Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar varmı herhangibir değişiklik.Şuan dışardayım yükleme imkanım olmadı.
  • Merak ettiğim bir konu var, belki basittir bilmiyorum ama ben bulamadım ne yazıkki çoğu film 1920x1080 olarak çıkmıyor yada riplenmiyor genelde 1920x800 gibi değerlerde oluyor alt ve üstteki siyahlıkları yok etmek için tv de aspect ratio ya benzer bi ayar bulamadım bu çok saçma değil mi neden böyle bir şeyi unutmuşlar anlayamadım bahsettiğim olay şu

alt ve üstteki siyah bantlardan bahsediyorum ?

birde 3d filmlerde 3d ayarlarından derinlik falan yapıyor musunuz yoksa direk ayarsız mı izliyorsunuz ?
  • tv internet üzerinden oto bulmadı neden acaba manuel indirip kurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueeyes638

tv internet üzerinden oto bulmadı neden acaba manuel indirip kurdum

otodan bende bulamadım manuel kurmayı da bilemiyorum ilginç gerçekten
  • flarex kullanıcısına yanıt
    manuel olarak kurmak istersenhttp://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-42LM640S bu sitedeki yazılımı indiriyorsun kardeş. rar dan çıkarıp LG_DTV adında bir klasör açıp bunun içine atıyorsun. sonra bu klasörü usb bellege atıp tv ye takıyorsun. tv yi açtığında sana güncellemek isteyip istemediğini soruyor
  • gerçekten otomatik olmaması benide şaşırttı,bugüne kadar tv oto. güncelliyordu,bu defa manuel yaptık.
  • yükledim biraz inceledim ama şimdilik içerikte bir değişiklik göremedim.Bi süre sonra bir değişiklik olursa arkadaşlar daha detaylı yazabilirler.
  • çok enteresan ilk defa oto bulmadı tv ilk defa manuel güncelleyecegim. ip tv eklenmiş falan diyorlardı ama güncellemeden sonra bakalım bir.
  • Arif kullanıcısına yanıt
    Arif bilgi için teşekkür ederim. Fakat kutuda onu bulamaz isem başka bir yerden temin etme şansım varmıdır acaba
    @Arif
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanfe50

Arif bilgi için teşekkür ederim. Fakat kutuda onu bulamaz isem başka bir yerden temin etme şansım varmıdır acaba
    @Arif

kutudan çıkar...çıkmadı ise tekno marketlerden temin edebilirsin.Aslında oyun konsollarının hdmı olması gerekiyor,yokmu ?
  • blueeyes638 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, sizin dediğinizi yapıyorum ama tv hiç bir şekilde güncelleme dosyasını görmüyor ne yapmam lazım başka
  • 04.53.02 Change Log

quote:

- Web browser is now at version V5.00.00.r5724 (previously was v5.00.00.r5654)
    - Customer compiler is now yuseok.jang (previously was yunjoo.kim)
    - Micom Version is now v4.03.2 (previously was v4.01.02)
    - Change the channel Standard Definition (SD) is much faster
    - It was resolved the error due to the sound that sometimes occurs before the image (have to test it, I'm not sure 100%)
    - I also subjective opinion that it moves much better at navigating menus and web browser. Probably optimizations were performed overall resource utilization. It remains to be tested
  • serocan39 S kullanıcısına yanıt
    bi fikrim yok gerçekten ben böyle yükledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Merhaba hocam, sizin dediğinizi yapıyorum ama tv hiç bir şekilde güncelleme dosyasını görmüyor ne yapmam lazım başka

usb'de başka dosya/klasör olmadığına emin olun, ilk denediğimde birkaç farklı klasör vardı, ardından LG_DTV klasörünü tek bıraktım, tv açılır açılmaz güncelleme ekranı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

quote:

usb'de başka dosya/klasör olmadığına emin olun, ilk denediğimde birkaç farklı klasör vardı, ardından LG_DTV klasörünü tek bıraktım, tv açılır açılmaz güncelleme ekranı geldi

İki farklı, biçimlendirilmiş, içinde hiç bir farklı dosya bulunmayan usb ye yükledim ancak yine de güncelleme çıkmadı hiç. Ayrıca usb içerisindeki LG_DTV isimli klasörü görüyor ama içerisindeki dosyayı göstermiyor tv.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

quote:

İki farklı, biçimlendirilmiş, içinde hiç bir farklı dosya bulunmayan usb ye yükledim ancak yine de güncelleme çıkmadı hiç. Ayrıca usb içerisindeki LG_DTV isimli klasörü görüyor ama içerisindeki dosyayı göstermiyor tv.

rardan çıkardın mı?
  • arkadaşlar usb de başka dosyaların olmasının bi önemi yok.Olsa da olur olmasa da(Ben usb den yaptığımda içinde başka dosyalarım ve videolarım vardı,denedim ve hiç bir sorun olmadı)

Rardan çıkardığınız dosyayı LG_DTV adlı bir klasöre kopyalayın usb ye atın,usb yi tvye takın ve tv yi açın kısa bir süre sonra ekrana güncelleme için görüntü gelir,yükl dersiniz tamam.
    rardan çıkardım elbette ama usb nin içinde başka dosyalar kalmış o yüzde olmamış tekrar deneyince oldu.
  • quote:

rardan çıkardım elbette ama usb nin içinde başka dosyalar kalmış o yüzde olmamış tekrar deneyince oldu.

yüklüyeyim mi acaba hiç emin değilim
    Yükle zararı olmaz, faydası olur.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.