Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Note II için hazırladığı LeBron James'li tanıtım videosunu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Galaxy Note II için hazırladığı LeBron James'li tanıtım videosunu yayınladı

Yeni telefon-tablet melezi için Amerika'daki reklam kampanyasını birkaç hafta önce başlatan Samsung, NBA'in 2012-2013 sezonu açılış gününde LeBron James'li yeni tanıtım filmini ekranlara getirmeye başladı. Miami Heat takımında forma giyen basketbolcunun Galaxy Note II ile geçirdiği bir gününü kapsayan videoda aygıtın geniş ekranı, S Pen teknolojisiyle sağlanan işlevsel özellikleri ve tüm gün kullanımı mümkün kılan büyük pili vurgulanıyor.

5.5 inç büyüklüğünde bir Super AMOLED ekran ile dört çekirdekli çipsete sahip olan N7100 model numaralı telefon, paylaşımı kolaylaştıran ve çoklu görev yetileri sayesinde birden fazla işlemi aynı anda gerçekleştirebilmeye imkan tanıyan yazılımı ile 5 inç üstü segmentin en güçlü çözümlerinden biri haline geliyor. Önceki yıl bu düzeyin tek ciddi ürünü olan, fakat bu yıl HTC ve LG gibi firmaların da telefon-tablet furyasına dahil olmasıyla kızışan rekabete rağmen beraberinde getirdiği yeniliklerle Galaxy Note serisi popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu durumun oluşmasında Güney Koreli üreticinin sürdürdüğü pazarlama politikası da büyük rol oynuyor.

Samsung Galaxy Note II için hazırlanan ikinci reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz. Amerika'nın dört büyük operatörü için hazırlanan özel sürüm ürünler Kasım sonuna kadar ülke genelinde yaygın bir şekilde tüketicilerin beğenisine sunulacak. Cihazın Türkiye'de bir süredir 1,700 lira seviyesinden satılmakta olduğunu hatırlatalım.

• Lebron James'in elinde küçük göründüğüne bakmayın :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ikarayel

Lebron James'in elinde küçük göründüğüne bakmayın :-)

bende biran dedim ya bu telefon note ll mi niye böyle küçük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir adamın elinde 3.3" telefon gibi oluyor tabi Note 2.
  • Basketbolculara özel 7" Tablet-Telefon melezi lazım

• Kim ne derse desin Samsung bu işi biliyor.. Belki Milyon € lar harcamıştır reklam için ama geri dönüşü muazzam şekilde oluyor ürünlerinin..

Reklamda da çok özendim telefona, valla alasım geldi.. Kesinlikle çok iyi sunum yapılmış..

• Güzel ama ben kullanamam la bunu çok büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

Güzel ama ben kullanamam la bunu çok büyük

Sana verseler oyle bi kullanirsin ki.reklam cok super

• Koskoca telefon lebronun elinde 3310 gibi duruyor :D

• Yok artık LeBron James

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lebron James gibi fiziğe sahip olanlar için alınası bir telefon...Zenci cocuğun önünde 7" tablet gibi kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 31 Ekim 2012; 9:20:01 >
  • Cihazının tek bir özelliğine değinmeden, yalnızca Lebron'un popülerliğinden faydalanılan bir reklam olmuş. Ağırlık falan çalışırken koç arasa ve Lebron da "Answer" gibi sesli komutla telefonu açsaydı, veya dinlediği parçayı sesli komutlarla ses seviyesini azaltıp yükselterek veya parça değiştirerek aralara serpiştirilen 2-3 özelliğini de katsalardı çok daha güzel reklam olurdu kanımca.

• Reklamın sonuna doğru yürürken Deri Kılıf ın kapağını kapatması cihaza muazzam bir imaj sağlamış.

• Çok akıllıca
    Böyle dev bir adamın elinde göz yanılsaması yaparak
    telefonun dezavantajını yok gibi göstermişler
    bravo

• reklamdan çıkarılan sonuç: Galaxy Note aslında devasa NBA oyuncularının akıllı telefon ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. geriye kalanlara da tablet telefon diyerek kakalıyoruz :D

şaka bir yana güzel reklam olmuş...

• Yok artik leBron james.

• adam dev gibi telefon elinde kayboluyor çok büyük bir telefonu bu kadar gözyanıltmasıyla pazarlama çalışmaları çok akıllıca fakat türk insanı yemez bu hileleri :)

• reklam güzel kim nederse desin...

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

adam dev gibi telefon elinde kayboluyor çok büyük bir telefonu bu kadar gözyanıltmasıyla pazarlama çalışmaları çok akıllıca fakat türk insanı yemez bu hileleri :)

lebron james in ellerinin büyük olduğunu zaten sen ve samsungdan başka bilen yok yer millet hemen :P

• IPhone 5'i kürdan niyetine kullanır artık :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.