Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.288
Cevap
42
Favori
226.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ver.04.20.23 çıkmış arkadaşlar şuan otamatik güncelleme geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarozkan

Ver.04.20.23 çıkmış arkadaşlar şuan otamatik güncelleme geldi

güncellemeyi yükledim benim fark ettiklerim 3d test resmi gelmiş menüde hızlanma var manuel kanal yüklemede artık reset atmıyor youtube üzerinden 1080p video izledim donma takılma yok int. hızım 8-10mb arası paylaşımlı yine youtube dan top girl 3d videosunu izledim ilk defa gerçek 3d yi anladım. mağazalarda izlediklerimden daha gerçekciydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech1122

quote:

güncellemeyi yükledim benim fark ettiklerim 3d test resmi gelmiş menüde hızlanma var manuel kanal yüklemede artık reset atmıyor youtube üzerinden 1080p video izledim donma takılma yok int. hızım 8-10mb arası paylaşımlı yine youtube dan top girl 3d videosunu izledim ilk defa gerçek 3d yi anladım. mağazalarda izlediklerimden daha gerçekciydi

Allah Allah Allah ne diyorsun. süper ya. heyecanlandım valla. nasıl oldu hocam internete bağlıyken mi oldu kendiliğinden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatpo -- 17 Ocak 2013; 13:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

quote:

Allah Allah Allah ne diyorsun. süper ya. heyecanlandım valla. nasıl oldu hocam internete bağlıyken mi oldu kendiliğinden?

menüden güncelleyebilirsiniz ayrıca menüye otomatik güncelleme modu konulmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Kanal geçiş hızlarında pek artış hissetmedim ama dediğiniz gibi video yüklerken donma sıkıntısı giderilmiş.Bu cok iyi oldu.
  • arkadaşlar versiyon 4.10.43 den başka versiyon gözükmüyor lg nin sitesinde.siz o güncellemeyi nerden indirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsoyalp

arkadaşlar versiyon 4.10.43 den başka versiyon gözükmüyor lg nin sitesinde.siz o güncellemeyi nerden indirdiniz

hocam tv den güncelleme kontrol ettir direk çıkıyor uyarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

arkadaşlar versiyon 4.10.43 den başka versiyon gözükmüyor lg nin sitesinde.siz o güncellemeyi nerden indirdiniz

hocam tv den güncelleme kontrol ettir direk çıkıyor uyarı.

benimki vınn.dediğiniz versiyon lg nin sitesinde olmalı ki indirip tvye yükleyeyim.neyse bekleyecez artık
  • arkadaşlar ben vınn kullanıcısıyım.bilgisayardan bir ggeçici ağ açıyorum.tv bu ağı görüyor.bağlan diyorum bağlanıyor.ama bağlanmak için ıp adresi girmemi istiyor.otomatik ıp al seçeneği var ama aktif değil.girmiş olduğum uydurma ıp adresi ile bağlanmıyor.bilgisayarın o geçici ağ için aldığı ıp yi tv ye giriyorum.girilen ıp kullanılıyor başka bir ıp girin diyor..bilen varsa yardımcı olsun.
  • quote:

arkadaşlar ben vınn kullanıcısıyım.bilgisayardan bir ggeçici ağ açıyorum.tv bu ağı görüyor.bağlan diyorum bağlanıyor.ama bağlanmak için ıp adresi girmemi istiyor.otomatik ıp al seçeneği var ama aktif değil.girmiş olduğum uydurma ıp adresi ile bağlanmıyor.bilgisayarın o geçici ağ için aldığı ıp yi tv ye giriyorum.girilen ıp kullanılıyor başka bir ıp girin diyor..bilen varsa yardımcı olsun.

Bilgisayarın aldığı ip nin 1 fazlasını yaz, örneğin pc xx.xx.xx.30 sa sen tv ye xx.xx.xx.31 gir (x kısımları aynı olcak) böyle bir dene bakalım.
  • denedim en sonunda ağ yok diyor.yok mu bunun bi çözümü
  • Ver.04.20.23 bu versiyonu televizyon otomatik indiremedi.internetten bulabileceğimiz bir linki varmı.oradan indirip yüklesek.yarıda kaldı televizyonda ki yükleme.şimdi de televizyon 10 dakikada bir kapanıp açılıyor.versiyonu indiren arkadaşlar internetten bir link verirseniz çok makbule geçer
  • Bu cihazı kullanan ve TV yayınını Türksat' tan izleyen arkadaşlar acaba birkaç SD ekran görüntüsü koyabilir misiniz?
  • Televizyonuna akıllı kumanda almayı düşünmeyenler ve akıllı telefon-tablet gibi şeylere de uzak olanlar, fare fırsatı paylaşmıştım, sıcak fırsatlara girmeyenler de görüp istifade etsinler;

http://forum.donanimhaber.com/m_69901703/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkisafi

Ver.04.20.23 bu versiyonu televizyon otomatik indiremedi.internetten bulabileceğimiz bir linki varmı.oradan indirip yüklesek.yarıda kaldı televizyonda ki yükleme.şimdi de televizyon 10 dakikada bir kapanıp açılıyor.versiyonu indiren arkadaşlar internetten bir link verirseniz çok makbule geçer

Tekrar tekrar dene, bende de çok zor indirdi ama şimdi yükleyebilidim, muhtemelen akşam saatlerinde sunucu yoğundu. Sanırım Web de henüz yok yeni versiyon dosyası.
  • bende halletim.herkese iyi seyirler.değişiklik olarak sadece 3d test var galiba
  • Az önce ben de direk tvden yeni versiyonu update ettim ama hala dlna üzerinden dual sesli filmlerde 2. sesi seçemiyoruz. Oysa ki ne güzel tvyi ilk aldığımda izleyebiliyordum. Son 3 seferdir update ediyorum ama bir türlü düzeltemediler gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Az önce ben de direk tvden yeni versiyonu update ettim ama hala dlna üzerinden dual sesli filmlerde 2. sesi seçemiyoruz. Oysa ki ne güzel tvyi ilk aldığımda izleyebiliyordum. Son 3 seferdir update ediyorum ama bir türlü düzeltemediler gitti.

bence fabrika ayarlarına çevir.güncelleme ile ilgili değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Az önce ben de direk tvden yeni versiyonu update ettim ama hala dlna üzerinden dual sesli filmlerde 2. sesi seçemiyoruz. Oysa ki ne güzel tvyi ilk aldığımda izleyebiliyordum. Son 3 seferdir update ediyorum ama bir türlü düzeltemediler gitti.

bence fabrika ayarlarına çevir.güncelleme ile ilgili değil

Son güncellemeden sonra denemedim ama önceki güncellemede fabrika ayarlarına çevirmiştim ve olmamıştı. Gece tekrar denerim ama olacağını sanmıyorum.

• Arkadaşlar bu kanal listesinde yaptığımız ayarları yedekleme gibi bi imkan varmıdır. Her fabrika ayarlarına dönünce tekrar kanal dizmeye uğraşıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.