Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar firmayı savunmak tabiki mümkün değil ama donanım değişikliği olacağı belli..Bir çok özellik açıklanmamışken megane tercihi çok riskliydi..Aslında ipuçları vardı..Kampanya sırasında verilen broşurlerde sadece icon megane almak mantıklı duruyordu..touch ve joy içi çok bos olmuş..
    Bence megane yerine en azından otoshow görebileceğiniz fluence şeçmiş olsaydınız dahah mantıklı olurdu..
  • bizdede suç var bence ama sonuçta aracın iç dizaynında bir makyaj deniyo insan hani en azından üstüne birşey yaparlar sanıyor ama bence fiyasko özellikle joy
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanb85

merhaba. Bugun şubeye gelen yeni model megane ve joyu bir tanıdık vasıtasıyla gördüm.yukarıdaki resimlerle aynı.joy daki radyo/teyp bende hayal kırıklığı yaptı. Bu araba 2013 modelmi yoksa 10 yıllık arabamı anlayamadım.bu standart bir donanım değil mi acaba. :(

Osman touch modeli de var miydi bayii de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanb85

merhaba. Bugun şubeye gelen yeni model megane ve joyu bir tanıdık vasıtasıyla gördüm.yukarıdaki resimlerle aynı.joy daki radyo/teyp bende hayal kırıklığı yaptı. Bu araba 2013 modelmi yoksa 10 yıllık arabamı anlayamadım.bu standart bir donanım değil mi acaba. :(

Bence o gordugunuz 2013 model yeni uretim araclardan degildir. Eminmisiniz Joy megane olduguna ?

• evet vardı ama onun anahtarı yoktu.ona dıştan baktım.showroomda değil zaten otoparktaydı araclar.2 tane gelmiş biri joy diğeri touch.
  • evet eminim.yanımda baş teknisyen arkadaşım vardı.bu araçlar yeni bende ilk defa görüyorum dedi.yani dahası ona bile renault bilgi vermemiş görünce şaşırdı. Hatta ben dedim abi bunlar bva değil cvt olurmu dedi olsa ilk benim haberim olur sonra araç kodundan baktı.görünce baya şaşırdı.
  • Ocak oldu daha fluence nin kendi sitelerinde resmi bile yok nasıl iş anlamadım kampanyadan faydanalalım diye gittik 2011 focusuda sattık inşallah focusu arattırmaz bana.
  • Arkadaslar ben mail attim Renault'un kendi sitesinden adamlara.
    Sordum "sitenizde 2013 fiyat listesi var ama araclarin bilgisi, donanimlari, resimleri vs.. yok" diye.

Bence orgutlenip burdan tek tek mail atalim. Sizde Renault'un kendi sitesine girip sorun bence bir, ne kadar cok mail atip, bilgi istersek, donus olacaktir elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

Ocak oldu daha fluence nin kendi sitelerinde resmi bile yok nasıl iş anlamadım kampanyadan faydanalalım diye gittik 2011 focusuda sattık inşallah focusu arattırmaz bana.

İstinye maisteki görevliye yeni fluence ne zaman satışa çıkacak gelip görelim dedim. Fluencenin makyajlı hali ilk önce size (oyaktan alanlara) gelecek, sonra showromlara gelecek dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 2 Ocak 2013; 20:44:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Arkadaslar ben mail attim Renault'un kendi sitesinden adamlara.
    Sordum "sitenizde 2013 fiyat listesi var ama araclarin bilgisi, donanimlari, resimleri vs.. yok" diye.

Bence orgutlenip burdan tek tek mail atalim. Sizde Renault'un kendi sitesine girip sorun bence bir, ne kadar cok mail atip, bilgi istersek, donus olacaktir elbette.

Bana gelen cevap asagidaki gibi ,

-----------------------------------------------------------------------------------------
    Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili yöneltmiş olduğunuz sorularınıza, bayi uzmanlığı kapsamında yanıt verilmesi gerekmektedir.
    Bu doğrultuda başvuru konunuzla ilgili olarak yetkili bir Renault satış noktasına danışmanızı tavsiye ederiz.
    Size en yakın yetkili satıcımızın bilgilerinewww.renault.com.tr adresinden veya 444 66 22 numaralı hattımızı arayıp sorgulayarak ulaşabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------

bende yukaridaki cevaba istinaden, bayiler ve genel mudurluklerde birsey bilmiyor. biz 2013 model arac almayi dusununler tam bir muamma icerisindeyiz su anda, kimse birsey bilmiyor yazip tekrar gonderdim.

Sizlerde mail atin bence.

• quote:

quote:

Arkadaslar ben mail attim Renault'un kendi sitesinden adamlara.

Bana gelen cevap asagidaki gibi ,

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili yöneltmiş olduğunuz sorularınıza, bayi uzmanlığı kapsamında yanıt verilmesi gerekmektedir.
    Bu doğrultuda başvuru konunuzla ilgili olarak yetkili bir Renault satış noktasına danışmanızı tavsiye ederiz.
    Size en yakın yetkili satıcımızın bilgilerinewww.renault.com.tr adresinden veya 444 66 22 numaralı hattımızı arayıp sorgulayarak ulaşabilirsiniz.

bende yukaridaki cevaba istinaden, bayiler ve genel mudurluklerde birsey bilmiyor. biz 2013 model arac almayi dusununler tam bir muamma icerisindeyiz su anda, kimse birsey bilmiyor yazip tekrar gonderdim.

Sizlerde mail atin bence.

bende yazdım aynı şekilde msj geldi...

• Bayilerde bilmiyo dedim ben o mesajin ustune, sizde yazin isterseniz.

Diger arkadaslarda bu sekilde mail atarlarsa renault'a ya umarim elle tutulur bir cevap alabiliriz.
  • Arkadaş lar megane touch modelinin arka camları manuel mis. Sanırım fluence touch için de geçerli bu. Teyit etmek isteyen arkadaş lar reno nun müşteri hizmet lerini arayıp sorabilir touch da arka camlar opsiyonel miş. Resmen YAZİKLAR OLSUN. bayii de bulunan lara da aldanmayın. Oradaki de opsiyonel olarak bayii tarafından ekletilmis

• yuhhh diyorum ya cidden yazıklar olsun renoya insanları kandırdılar ve çılgın fiyatlara
  • Eşim Oyak üyesi bir ara ciddi ciddi düşündük almayı baktım eşimin iş yerindekiler kapış-kapış alıyor yeter ki kredi olsun vadeli olsun,Maket üstünden ev alanların,görmediği aracı alanların canı çok yandı bu ülkede,ne hikmettir ki bu ülkede insanlardaki psikoloji bu çözmüşler adamlar

Ve dedim ki eşime birileri bir şeylere saldırıyor,saldırıyorlar havası var ise veya öyle bir hava verilmeye çalışılıyor ise ordan ve o şeyden uzak dur...
  • arkadaşlar biraz önce renonun satış bayisiyle görüştüm yeni fluence geldiyse görelim diye şuan üretilen touch modeli var isterseniz onu alabilirsiniz dedi.özelliklerini sorduğumda tam bilmediğini söyledi ve fiyatıda 1.5dci edc touch fluence 60280 tl verdi jant isterseniz 600tl metalik renk istersenizde 900 tl üstüne koymanız gerekli dedi.renonun kendi sitesinde aracın 58600 dediğimde evet ama o lansman fiyatı dedi bayi fiyatı bu şekilde olcak nakit alırsanız 1000 2000 tl arası bi indirim yapabiliriz dedi.anladığım kadarıyla touchda jant opsiyonel gözüküyosa joy da kesinlikle kapak verirler.arka camlar otomatik mi diye sordum tam bilmiyorum diye cevap aldım.
  • Yahu bunların donanım listelerinde megane touch ların arka camlar elektrikli görünüyordu ne ara kırpmışlar harbi yazıklar olsun renault a
  • arkadaşlar kulaktan dolma bilgilere itimat etmeyin. linkte yeni megane joytouch. icon modellerinin tanıtım broşürü var.
    inceleyin yeterki. touchta arka camlar tek dokunuşu yazıyor.

ha varsayalım öle gelmedi arabayı bayiide bırakırım almam.

http://www.renaultfanclub.com/megane-3-fan-club-megane-3-kulubu/47247-megane-iii-2013-model.html
  • şimdi satın aldığım bayiyi aradım. showroomda bi tane touch varmış. ordan baktırdım.

önceki extreme modelinin aynı özellikler var touch da.

ek olarak eller serbest , arka camlar tek tuşla açılıp kapanabilen tip olmuş, arka camda perde var, deri direksiyon var, radyoda usb var.

başka bilgiye gerek yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casper73

şimdi satın aldığım bayiyi aradım. showroomda bi tane touch varmış. ordan baktırdım.

önceki extreme modelinin aynı özellikler var touch da.

ek olarak eller serbest , arka camlar tek tuşla açılıp kapanabilen tip olmuş, arka camda perde var, deri direksiyon var, radyoda usb var.

başka bilgiye gerek yok sanırım.

Casper bi de reno müşteri hizmetlerini arar misin. Ben de dedim bayii de o özellikler bulunan touch var diye ama onlar opsiyonlu modelleri sergiliyorlar dediler tam dört farklı müşteri hizmetlerindeki personel ile görüştü m. Hepsi de kesinlikle touch modelinde arka camlar manuel dedi. Istersen hemen bi ara

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.