Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tech3434

FLUECE ICO İÇİN ÖN PARK SENSÖRÜ TAKTIRACAĞİM. ÖNERİSİ OLAN VAR MI ?
    TESEKKURLER

DELİKSİZ PARK SENSÖRLERİ PİYASADA MEVCUT FİYATTA GAYET MAKUL AMA BİZİM ARAÇLARDA ARKA SENSÖR MEVCUT BUNUNLA UYUMU NASIL OLUR, BU ARABAYA DA UYDURUKTAN SENSÖRÜ AÇIP KAPATMAK İÇİN BİR DÜĞME KONMAZ BEKLEYİP GÖRMEK EN İYİSİ..

http://www.sanalpazar.com/Elektromanyetik-Deliksiz-Park-Sensoru-Led-Gostergeli__isp5792171

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engnkucuk -- 13 Şubat 2013; 11:12:12 >
  • ARACI ALDIGIM BAYI ILE GORUSTUM. PLAKADAN KONTROL ETTİLER. ARAÇ İÇİN HENUZ TANIMLANMIŞ BİR ÖN PARK SENSÖRÜ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER. MULTIMEDYA SİSTEM VE BODYKIT TANIMLANMIŞ ANCAK ÖN SENSÖR TANIMLANMAMIŞ.
    DEDİĞNİZ GİBİ BİRAZ BEKLEYIP SERVİS ONAYLI ÖNERİLEN BİR SENSÖR TAKTIRMAKTA FAYDA VAR.
  • quote:

ARACI ALDIGIM BAYI ILE GORUSTUM. PLAKADAN KONTROL ETTİLER. ARAÇ İÇİN HENUZ TANIMLANMIŞ BİR ÖN PARK SENSÖRÜ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER. MULTIMEDYA SİSTEM VE BODYKIT TANIMLANMIŞ ANCAK ÖN SENSÖR TANIMLANMAMIŞ.
    DEDİĞNİZ GİBİ BİRAZ BEKLEYIP SERVİS ONAYLI ÖNERİLEN BİR SENSÖR TAKTIRMAKTA FAYDA VAR.

Bence Senin Aracın orjinalinde ön park sensörü olacak ama bekleyip görelim..
  • BEN ARACI TESLIM ALDIM. HATTA 2.700 KM. OLDU ŞU AN. ÖN PARK SENSÖRÜ YOK.
  • quote:

BEN ARACI TESLIM ALDIM. HATTA 2.700 KM. OLDU ŞU AN. ÖN PARK SENSÖRÜ YOK.

hocam yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

SON 550 KM. ( 250KM SEHIRDISI + 300 KM SEHIRICI- İSTANBUL ) ORTALAMASI 7.1 LT/100 KM.
  • quote:

quote:

quote:

SON 550 KM. ( 250KM SEHIRDISI + 300 KM SEHIRICI- İSTANBUL ) ORTALAMASI 7.1 LT/100 KM.

gayet iyi o zaman teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

valla ben dci edc aracımla 6.7 ortalama anca yakalayabildim. golf 7 1.4 yada 1.2 dsg bu tüketimleri yakalayamıyor.
    bva şanzuman 10 lt karışık yakarken cvt ile baya düşmüş demekki
  • ankara mais den araç alacaklar yanında boya kontrol cihazıda götürün bulabilirseniz.neden derseniz daha önce bi müşteriye sıfır diye boyanmış araba kakalayan bi bayii olduğundan teslim almadan bakın derim.adam mahkeme kararına rağmen hala aracını değiştiremedi.araştırın googledan bulursunuz dacia logan aracı boyayıp bi güzel kakalamışlar:))
  • Ank mais ten bu aralar araç teslim alan oldu mu. Benim plaka ruhsat işlemleri için beklediğim süre yarın 1 hafta oluyor ve hala işlem başlamadı. ve ne zaman baslanacak belli degil. ARKADASLAR BIR AKIL VERIN NE YAPACAGIM.ank mais in bu yaptıkları çok zoruma gidiyor.sinir sistemim bozuldu.vallahi aracın teslim i falan umrumda değil. Bizleri böyle mağdur etmeleri beklenti içinde bırakmaları boş vaatler inanılmaz canımı sıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147black

quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

quote:

Orijinalden alıntı: kivilivi

yukarıdaki şikayeti metni güzel bende kopyalayıp şikayetimi ilettim,
    arkadaşlar bu tip mağduriyetler ancak el birliği ile çözülür
    tıpkı eksik donanımlarda yaşadığımız mağduriyet gibi
    millet bana neci olursa yada forumu misafir pozisyonunda pusuya yatıp ta acaba
    bi hak alırlarda ben de faydalanırmıyım diyenler eminin var bu şekilde bir yerlere gelinmez
    Ankaradan araç alacaklar lütfen herkes yukarıdaki metni oyak,mais,şikayet var vb yerlere
    geç olmadan iletin ki hakkınız olan 1 kuruşu dahi kimseye yedirmeyin.

bu metni bizden vekalet talep ettikleri zaman mı gönderelim şimdi mi?

Hemen gönderin hem OYAK sayfasından hem Renault sayfasına hemde şikayetvar.com'a

Sizin yazdığınız metni oyağa gönderdim. Bugün renault geri dönüş yaptı. Konu incelenecek oyak sayfasından duyuru yapılacak dendi. ANKARA MAIS iyice tozuttu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bi hak alırlarda ben de faydalanırmıyım diyenler eminin var bu şekilde bir yerlere gelinmez
    Ankaradan araç alacaklar lütfen herkes yukarıdaki metni oyak,mais,şikayet var vb yerlere

Hemen gönderin hem OYAK sayfasından hem Renault sayfasına hemde şikayetvar.com'a

Sizin yazdığınız metni oyağa gönderdim. Bugün renault geri dönüş yaptı. Konu incelenecek oyak sayfasından duyuru yapılacak dendi. ANKARA MAIS iyice tozuttu.

Bana hala geri dönüş yok.
    Size telefonlamı sms lemi döndüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemalihe

quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Mais genel müdürlüğünü arayıp şikayet ettim. Isim telefon alıp geri döneceğiz dediler. 6 gündür ank mais in takip ettiği plaka ruhsat işlemleri başlatılmadi dedim. Kaç gün bekleyeceğiz yaa. YETER YA YETER.neymiş bu mais yaa. Perişan etti bizi

ben ilk bilgi almak için ankara maise gitmiştim...Daha o zamandan belliydi zaten..Çalısma düzeni sıfır..Kimin ne iş yaptığını belli değil..Boş bir odaya 3 masa 2 araç atıp başlamışlar satışa pazardan farklı değildi...O zaman iyiki buradan almadık adanadan alıyorum demiştim...
    Kaderin cilvesi işte adanan mais satılınca yine adamların eline düştüm..
    Burada yazılanlar unutulmamalı..Bir sonraki kampanyadan faydalanmayı aklından geçirenler burada yazılanları okumalı..Ankaralı bile olsanız..Bursaya kadar gidip oradan sipariş verin..
    Maisler içinde en rezil olan ankara mais....sinekten yağ çıkarırı,.hakkınızı vermez..5 liranın hesabını yapan başka bayi varmıdır acaba..40 bin lira 50 bin lira veriyoruz..Bu paralar kolay kazanılmıyor..Yazıklar olsun..

kesinlikle katılıyorum hocam...ben de ankara maistem alıyorum aracı ama adamlar perişan etti bizi...işin kötü tarafı iletişime geçebileceğimiz doğru düzgün bir ilgili de bulamıyoruz...Yazık...
  • ithal renault ya da dacia alıp aracı gelen var mı? ya da satış temsilcisi aracınız şu zaman gelir diyen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana hala geri dönüş yok.
    Size telefonlamı sms lemi döndüler.

2 kez farklı müşteri temsilcisi tarafından arandim. Ankara maisten de geri dönüş yapılabilir dendi. Bu konuyu nasıl çözeceklerini merak ediyorum. Ankara mais biz hata yaptık mi diyecek. Hiç sanmam. Gerçi yaptıkları hata değil usulsüzlük

• quote:

Orijinalden alıntı: axisios

ithal renault ya da dacia alıp aracı gelen var mı? ya da satış temsilcisi aracınız şu zaman gelir diyen

Megane gt line ithal araç bekliyorum bende.. Bugün Ankara MAİS'i aradım ve şubat ayında teslim edilmeyeceğini, ithal olduğu için mart ayında teslim edileceğini söylediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: roklemr

quote:

Orijinalden alıntı: axisios

ithal renault ya da dacia alıp aracı gelen var mı? ya da satış temsilcisi aracınız şu zaman gelir diyen

Megane gt line ithal araç bekliyorum bende.. Bugün Ankara MAİS'i aradım ve şubat ayında teslim edilmeyeceğini, ithal olduğu için mart ayında teslim edileceğini söylediler..

hayırlı uğurlu olsun hocam.bu ankara mais kadar şikayet alan mais yok.araç tesliminde gecikmeler yaşatma,fazla paralar talep etme,hatta geçmiş yıllarda aracı boyatıp 0 araç teslim ediyoruz deme gibi.bence araçlarımızı alırken çok uyanık olalım şasi donanım vs herşeyi dikkatli teslim alalım.hatta fırsat buldukça bunları mis e ve şikayet var a şikayet edelim
  • YETMEZ AMA DEVAM, FİYASKO 3...
    1-EKSİK DONANIM
    2-VEKALET VE EKRAK İŞLERİ İŞBİLMEZLİĞİ
    3-EK DONANIM EKSİKLİĞİ GEÇ TESLİMAT

az önce ankara (meşhur ankara) mais ten aradılar, aracınızda ek donanım olarak istediğiniz 16" jantlar gelmemiştir, gelmesi en erken martın başını (başından kasıt ne o da mechul) bulabilir, isterseniz para iadesi yapalım, isterseniz de bekleyelim gelince artık ne zaman gelirse öyle teslim edelim...

ee aracı alsak daha sonra bulunduğumuz il deki servisten taktırsak olmaz mı?
    olmaz..
    olan ne var şu ankara maiste
    el cevap
    terslik terslik terslik...

haa objektif olarak bakacak olursak bunda hiç bir sorun ve terslik yok, zira şubat veya mart denmişti, eksik donanım olursa iadesi yapılır denmişti...
    ama ortada da bir maduriyet var günler süren belirsizlik var...
  • rezillik başka bişey değil. lanet olsun renaulta bulaştğıma.
  • Biz Oyak Kampanyasından değil de " RENAULT AL, DERT AL" Kampanyasından araç almışız..
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.