Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
42
Favori
226.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerçekten bilmiyordum yanlış bilgi için özür dilerim.O nasıl bir özellikmiş ben çözemedim nasıl oluyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxidextr

gerçekten bilmiyordum yanlış bilgi için özür dilerim.O nasıl bir özellikmiş ben çözemedim nasıl oluyor acaba?

Aslında tüm bilgiler TV içerisinde var.

kumandadan MY APPS tuşuna basın uygulamalarda kullanıcı kılavuzu (user guide) açın gelişmiş fonksiyonda kayıt (DVR) ve zaman kaydırma ile aradığınız tüm bilgiler var.
    Yinede aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: digitech
    Rica ederim sen 500 GB al HDD yi başka bir yerde kullanamazsın TV sadece kendi okuyabileceği şekilde formatlıyor

Dün almış bulundum 1tb lik indirimdeydi aralarında 20tl oynuyordu belki ilerde veri depolamak için kullanırım dedim hdd yi servise gönderince eski haline getiriyorlarmış,bu arada kayıt özelliği gayet güzelmiş tv kapalıyken bile kaydediyor yeterki prize takılı olsun.tekrar teşekkürler digitech.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrabator -- 28 Eylül 2014; 12:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrabator

Orijinalden alıntı: digitech
    Rica ederim sen 500 GB al HDD yi başka bir yerde kullanamazsın TV sadece kendi okuyabileceği şekilde formatlıyor

Dün almış bulundum 1tb lik indirimdeydi aralarında 20tl oynuyordu belki ilerde veri depolamak için kullanırım dedim hdd yi servise gönderince eski haline getiriyorlarmış,bu arada kayıt özelliği gayet güzelmiş tv kapalıyken bile kaydediyor yeterki prize takılı olsun.tekrar teşekkürler digitech.

Alıntıları Göster
    20 için değmez tabi 1 TB daha iyidir.
    Daha sonra HDD yi PC de kullanmak istersen servise vermene gerek yok. bilgisarım a ters tıklayarak yönet ten NTFS olarak formatlarsan PC de kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitech -- 28 Eylül 2014; 12:45:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsoyalp

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

arkadaşlar herkese merhaba. biz de televizyonu 3 gün önce elimize aldık 3 gündür kullanıyoruz.

kendi dahili uydu alıcısını kullanıyoruz ama şu kanal listesi çok sinir bozucu.

şimdi mesela benim kendime ait bi sıram vardı,

1-trt 1
    2- habertürk
    3-atv
    4-kanal d vs vs böyle 40 50 tane kanalı sırasına göre dizmiştim diğer uydumda. bunun dahili alıcısında kanal silme yok + kanalların yerlerini de değiştiremiyorum. bu nasıl kanal düzenleme listesi ben anlamadım.

50 60 tane kanalı favoriye aldım, mesela list'e basıyorum, kanal listesi çıkıyor sağ ok a basarak A ya geliyorum favori kanallarıma. bir kanalı seçtim diyelim.
    sonradan p+ p- tuşlarıyla kanal değiştirirken benim favori kanal listem değil de yine tüm kanallar listesinden değiştiriyor.
    yani benim favori listemdeki kanallar arasında gezinmem için hep listeyi açmam lazım. çok saçma değil mi ya?

ne kanal silme var, ne kanalların yerlerini düzenleme var. bu ne biçim iş yardım edecek var mı? illa d-smart digiturk veya dışarıdan bir uydu alıcısı kullanmaya zorluyolar adamı

öncelikle tv yi güncellemen gerekir.wifi internetin varsa tvde ayarlar bölümünde güncelleme bölümü var onu yap.wifi yoksa lg nin sayfasından lg 42 lm 660s modelinin son versiyonunu indir bir flash içine atıp tv ye tak (ayrıntılı anlatım bu konunu 1. yada 2. sayfasında var.ona bak ).tv güncelleyecek.sonra tv nin ayarlar bölümüne gir fabrika ayarlarına geri dön seçeneği var onu yap.yaptığın zaman kanal listesinde kanal sıralaması yapılabilir hale gelir.ben de de olmuyordu.bi kaç kez servisi aradım.yol gösterdiler.en sonunda oldu.bende de mavi tuş için fonksiyon yoktu açıldı.tv de bi sorun yok.rahat ol.

selam kardeşim..bende lg 47LA640S var.arkadaşın dediği herşey bendede aynı,bir türlü olmadı ne yaptıysam....bilgi verirsen çok sevinirim.

teşekkürler.

• quote:

Düzenleyebilrsiniz. Kanalı seçtikten sonra kumandadan sarı tuşa basıp kanalın hangi sırada olmasını istiyorsan o numarayı yaz ve tamam.(örn: 752 de star var siz bunu 3 e taşımak istiyorsunuz 752 yi seçin sarı tuşa basın --- işaretli yere 3 yazın tamam diyin.kanalınız artık 3. sıradadır.)

arkadaşım LG 47LA640S TVDE DEDİĞİN YAPMAK İSTEDİM SARI TUŞ ÇALIŞMIYOR.ne yapmalıyım.kanalları bi türlü düzenleyemedim.
    sorun çözüldü arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gocmez -- 28 Eylül 2014; 22:02:05 >
  • 4.60.10 sürümü ile program listesi güncelle diye seçenek çıktı. Ama ne işe yaradığını bulamadım (42lm640s usb ile güncelledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi docea -- 30 Eylül 2014; 11:09:51 >
  • 2, kez kanal arattım 800-900 civarı kanal var kanal silme seçeneğini bulamadım

birde star hd ve kanal d hd yayını şifreli falanmı oldu 2 si birden gittide ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samacc

2, kez kanal arattım 800-900 civarı kanal var kanal silme seçeneğini bulamadım

birde star hd ve kanal d hd yayını şifreli falanmı oldu 2 si birden gittide ?

TV de kanal silme yok star ve kanal d hd ler şifrelendi

• yani karasal yayınlarınımı izlicez artık bu iki kanalın.eğer öyleyse niye hd yayın yapıyorlar.yada yakında hepsi şifreli olur .
  • quote:

yani karasal yayınlarınımı izlicez artık bu iki kanalın.eğer öyleyse niye hd yayın yapıyorlar.yada yakında hepsi şifreli olur .

Karasalla bir alakası yok SD yayınlar devam ediyor sadece önceden olduğu gibi HD kanallar şifreli. (Dsmart)

• quote:

yani karasal yayınlarınımı izlicez artık bu iki kanalın.eğer öyleyse niye hd yayın yapıyorlar.yada yakında hepsi şifreli olur .

Tester gibi bişi yaptılar ya da yeni uyduda şifreleme işini yeni çözdüler. Zaten anlamıştım çünkü hiç reklam felan da yapmadılar hd şifresiz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

Birinin tesekkur etmesine ve yorum yapmasina sevindim, kimsenin ilgisini cekmedi saniyordum

teşekkürler ben de bugün fark ettim mesajınızı, bununla kanal kopyalama işelmi yapılan menüye girilebiliyor mu malum akıllı kumanda ile olmuyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

google chrome icin LG Remote uygulamasi var, cok ise yariyor, bilgisayarin basindayken kumanda aramaniza gerek kalmiyor.

Teşekkürler, Güzel Uygulama. Kullanmaya Başladım.

Bu Arada Soran Arkadaşlar İçin Yazayım, Frekans Güncellemede Ben Önce Fabrika Ayarlarına Döndüm, Sıfırlandı Yani. Sonrada Otomatik Aratma İle Şifreli Yayınları Atla Dedim. 470 Gibi Bir Sayıda Kanal Buldu. Ufak Tefek Ayarlamalarla Temiz İş Oldu. Eskisinde Daha Hızlı.

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    şifreli kanalları atla derseniz kanal d hd falan çıkmaz, bazı günlerde şifresiz yayın yapıyor sevgili(!) kanal d hd
  • Tarayıcıdan Facebook ve Twitter'e giremiyorum TLS error felan bir şeyler diyor benim gibi bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

şifreli kanalları atla derseniz kanal d hd falan çıkmaz, bazı günlerde şifresiz yayın yapıyor sevgili(!) kanal d hd

Bende Kanal D ve Star Hd Çıkmıştı. Ancak O Zaman Şifreleme Henüz Yapılmamıştı ve Aktiftiler. Şuanki Aramalarda Dediğiniz Gibi Olabilir. Eksik Bir Kanal Çıkmadı. Trt nin Biskeyle Şifre Giren Frekansları da Çıktı. Muhtemelen O An Şifreli Olmadıkları İçin Sorun Olmamıştır. Şuan Arama Yapacaklar İçinde Kanal D VE Star Hd Sonradan Elle de Eklenebilir. Bir Sürü Gereksiz Şifreliyi Görmek İstemeyenler İçin Bir Yol Tabi...
  • Takip

• http://www.bimeks.com.tr/urun/127251/d-smart-modul--12-aylik-maxi--hd-paket.aspx#comments

arkadaşlar Dsmart modülü tvye uyumlu mu.. Almanya ve İngiltere ligi maçları yayınlarında biss key sorunu çıkıyor mu
  • merhaba arkadaşlar,
    04.54.03 versiyonu yüklü. 04.60.10 versiyonuna geçip tavsiye eden var mıdır, yukarıda yorum yazan birkaç arkadaş nötr/olumsuz görüş bildirmiş.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.