Şimdi Ara

ford focus almayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fort-focus-hb-1,6-16v-ghia-sirali-lpgli-isli-103104708/detay/ şu aracı almayı düşünüyorum.kullananlar vardır aranızda.yardımcı olurmusunuz birde hangi modeli tutuluyor focusların.şimdiden tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedirleli -- 31 Ekim 2012; 21:38:15 >

• arkadaşlar hiçmi giren bakan yok konulara ?
  • Aynı aracın 2000 modelini 11 yıldır kullanıyorum ve çok çok memnunum. İlandaki araç temizmi, vs. bilemem ama bu kasa Focus Ghia'lar çok güzel arabadır.

Yalnız aracın 2 parçası hariç her yerinde boya var, bu kadar boyalı bir araç için 19500TL yüksek bir rakam.
  • peki bu focuslarda hangi model çok tutuluyor.
  • 19.500 TL bu fiyata orjinalini bulabilirsin değişeni boyası var
  • hangi modeller daha çok tutuluyor bir tanede 2003 model 1,6 ambiante gümüş gri 143000 km 21750 dedi 20000 bitecek gibi
  • ford focusların hepsi tutuyor(tabi ghia olursa daha iyi) neden derseniz sorunsuz bir araç kendim 2002 hb comforta biniyorum bir defa olsun yolda bırakmadı beni yol tutuşu süper 160-170 ile giderken bile direksiyon sallamıyor ve süspansiyonları çok iyi uzun yolda giderken asla sarsmıyor .kısacası alırsan ford olursun lord :))
  • mesut abi telin varsa bi görüşebilirmiyiz?bir kaç sorum olacak
  • Çok mu aradın bu aracı heryerinden boya ve akıyor...175 te sorun olur....Daha temizine bamanı tavsiye ederim...Güzel araçlardır... Ford bu kasalar gayet iyidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedirleli

peki bu focuslarda hangi model çok tutuluyor.

gia sedan modeli en fazla tutuluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: last06

Çok mu aradın bu aracı heryerinden boya ve akıyor...175 te sorun olur....Daha temizine bamanı tavsiye ederim...Güzel araçlardır... Ford bu kasalar gayet iyidir...

abi bana bi öneride bulunurmusunuz ilk defa araç sahibi olacağım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2003-model-ford-focus-1.6-comfort-hatchback-99954447/pasif-ilan/#classifiedTitle

• Acil tavsiye....
    2000 model fort focus 1.6 ghia modeli kilometre 245000 de tüplü, 3 rarça ufak doğrultma var değişen yok yürüyeni iyi renk siyah fiyatı: 17.000 bin Alınır mı arkadaşlar
  • Focusun benzinlisini almayın
    focus tdci dizellere bakın. (mümkünse ghia veya titanyum)

Benzinli alacak arkadaşlar, gidin mitsubishi lancer 'lara bakın. lancer daha iyi ve daha uygun fiyatlı
  • 3 Yıl 2001 focus ghia kullandım ve harika bir arabaydı.Temizini bulabilirseniz almaya bakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.