda ne yazıyor o zaman ?

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:29:23 

quote:

Arkadaşlar ilk faturaya yansıyacak ücretler diyor.. Ben bir şey anlamadım. Var mı aslı - astarı

0

Hocam ben bunu dıyorum.Thk erısım ucretı. Acma ucretı degıl o.Faturada yolladım.Orayı ıncelersenız anlarsınız

Bunun dısında bır yerden gormeye gerek yok aslında.Adsl kullanmak ıcın ya telefonununz olacak yada yalın adsl altyapısı kullanacaksınız.

Telefonu olan uzerınde 15 tl odıyece en az yanı toplam 55 tl olacak.

Yukarıda adsl faturası ve 39 tl yazıyor .Dogru.Pekı ya telefon faturası ? Yalın kullanıyor da dıyemeyız bu kampanyada yalın yok.OLsada orda yazardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 13:33:52 >

186 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:31:13 

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Hocam Kayalıpark Arkasındaki Mevlana Telekom Müdürlüğüne gidin.Ben işlemleri oradan hallettim.Tavsiye ederim.

Cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. Ben yeni abone oldum yani daha önce telekomla herhangi bi bağlantım yoktu o yüzden biraz acemilik çektim sanırım. 3' lü paketin benim açımdan çok bi cazibesi yok, evde d-smart cam modül kullandığımdan çok önemsemedim açıkçası. Benim tek kaybım sanırım 24 ay taahhüt vermek olmuş onu anlıyorum yapılan yorumlardan, 1 yıl sonra bakarız artık yeni bi kampanya falan illa ki olacaktır.İyi forumlar.
Saygılarımla...

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:33:11 

quote:

Hocam sen ev telefonu kullanıyormusun ? Kullanıyorsan kac tl oduyorsun ? Kullanmıyorsan faturanda yalın adsl kullanım ucretı olması lazım.Orada ne yazıyor ? Ve benım yolladıgım fatura gıbı faturanızda ne yazıyor o zaman ?

Bak arkadaşım biz bu telefon sabit ücretini ödememek için ttnet'e 12 ay kapatmama taahhütü verdik. Dakikası 10 kuruştan kullandığımız kadarını ödeyeceğiz. Vergiler hakkında bilgim yok. Faturalar geldiğinde buradan paylaşırız. Eğer ben yanılıyorsam zaten herkesten özür dileyeceğim. Hadi ben yanıldım diyelim, diğer gidenlerde mi yanılıyor? Sen yanılıyorsan kafalarını karıştırdığın için burada herkesten özür dileyeceksin.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

186 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:35:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hiçbiri 81 ilde değil hocam, müşteri hizmetleri salllamış, mesela tam isabet kampanyası istanbul trabzon kayseride geçerli, bana da böyle söylendi

Telekom özel sektör mantığıyla hareket ettiği için bu tip sıkıntılar yaşanmaya devam edecektir.
Saygılarımla...

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:38:08 

quote:

Bak arkadaşım biz bu telefon sabit ücretini ödememek için ttnet'e 12 ay kapatmama taahhütü verdik. Dakikası 10 kuruştan kullandığımız kadarını ödeyeceğiz. Vergiler hakkında bilgim yok. Faturalar geldiğinde buradan paylaşırız. Eğer ben yanılıyorsam zaten herkesten özür dileyeceğim. Hadi ben yanıldım diyelim, diğer gidenlerde mi yanılıyor? Sen yanılıyorsan kafalarını karıştırdığın için burada herkesten özür dileyeceksin.

Hocam ordakılerın umrunda degıl.Sana sayfalarca sozlesme ımzalattıntan sonra sozlu beyanı bır ıse yaramıyor.

0

Sozlesmede alo konustukca ode yanında ucret yazmıyor amma velakın altta alo sabıt ucret aylık 13.90 yazıyor malesef.Bunu telefon faturasına yansıtacaklar dıyorum.39 tl adsl ayrı 13.90 telefon faturası ayrı.

QNURI hocam sızın dedıgınız ustte yazan14 tl baglantı ucretı.Benım soyledıgım cerceve ıcındekı atlık sabıt ucret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 13:40:59 >

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:44:27 

Elli kere yazdık. Anlamamakta ısrar ediyorsun.

Hadi seninle birlikte yapalım hesaplamayı.

1. AŞAMA: İnternet paketini seçiyorsun

Hangi interneti seçersen seç aylık 25,10 TL

2. AŞAMA: TiviBu paketini seçiyorsun

Standart paket 12 ay boyunca ücretsiz

3. AŞAMA: Telefon bağlantısını seçiyorsun

a. TTNET konuştukça öde (12 ay ücretsiz)
b. Alo 100 6,90 TL
c. Alo 250 15,90 şekilnde gidiyor.

Sonuç :

İnternet paketi 25,10 TL
Telefon : 13,90 TL Konuştuğun kadar öde Dakikası 0,10 TL (Yani 10 kuruş)
Tivibu : Ücretsiz
TOPLAM : 39 TL (12 Ay boyunca)

Telefon hattın olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti bir kereye mahsus alınacak.

Senin söylediğin 15 TL ücret zaten yok başvuru formunda. Faturada gelirse itiraz edilir.
Umarım anlaşılmıştır. Bu son mesajımdı.

0

Ekteki dosya (1)

1111 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:45:47 

Konu sahibi cancan arkadaşıma bende çok teşekkür ederim.
En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Taahhütü devam eden arkadaşlar çekinmeden gitsinler onlarda bu kampanyadan faydalanabiliyor (ama taahhütü bozma cezası gelirmi bilmiyorum ben soracaktım unuttum giden arkadaşlar özellikle sorsunlar)

Bugün sabah telekoma gittim.

İptal için sıra aldım önce bir form verdiler İptal formu diye. onu doldurdum. sonra son faturam duruyordu vezneye gittim onu ödedim. ve iptal işlemi yapan görevliye sıram gelince gittim.
(sabah giderken online işlemlerden adsl ön iptal başvurusu yapmıştım).
Görevli buyrun deyince Başladım derdimi anlatmaya.

6 GB kotalı paket kullanıyorum ama yetmiyor her ay kotayı aşıyorum ve fazla ücret ödüyorum net limitsize geçmek istiyorum ama onunda ücretini yüksek buluyorum diğer firmalarda çok daha uygun fiyatlar var dedim. Görevli yok öyle bişey bütün firmalar interneti bizden alıp size satıyor daha uygun vermeleri mümkün değil dedi bende mümkün dedim. Süperonline ın avcı tarifesi var 35 liraya limitsiz dedim yok mok filan dedi ama yinede sen bilirsin dedi. Bende sizin bana önerebileceğiniz bir tarife varmı dedim 59 tl lik limitsiz var dedi onu bende biliyorum daha uygun yokmu dedim yok dedi bende iptal için gelenlere varmış dedim Memur şoklarda. sen nerden biliyorsun dedi araştırdım biliyorum yaptıran arkadaşlarım var dedim peki size 6 ay % 50 indirimli verelim dedi tam kabul edecekkken 1 yıl taahhütlü olduğunu söyledi yani 6 ay 39 tl 6 ay 63 tl. tabiki kabul etmedim taahhüt vermek istemiyorum dedim. 9 ay indirimli taahhütsüz 39 tl olan kampanya varmış ona geçebilirmiyim dedim Memur ikinci kez sen nerden biliyorsun filan.
Sonuç olarak 9 ay 39 tl kampanyasına taahhütsüz olarak geçiş yaptım Ayrıca telefonu ttnet aloya geçirdim 12 ay taahhüt vererek ücretsiz olacağını söyledi memur kabul ettim yalnız telefonu ttnete taşıdığımız için 12 ay boyunca ttneti değiştiremiyoruz ama indirim bitince adsl tarifemizi değiştirebiliriz anladığım kadarıyla. 9 ay sonra artık bir çaresine bakacağız

az sonra cebime mesaj geldi
Değerli müşterimiz hat iptal talebinizden vazgeçtiğiniz ve size hizmet etme imkanını bize tanıdığınız için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 29 Kasım 2012; 13:47:19 >

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:47:30 

@NURI

az daha asagıya bakarsanız ;

0

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:53:03 

quote:

@NURI

az daha asagıya bakarsanız ;

0

O kadar hesaplama yaptık, yazdık çizdik.
Siz ne iş yapıyorsunuz? Yaşınız kaç? Gerçekten çok merak ediyorum

25,10 TL internet
13,90 TL telefon
00,00 TL TiviBu

Kaç yaptı toplamı = > 39

Sinirlerim harab oldu
Pes doğrusu

4834 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:55:49 

Zaten gösterdiğiniz 13,90 hemen sağında gösterilen ve indirim uygulanan 1,10 un eklenmesi ile 15 tl yapan erişim ücreti.

13,90 lık bu erişim ücretine, hemen yukarıda belirtilen 25,10 luk internet ücretini de ekleyince 39 TL yapıyor.

yani 39 tl nin içinde oluyor TTNET Alo ücreti..

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:06:04 

quote:

O kadar hesaplama yaptık, yazdık çizdik.
Siz ne iş yapıyorsunuz? Yaşınız kaç? Gerçekten çok merak ediyorum

25,10 TL internet
13,90 TL telefon
00,00 TL TiviBu

Kaç yaptı toplamı = > 39

Sinirlerim harab oldu
Pes doğrusu

Ben telefon satıs tamır ve adsl satısı yapan bır dukkanda calısıyorum.

Sizin verdiğiniz taahhutname eskı.Hiçbir basvuru merkezı bu sekılde ınternetten taranmıs cıkartılmıs bır taahhutname ıle ıslem yapamaz.

0

Tüm taahhutnamelerde yazar ttnet kampanya degısıklık hakkını saklı tutar dıye.Bugun 20 tl olup yarın aynı kampanya 100 tl olabılır.

http://www.ttnet.com.tr...-ve-Taahhutnameler.aspx

Sureklı buradan guncel taahhutmane takıp etmenız gerekır.

Su anda kampanya ucretlerı verdıgım lınktekı gıbı.

37 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:10:31 

quote:

Hocam ordakılerın umrunda degıl.Sana sayfalarca sozlesme ımzalattıntan sonra sozlu beyanı bır ıse yaramıyor.

0

Sozlesmede alo konustukca ode yanında ucret yazmıyor amma velakın altta alo sabıt ucret aylık 13.90 yazıyor malesef.Bunu telefon faturasına yansıtacaklar dıyorum.39 tl adsl ayrı 13.90 telefon faturası ayrı.

QNURI hocam sızın dedıgınız ustte yazan14 tl baglantı ucretı.Benım soyledıgım cerceve ıcındekı atlık sabıt ucret.

nfs kardeş ben gittiğimde konya telekoma bana oradaki bayan o 14 tl lik sabit ücreti tahüt 1 sene verdiğimiz için ttnet bizim yerimize ödeyecek şeklinde bir ifade kullandı bu olayda cancantürk de sende haklısın ücret talep ediyolar senin haklı olduğun kısım bizim cepten 5 krş çıkmıyor cancanın haklı olduğu kısım benim anladığım o şekildeydi bayanın anlattığı gerçi geçemedim ben smile adsl den 72 saat içinde arama gelecekmiş falan iptral formunu8 gönderdim herhalde yeni ayıda köselim diye bekliyor smile

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:13:48 

quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs8

nfs kardeş ben gittiğimde konya telekoma bana oradaki bayan o 14 tl lik sabit ücreti tahüt 1 sene verdiğimiz için ttnet bizim yerimize ödeyecek şeklinde bir ifade kullandı bu olayda cancantürk de sende haklısın ücret talep ediyolar senin haklı olduğun kısım bizim cepten 5 krş çıkmıyor cancanın haklı olduğu kısım benim anladığım o şekildeydi bayanın anlattığı gerçi geçemedim ben smile adsl den 72 saat içinde arama gelecekmiş falan iptral formunu8 gönderdim herhalde yeni ayıda köselim diye bekliyor smile

Hocam sız oradakılerın sozlu beyanlarını resmıyette kullanamazsınız ki.Sıze uzatılan sozlesme yukarıda verdıgım sozlesme ıse zaten kabul etmıs olacaksınız.

Gerisi umurlarında olmuyor kı.Orada zaten x 12 ay yazıyor.12 ay taahhut ıle alınmıyacak olsa nıye oyle yazsın kı.

Neyse umarım ben haksızımdır ve ılk telefon faturalarınız 0 tl yazarak gelır.Hemde ılk defa 0 tl yazan bır fatura gormus oluruz.Bu devırde malum zor bırsey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 14:16:24 >

4834 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:19:18 

bildiğiniz üzere avea da ttnet de aynı patronun..

avea mevcut müşterilenin kaçmaması dünya indirimler uyguluyor..

avea forumunda bunu görürsünüz.

diyeceğim o ki aynı plan şimdi ttnet de uygulanıyor. insanlar telefonlarını kapatma istiyor. cep telefonu operatörleri, uydunet, superonline ciddi rakip olmuş durumda..

bu nedenle sıfır fatura görmek şaşırtıcı olmaz ki zaten sıfır fatura yok. ttnet e zaten ödeme yapıyorsunuz. kampanyasına göre 39,90 ya da % 50 indirimli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:21:34 

quote:

bildiğiniz üzere avea da ttnet de aynı patronun..

avea mevcut müşterilenin kaçmaması dünya indirimler uyguluyor..

avea forumunda bunu görürsünüz.

diyeceğim o ki aynı plan şimdi ttnet de uygulanıyor. insanlar telefonlarını kapatma istiyor. cep telefonu operatörleri, uydunet, superonline ciddi rakip olmuş durumda..

bu nedenle sıfır fatura görmek şaşırtıcı olmaz ki zaten sıfır fatura yok. ttnet e zaten ödeme yapıyorsunuz. kampanyasına göre 39,90 ya da % 50 indirimli.

Hocam adsl faturası ıle telefon faturası malumunuz ayrı gelıyor.Az once paylastıgım fatura 39 tl lık adsl faturası.Yanı eger toplam 39 tl ıse telefon faturasının 0 tl gelmesı gerekmez mı ?

Tabı sonucta zaten para alıyor 0 yazabılır dıyorsunuz bakalım gorelım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 14:23:09 >

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:24:08 

quote:

z oradakılerın sozlu beyanlarını resmıyette kullanamazsınız ki.Sıze uzatılan sozlesme yukarıda verdıgım sozlesme ıse zaten kabul etmıs olacaksınız.

Gerisi umurlarında olmuyor kı.Orada zaten x 12 ay yazıyor.12 ay taahhut ıle alınmıyacak olsa nıye oyle yazsın kı.

Neyse umarım ben haksızımdır ve ılk telefon faturalarınız 0 tl yazarak gelır.Hemde ılk defa 0 tl yazan bır fatura gormus oluruz.Bu devırde malum zor bırsey.

Haksızsanız burada hekesten özür dileyeceksiniz...

Sizin mantığınızla olaylara bakarsak...İki tane örnek vereyim;

Ben vodafone hattımla ayda 15 TL'ye her yöne 500 dakika konuşuyorum.
Bir çok arkadaşta Avea'da 20 TL'ye her yöne 500 dakika 500 sms ve limitsiz internet kullanıyorlar.

Bunların olması imkansız, sitelerinde böyle bir kampanya yok dimi? İlla bir yerlere dayanması gerekiyor değil mi?

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:26:39 

Bılmıyorum bazı yorumlarım agresıfmı anlasıldı ama bu fırmaların yanıltıcı kampanyaları benı delı edıyor.

Bızzat gıttım telekom merkez subesınde brosur aldım. Brosurde 12 aylık ınternet + 3000 dk telefon gorusmesı yazıyor.

Burdan anlasılan 12 ay boyunca telefon konusması 3000 dk bedava.Fakat en altta kucuk puntolarla 3000 dk konusma aralık 2012 sonuna kadardır yazıyor.

Aynı durumun bu kampanya ıcınde oldugunu dusunuyorum.Herkese telefon ucretı gelmıcek denmıs.Madem oyle ımzalattıgın sozlesmeye nıye alo kapet aylık sabıt ucet * 12 ay yazsınlar kı

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:28:50 

quote:

Haksızsanız burada hekesten özür dileyeceksiniz...

Sizin mantığınızla olaylara bakarsak...İki tane örnek vereyim;

Ben vodafone hattımla ayda 15 TL'ye her yöne 500 dakika konuşuyorum.
Bir çok arkadaşta Avea'da 20 TL'ye her yöne 500 dakika 500 sms ve limitsiz internet kullanıyorlar.

Bunların olması imkansız, sitelerinde böyle bir kampanya yok dimi? İlla bir yerlere dayanması gerekiyor değil mi?

Zaten bende aynı ornek ustunden gıdıyorum.Sız oncekı kampanyadan yararlanmıssınız fakat su anda kampanya kosulları degısmıs.Gıdıp eskı kampanya taahhutnamesı ıle yonlendırıyorsunuz.

Hocam sız olayı cok yanlıs anlamıssınız.Gerekırse ozur dılerım burda benım yonlendırmemle kımsenın ne cebınden para cıktı nede magdur oldu.

Pekı sızın dedıgnız gıbı degılse mıllete aylık 39 tl dısında ucret gelırse sız ne yapacaksınız ? Ben sadece yanlıs bılgı verdım dıye ozur dılıyeceksem sızın ne yapmanız gerekır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 14:30:39 >

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:37:57 

quote:

Hocam sız olayı cok yanlıs anlamıssınız.Gerekırse ozur dılerım burda benım yonlendırmemle kımsenın ne cebınden para cıktı nede magdur oldu.

Pekı sızın dedıgnız gıbı degılse mıllete aylık 39 tl dısında ucret gelırse sız ne yapacaksınız ? Ben sadece yanlıs bılgı verdım dıye ozur dılıyeceksem sızın ne yapmanız gerekır acaba ?

Daha öncede söylediğim gibi ben yanlış yaptıysam indirimden faydalananlardan özür dilerim. Bu fırsattan yararlanan herkes telekom müdürlüğüne gitti ve kendi göbeğini kendisi kesti. Kafasındaki soru işaretlerini çözdüler ki bu paketlere geçtiler. Siz milleti yanlış yönlendirdiğiniz için değil, anlamamakta direnip sinirlerini bozduğunuz için özür dileyeceksiniz.

Sizin sıkıntınızın sebebi 10 TL fazla ödemek ve yalın internet kullandığınız için her yöne dakikası 10 kuruştan konuşamamak ve akşam 7'den sabah 7'ye şehir içi, şehirler arası ve 444'lü numaralarla rahat rahat konuşamamak. İNŞALLAH akşam 7- sabah 7 kampanyası 2013'tede devam edecek ve bizde faydalanacağız. Gidin hemen yalın internetin yerine sabit hat alıp ttnet'e taşıyın, sizde faydalanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 14:45:16 >

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:45:08 

quote:

Daha öncede söylediğim gibi ben yanlış yaptıysam özür dilerim. Bu fırsattan yararlanan herkes telekom müdürlüğüne gitti ve kendi göbeğini kendisi kesti. Kafasındaki soru işaretlerini çözdüler ki bu paketlere geçtiler. Siz milleti yanlış yönlendirdiğiniz için değil, anlamamakta direnip sinirlerini bozduğunuz için özür dileyeceksiniz.

Sizin sıkıntınızın sebebi 10 TL fazla ödemek ve yalın internet kullandığınız için her yöne dakikası 10 kuruştan konuşamamak ve akşam 7'den sabah 7'ye şehir içi, şehirler arası ve 444'lü numaralarla rahat rahat konuşamamak. İNŞALLAH akşam 7- sabah 7 kampanyası 2013'tede devam edecek ve bizde faydalanacağız. Gidin hemen yalın internetin yerine sabit hat alıp ttnet'e taşıyın, sizde faydalanın.

Hocam hala ınsanları yargılama pesındesın.Madem dedıgın gıbı herkes kendı gobegını kesmıs o zaman sorun yok.

Sız anlamamakta ısrar edıyorsunuz dıyorsunuzda ya sız hıc anlamaya calıstınız mı?

Dıyorum kı sız bu kampanyadan yararlanırken toplam 39 tl olabılır fakat su anda kampanya kosulları farklı.Pekı bunu anlamak cok mu zor.

Kb yında ben baskası benden ucuz ınternet kullanıyor dıye uzulmem aksıne memnun olurum.Fakat burda mıllet yanlıs yonlendırılıyor ve yavastanda sıkayet ıcerıklı yorumlar gelmeye baslıyor.Orda mh gorevlısıne ısrar edın gecırır dıyorsunuz.Taahhutunuz olsada kampanya degısıklıgı yaptırın ısrar edın dıyorsunuz.

O gorevlının altına ımza atılıp taahhut edılmıs bır kampanyayı baska kampanya lle degıstırmeye hakkı yok.Sız ısrar edınce oncekı taaahhutu ıptal edıp yenı kampanyayı sıze verıyor.Daha sonra faturalara cezalar gelıcek.

67 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:51:54 

Sevgili kardeşim, canım arkadaşım (nfsworld)

Bir yerlerden fiyatları toplayıp hem kendi kafanı hem başkalarının kafasını karıştırıyorsun.

Eski form dediğin form şuanda telekom müdürlüklerinde var zaten. Ben oradan alıp taradım.
Taradım ki, buradaki kullanıcılar çıktısını alıp oradaki memura göstersinler diye. Gerekirse doldururlar, işlemini yaparlar. Memur yenisini doldur derse yenisini doldururusunuz.

25,10 TL internet
13,90 TL telefon
00,00 TL TiviBu

Kaç yaptı toplamı = > 39

Dün gidip yaptım diyorum. Neyse, sen anlamamakta ısrarlısın veya dalga geçiyorsun bizimle.

187 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:52:06 

Evet arkadaşlar yaklaşık 15 günlük çabalarımın sonunda yeni abone olarak %50 indirimi aldım.

Ankara Ulus'taki telekom ofisine ilk gittiğimde iptal bölümünden sıra alarak, iptal ettirmek isteyen abonelere özel %50 indirimden istediğimi söyledim. Tamam deyip başvurumu alacaktı ki binanızda fibernet altyapısı olduğu için ADSL veremiyoruz denildi. Fibernette ise bu kampanyanın geçerli olmadığı söylendi. Yani aylık 65 tl'yi göze al dediler. Olur mu öyle şey deyip ısrar ettim ama yok, indirimi fiberde yapamıyoruz dediler. Ben de bağlatmadım ve bastım çıktım.

Geçen hafta tekrar gittim ve başka bir müşteri temsilcisiyle görüştüm. Ona da ADSL başvurusu yaptım. Birkaç gün boyunca tel hattı bağlanamadı. Ben de tekrar telekoma gidip sorunu anlattım. MT, binada fiber olduğu için sistemde sıkıntı yaşıyoruz falan dedi. Bir alaka kuramadım? Neyse dedik bekledik. Dün de telefon hattını halletmişler ve eve modem getirmişler. Fiberden başka bağlantı kullanamazsınız demişler. Ben tekrar telekoma gittim durumu anlattım, onlar da Fibernetten %50 indirim alabileceğimi söylediler! Yani önceki olanlar tamamen çalışanların işgüzarlığıymış.
Bu sabah da internet aktive edildi. Ama online işlemlerde paketim 6gb kotalı fiber görünüyordu. Ben yine dooğruuu telekoma... Derdimi anlattım, hemen sınırsız fibere geçirdiler ve ardından 6 ay %50 indirim tanımladılar. TTnet alo konuştukça öde paketi için de 3-4 gün sürer denildi. Bu arada 6 ay ücretsiz Tivibu da verdiler. Onu da 10 gün içinde bağlayacaklarmış, hayırlısı.

Yani özetle, yeni abone olarak fibernet 20 mbite kadar sınırsız paketini %50 indirimli almış oldum. Buna ek olarak 6 ay Tivibu ve TTnet alo konuştukça paketi. Hepsi toplam 32-35 TL arası bir şey olacak sanırım. Yeni abonelere tavsiyem: Asla vazgeçmeyin!

4466 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:52:36 

İkili tartışmalar ile uzlaşmaya varamazsınız. Konuyu kapatıp kampanyaya odaklanmaya çalışın. Faturalar geldiğinde o zaman uzlaşmaya varırsınız, gerekli düzenlemeler yapılır.

İyi forumlar.

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:54:23 

Bak arkadaşım, ben başımdan geçen ttnet macerasını paylaştım ve forumdaşlar gidip kendi imkanlarıyla tarifelerinde indirim sağladılar. Konuyu baştan sona okursanız ben taahhütü olanların faydalanıp faydalanamayacağını söylemedim. Sadece gidip faydalananların mesajlarını ilk mesaja ekledim. Farz edelim telefon faturasını ödeyeceğiz, yinede indirimden faydalanmış olmuyormuyuz? Sabret yarın faturalar kesilir ve burada paylaşırız. Senin derdin ne?
Git konu dışında bir konu aç. Orada derdine çare ara...

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

1265 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:58:18 

Hocam hala sagılayıcı tavırlar takınmaya devam edıyorsunuz.Sizin derdiniz ne vb gibi.

Kımsenın burda bır derdı olamaz zaten.Sadece yanlıs bılgı verdıgınızı bunun ıcın dıger arkadaslar magdur olmasın dıye onu acıklamaya calısıyorum.

Ok buyrun konu sızın.Siz mesaj atmayın dedıgınız ıcın degıl daha fazla sıze laf anlatamıyacagım ıcın tartısmaya son verıyorum.

37 Mesaj
29 Kasım 2012; 14:59:26 

cancanturk vodafonu 15 e nasıl yaptın bide onun yolunu sölermisin pm de olur

97 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:04:40 

ben de isyerimden izin almam pek mumkun olmadıgı icin telekoma gidemedim. telefon uzerinden basvurmak durumunda kaldım. 8mb e kadar limitsiz adsl yalın interneti 39tl + 15tl (yalın internet bedeli) olarak kabul ettim. simdi bu konuyu gordum henuz taahhutname gelmedi kargoyla gondereceklermis. sizce iptal mi etmeliyim? yoksa cok fark yok mu?

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:05:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs8

cancanturk vodafonu 15 e nasıl yaptın bide onun yolunu sölermisin pm de olur

Malesef şu an bu kampanya yok. 4-5 ay önce numarasını vodafone faturasıza taşıyanlara özel 15 TL'ye 12 ay boyunca ayda 500 dakika paketi veriyorlardı. Şu an yeni kampanya 19 TL'ye 500 dakika olması lazım.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

161 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:15:20 

quote:

Hocam hala sagılayıcı tavırlar takınmaya devam edıyorsunuz.Sizin derdiniz ne vb gibi.

Kımsenın burda bır derdı olamaz zaten.Sadece yanlıs bılgı verdıgınızı bunun ıcın dıger arkadaslar magdur olmasın dıye onu acıklamaya calısıyorum.

Ok buyrun konu sızın.Siz mesaj atmayın dedıgınız ıcın degıl daha fazla sıze laf anlatamıyacagım ıcın tartısmaya son verıyorum.

Benim kimseyi aşağılayıcı bir tavrım yok, sadece sizin alamamakta direnmenizden dolayı sinirlerim bozulmuş durumda. Altı ay %50 indirimli interneti kullandıktan sonra (o zaman telefona 15 TL sabit ücret vardı) telekom'a iptal için gittiğimde müşteri temsilcisine "acaba 59 TL'ye limitsiz internet + telefon paketine geçsem nasıl olur" dedim. Müşteri temsilcisi bana "o paket sizin için (iptal etmek isteyenler için) 39 TL" dedi. "Bunun içine telefon sabit ücreti dahil. Konuşursanız dakikasına 10 kuruş ödeyeceksiniz" dedi. Teklifi yapan o, ben zaten 59 TL'lik(telefon+internet) paketi kabul edecektim.
39'luk teklifi yapınca kabul ettim.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

97 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:37:15 

quote:

Orijinalden alıntı: tornady

ben de isyerimden izin almam pek mumkun olmadıgı icin telekoma gidemedim. telefon uzerinden basvurmak durumunda kaldım. 8mb e kadar limitsiz adsl yalın interneti 39tl + 15tl (yalın internet bedeli) olarak kabul ettim. simdi bu konuyu gordum henuz taahhutname gelmedi kargoyla gondereceklermis. sizce iptal mi etmeliyim? yoksa cok fark yok mu?

beyler konu gercekten karısık herkes birsey soyluyor. kargo ile bugun gelecek taahutname yorumlarınıza gore imzalayayım

1375 Mesaj
29 Kasım 2012; 15:51:03 

Bugün müdürlüğe gittim pazartesi gel dediler. Kalabalıktı, sistemi bahane edip beni başından savdılar.

Ayrıca size bir sorum var oradaki elemana sordum ama tatmin edici bir cevap alamadım.
Bu ttnet alo tam olarak nedir? Voip gibi modem üzerinden mi bağlanıyor?

1015 Mesaj
29 Kasım 2012; 16:08:28 

Bende gittim, ama malesef yapmadılar. Neymiş fiber internet kullanıcısıymışız.. Aldığım bağlantı 3mbit peh..

-

892 Mesaj