Şimdi Ara

Pirelli 4202G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Pirelli E4202G serisi sadece Türkiyede mi kullanılıyor ? Ne ADB nin sitesinde ne de yabancı sitelerin hiç birisinde rastlamadım bu modele.
    Modemin dünya kadar özelliği var fakat nerdeyse hiç bir ayarına erişimim yok. Araştırdığım kadarıyla root kullanıcısının şifresini bilen/bulan da. Modem üzerindeki yazılım da bir kaç açık buldum ama onlar da çok işe yarar şeyler değiller.

Bir başka sorum da şu modemin üzerindeki yazılımı bilgisayarda sanal bir ortamda kullanabilmem mümkün mü ? Firmware ı normal modeme yüklüyormuş gibi bilgisayardaki sanal cihaza yükleyip kurcalama amaçlı.

• Evet sevgili arkadaşlarım uzun uğraşlarım sonucu istediklerimi elde ettim Hem de Müşteri Hizmetleri ile en ufak muhabbete bile girmeden. Yardım isteyen arkadaşlarım olursa yardımcı olmaya çalışırım

Pirelli 4202G

Pirelli 4202G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganigooo -- 31 Ekim 2012; 0:52:16 >

• slm bana root şifre si lazım onu gönderirmisin
  • Bana da lazım gönderebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da yardımcı olabilirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal12 -- 19 Kasım 2012; 1:13:43 >
  • Banada yardımcı olurmusun? Ayrıca ben evin her tarafından internete bağlanamıyorum. Çekim gücünü arttırmak içinde birşey yapılabiliyormu?
  • @doganıgooo hocam bende fibere geçmeyi düşünüyorum modem olarak huawei öneriyorlar ama pirelli modeli torrent vs. için daha fazla verim verdiğini söyleyenler var siz hangisini tavsiye edersiniz bu modeli önerirmisiniz?
  • slm doganigooo modeme root olarak nasıl ulaşacagım konusunda yardımcı olursan pm den sevinirim.
  • root şifresi banada lazım umarım elde ettiğiniz şifre/yöntem PRGE4202G_TEL_4.3.2.0251 ve yukarısı içinde işe yarıyordur bana pm olarak root yetkilerini nasıl aktif ettiğinizi anlatırsanız sevinirim
  • root şifresini bilen biri mesaj atabilir mi? veya nasıl kırılacağını bilen
  • arkadaşlar QOS denen menü root şifresi ilemi çıkıyor sadece?eğer öyleyse root şifresini bir arkadaş paylaşırsa çok makbule geçer.
  • hocam benim modemin versiyonuda 4.5.3.DWV_TEL_4.3.2.0340 bunu nasıl root ederim bana özelden yazarsan çok sevinirim.
  • arkadaşlar şimdi yeni firmware versiyonlarda rooot şifresi olmuyor. mesela benim firmware versiyonum 4.5.3.DWV_TEL_4.3.2.0340 ... ben şunu düşündüm acaba elinde daha eski bir firmware olan varsa bunu yedekleyip bizimle paylaşsa bizde eski firmware ile güncelesek eski rott şifresiyle girsek oluyormu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.