Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ultrhasan42 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.396
Cevap
569
Favori
2.004.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowtr

Taahhütün bitiyorsa ara iptal ettirmek istediğini söyle. İkna için uygun fiyatta dönerler.

Tamam hocam konuşacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Telefon internet için 65 liraya kadar bi paket var mı 65 e razıyım

yahu herkes yazıyor işte 49 lira hepsi. üstelik geçen sene gizli kapaklıydı sitelerinde bile yoktu. şimdi resmi sitesinde bile var bu kampanya. yahu yeminle şöyle bi danışmanlık şirketimi açsam böyle gelen müşteriyi ben 49 a abone yapsam artan parayıda cebe indirsem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Arkadaşlar;

geçen yıld 8 mb sınırsız ttnet alo ve tivibu hepsi 39 tl idi.. 12 ay taahhüt ile.. Taahhüdüm 27sinde bitiyor..

Acaba buna en yakın hangi kampanya var.. yoksa sürüyor mu bu kampanya? Bir de 27sinden önce gidersem yapabilir miyim işlemleri telekomda..

tşkler..

yukarda bı arkadas yazmış . benim durumumda tıpa tıp aynısı. benimde bu ay sonu tahhut bıtıyor . 39 tl cok iyi fiyattı. 12 ay bedava tıvıbu vermıslerdı onuda muhtemelen kapattırıcam. bu gecen senekı fıyata en yakın ne tur kampanya var . yıne gayrettepe ıptal bolumune gıtmeyı planlıyorum fakat kafamda bır kac bılgı kampanya ıle gıdeyım ayak ustu ıtelemesınler. detaylı bılgı sahıbı arkadaslar ne onerırısınız bu gecen senekı tahhute en yakın yada aynısını nasıl devam ettırırız ?

4 Aralıkta Gayrettepe iptal bölümüne gittim 49 liralık tam isabet kampanyası isteyecektim ama başka ne önerirler diye önce aklımdakini söylemedim. Oturduğum sokakta fiber kutu olduğu için 49 liraya alttaki kampanyayı önerdiler 10 dakikada taahütü imzalayıp Zte h168n vdsl modemimi alıp çıktım. Gayrettepe Telekom bu konuda çok iyi Gaziosmanpaşa Telekom a iptal veya kampanya için gidince çamura yatıyorlar (yok sistem çalışmıyor başka gün gelin, yok efendim bu kampanya yeni aboneler için gibi).

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

guzel tarıfeymıs bende muhtemelen bunu ısterım. 75gb adıl kulanım kotası var . 75gb tan sonra acaba kaca dusucek. bırde bu tıvıbu ev baglama ucretı dıo aylık 3 tl mıdır nedır. suan evde tıvıbu var calısıyorda. bu parayı almak ıcın gelıp sokup bırdaha takmasınlar :D gecen sene tahut verdıgımde 2 modem almıstım ucretsız . bırde tıvıbu ev ıcın bı modem taktılar . bıde bu modemı alalım bakalım heryer modem oldu hangısı benım hangısını emanet verdıler karıstırdım walla . gayrettepeye gıdeyım ben en iyisi. son bı soru tahhut bıtmesıne 20 gun var ay sonu bıtıor. bıtmesını beklemeden gıtsem gecıs ıslemı yaparlarmı. bu sızın yenı tarıfenıze gecıs ıcın 31 aralık son sanırım cabuk davranmak lazım

hocam benimde taahüt bitmeden gittim yeni taahüt imzaladım. üstelik adsl idi şimdi hiper oldu.
    şöyle bir hakkımız varmış , sözleşmenin bitmesine 1 ay kala istediğin gibi değişebiliyormuşsun hiçbir cezası yok yani. yapabilirsin.
  • slm
    manisanın salihli ilçesi gibi ege bölgesinin ortasında ve ilcenın en merkez yerınde tt santralede 800 m uzaklıkta bir yere 2014 e 20 gun kala hala fiberi gectik ama hiperi bile veremeyen ultra net içinse sizi 1 ay 16 mbit yapar denersiniz sorun cıkmazsa orda kalırsınız diyen bir sirket ve bunun karsılıgında su an 62 tl acılımı 44+3+15 :62 tl hizmet parası isteyen utanmadan insanları haksız yere soyan bir özel sektör kurulusuna yazıklar olsun .
    sen kalk insanlara hiper için 20 mbit hız telefon ve tivibuya 75 gb kota 55.5 tl iste sonra 8 mit hız telefon 50gb kotayada 62 tl iste nasıl bir vicdan bu tt net ofisinde ekranlarda avrupanın en iyisiyiz en iyi yatırımı biz yaspıyoruz diyede sen reklamı döndür dur evet en iyi kazıgı avrupada siz atıyorsunuz vatandasa bu konuda kimse elinize su dökemez yokki altarnatıfınız ona gecelım dsmartın yada turkcellınde olsa yıne sıze mecburuz tekelın en buyuk kazıksısınız oldugum yerde kablonet yok olsa asla ttnet kullanmam bırde yılbasında yenı zamlar ve eger dogruysa kotalarda dusum olacakmıs cok verdınız ya gerı alacaksınız ne diyeyim yazıklar olsun bizi size mahkum edipte böyle ememigimizin kazandıgımız paranın hiç layık olmayan bir hizmet için alınmasına sebeb olanlara ..
  • Arkadaşlar selam, hipernet veya fibernet bulunmadıgından 3lü pakete geçemedim, 12 ay 51tl'den yalın net limitsiz 8mb e devam ediyorum. TT müdürlüğünden yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Arkadaşlar;

geçen yıld 8 mb sınırsız ttnet alo ve tivibu hepsi 39 tl idi.. 12 ay taahhüt ile.. Taahhüdüm 27sinde bitiyor..

Acaba buna en yakın hangi kampanya var.. yoksa sürüyor mu bu kampanya? Bir de 27sinden önce gidersem yapabilir miyim işlemleri telekomda..

tşkler..

yukarda bı arkadas yazmış . benim durumumda tıpa tıp aynısı. benimde bu ay sonu tahhut bıtıyor . 39 tl cok iyi fiyattı. 12 ay bedava tıvıbu vermıslerdı onuda muhtemelen kapattırıcam. bu gecen senekı fıyata en yakın ne tur kampanya var . yıne gayrettepe ıptal bolumune gıtmeyı planlıyorum fakat kafamda bır kac bılgı kampanya ıle gıdeyım ayak ustu ıtelemesınler. detaylı bılgı sahıbı arkadaslar ne onerırısınız bu gecen senekı tahhute en yakın yada aynısını nasıl devam ettırırız ?

4 Aralıkta Gayrettepe iptal bölümüne gittim 49 liralık tam isabet kampanyası isteyecektim ama başka ne önerirler diye önce aklımdakini söylemedim. Oturduğum sokakta fiber kutu olduğu için 49 liraya alttaki kampanyayı önerdiler 10 dakikada taahütü imzalayıp Zte h168n vdsl modemimi alıp çıktım. Gayrettepe Telekom bu konuda çok iyi Gaziosmanpaşa Telekom a iptal veya kampanya için gidince çamura yatıyorlar (yok sistem çalışmıyor başka gün gelin, yok efendim bu kampanya yeni aboneler için gibi).

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

guzel tarıfeymıs bende muhtemelen bunu ısterım. 75gb adıl kulanım kotası var . 75gb tan sonra acaba kaca dusucek. bırde bu tıvıbu ev baglama ucretı dıo aylık 3 tl mıdır nedır. suan evde tıvıbu var calısıyorda. bu parayı almak ıcın gelıp sokup bırdaha takmasınlar :D gecen sene tahut verdıgımde 2 modem almıstım ucretsız . bırde tıvıbu ev ıcın bı modem taktılar . bıde bu modemı alalım bakalım heryer modem oldu hangısı benım hangısını emanet verdıler karıstırdım walla . gayrettepeye gıdeyım ben en iyisi. son bı soru tahhut bıtmesıne 20 gun var ay sonu bıtıor. bıtmesını beklemeden gıtsem gecıs ıslemı yaparlarmı. bu sızın yenı tarıfenıze gecıs ıcın 31 aralık son sanırım cabuk davranmak lazım

hocam benimde taahüt bitmeden gittim yeni taahüt imzaladım. üstelik adsl idi şimdi hiper oldu.
    şöyle bir hakkımız varmış , sözleşmenin bitmesine 1 ay kala istediğin gibi değişebiliyormuşsun hiçbir cezası yok yani. yapabilirsin.

Kar yagisida olsa şuan yoldaim Gayrettepe te gidiyorum. 17. 30mesai bitimidir inş.aksam inceledm bulunduğum yerde fiber yokmuş hiper varmis.arasındaki fark nedir hangisi iyidir bilmiyorum ama hipernet 3lu avantaj i taahhüt edicem bak alim. Sicak firsatci is cikişi demez kar yagisi demez trafik demez gider.indirimi affetmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netlimitsiz yalın internetim vardı ve taahhütü bu ay bitti. Uygun bir kampanya var mı? Birde bu 3lü avantaja geçsem toplam fatura ne kadar geliyor?

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Ben de bu gün Ümraniye Telekom müdürlüğüne gittim. Oradaki hanım efendi erken geldiğimi taahhüdümün 14 aralıkta biteceğini, 15 aralıkta gelmemi, yoksa ceza yiyeceğimi söyledi.
  • Campolist C kullanıcısına yanıt
    Gayrettepe'de hipernet için ellerinde hangi modem çesitleri varmış ögrenme sansınız var mı? Ayrıca airties 5650 model modemi hangi üyeliklere veriyorlar, ellerinde bu modelden var mı sorarsanız sevinirim hocam. Ona göre bende oraya gidicem..

• quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

Ben de bu gün Ümraniye Telekom müdürlüğüne gittim. Oradaki hanım efendi erken geldiğimi taahhüdümün 14 aralıkta biteceğini, 15 aralıkta gelmemi, yoksa ceza yiyeceğimi söyledi.

ilginç bunların o zaman birbirinden haberi yok. ben iptal birimine gittim. ceza ödeyeceksem hiç bulaşmayayım dedim. 1 ay kala istediğiniz gibi değişebilirsiniz dedi. iptal forumu imzalatıp yeni taahütü imzalattı. anında telefonuma mesaj geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 10 Aralık 2013; 17:14:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Gayrettepe'de hipernet için ellerinde hangi modem çesitleri varmış ögrenme sansınız var mı? Ayrıca airties 5650 model modemi hangi üyeliklere veriyorlar, ellerinde bu modelden var mı sorarsanız sevinirim hocam. Ona göre bende oraya gidicem..

Hipernete gecicektim ellerinde modem kalmamis bugün bitmiş yil sonu diye de gelmesi 1haftayi bulurmuş .taahhüt bitmiş benim ayin 7sinde yüksekten fiyat girior şuan mecbur beklicekmisim modemin seri nosunu tahhute yazamadigimizdan gelene kadar imza atamiorum.numara biraktim ve aldim haberlesip gidicem yine

• onurguner kullanıcısına yanıt
    Son bir ayda istenildiği gibi kampanya değişikliği yapılabiliyormuş demek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Bugün bir mektup gelmiş Ocak 1 den sonra Netlimitsiz (8mbps) lik tarifem 67TL olacakmış.
    Ev telefonu var bu fiyatlara çıktıktan sonra 20mbps lik gerekirse taahütlü bir tarifeye geçelim dedik . Var mı böyle bir şey ?
  • herkeze geldi malesef. allahtan uyardılar. Eskiden uyarmadan artırıyorlardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

herkeze geldi malesef. allahtan uyardılar. Eskiden uyarmadan artırıyorlardı :)

aynen uyarmaları bir gelişme

devam mı edeceksiniz yoksa alternatif buldunuz mu

buna hala geçebiliyor muyuz acaba

uydunethttp://www.kablonet.com.tr/kampanya-maximum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 10 Aralık 2013; 18:16:31 >
  • Campolist C kullanıcısına yanıt
    Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Taahhüt 29 aralıkta bitecek ellerinde modem yoksa geçirmeyecekler mi şimdi? Hata benim mi onların mı! Umarım böyle birşey gelmez başıma zaten ayın son günü oluyor taahhüt bitiş zamanı.

• Gidip taahhütlü paket aldım 12 ay fiyatı sabitlemek icin

• quote:

Orijinalden alıntı: offguard

Netlimitsiz yalın internetim vardı ve taahhütü bu ay bitti. Uygun bir kampanya var mı? Birde bu 3lü avantaja geçsem toplam fatura ne kadar geliyor?

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Benim de aynı şekilde netlimitsiz yalın paketim vardı, üniversiteli kampanyasından faydalanıyordum.

Taahhütüm bugün bitiyordu, müdürlüğe gittim. Aylık 49 liraya, aynı paket için 12 ay taahhüt imzaladım tekrar.

Online işlemlerden baktığımda "TTNET 3LÜ AVANTAJ KAMPANYASI_İkna" olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrvl -- 10 Aralık 2013; 18:33:11 >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Sözleşme var mı taahhütsüz mü 49 TL çok iyi.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Taahhüt var mı peki ? Mart ayı gibi 9 ay taahhütsüz almıştım bu ay bitecek işte. Bu arada Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız ucuza sınırsız internet kullandık 9 aydır.
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.