Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usb ye bağlı harici haddiskten film oynatırken takılmalar olmaya başladı. bu sorun ile karşılaşan varmı acaba.harici harddiski tarattırdım belki onda bir osorun var diye ama sorun da yok dedi.konu hakkında fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.sinir ediyor çünkü takıla takıla gidiyor filmler.mkv ağırlıklı filmler.önceleri sorun yoktu.güncellemeden sonra olabilirmi acaba.veya plex ile ilgili bişi.
  • Merhaba arkadaşlar . bu tv yi düşünüyorum. kendi evimdeki uydu alıcıyı bu tv ye takıp biss keyli maçları izleyebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wowturkey -- 16 Şubat 2013; 19:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wowturkey

Merhaba arkadaşlar . bu tv yi düşünüyorum. kendi evimdeki uydu alıcıyı bu tv ye takıp biss keyli maçları izleyebilirmiyim

uydu alıcınız biss şifreleri çzüyorsa neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech1122

quote:

Orijinalden alıntı: wowturkey

Merhaba arkadaşlar . bu tv yi düşünüyorum. kendi evimdeki uydu alıcıyı bu tv ye takıp biss keyli maçları izleyebilirmiyim

uydu alıcınız biss şifreleri çzüyorsa neden olmasın

Uydu alıcımda biss çözülüyordu. Cevabınız için teşekkür ederim
  • arkadaşlar ben bu uydu ,çanak falan bu işlerden pek anlamam.ntvsporda maç izlemek istediğim zaman kanal göstermiyor,bizim bu tv den nasıl açacağım,maçları nasıl izleyeceğim,anlayacağım dilden bir bilen anlatırsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxidextr

arkadaşlar ben bu uydu ,çanak falan bu işlerden pek anlamam.ntvsporda maç izlemek istediğim zaman kanal göstermiyor,bizim bu tv den nasıl açacağım,maçları nasıl izleyeceğim,anlayacağım dilden bir bilen anlatırsa sevinirim..

Şimdilik biss cozulmuyor. Ileride yazilimla belki gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Arkadaşlar, geçenlerde de yazmıştım, TV'den görüntü kaydetmek için HDD'yi biçimlendiriyor TV. Bu HDD'yi Windows'ta göremiyorsunuz. Yani disk yönetimine girip formatlayıp eski haline getirmek münkün ama kaydettiğiniz içeriği bilgisayarda göremiyorsunuz. Yamulmuyorsam, araştırdığım kadarıyla TV'nin biçimlendirdiği format EXT3 formatı ve bunu Windows okuyamıyor. Bunun için HDD'yi bir Linux dağıtımıyla (Ubuntu, Suse, Pardus... vb.) açıp içeriği almak mümkün. Birazdan deneyeceğim. Sonucu buraya yazarım.

]TV'nin biçimlendirdiği ve Bilgisayarın görmediği HDD'yi yeniden nasıl formatlıyoruz.Bilgisayara USB ile bağlayınca tanımıyor.Dediğiniz gibi disk yönetimine girince ise biçimlendirme işlemi seçilemiyor.Partion master programı ile açtığımda ise disk file system (other,EXT3 ve unallocated isimli) üç bölüm halinde görülüyor.Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim.Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Herhalde bu tip TV'ye sahip olan herkes böyle bir durumla karşılaşmıştır.

• bende bir ara kayıt için hdd yi tv ye takıp kayıt yaptım ama formatı ext3 değil ext3 olsaydı içeriğine ulaşabilirdim şuan hdd yi uydu alıcıda kullanıyorum formatı ext3 küçük bir programla win. pc de okuma yazma yapabiliyorum
    hdd yi tv de kullanırken pc ye taktığımda direk format istiyordu
    ext3 diskleri windows altında görmek için linkten programı indirebilirsiniz
    http://sourceforge.net/projects/ext2fsd/files/latest/download?source=files

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

arkadaşlar ben bu uydu ,çanak falan bu işlerden pek anlamam.ntvsporda maç izlemek istediğim zaman kanal göstermiyor,bizim bu tv den nasıl açacağım,maçları nasıl izleyeceğim,anlayacağım dilden bir bilen anlatırsa sevinirim..

Gelmez, biss beklememek lazım.
  • arkadaşar hızlıca sayfalara baktım ama gözümden kaçmış olabilir? Bu tvlerde 3d den 2d ye dönüştürme varmı? Hani 3d bi filmi ailecek kalabalık bi şekilde 2d izleyebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Gelmez, biss beklememek lazım.

yani maç izleme olsun bitsin hı.peki arkadaşlar sağolun..

• quote:

Orijinalden alıntı: halbay

arkadaşar hızlıca sayfalara baktım ama gözümden kaçmış olabilir? Bu tvlerde 3d den 2d ye dönüştürme varmı? Hani 3d bi filmi ailecek kalabalık bi şekilde 2d izleyebilir miyiz?

alt alta ve üst üstte olan 3d videoları istersen o şekli ile izleyebilirsin ama oda ne kadar ilgi çekici olabilir bilmem.denemedim ama üstüste binmiş şu flu 3d videolar olabilir.bi dene derim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halbay

arkadaşar hızlıca sayfalara baktım ama gözümden kaçmış olabilir? Bu tvlerde 3d den 2d ye dönüştürme varmı? Hani 3d bi filmi ailecek kalabalık bi şekilde 2d izleyebilir miyiz?

izlenebilir. 3d film açıp 3d modunu açacaksın ve menüden 3d ayarları normal resim görünümü evet yaparsan 3d filmleri 2d olarak izlersin

• Arkadaşlar ben bu tv den almayı düşünüyorum fakat aklıma birşey takıldı. Nette cihazın özelliklerine bakınca wifi ready (opsiyonel) , aparatla v.s gibi ibarelerle karşılaşıyorum. şimdi ben bunun smart özelliğini kullanamayacak mıyım? aparata ihtiyacım var, ne için bu aparat ve ücreti nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: exelante

Arkadaşlar ben bu tv den almayı düşünüyorum fakat aklıma birşey takıldı. Nette cihazın özelliklerine bakınca wifi ready (opsiyonel) , aparatla v.s gibi ibarelerle karşılaşıyorum. şimdi ben bunun smart özelliğini kullanamayacak mıyım? aparata ihtiyacım var, ne için bu aparat ve ücreti nedir?

640s modelinden bahsediyorsan dahili wifi var aparata gerek yok kablosuz olarak int. bağlanabilirsin

• quote:

Arkadaşlar ben bu tv den almayı düşünüyorum fakat aklıma birşey takıldı. Nette cihazın özelliklerine bakınca wifi ready (opsiyonel) , aparatla v.s gibi ibarelerle karşılaşıyorum. şimdi ben bunun smart özelliğini kullanamayacak mıyım? aparata ihtiyacım var, ne için bu aparat ve ücreti nedir?

Baktığınız siteleri çok fazla referans almayın başka kaynaklara yönelin derim

• Üründe dahili Wifi bulunmaktadır. 3 gün önce aldım. Gerçekten güzel bir cihaz sadece bir sorunum var oda şu arkadaşlar,

42LM640S TV de uydu kanallanı manuel listeyemiyorum. İlgili tuşlar (kanal sıralama yer değiştirme tuşları aktif değil) kablo tv de ise listeleme şansım var fakat kanal isimlerini değiştirmeme izin vermiyor (2 tane TRT 1, s69 gibi kanal adları var)
    Bu konuda destek rica ediyorum...
  • quote:

yani maç izleme olsun bitsin hı.peki arkadaşlar sağolun..

Yani illa ki biss key şartsa ucuzundan bir receiver çözer o işi.
  • slm arkadaşım tv ye kablolu bağlanmak kablasuz bağlanmaktan daha kolay.kablolu bağlantıyı başlat seçeneğini seciyorsun daha sonra adres alıp veriyor bi kaç adımdan sonra başlatıyor ama.şuan tv den uzak olduğum için tam hatırlayamadım.bide bende bi sorun var siz yada burada benim sorunuma cvb verebilen olursa sevinirim.
    tv yi ilk açtığımda sd yada hd kanal görüntüsü ekrana çok geç geliyor.örneğin akşam işten eve geldim tv yi kumandadan açtım ekran görüntüsü için en az 15 sn bekliyorum.bunun nedenini bilen varsa sevinirim
    birde pvr die mi(canlı yayını kaydetme)geçiyodu tam hatırlamıyorum da bunun için en az 40 gb bellek gerekiyormuş.bu iş için 64 gb usb bellek iş görürmü yokda 500lük hdd filanmı alcaz. birde her kayıt yaptığında önceki kayıtlar siliniyor muş. bilginize başvuruyorum arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech1122

quote:

640s modelinden bahsediyorsan dahili wifi var aparata gerek yok kablosuz olarak int. bağlanabilirsin

dahili wifi mevcut dirak bağlanıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.