Ajansa basvuracagim öneriler - 2 ajans çekime çağırdı
61 Cevap1661 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 16:24:10 

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

edit : arkadaşlar 2 ajanstan onaylanmış diğerleri daha cevap atmadı çağırıyorlar çekime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 2 Kasım 2012; 20:55:11 >

Katılım zamanı: 4 Ekim 2006

Steam id : Rodoplu

493 Mesaj
31 Ekim 2012; 16:55:56 

Boy ve kilon kac hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

If you have a body you're an athlete.

93 Mesaj
31 Ekim 2012; 16:57:39 

bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 17:25:56 

quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

Boy ve kilon kac hocam?

quote:

Orijinalden alıntı: sesar

bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.

pm atıldı arkadaşlar

109 Mesaj
31 Ekim 2012; 17:40:27 

Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 17:49:23 

quote:

Orijinalden alıntı: LgnKrcn

Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.

hocam öyle sokak ortasında profosyonel foto çekmek huyum değil. Fotografcıyamı gideceğim anlamadım. Sizede atayım benim resimleri

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ekim 2012; 17:59:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:09:53 

quote:

Orijinalden alıntı: astralsouls

quote:

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

nereye kayıtlısınız hangi ajans

424 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:10:25 

PM alayım

93 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:17:08 

Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:21:27 

@sesar teşekkür ederim dostum. Şansımı deneyecegim hiç yoktan gelir elde ederim

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:26:18 

quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans

son bir şey ajans önerebilirmisin düzgün bir yer yardımcı olacak ? eger tanınıyorsan sizi referans yazabilirim isterseniz

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:46:28 

up

43 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:52:12 

quote:

Hocam pm atarsan net bi degerlendirme yaparim :)

The only reason is that they dont want a strong TÜRKİYE.

138 Mesaj
31 Ekim 2012; 18:52:12 

banada atsana tipini

< Bu ileti DH Premium kullanılarak atıldı >

Bu imzanın her hakkı saklıdır.Herhangi bir çalıntı durumunda hukuki işlemlere başvurulucaktır. © 2014

____________________________________________________________________________________________________________________

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki >>>

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 21:05:19 

yukarı

342 Mesaj
31 Ekim 2012; 21:10:51 

quote:

yukarı

dostum pm at.bende bir ajansa kayıtlıyım elımden geldıgınde yardımcı olmaya calısırım.

24 Mesaj
31 Ekim 2012; 21:15:42 

quote:

yukarı

Banada resimlerini gönderebilirsen degerlendirme yapabilirim

Her Gece Ölüyor, Her Gece Yeniden Doğuyordum.. Yeniden..

In god we trust

65 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vmaskesi
31 Ekim 2012; 21:30:44 

pm at bi merak ettim tipini.

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
TONY STARK

32 Mesaj
31 Ekim 2012; 21:41:16 

pm?

1029 Mesaj
31 Ekim 2012; 22:16:21 

güvenilir buldugum arkadaşlara attım pm teşekkürler cevaplar için

71 Mesaj
31 Ekim 2012; 22:23:18 

pm güvenilirim bilirsin beni

Potansiyel Troll

184 Mesaj
31 Ekim 2012; 23:07:56 

quote:

Pm at yorumlari söyleyeyim

"Ya olduğun gibi görün ; ya da göründüğün gibi ol"

493 Mesaj
31 Ekim 2012; 23:29:24 

quote:

Hocam benim bildiğim modellik işinde en önemli şey fizik. Çok yerinde bir fiziğinin olması lazım vücut yapısı boy kilo herşey orantılı olmalı. Boyunun da beli bir uzunluğu olması lazım diye biliyorum ama fotomodellerde böyle bir şart yok tabii 1.70 boyunda modeller de var. Bi şansını dene derim ben

If you have a body you're an athlete.

1029 Mesaj
1 Kasım 2012; 16:19:08 

Saolun

2481 Mesaj
1 Kasım 2012; 18:25:17 

bir atın bakalım

1452

166 Mesaj
1 Kasım 2012; 18:34:45 

Pm atın hocam.

3996 Mesaj
1 Kasım 2012; 18:36:57 

şuana kadar hiç bi kız tipime kötü demedi ama vucudum kötü (188 boy 74kilo) o yüzden hiç bulaşmıyorum bu işlere. ama fotomodellere para veriyorlarsa harçlık çıkarma babında belki kaydolurum nasıl oluyor bu iş?

469 Mesaj
1 Kasım 2012; 18:38:25 

Pm at , değerlendirelim

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 18 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
1 Kasım 2012; 18:57:58 

Kuzenimde ajansta modellik yapıyor, yani hiç yoktan iyidir üniversite öğrencisisin biraz kendini sevdirirsen yaparsın bu arada boy,kilo ve fotonu alabilir miyim pmden kuzene de bir sorayım.

1029 Mesaj
1 Kasım 2012; 19:48:16 

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Kuzenimde ajansta modellik yapıyor, yani hiç yoktan iyidir üniversite öğrencisisin biraz kendini sevdirirsen yaparsın bu arada boy,kilo ve fotonu alabilir miyim pmden kuzene de bir sorayım.

pm kapalı hocam

166 Mesaj
1 Kasım 2012; 19:51:32 

Şimdi gördüm daha önce bir konuda olan fotoğraflardı galiba Tip iyi ama Arkadaşa katılıyorum Vücut geliştirmeniz yararınıza Sonuç olarak şansınızı deneyin derim

586 Mesaj
1 Kasım 2012; 19:56:38 

Şaka bi yana ben @ŞahinBey ile aynı online oyunu oynuyorum kendisi 1,5 senedir tanırım.

Mütevazi olması bi yana gerçekten tipi bozuk olmayan, göze hitab eden bi arkadaşımızdır

Ama Ajans işi birazda torpil istiyor çevre istiyor be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GökaLp. -- 1 Kasım 2012; 20:00:39 >

"-Adalet diye birşey yok.. Bu dünyada yok"
( Spartacus )

967 Mesaj
1 Kasım 2012; 20:01:01 

Hocam bu linkten pm at bana orjinal bir değerlendirme yapayım

http://forum.donanimhab...end.asp?toMemID=1282742

Sene 2005 Türkiye ile bir alâkası olmayan John Perkins kitabında anlatıyor; "Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç verip otobanlar yaptırırız. Sonra onlara arabalarımızı satarız. Sonra bankalarını satın alırız. O bankalardan halka ucuz krediler verip daha çok araba almalarını sağlarız. Böylece verdiğimiz o krediyi arabamızı satarak geri alırız, hem de faiziyle. O ülkeye dünya bankası ya da kardeş kurumlardan kredi ayarlarız. Ayarlanan kredi "ASLA" o ülkenin hazinesine gitmez. O ülkede ‘proje‘ yapan bizim şirketlerimizin kasasına girer. Enerji santralleri, sanayi alanları, limanlar, dev havayolları yapılır. Aslında insanların işine yaramayan bir yığın beton. Bizim şirketlerimiz kazanır o ülkedeki birileri de nemalandırılır. Toplum bu düzenekten hiçbirşey kazanmaz. Ama ülke büyük bir borcun altına sokulmuş olur. Bu o kadar büyük bir borçtur ki ödenmesi imkansızdır. Plan böyle işler. Sonunda ekonomik danışmanlar/tetikçiler olarak gider onlara deriz ki; "Bize büyük borcunuz var ödeyemiyorsunuz. O zaman petrolünüzü satın, doğal gazınızı bize verin, askeri üslerimize yer gösterin, askerlerinizi birliklerimize destek olmaları için savaştığımız bölgelere gönderin, Birleşmiş Millletler de bizim için oy verin! Elektrik su kanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin! Onları Amerikan şirketlerine ya da diğer çok uluslu şirketlere satın..." Sosyal hizmetleri, teknik sistemleri, eğitim kurumlarını, sağlık kurumlarını hatta adli sistemleri ele geçiririz. Bu, ikili, üçlü, dörtlü bir darbeler serisidir."

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 18 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
1 Kasım 2012; 20:56:49 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

pm kapalı hocam

tekrar dener misin

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2012; 21:01:16 

Usta sen ilkokul mezunu degil miydin

1029 Mesaj
1 Kasım 2012; 21:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: sgtujwdgk

Usta sen ilkokul mezunu degil miydin

hayir hocam universitede hazirlik okumaktayim istanbulda

61 Mesaj
2 Kasım 2012; 10:10:42 

PM

- - - - - - - -

1029 Mesaj
2 Kasım 2012; 16:43:04 

güvendiğim arkadaşlara attım saolsun cevapladılar herkese ayrı ayrı teşekkürler

357 Mesaj
2 Kasım 2012; 18:50:07 

Bak kardeşim bende senin gibiyim boyum 176 boy konusunu kafana takma robert de niro tom cruise taylor laurent al pacıno vs vs bır suru boyle unlu var gelelım olayın ıncelıklerıne kesınlıkle farklı bır tıpın olması lazım yuzunde kalıte arıyorlar yakısıklı olursun karızman olmaz o ıs yatar senden daha yakısıklı bırınden daha cok karızman varsa sen yarısı onde bıtırırsın bılırsın kadınlar sempatık erkeklerı sever buda onemlı bu rol vucuda gelınce manken kasların olması gerek kurek kemıgı adonıs vs.. olay fızık dısınada yansıyor tabıkı gıdıp sıradan ajanslara kaydolma onemlı ıslerden bırıde egıtım sertıfıka almaya bak yabancı dıl ogren unutma senın gıbı cok genc var bende dahıl bu sektorde herkes rakıp

Gamertag:TR MERT BASKAN

Oyunlar;Fifa,Black Ops,Battfield.

1029 Mesaj
2 Kasım 2012; 20:41:02 

arkadaşlar 2 ajanstan onaylanmış diğerleri daha cevap atmadı çağırıyorlar çekime

1097 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:04:54 

Ben de Ankaradayım, bi ara bakmıştım ancak Ankarada pek ajans bulamamıştım. Bende de kızıl saç olduğundan çevremdekiler git diyorlar boy 190 kilo 90 bir arkadaşla bir ara ajansa gitmeye karar verdik ancak öylece kaldı, inşallah iyi bir şeyler bulursun dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazytrex -- 2 Kasım 2012; 21:05:32 >

222 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:08:54 

sitelerine fotoğraflarını mı attın nerden onaylamışlar

134 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:10:27 

Ajans işi biraz torpilde geçiyor.Ama gerçekten farklı ve etkileyici bi tipin varsa ön plana çıkarsın.Pm atarsan yorum yapabilirim.

1029 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

evet resimleri attım

47 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:25:49 

Pm attim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

222 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:26:02 

quote:

quote:

evet resimleri attım

mahsuru yoksa siteleri pm ile atar mısın birde fotoğrafını atsana bu arada hayırlı olsun umarım 2-3 bişe çıkar

1029 Mesaj
2 Kasım 2012; 21:40:14 

quote:

quote:

quote:

evet resimleri attım

mahsuru yoksa siteleri pm ile atar mısın birde fotoğrafını atsana bu arada hayırlı olsun umarım 2-3 bişe çıkar

hocam google dan ajansları araştırıp attım işte google yani aratırsın . resimleri atıyorum sımdı ozelden

2161 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Väinämöinen
3 Kasım 2012; 2:02:02 

PM atsana bi hocam.

hepsi şaka

1313 Mesaj
3 Kasım 2012; 2:18:27 

Konuyu bilmiyorum daha önceden takip etmedim eğer avatardaki veya benzeri birşeysen ;

Tanrı seni tipinle sınıyor kardeşim sakın inancını kaybetme

7 Mesaj
3 Kasım 2012; 2:35:53 

Bana da çevremden bu tarz baskılar geliyor ama düşünmedim bugüne kadar ama şimdi seni görünce ben de fotoğraflarımı ajans sitelerine yollamaya karar verdim. Bu arada senin için sakıncası yoksa resimlerini atarsan sevinirim

335 Mesaj
3 Kasım 2012; 3:00:32 

Hocam sakıncası yoksa fotoğraflarını alabilir miyim ? Çok merak ettim.Özellikle akrabalarım beni bir dönem yazdırmaya çalıstılar fakat karşı cıktım.Nedense kendimi o kadar tipli bir insan olarak göremiyorum

DH Kendo Kulübü
Kılıç kullanmaya ilgi duyuyorsan bir göz atmalısın ^^

298 Mesaj
3 Kasım 2012; 6:46:23 

Buyuk ajanslar icin biraz torpil referans lazim en azindan bizim burda boyle , ben o yuzden daha kucuk bir ajansta kayitliyim , 1 kere cekimlere gittim sadece , modellik icin mukemmel fizik olmasi lazim yuz kadar onemlidir fizik , resimlerini atarsan daha detayli konusabiliriz

369 Mesaj
3 Kasım 2012; 8:53:04 

banada bi pm atabilirsen değerlendirme yapabilirim.

2 Mesaj
3 Kasım 2012; 9:14:18 

Hocam benim de boyum cok uzun olmadigindan hep uzak durmusumdur boyle seylerden.Ama dusununcede boy her sey degil.Hakkinda hayirlisi olsun.Bu arada fotograflarini merak ettim.Pm atarsan sevinirim.

497 Mesaj
16 Ekim 2013; 18:22:17 

407 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Latissimus Dorsi
16 Ekim 2013; 21:35:39 

1.77'lik boy ile iyi bir fizik varsa model olunabilir mi ?

Uzaklaştırılmış
16 Ekim 2013; 21:37:23 

abi pm atar mısın merak ettim sır çıkmaz

289 Mesaj