Şimdi Ara

Sony Xperia J, 182.99 Pound fiyat etiketiyle İngiltere pazarına giriş yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin giriş seviyesinde konumlandırdığı ve ağustos ayından itibaren resmiyet kazandırdığı Xperia J, elimize ulaşan son bilgiler doğrultusunda İngiltere pazarına giriş yapmış. İngiltere'nin önemli çevrimiçi satış mağazalarından Expansys, yeni akıllı telefon için 182.99 Pound fiyat belirlemiş durumda. Merak eden okuyucularımız için 182.99 Pound, güncel kurlarla yaklaşık 529 TL'ye denk geliyor.

9.2 mm kalınlığında sade bir tasarıma ve beyaz, siyah, pembe, altın olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip olan Xperia J, Google'ın Android 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich'' mobil işletim sistemini kullanıyor. Fakat Sony, Xperia J'nin ileride Android 4.1 ''Jelly Bean'' güncellemesine kavuşacağına dair güvence vermekte.

Sony Xperia J, 182.99 Pound fiyat etiketiyle İngiltere pazarına giriş yaptı

1 GHz frekansında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7227A platformunu, Adreno 200 grafik birimini ve 512 MB RAM'i bir arada toplayan akıllı telefonun 4.0-inç'lik dokunmatik kapasitif ekranı, 480 x 800 piksel çözünürlük sunuyor. 5 MP çözünürlüğünde, LED flaşlı kamerasıyla anı yakalayabilen akıllı telefonun dahili flash belleği 4 GB seviyesinde. Kapasitenin microSD kartlar aracılığıyla arttırılabildiğini not düşelim.

Ülkeler arası kısaca bir fiyat karşılaştırması yapmak gerekirse Xpreia J, Hong Kong'da 485 TL'den, Hindistan'da 549 TL'den satılmakta. Almanya'da ise Amazon, 588 TL'den ön sipariş alımlarına başlamış.

• Bize 3ay sonra gelir 800tl yede kitlerler

• bu dakkadan sonra 5 incten kucuk telefon alinmaz

• Tipi güzel ama yani bi arc s kadar bile özellik koymamıslar. Ne olur bundan iyi giris seviyesi olur.

• 4.1 jelly Bean 2011 de çıkan xperialara verilmedi buna verilecek nasıl iş ben anlamadım. Benim Xperia Neo'mun bundan ne farkı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: MagicSnipeR

4.1 jelly Bean 2011 de çıkan xperialara verilmedi buna verilecek nasıl iş ben anlamadım. Benim Xperia Neo'mun bundan ne farkı var?

Senin xperia neo bundan kat kat iyi ama satış politikası ne yapacaksın ;(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

quote:

Orijinalden alıntı: MagicSnipeR4.1 jelly Bean 2011 de çıkan xperialara verilmedi buna verilecek nasıl iş ben anlamadım. Benim Xperia Neomun bundan ne farkı var?
    Senin xperia neo bundan kat kat iyi ama satış politikası ne yapacaksın ;(

Bir daha ki tercihim Nexus serisinden yana olucak bu gidişle yapıcak bişey yok :/

• Güzel tasarım...

• Güncelleme güvencesiyle telefon satıyorlar ya.....

• Xperia Ğ bekliyorum

• Google keşke nexus'u giriş orta ve üst seviye diye 3 farklı kategoride çıkarsa da bu güncelleme ile müşterileri kekleyen firmalar mal gibi kalsa ahh ah.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

bu dakkadan sonra 5 incten kucuk telefon alinmaz

Ne alaka? Herkesin zevki farklıdır ne alaka yani 5 inc ten küçük telefon alınmaz ..
  • tasım güzel ama donanım 5 para etmez

• quote:

1 GHz frekansında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7227A platformunu, Adreno 200 grafik birimini ve 512 MB RAM

Nasıl bir fiyat izler bilmem ama performans konusunda yetersiz kalabilir sanırım
  • şu model karmaşasına bir çare bulsalar.

iphone 3-4-5 , galaxs s1-s2-s3 gibi güvendiğin modellerin devamını getirsen olmaz mı sony,? xperia S-j-k-l-m bu ne arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

bu dakkadan sonra 5 incten kucuk telefon alinmaz

5 inçten büyük telefon olmuyor ki artık. bildiğin melez. hatta 4.5 ve üstü direkt tablet.
  • Bütün alfabeyi çıkarın Biraz yenilik
  • benim arc s ime %40 daha iyi performans vermesine rağmen güncelleme yok bu telefona var. 4.1 gelmeyeceğini duyduğumda soğumuştum.artık sony ye karşı buz tuttum.bu nasıl bi politika anlamadım.

• Orta segment kullanıcılar için düşünülmüş bir cihaz fiyatıda uygun olacaktır büyük ihtimalle ve kesinlikle güzel bir cihaz. Bazı arkadaşlar donanım beş para etmez demiş ama zaten bütün telefonlara 4 çekirdek koyup 2.000TL ye satamazsınız orta segment kullanıcıyı da düşünmek lazım.

• Sony hala telefon yapıyormu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.