Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZiveR

Yani 13. aydan sonra aylık 69TL mi ödeyeceğim ? Yoksa diğer paketler içinde ayrı para mı vermem gerekiyor ?

69TL hipernet ücreti
    10TL Tivibu Maxi paketi ücreti
    15TL TTNet Alo sabit ücreti ödersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 mayısta adsl abonelık taahutum bıtıyor ne önerıyorsunuz
    Ankara balattayım
    Fıber var sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de bir akraba sıfırdan adsl bağlattırmayı düşünüyor. En mantıklısı şu sanırım arkadaşlar okuduğum kadarıyla..

Fiber/Hiper varsa 3 lü fırsat 39.90
    Fiber/Hiper yoksa TT üniversiteli 49.90

Yanlışım varsa düzeltiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Benim de bir akraba sıfırdan adsl bağlattırmayı düşünüyor. En mantıklısı şu sanırım arkadaşlar okuduğum kadarıyla..

Şimdi siz yazınca baktım da üniversiteli kampanyasında yalın adsl ücreti vardı. Bunu sonradan mı kaldırdılar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

@danGerfuLL Faturanızı buraya koyabilir misiniz?https://efatura.ttnet.com.tr

Ancak fırsat oldu. Ekledim.
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• Bu 3'lü Fırsat Kampanyası her şehirde yokmuş doğrumu. Bulunduğum şehirdeki telekom müdürlüğü kampanyaya bu sebeple başvuru alamadıklarını söyledi. Başka bir şekilde internetten veya telefondan başvursak birşey değişirmi.? Bu işin aslı varmıdır, bilgisi olan...

Birde telefon hattımı sabit ücret vermemek ve internetsiz kullanım için "TTNET Alo THK Kampanyası" ile taşımak istesem aynı durum ortaya çıkarmı? Sadece telekomdanmı yapılıyor bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Asıl lazım olan kısmını koymamışsınız: KULLANIM ÜCRETLERİ ile başlayan kısım ile ikinci sayfadaki ÜCRET DETAYLARI kısmını da koyabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Bu 3'lü Fırsat Kampanyası her şehirde yokmuş doğrumu. Bulunduğum şehirdeki telekom müdürlüğü kampanyaya bu sebeple başvuru alamadıklarını söyledi. Başka bir şekilde internetten veya telefondan başvursak birşey değişirmi.? Bu işin aslı varmıdır, bilgisi olan...

Birde telefon hattımı sabit ücret vermemek ve internetsiz kullanım için "TTNET Alo THK Kampanyası" ile taşımak istesem aynı durum ortaya çıkarmı? Sadece telekomdanmı yapılıyor bu işler.

Her ilde yok kısmı şöyle: Bazı illerde aktif, bazı illerde proaktif. Geçerli olmadığı söylenen illerde de alınabilir; ama burada takdir Türk Telekom personeline kalmış. Bu kampanya için (3'lü Fırsat) internetten başvurduktan sonra da ya kargoyla evraklar gelip imzalandıktan sonra internet açılır veya iptal edilir ya da sizi Türk Telekom Ofisine yönlendirirler.

TT sabit hattı TTNET Alo'ya taşımanın şartı internet hizmetini TTNET'ten almaktır; yoksa diğer ISS'lerden internet alırken TT sabit telefon TTNET Alo'ya taşınamaz. "TTNET Alo THK Kampanyası" gibi İKNA kampanyaları için yalnızca Türk Telekom Müdürlükleri yetkilidir. (444 0 375 veya TTNET satış noktaları İKNA kampanyaları veremiyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Benim de bir akraba sıfırdan adsl bağlattırmayı düşünüyor. En mantıklısı şu sanırım arkadaşlar okuduğum kadarıyla..

Şimdi siz yazınca baktım da üniversiteli kampanyasında yalın adsl ücreti vardı. Bunu sonradan mı kaldırdılar acaba?

Önceki kampanyalarda da olmadığı hatırlıyorum; ama bu kampanyada Yalın NETLİMİTSİZ için 49,99₺ dışında bir yalın internet erişim ücreti yok. (+3 TL bağlantı ücreti hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Arkadaşlar bu alo thk kampanyasını da mı iptal bölümünden yaptırıyoruz tt sitesinde birşey göremedim

TTNET Alo THK kampanyası İKNA kampanyası olduğu için TTNET'in sitesinde bilgi yok ve yalnızca TT müdürlüğü İPTAL bölümünden alınabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Asıl lazım olan kısmını koymamışsınız: KULLANIM ÜCRETLERİ ile başlayan kısım ile ikinci sayfadaki ÜCRET DETAYLARI kısmını da koyabilir misiniz?

Buyur.
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• @danGerfuLL Nisan-2013 faturanızı sabırsızlıkla bekliyorum... Muhtemel yayınlanma tarihi: 15 Mayıs 2013https://efatura.ttnet.com.tr

• quote:

@danGerfuLL Nisan-2013 faturanızı sabırsızlıkla bekliyorum... Muhtemel yayınlanma tarihi: 15 Mayıs 2013https://efatura.ttnet.com.tr

Mail geliyor faturaya dair, gelsin tekrar koyarım faturaya ait bilgileri.
  • yeni tasindik fiber altyapı var tel ve net aboneligi yok. tel istemiyorum sinirsiz net icin ne yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

yeni tasindik fiber altyapı var tel ve net aboneligi yok. tel istemiyorum sinirsiz net icin ne yapabilirim

TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası Son başvuru tarihi yarın (30.04.2013)

Yalın FİBERNET LİMİTSİZ + bağlantı ücreti taksiti >>> 39₺+3₺=42₺
    FİBERNET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde + bağlantı ücreti taksiti >>> 39₺+0₺+3₺=42₺

Yalın FİBERNET LİMİTSİZ + tivibu Ev Maxi Paket + bağlantı ücreti taksiti + tivibu kurulum ücreti taksiti >>> 39₺+0₺+3₺+3,5₺=45,5₺
    FİBERNET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde + tivibu Ev Maxi Paket + bağlantı ücreti taksiti + tivibu kurulum ücreti taksiti >>> 39₺+0₺+3₺3,5₺=45,5₺

TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın internet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve TTNET internet aboneliği bulunan abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet Geçiş ücreti faturaya yansıtılacaktır.
    veya
    TTNET Alo Bağlantı ücreti (peşin 14 TL): Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır; TTNET Alo Geçiş ücreti (peşin 10 TL): Türk Telekom Sabit telefon hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır.

• hocam 42 tl disinda tel ucreti vs ek odemeler cikmaz heralde ( baslangictaki odemeler onemli degil)

• quote:

hocam 42 tl disinda tel ucreti vs ek odemeler cikmaz heralde ( baslangictaki odemeler onemli degil)

Hayır...

• quote:

quote:

hocam 42 tl disinda tel ucreti vs ek odemeler cikmaz heralde ( baslangictaki odemeler onemli degil)

Hayır...

hocam fiber yokmus ne yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Ne zaman başvurmuştunuz ? Ben ayın 22 sinde başvurdum yarın 1 hafta olacak halen aktif edilmedi bağlamaya gelmediler.

Sorma, 22 Nisan'da başvurdum, 2-3 saate açılır dediler ama 26 Nisan'da aktif oldu. Meğer wi-fi şifresi modemin altında yazıyormuş. Modemdeki tüm ışıklar yeşilse bir deneyin şifreyi aktif olabilir. Ben kaç kere aradım, TTNET destekten mesaj attım. En nihayetinde TiViBu bağlamaya gelen eleman bir yeri aradı, aç-kapa yaptı açıldı. Bu kadar basitse neden 5 gün bekledim ona kızıyorum.
  • @-K@- Zaten yeni abone olacaksınız, FİBERNET/HİPERNET desteklenmediğine göre 1-2 Mayıs'a kadar beklemenizi tavsiye ederim; belki yeni bir kampanya çıkar... Şayet internet bağlatmak için aceleniz varsa 31 Mayıs 2013'e kadar geçerli ve herkese açık Üniversiteli Kampanyası ile Yalın NETLİMİTSİZ alabilirsiniz. (49,99₺+3₺=52,99₺)http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.