Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flash playerin son sürümünü nasıl yükleyebilirim
  • 640ı yada 660 en ucuz nerden alabılırım bılen arkadaslar soylerse sevınrım teknosada 1799
  • quote:

Orijinalden alıntı: theado38

flash playerin son sürümünü nasıl yükleyebilirim

Yanılmıyorsam flash player'da sürüm yükseltme yapamazsınız TV'nizde.
  • 3d bazı videolar garip.. bir tuhaf görüyorum. sanki çiftmiş gibi 3d ayalarını nasıl değiştireyim. o sorunda mı videodan... aslında efektleri çok güzeldi ama bir tuhaf gördüm...
  • Arkadaşlar benim Plex ile ilgili bir sorunum var.Bağlantıyı yapıyorum kullanıyorum 8-10 saat kadar sonra TV PC'yi görmüyor.Sadece modemi resetledikten sonra tekrar görüyor.Sorun nerde olabilir?
  • Herkese merhaba benim bir sorum olacak turksat uzerinden sd ve hd karisik yayin izliyorum.Turksatin sitesinde hd yayin sayfasinda star tv hd nin frekansini vermis o frekansi televizyona bir turlu giremedim , nasil yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eftal1903

640ı yada 660 en ucuz nerden alabılırım bılen arkadaslar soylerse sevınrım teknosada 1799

Ben 640 s modelini pazar gunu teknosadan 1699 a aldim.İndirimi kacirmissiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: xeriBi

bende aranıza katıldım.. kliksadan world kampanyasi ile 1699 liraya aldım. 169 lira puan vermelerini bekliyom. bugun son gün.. yüklemlerini bekliyom.

tv ye uzaklığım 2-3 metre gayet rahat..

merak ettiğim. angry birds gibi favori oyunları buna yuklemenin bir yolu varmı

Yok. Kendi mağazasından benzer oyunlar yükleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

Herkese merhaba benim bir sorum olacak turksat uzerinden sd ve hd karisik yayin izliyorum.Turksatin sitesinde hd yayin sayfasinda star tv hd nin frekansini vermis o frekansi televizyona bir turlu giremedim , nasil yapabilirim ?

altında bir de kilit işareti var gördünüz mü? kanal d hd de var o listede ama d-smart'ınız yoksa izleyemezsiniz
  • quote:

640ı yada 660 en ucuz nerden alabılırım bılen arkadaslar soylerse sevınrım teknosada 1799

bimekste arada indirime giriyor (haftasonu indiriminden). şansımıza 1695 tlye aldık üstelik 170 tl hediye çeki verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_miss_you

quote:

bimekste arada indirime giriyor (haftasonu indiriminden). şansımıza 1695 tlye aldık üstelik 170 tl hediye çeki verdi.

alamyı dusunuyomda hafta sonunu bekleyım ozaman hedıye cekı fılan denk gelır belkı
  • tv kayıt özelliği var mı nasıl kullanıyoruz arkadaşlar
  • quote:

quote:

Evet özellikle de haftasonları ekstra indirim olabiliyor. Biz de 1699 tl + %20 hediye çeki (340 tl) almıştık

• Bende 55LM640S aldım. Özellikle SD yayınları 720p kalitesinde göstermesinden çok memnunum. Bir de Samsung Galaxy Note ile birlikte kullanımı çok güzel. Örneğin telefonda youtube veya hd filmizle gibi bir siteyi açtığınızda videoyu tek düğme ile tvye aktarabiliyorum.
  • arkadaşlar bu tv de karasal yayınları çubuk antenle nasıl izliyoruz?
    anten girişi var ama girişlerden bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

quote:

Evet özellikle de haftasonları ekstra indirim olabiliyor. Biz de 1699 tl + %20 hediye çeki (340 tl) almıştık

hacı hd goruntu almak ıcın illa hdmı kabloya gerekmı yaw ben teledonya kullanıyorum normal gırısten taktım hd yayınları acmıyor hdmı kablo takmamıslar

• quote:

Orijinalden alıntı: scania1905

tv kayıt özelliği var mı nasıl kullanıyoruz arkadaşlar

evet var.Hdd cihazını taktığınız zaman kumanda üzerindeki rec butonuna basın birkaç ufak ayardan sonra kayıt eder.Ama hdd yi kendi okuduğu şekilde biçimlendirir hdd boş olsun yoksa içindeki verilri kaybedersiniz.ayrıca yine hdd üzerinden kayır ettiğiniz programı oynatır.bilginize :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

quote:

hacı hd goruntu almak ıcın illa hdmı kabloya gerekmı yaw ben teledonya kullanıyorum normal gırısten taktım hd yayınları acmıyor hdmı kablo takmamıslar

hdmi kablo olmadan hd görüntü alamazsınız, ayrıca teledünyanın hd set top kutusuna ihtiyacınız var, sd kutu varsa yine olmaz... ya da modül alıp kutuyu iptal edeceksiniz, en güzeli o oluyor tek kumandadan tv'nin teledünya uyumlu dahili hd uydu alıcısını kullanıyorsunuz

alacağınız modül şu:http://www.hepsidvb.com/asp/product/2/Neotion_Conax_Modul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 2 Mart 2013; 23:35:34 >

• bu tv de usb çoklayıcı kullanan varmı?
    yada kullanılabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

bu tv de usb çoklayıcı kullanan varmı?
    yada kullanılabilirmi?

bkz. kullanma kılavuzu s.73

USB Hub cihazı kullanmak için cihazın USB IN 2 USB Hub bağlantı noktasına bağlandığından emin olun. Bazı USB Hubları çalışmayabilir. USB Hubı ile bağlanan bir USB aygıtı çalışmazsa, doğrudan TV üzerindeki USB bağlantı noktasına bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 3 Mart 2013; 0:19:56 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.