Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
42
Favori
226.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba,
    istediğiniz bu mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

merhaba,
    istediğiniz bu mudur?

Evet hocam, su an secili frekans bu mu, yani olmasi gerrken 12015 mi yoksa bu bi kanala ait frekans mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    sanırım kanal bilgisi az önce verdiğim foto,
    ayrıca aşağıda uydu ayarı ekranını da ekliyorum,

• arkadaşlar bende de LG LM 640S var ben de 2013 yılında almıştım.arkadaşlar la birlikte Netflix üyeliği aldık fakat bu tv ler de Netflix te dil ingilizce çıkıyor başka dile geçemedim yada ben beceremedim.birde Netflix e girişte profil kısımları gelmiyor.ilk profil ne ise hemen onu görüyor başka profile geçmek istersen de bunu yapamıyorsun.bu tv den olupta netflix kullanan var mı? acaba sizde de böylemi ben ne yaptımsa bu konuda başarılı olamadım.bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi? Teşekkürler.
  • sahin50 kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum maalesef. Kullanılan uygulama biraz çağ dışı kalmış olmalı.
    Uygulama baya kötü ve profil seçimi yapamıyorum.

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    bu konuda LG'ye mail de gönderdim ama hiç geri dönüş olmadı maalesef.LG nin yeni tv leride mi aynı şekilde acaba merak ediyorum.
  • Yeni cihazlar Webos olduğu için aynı sorun olmaz. Bizim sorunumuz Lg bu tv de kullandığı yazılıma yenilik eklemiyor o yüzden geri kaldı.

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam
  • Selam arkadaşlar
    LG LM 640s 'i hala kullanıyorum hep güncelleme geliyor fakat şu Dsmart moduna bir çözüm getirmediler.
    Modülü takınca kanal sıralamasıyla uğraşmadan dsmart kanallarına göre izlemek için uydu cihazından başka bir yol var mı?
  • Beyler son güncellemeden sonra bazı full hd filmlerde takılma oluyor. Sizde de aynı sorun var mı?
  • Ben bu tv'ye spotify uygulaması yüklemek istiyorum ama uygulamayı bulamıyorum. Yazılım da güncel. Fakat yazılım mı yetersiz veya bu tv'de o uygulama çalışmıyor mu anlamadım. Sizde spotify çıkıyor mu acaba

• akhenaten kullanıcısına yanıt
    Bizim tvye spotify olmuyor.2013 ve sonrası lg tv modellerinde var spotify.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmane

Bizim tvye spotify olmuyor.2013 ve sonrası lg tv modellerinde var spotify.

skandal
  • Tv bazı mkv uzantılı dosyaları göstermiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

arkadaşlar bende de LG LM 640S var ben de 2013 yılında almıştım.arkadaşlar la birlikte Netflix üyeliği aldık fakat bu tv ler de Netflix te dil ingilizce çıkıyor başka dile geçemedim yada ben beceremedim.birde Netflix e girişte profil kısımları gelmiyor.ilk profil ne ise hemen onu görüyor başka profile geçmek istersen de bunu yapamıyorsun.bu tv den olupta netflix kullanan var mı? acaba sizde de böylemi ben ne yaptımsa bu konuda başarılı olamadım.bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi? Teşekkürler.

Netflix i geçen hafta kullanmaya başladım. Bir çok filmede tr ses ve altyazı var. Filmi seçtikten sonra başlatmadan önce sağdaki diyalog balonu şeklindeki ikona basıp ses ve altyazıyı ayarlayabiliyorsunuz.

• toggle kullanıcısına yanıt
    filmlerin dili değil onu biliyorum.benim demek istediğim televizyondaki netflix uygulamasıyla ilgili netflixin kendisi ingilizce türkçe değil menüye geçemiyorum.profilleri göremiyorum profil değiştiremiyorum.yeni tv ler böyle değil miş galiba bizim eski tv leri güncellemeleri lazım.
  • Bizim cihazda miracast varmı yokmu arkadaşlar,Intel sertifika falan hatası veriyor.var da bu sertifikadan dolayı mı kullanilamiyor

• Arkadaslar ld lm 670 serisi tv var bende goruntu ayarlari bolumunde gercek sinema diye bi secenek var ancak ne yaptiysam aktif edemedim. Birde bana oyun sinema ve tv icin goruntu ayarlari tavsiyesi verirmisiniz.....

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Miracast yok maalesef.

• Youtube'un bu versiyonu 30.06.2017 tarihinde sona erecek ancak farklı yerlerden kullanmaya devam edeceksiniz gibi bi yazı çıktı.Bunla ilgili bilgisi veya güncelleme yolu var mı?
    TV devamlı internete bağlı.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.