Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtube uygulamasında en çok izlenenleri tıkladığımda, abd ye ait videolar geliyordu. Fakat dün youtube u açtığımda, türkiye videoları gelmeye başladı. Sizde de böyle bir durum var mı?
    Tekrar abd videolarına nasıl dönebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkaaslar HDD de filmler var listeyi gezerken önizlemeleri doldurmadan hareket edince diger sayfaya gecerken baya bir beklyor neden yapıyor bunu
  • ilk firmware neydi fabrika ayarlarına döndürmek için
  • son bir iki haftadır güncelleme var diyor, yükleyen oldu mu
  • dismos D kullanıcısına yanıt
    servis menüsüne girmeyi nasıl başardın anlatır mısın bende yapmak istiyorum.
  • Smart ir remote diye bir Android programı vardı. O uygulama ve kiziloteli Android telefon (Galaxy s4 vs.) direk servis menüsüne girebiliyorsun. Pc den kablo infrared Led falan eskide kaldı

• arkadaşlar iyi akşamlar televizyonu her açıp kapadıktan sonra şifreyi hatırla işaretini seçtiğim halde wifi şifresini tekrar girmemi istiyor.Bu sorunu fabrika ayarlarına dönmeden çözmem mümkün mü? Tv de en son yazılım sürümü yüklü
  • Arkadaşlar televizyona az önce güncelleme geldi otomatik güncelledi. Sorun yok herhangi bir hata ile karşılaşmadim. Smart tv ülke değiştirme eklenmiş sanırım. Yeni farkettim. Ülke değiştirince uygulamalar değişiyor Netflix falan geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

Arkadaşlar televizyona az önce güncelleme geldi otomatik güncelledi. Sorun yok herhangi bir hata ile karşılaşmadim. Smart tv ülke değiştirme eklenmiş sanırım. Yeni farkettim. Ülke değiştirince uygulamalar değişiyor Netflix falan geliyor.

04.62.10 sürümü gelmiş.
  • tv yi aldiktan bu kadar zaman sonra bile guncelleme gelmesine sevindim.
  • slm bu plazmalar nekadar enerji tükediyor bilen varmı?
  • sezai75 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 60-80 watt arası
     LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı!

• teşekürler ilgine
  • Guncellemesen sonra benim tv kendi kendine acilip kapanmaya basladi.. Bilen eden var mi?

• sinnan S kullanıcısına yanıt
    Benim tv de kanal D gitti yerine trt türk geldi sonra düzeldi. Sonra sinyal kopup kopup geliyor. Sıkıntılı sürüm sanırım. İlk başta sorun yoktu sonradan başladı.

• Uzun Zamandır Yaptığım Aramalarda TRT nin Tüm HD Kanallarını Bulamıyorum. Bu Kanallar Eksik Çıkıyor. Her Zaman Yaptığım İşlemleri Yapıyorum Ama Yok. Kaç Kere Fabrika Ayarına Dönüp Yeniden Kurdum. Yeni Uydu Ekleyip Denedim. Manuel Ekledim. Hiç Biri Sonuç Vermedi. Sorunu Yaşayan Var mı?
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu, sonra tüm kanallar gitti. Teknik servis menüsüne girebilirsen onun içinden formatlamayi dene. Ben o şekilde sorunsuz kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

Bana da aynısı oldu, sonra tüm kanallar gitti. Teknik servis menüsüne girebilirsen onun içinden formatlamayi dene. Ben o şekilde sorunsuz kullanıyorum

Maalesef Bizim Televizyonlarda Servis Menüsüne Giremiyorum. Eski Kumanda Falan Elimde Olsa Deneyebilirdim. Dün Yine Çokça Uğraştım Ama Maalesef Sonuç Alamadım. İşin Enteresanı TRT 1 ve Diğer TRT HD lerin Yerine Başka Grup 9 Kanal Geliyor. Kanal B, Köy Tv Gibi. Normalde Onların Frekansı Farklı. Ancak İnfo Tuşundan Baktığımda Bu Kanallarda TRT Frekansları Gözüküyor.
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Galaxy s4 gibi kızılötesi olan bir cihazdan bir app ile giriş yapılabiliyor. Bende 42lm640s kullanıyorum. Normal formatlar çözüm olmuyor. Hatta çatıya çıkıp, merkezi sistemin tüm kablolarını söküp kontrol ederek tekrar taktım. Yine gelmemişti, farklı bir receiver takınca trtler dahil tüm kanallar onda buluyor. LG dahili receiverini servis menüsünden sifirlamazsan, servisin kendisini çağır derim.

• 2012 model tvmizde spotify dinlemek icin ne yapmaliyiz.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.