Şimdi Ara

Yerel Ağ Bağlantısı Geçerli Bir IP yapılandırmasına sahip değil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
9.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telif Hakkı (c) 2009 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.

C:\Users\Selçukİnan>ipconfig

Windows IP Yapılandırması

Ethernet bağdaştırıcı Yerel Ağ Bağlantısı:

Bağlantıya özgü DNS Soneki . . . : domain.name
    Bağlantı Yerel IPv6 Adresi . . . . . : fe80::3056:d1b:9f75:4676%15
    IPv4 Adresi. . . . . . . . . . . : 192.168.1.2
    Alt Ağ Maskesi. . . . . . . . . . : 255.255.255.0
    Varsayılan Ağ Geçidi. . . . . . . : 192.168.1.1

Tunnel bağdaştırıcı isatap.domain.name:

Medya Durumu . . . . . . . . . . : Medya Bağlantısı kesildi
    Bağlantıya özgü DNS Soneki . . . : domain.name

Tunnel bağdaştırıcı Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Bağlantıya özgü DNS Soneki . . . :
    IPv6 Adresi. . . . . . . . . . . : 2001:0:5ef5:79fb:28ba:1f03:aa9b:ba9b
    Bağlantı Yerel IPv6 Adresi . . . . . : fe80::28ba:1f03:aa9b:ba9b%13
    Varsayılan Ağ Geçidi. . . . . . . : ::

Beyler bu sorunu 3 haftadır yaşıyorum. TTnet kaynaklı olduğunu düşünüyordum, aradığım zaman güncelleştirmeleri yaptık, iyileştirmeleri yaptık artık sorun yaşamazsınız diyorlardı, ama 10-15(bazen 3-4) dakika sonra sağ altta yine o lanet ünlemi görüyordum.Daha sonraları aradığımda hep arıza kaydı oluşturdular, 1 gün sonra aradığımda .. tarihinde vermiş olduğunuz internet probleminizle ilgili sorun çözülmüştür tarzı bir şey, ama hiç bir değişiklik yoktu.bayramda 2-3 gün boyunca hiç yoktu netim, son gün akşam üstü aradım ve beni bir yere bağladılar modemi tekrar kurmamız gerek dediler. 192.168.1.1 adresine girdim ve WAN ayarlarından ttnetin bana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi girdim yeniden başlata bastım modem kapanıp açıldı ve netim 1 gün boyunca gitmedi, öbür gün tekrar gitti ve ben ttneti aradım, arıza kaydı oluşturdular 2-3 saat sonra internet geldi ve yaklaşık 3 saat önceye kadar hiç gitmedi.Bu sefer INCA'yı aradım ve beni yine 192.168.1.1'e yönlendirdiler ama girmedi(bu yerel ağ bağlantısı geçerli ip yapılandırmasına sahip değil dediğinde girmiyor galiba)adam modemi başka pcde deneyin dedi(böyle bir imkanım yok).yarım saattir netim var bu arada.

Beyler kafayı sıyıracağım ttnetin falan bulduğu her çözüm ya günlük ya saatlik ya da dakikalık. Nette çoğunlukla birden fazla pcsi olanlarda oluyormuş bu sorun ama bende 1 tane var, ne yapmam gerekiyor ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.