TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
13831 Cevap577505 Görüntüleme277 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     110 [112] 114 115 116 117 118 119      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kkuşadası'nda fiber var mı ?

http://fibernerede.ttnet.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:09:05 

quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Arkadaşlar babam 2 ay önce NET6 + TTNET ALO paketine geçmiş. 2.ayda 114 liralık fatura gelince 49 TL'lik pakete geçmek istiyoruz. Taahhüt bozulmadan bu pakete geçebilir miyim?

Sizin durumunuzda taahhütü bozmadan 3'lü Fırsat Kampanyası'na geçmek bildiğim kadarıyla mümkün değil (TT müdürlüğü'nden teyit edilmeli): Önce eski abonelik iptal edilecek, sonra (kampanyadan yararlanabilmek için) bir başka kişi adına 3'lü Fırsat Kampanyası'na başvuru yapılacak...
(Eğer eski kampanyanızda başvuruda modem aldıysanız, taahhütü iptal ettirmek hiç akıl kârı değil, sadece NET6 tarifesini NETLİMİTSİZ yaptırın.)

4021 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:14:15 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

http://fibernerede.ttnet.com.tr

0

yok yani değil mi

Sony VAIO VPCF13S0E Sony DSC-WX1 Sony Walkman Z1040 Logitech® Z-906 5.1 THX Speaker Creative Sound Blaster X-Fi HD with THX Samsung Galaxy SIII PSP 3004 PIANO BLACK Sedona 771 2013

267 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:23:24 

Şuan taahhütlü aboneliğimiz bulunuyor. Başka tarifeye geçebiliyormuyuz? Mesela başlıkta yazan tarifeye?

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:40:18 

quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

babam için tarife istiyorum. ev teli var. 6 gb paket yeterli. 12 ay tahaahüte kadar oluru var. şimdiden teşekkürler.

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:02:08 

quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

Merhaba
Bu konu sayesinde 20 mart 2013 günü ttnet'e abonelik için babamla(hat onun üzerine) beraber başvurduk.
O gün tam isabet+ttnet alo ya 12 ay boyunca tahattüt verdik.Bize her ay telefonla konuşmazsak 47 lira(44+3)
geleceğini söylediler.İlk ay 11 gün için 37.75 geldi.Bende telefon edip neden yüksek geldiğini sordum bana ilk ay gelen faturanın geçiş ücreti vs. alınacağından fazla geldiğini öbür ay eğer telefonla konuşmazsam 47 lira geleceğini söylediler.

Bu ay fatura 61.25 geldi ve kulanım detayına baktığımda ttnet aloda 13.90 tl fiyat çıkmış.(15-1.10)
0

1 hafta önce kadar ttneti aradım ve şikayet ettim.Bugün kendilerini aradım ve imzaladığımız sözleşmeye göre kendilerin haklı olduklarını söylediler(Hep haklılar )

Neyse tekrar şikayet oluşturdum ve dedimki bize telekomda görüştüğüm hanımefendi 44+3 tl gelecek dedi hatta daha önce telefonla konuştuğum bayanda öyle söyledi. (ilk37.75 lik faturada şikayet etmiştim)
Kaydı inceleyin dedim.Eğer yine olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.

Zaten en kötü ihtimalle iptal ettirip cezayı ödeyeceğim ama büyük kazık yemiş olurum
Şimdi soru şu benim yasal olarak haklarım neler?

Birçok abonede böyle fatura hesaplama hataları oluyor; ama benim kafama takılan asıl husus şu: 1 Mart'ta TTNET Alo THK kampanyası'nda bir düzenleme yapıldı ve interneti olmayanların (öncesinde sabit telefon olup olmaması önemli değil) yeni internet başvurularında (TTNET Alo'yu içermeyen kampanyalara) sabit telefon TTNET Alo'ya TTNET Alo THK Kampanyası ile internet başvurusundan en az 90 gün sonra taşınabiliyor. 20 Mart'ta başvurduğunuzu söylemişsiniz, öncesinde internet aboneliğiniz var mıydı?

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan
Linkteki sayfada karşınıza çıkan ekranı buraya koyar mısınız?
0

73 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:21:16 

quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

hiç bir fark yok. fakat telekom müdürlükleri bunları sadece 11 ile veriyorlar. erzurumdayım. 39 tl'lik 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak istedim. erzurumda yok dediler. bilgisayarı açıp kampanya şartlarını da gösterdiler. hakikaten de erzurum bu kampanyanın geçerli olduğu iller arasında değil. internet sitesinde böyle bir şart olmadığını belirterek kampanya ya dahil etmelerini istedim. sonuç sıfır. müşteri temsilcisiyle görüştüm. efendim kampanyaya katılamıyorsunuz diye dönüt aldım. oysaki aynı kişiler kampanyaya katılabileceğimi belirtmişlerdi. kampanyaya neden katmıyorsunuz diyince de efendim yararlanamıyorsunuz dediler. bana sebeb söyleyin soruma verdikleri cevap ise size dönüş yapacağız oldu.bende ilk defabir müşteri temsilcisini dövmek istedim(o kadar zıvanadan çıktım). artık bıraktım işin ucunu

hangi iller miş bu 11 il?

291 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:42:41 

Mayıstan sonra abone olanlar özellikle hipernet yerine fibernet alabilen şanslı kesim; 50 gb'ı doldurdunuz mu zira yeni kotalardan yararlandırmamak için 3lü fırsat ve avantaj sayfalarına fiber hiper hepsinin kotasına 75 yerine 50 yazmışlardı?

BenQ R55 Core Duo 1,83
www.Pokemon.com.tr.tc

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 15:19:38 

quote:

Orijinalden alıntı: landwarior

11 ilden ziyade İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş...

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 15:20:51 

quote:

Orijinalden alıntı: landwarior

İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş... Belki de Samsun, Trabzon, Diyarbakır dâhil değildir.

9 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:20:27 

Arkadaşlar ben daha önce 3'lü avantaj için başvurmuştum, desteklemiyor deyip iptal etmişlerdi. Bana 8 mbit adsl aboneliği yaptırdılar. Fakat modemimden internet durumuma baktığımda, ulaşılabilir hız için 17 mbit'e yakın değerler gösteriyor. Birkaç yere telefon ettim (Telekom ve TTNet) bana hipernet alabilirsiniz ama en fazla 13-14 mbit hızınız olur dediler. Acaba bu hızı artırabilmek için birşey yapamaz mıyım? Beni yanlış yönlendirdiler. Müracaat etsem 39tl'lik pakete geçirmezler mi beni? Sadece net istiyorum, tivibu ve telefon önemli değil.

632 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:55:07 

merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 17:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: murat425

merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.

TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom....Aylik-Ucreti-Kampanyasi
Kampanya Detayları: http://www.turktelekom....k-Ucreti-Kampanyasi.pdf
BTK Kararı: http://www.tk.gov.tr/me...ar/2012%20DK-07-558.pdf
BTK Kararı ekleri: http://www.turktelekom....ul-Karari-Ve-Ekleri.pdf
***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr.../Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.05.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr..._vitaminli_internet.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr...m_isabet_kampanyasi.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

89 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:13:17 

"sonurakar"
Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
İnternet aboneliğimiz yoktu.(Biri adsl vardı onuda 3 ay önce felan kapatırmıştık)

0

Bize müdürlükteki hanımefendi eğer telefonla konuşmazsak 12 ay boyunca 44 + 3 tl(aktivasyon ücreti) ödeyeceğimizi söyledi.

243 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:13:55 

quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)

taahahüt yok,hipernet var,biri abonesiyim.teşekkürler.

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:16:45 

quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

"sonurakar"
Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
İnternet aboneliğimiz yoktu.(Biri adsl vardı onuda 3 ay önce felan kapatırmıştık)

0

Bize müdürlükteki hanımefendi eğer telefonla konuşmazsak 12 ay boyunca 44 + 3 tl(aktivasyon ücreti) ödeyeceğimizi söyledi.

TTNET görevlisi TT sabit hattı TTNET Alo'ya taşırken bir hata yapmış olabilir, indirimin 0,83 TL yerine %100 yazması gerekiyordu.

89 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:24:14 

quote:

TTNET görevlisi TT sabit hattı TTNET Alo'ya taşırken bir hata yapmış olabilir, indirimin 0,83 TL yerine %100 yazması gerekiyordu.

Tekrar teşekkür ediyorum.
Büyük ihtimalle müdürlüğe gidince çözülür.

169 Mesaj
20 Mayıs 2013; 21:42:49 

acele edin bence sisteme bende de indirim girilmemiş şimdi ise giremiyorlar. sistem sorunuymuş

Bu mesajda bahsedilenler: @XPPROF

169 Mesaj
20 Mayıs 2013; 21:50:36 

quote:

11 ilden ziyade İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş...

şu an elimde telekom müdürlüğünden gelen cevap metni var. arkadaşın bahsettiği PUSULA sayfasından alınma . Geçerli olduğu İller İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Mersin, Samsun, Trabzon, Gaziantep, Kocaeli, Kayseri.... BTK'ya şikayet etmek istiyorum fakat btk üyeliği aktivasyon kodu mailime gelmiyor.sitelerinde tüm türkiye için geçerli olduğu ve aksi belirtilmediğine göre btk yoluyla kampanyaya katılma imkanım olur mu?

1073 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:14:09 

@WEAS Ben BTK üzerinden TTNET'e dört defa yazdım, neden aynı hizmet iki farklı isimle ve iki farklı fiyatla satılıyor, diye... Hep kıvırma cevaplar... BTK'ya şikayet edemiyoruz, ancak BTK üzerinden TTNET'e...

Bu mesajda bahsedilenler: @WEAS Bu mesaja 1 cevap geldi.

44 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:58:49 

Ankara etlikte oturuyorum...3 lü avantaj için telefonla aradım ttnet i oturduğum sokakta fiber net var dediler iyi başvuralım dedik tamam var diyolar ama bir karışıklık var diyolar merkeze gitmwen lazım diyolar kalkıp ttnet keçiören merkeze gidiyorum sokakta var hatta 2 alt binada var benim binada yok :( bu nasıl bir dünya arkadaş ???
şaka gibi bana diyorlarki merkezden size net limitsiz verelim 44 tl ye :D)))) bende cok saolun ne kadar cömertsiniz dedim başvuru kağıdını suratına fırlattım memurun...

451 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:26:13 

Arkadaşlar 2 sorum var
1- Hipernetle fibernet arasında teknik olarak ne fark var? Hangisi daha avantajlı

2- Nisan ayında 3 lü paket sınırsız internet 20 MB hız 39 TL kampanyası ile abone oldum.
Bugün bir ikaz geldi "Adil kot nedeni ile 50 GB ı aştınız hızınız 3 GB ta düştü" diyor.
Bu bize bildirilmemişti.
4440375 i arayıp sordum. anlaşmada var ve internette açıklaması var dediler.
Ama ne internette açıklama var ne bize verilen kağıtta yazıyor.
Ne yapmam lazım? Sineye mi çekeceğiz?

588 Mesaj
21 Mayıs 2013; 8:55:06 

quote:

@WEAS Ben BTK üzerinden TTNET'e dört defa yazdım, neden aynı hizmet iki farklı isimle ve iki farklı fiyatla satılıyor, diye... Hep kıvırma cevaplar... BTK'ya şikayet edemiyoruz, ancak BTK üzerinden TTNET'e...

sonurakar kardeş sana bir sorum olcak belki fikrin olur. Ben 5-6 sefer ttnet e sikayet bırakmama rağmen çözüm söylemediler. Her konuştuğum ffarklı seyler iletti.
Sorun şu benim hattımı (39 * 9 ay) bir hatadan dolayı kapatmışlardı, sonra tekrar 39*9 aylık kampanyaya bittiği için dahil etmediler. Bende 32 tl lik 6 gb abone oldum. bu arada btk ya şikayette bulunmuştum.
sonra beni 1 nisanda aradılar sizi 39*9 ay lık kampanyaya dahil ediyoruz dediler. Ancak faturanız 54 tl gelicek bizde aradaki farkı size toplu olarak indirim olarak vereceğiz o zamana kadar faturaları ödemeyin dediler. fatura geldi ama bir tereddüt oluştu müşteri hizmetlerini aradım. böyle bir indirim tanımlanmamış filan dediler. Ne yapacağımıda bilemedim yakında hattı keserler gibi geliyor birde 19 tl açma parası varmış fikir verirseniz sevinirim... teşekkurler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 21 Mayıs 2013; 8:58:32 >

2400 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:17:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Toros37

Arkadaşlar 2 sorum var
1- Hipernetle fibernet arasında teknik olarak ne fark var? Hangisi daha avantajlı

2- Nisan ayında 3 lü paket sınırsız internet 20 MB hız 39 TL kampanyası ile abone oldum.
Bugün bir ikaz geldi "Adil kot nedeni ile 50 GB ı aştınız hızınız 3 GB ta düştü" diyor.
Bu bize bildirilmemişti.

Şartlarda vardı 50GB adil kullanım kotası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1073 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Toros37

Arkadaşlar 2 sorum var

Bu bize bildirilmemişti.

1-) HİPERNET santrale yakın abonelere bakır kablo üzerinden verilen internet hizmeti, FİBERNET'te ise saha dolabına/binaya/eve kadar fiberoptik kablo döşenmesi suretiyle fiberoptik kablo/bakır kablo birleşimi ile verilen internet hizmeti. Bence her zaman (altyapı uygunsa) FİBERNET daha avantajlıdır. (1 Mayıs'ta yapılan düzenleme ile FİBERNET adil kullanım kotaları arttı; yeni bir düzenleme daha yapıldı, 1 Temmuz'dan itibaren HİPERNET adil kullanım kotaları da FİBERNET seviyesine çekilecek...) Şimdilik FİBERNET daha avantajlı...

2-) 3'lü Paket ile 20 Mbps'e kadar hız için 39 TL civarı bir para ödüyorsanız, bu adil kullanım kotası sözleşmenizde zaten yazıyordur; sözleşmeyi okumadan imzalarsanız kimse size bunu bildirmek zorunda değil... Sineye çekeceksiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx

1073 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:21:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

Mayıstan sonra abone olanlar özellikle hipernet yerine fibernet alabilen şanslı kesim; 50 gb'ı doldurdunuz mu zira yeni kotalardan yararlandırmamak için 3lü fırsat ve avantaj sayfalarına fiber hiper hepsinin kotasına 75 yerine 50 yazmışlardı?

Ne zaman abone olduğu önemli değil; 1 Mayıs'tan sonra tüm FİBERNET abonelerinin adil kullanım kotaları arttı, 1 Temmuz'dan sonra da HİPERNET abonelerinin adil kullanım kotaları artacak.

4671 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:17:00 

evet yeni fiyatlar yakında açıklanacak o yüzden beklemeye karar verdim .
sonuçlarını bekleyip görmek lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_75382525/tm.htm

http://www.tk.gov.tr/me...kararlari/kk.php?ID=607

------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ------------

1199 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:21:57 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

Temmuzdan itibaren diyor hocam.

8942 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:22:11 

Beyler 2006 dan beri uydunet kullanıyorum ama artık hız çok düşük gelmeye başladı.EVdeki elektronik eşya sayısı da arttı malesef. O yüzden güzel bir bağlantı arıyorum.Yalnız evde mevcut bir telefon hattı var.Gerekirse iptal edilir.Ancak ben 3 lü paketlerden birini alsam sıkıntı olur mu?

Diğer konu ise sizce yeni tarifeleri mi bekleyeyim.Paket fiyatları güzel neticede.Şimdi eldekinden de olmayalım yeni tarife beklerken.

Official CyanogenMod 11 Nightly / Apolo Regular Kernel v7 / Viper4Android Audio Effects FX

44 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:46:29 

Arkadaşlar şu anda en uygun üniversiteli kampanyası mı ? Üniversiteli netlimitsize geçmeyi düşünüyorum.Bir de modem ücretsiz diyor alsak da almasak da aynı parayı mı ödeyeceğiz ? Bilgisi olan var mi ??

409 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:54:50 

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Arkadaşlar şu anda en uygun üniversiteli kampanyası mı ? Üniversiteli netlimitsize geçmeyi düşünüyorum.Bir de modem ücretsiz diyor alsak da almasak da aynı parayı mı ödeyeceğiz ? Bilgisi olan var mi ??

Evet modem ücretsiz, ister al ister alma. Modem için ayrıca para ödemiyorsun yani.

Şampiyon Mersin İdman Yurdu, tekrar Süper Lig'deyiz !

388 Mesaj
21 Mayıs 2013; 18:43:43 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

http://forum.donanimhab...364/f_//tm.htm#75239647

bu konuda zamlancak filan diyolar doğrumu tırstım bianda, çünkü bu ay alamama ihtimalim varda

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
www.konyahmet.blogspot.com.tr/

335 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:01:06 

şuan taahhütsüz netlimitsiz 8 Megabit paketini kullanıyorum ve ayda telefon ücreti dahil 59 TL geliyor. bu kullandığım paketten daha ucuz bir şekilde; taahhütsüz, sınırsız ve 8 Megabitin üstünde erişim sağlayan bir internet paketi yada herhangi bir yol varmı ? Pakette telefon olması şart değil kullanmadığım içinl ..

Bayilere sorduğumda "sizin istediğiniz tarzda en ucuz tarife şu an kullandığınız tarife" cevabını alıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKys -- 21 Mayıs 2013; 19:01:20 >

388 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:39:29 

yanılmıyosam 44tl ye vardı, forumun ilk sayfasına bakarsanız orda bulabilirsiniz, benden daha bilgili arkadaşlar var onlarda yardımcı olur

Bu mesajda bahsedilenler: @gkhnmr

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
www.konyahmet.blogspot.com.tr/

1645 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:27:16 

taahhütüm bugün bitti arkadaşlar, 3'lü fırsat kampanyasından yararlanabilir miyim?başvuruyu nereye yapmam gerekir? tşkler..

291 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:46:51 

valla kampanya sayfaları yenilendiği halde yeni kotaları oraya yazmamalarında bi fesatlık var.
zaten geçen ay da telekomda bunu doğrulayabilmek için forumdan girip göstertmiştim, telefonla, skypela aradıkları hiçbir yetkili, mühendis vs bilmiyordu kotaları

Bu mesajda bahsedilenler: @sonurakar Bu mesaja 1 cevap geldi.

BenQ R55 Core Duo 1,83
www.Pokemon.com.tr.tc

1090 Mesaj
21 Mayıs 2013; 23:51:17 

arkadaşlar türk telekom müdürlüğüne gittim 39 luk ikna kampanyası bitmiş. 44lük bi kampanya vardı tahahhüdsüz 9 ay boyunca 44 TL ve kabul etmedim. yetkili beklememi söyledi.. ay bitmeye yakın tekrar gel yeni bi ikna kampanyası çıkarsa geçersin nasıl olsa vaktin var ay sonuna kadar filan dedi.. şuanda 64 TL internet için 15 TL de telefon için ödüyorum.
herhangi bir tavsiyede bulunabilecek var mıdır?

ha bu arada tahahhüdün bittiğini nereden duyuyorlarsa ne kadar adsl firması varsa arayıp soruyor. ama detaylarını bilmediğim için geçiş için onay vermiyorum. yorumlarınızı rica ediyorum.

Tek sevdam Türkiyem!

451 Mesaj
22 Mayıs 2013; 9:43:19 

quote:

1-) HİPERNET santrale yakın abonelere bakır kablo üzerinden verilen internet hizmeti, FİBERNET'te ise saha dolabına/binaya/eve kadar fiberoptik kablo döşenmesi suretiyle fiberoptik kablo/bakır kablo birleşimi ile verilen internet hizmeti. Bence her zaman (altyapı uygunsa) FİBERNET daha avantajlıdır. (1 Mayıs'ta yapılan düzenleme ile FİBERNET adil kullanım kotaları arttı; yeni bir düzenleme daha yapıldı, 1 Temmuz'dan itibaren HİPERNET adil kullanım kotaları da FİBERNET seviyesine çekilecek...) Şimdilik FİBERNET daha avantajlı...

2-) 3'lü Paket ile 20 Mbps'e kadar hız için 39 TL civarı bir para ödüyorsanız, bu adil kullanım kotası sözleşmenizde zaten yazıyordur; sözleşmeyi okumadan imzalarsanız kimse size bunu bildirmek zorunda değil... Sineye çekeceksiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx

sonurakar kardeşim verdiğin bilgi için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toros37 -- 22 Mayıs 2013; 9:45:51 >

1073 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

valla kampanya sayfaları yenilendiği halde yeni kotaları oraya yazmamalarında bi fesatlık var.
zaten geçen ay da telekomda bunu doğrulayabilmek için forumdan girip göstertmiştim, telefonla, skypela aradıkları hiçbir yetkili, mühendis vs bilmiyordu kotaları

Türk Telekom çalışanlarının birçoğunun tam bilgili olmadığını zaten biliyoruz. Ayrıca her kampanya sayfasını düzenlemek zaman alır, önemli olan adil kullanım uygulaması sayfasının düzelmiş olması... http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx

1073 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:38:53 

quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

arkadaşlar türk telekom müdürlüğüne gittim 39 luk ikna kampanyası bitmiş. 44lük bi kampanya vardı tahahhüdsüz 9 ay boyunca 44 TL ve kabul etmedim. yetkili beklememi söyledi.. ay bitmeye yakın tekrar gel yeni bi ikna kampanyası çıkarsa geçersin nasıl olsa vaktin var ay sonuna kadar filan dedi.. şuanda 64 TL internet için 15 TL de telefon için ödüyorum.
herhangi bir tavsiyede bulunabilecek var mıdır?

ha bu arada tahahhüdün bittiğini nereden duyuyorlarsa ne kadar adsl firması varsa arayıp soruyor. ama detaylarını bilmediğim için geçiş için onay vermiyorum. yorumlarınızı rica ediyorum.

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.07.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)

TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr.../Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

49 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:48:51 

aralık ayında aldığım 6 aylık %50 indirim paketinin yerine neye geçebilirim diye müdürlüğe gittim ama bana da senin söylediğin 9 ay 44 lük tarifeden daha uygunu yok dediler şu anlık. Bu tarifede taahhüt yok, uygun bi tarife bulunca çıkarım diye şimdilik kabul ettim.
20 mayıs itibariyle 39 luk ikna kampanyasının olduğunu biliyorum ve yetkili telefonda tarifenin bu ayın sonuna kadar uzadığını söylemişti. Sen niye alamadın bilmiyorum. Ben de alamadım ama 12 aylık ttnet alo kampanyasında olduğum için geçemedim. 32.5 tl'ye sınırsız fiber kullanırken 44 tl'ye sınırsız adsl' ye geçtim malesef. Attan inip eşeğe bindim anlıcağanız...

Bu mesajda bahsedilenler: @yedinumara

1761 Mesaj
22 Mayıs 2013; 17:19:47 

arkadaşlar çok acil bir öneri bekliyorum sizden öncelikle şuan kampanya tahahütüm yok 24 ay bitti modemim var ev telefonuda var sadece internet amaçlı şimdi bana en uygun sınırsız önerebileceğiniz sınırsız internet hangisi olabiir. Telefon+Adsl Sınırsız var şuanki ödediğim fiyat 63 lira internett 20 lira telefon

1645 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:08:06 

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

3 lü fırsat için belirli illerden başvuru alınıyormuş. onun dışındaki iller başvuru almıyor alınanlarınkide iptal ediliyormuş

Nereye basvurmak gerekiyor acaba?

1073 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:13:54 

quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

arkadaşlar çok acil bir öneri bekliyorum sizden öncelikle şuan kampanya tahahütüm yok 24 ay bitti modemim var ev telefonuda var sadece internet amaçlı şimdi bana en uygun sınırsız önerebileceğiniz sınırsız internet hangisi olabiir. Telefon+Adsl Sınırsız var şuanki ödediğim fiyat 63 lira internett 20 lira telefon

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.07.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)

1645 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:30:25 

quote:

En hızlısı TT müdürlüğünden, alternatif olarak http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/Sayfalar/ADSL-Satin-Alin.aspx

Calistigim icin ttnet mudurlugune gitmem biraz zor, bu verdiginiz linkten basvurabiliyor muyuz?

601 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:49:00 

Ay başında fibernet 12 taahhütlü aldım.Modem airties 5650.Yaw bu bir haftadır anlık kopmalar başladı! Bakıyorum ADSL gitmiyor.TTneti sürekli pingliyorum bariz kopuyor time out alıyor birkaç ping sonra düzeliyor.Böyle bir an gidip geliyor.Stabil olmaktan çıktı.Aynı durum başına Gelen var mı?

1073 Mesaj
22 Mayıs 2013; 22:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

taahhütüm bugün bitti arkadaşlar, 3'lü fırsat kampanyasından yararlanabilir miyim?başvuruyu nereye yapmam gerekir? tşkler..

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...

Taahhütün bitmiş, eski aboneliği iptal ettirip eski aboneden farklı başka birinin adına yeni abonelik yaptırarak 3'lü Fırsat alabilirsin.

400 Mesaj
22 Mayıs 2013; 23:51:06 

quote:

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...

Taahhütün bitmiş, eski aboneliği iptal ettirip eski aboneden farklı başka birinin adına yeni abonelik yaptırarak 3'lü Fırsat alabilirsin.

Kardeş, beim taahhüt(6 aylık %50) 19 Mayısta bitti. Bugün devam ettireyim diye gittim ama %50 bitmiş. 44.Tl internet + 15 tl telefon dediler. Bana ne tavsiye edebilirsiniz. Üçlü fırsatı okudum ama tam anlamadım. Telefonu iptl ettirmeden konuştukça öde+internet+tivibuya geçebiliyormuyuz?

İyi çalışmalar...

Şehitler Ölmez! Vatan Bölünmez !

400 Mesaj
22 Mayıs 2013; 23:52:16 

quote:

Kardeş, beim taahhüt(6 aylık %50) 19 Mayısta bitti. Bugün devam ettireyim diye gittim ama %50 bitmiş. 44.Tl internet + 15 tl telefon dediler. Bana ne tavsiye edebilirsiniz. Üçlü fırsatı okudum ama tam anlamadım. Telefonu iptl ettirmeden konuştukça öde+internet+tivibuya geçebiliyormuyuz?

İyi çalışmalar...

Şehitler Ölmez! Vatan Bölünmez !

5677 Mesaj
23 Mayıs 2013; 0:29:14 

hocam benim 9 ay 39 tl. olan internet 16 Agustos tarihinde bitiyor lakin ben Haziran ortalarında tatile gitmeyi planlıyorum ve bu durumda ya 2 ay kadar 63 tl. ödeyeceğim ve gelince ikna kampanyasına bakacağım yada gelecek ay tekrar telekoma gidip 44 tl.ye 12 ay taahhüt vereceğim ,benim aboneliklerim C taahhüt diye geçiyor ,bu C taahhüt dediği aslında taahhüt değilmi ?

bu konuda sizden bir fikir alayım dedim :)

Bu mesajda bahsedilenler: @sonurakar

1761 Mesaj
23 Mayıs 2013; 0:51:41 

quote:

bizim burada fibernet olmadığı için bu kampanyalardan yararlanamıyorum sanırım

1566 Mesaj
23 Mayıs 2013; 1:03:51 

quote:

Benim eve Hipernet destekliyor diyor TTNET'in sitesi. Fibernet ile Hipernet aynı değil bildiğim kadarı ile.
Ancak Telekom görevlisi Fibernet için 39TL kampanya var, Ama Hipernet için yok dedi. Oysaki buradaki ( Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr...ameler/uclu_firsat.pdf) taahhütte Hipernet içinde Yalın Limitsiz internet var diyor.
Ama görevli arkadaş bilgisayarını bana göstererek Hipernette böyle bir kampanya olmadığını, sadece Fibernette olduğunu söyledi.
Forumdaki belgeleri aldım yarın yanına gidip göstereceğim.
3 gündür çözemedik işi...

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 23 Mayıs 2013; 1:11:09 >

i7 2600. 3500mhz Cpu, MSI P67A-GD65 Anakart, Sapphire HD6950 2GB GDDR5, 2 x 4096 Mb Geil 1750 Mhz Dual DDR3, Kingston HyperX SSD 120GB + 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi

16267 Mesaj
23 Mayıs 2013; 3:16:07 

arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim burdan sorcam

yazlıkçı vardır aranızda, bende temmuz-ağustos ayını yazlıkta geçireceğim, sabit hat bağlı ama net yok 2 aylık lazım bu sefer pcyi de götürmek istiyorum, 2 aydan sonra kolay bi şekilde interneti kapatmak istiyorum yine, sabit hat kalsın

bana ne önerirsiniz, siz ne yapıyosun bu durumda, ağustostan sonra yine 2014 temmuza kadar gitmem yazlığa boş kalacak

168 Mesaj