Şimdi Ara

Sanko'nun yeni optik faresi, soğuk kış günlerinde ellerinizi sıcak tutabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanko'nun yeni optik faresi, soğuk kış günlerinde ellerinizi sıcak tutabiliyor

Günümüzde yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler neticesinde, her geçen gün farklı yeniliklerle karşılaşıyoruz. Bu yeniliklerden, bir bilgisayarın kuşkusuz en çok kullanılan çevre birimlerinden fareler de nasibini alıyor. Elektrik süpürgeli fare, tarayıcı özellikli fare, tartı özellikli fare, oyun kollu fare, hesap makineli fare ve fanlı fare derken bambaşka bir ürün Japonya merkezli Sanko cephesinden geldi.

Sanko'nun ''USHOTM04'' kodlu faresi, 70 mm x 40 mm x 70 mm boyutlarında ve yaklaşık 77 gram ağırlığında gayet sade bir tasarım sunuyor. 1600 dpi'lik optik sensörü bulunan farenin kablo uzunluğu ise 1.4 metre. Haberimize konu olan farenin, piyasadaki modellerden ilk bakışta hiçbir farkı yok. Ancak Sanko, bu fareyi yaklaşan soğuk kış günlerinde elleri üşüyen bilgisayar kullanıcılarına özel hazırlamış. Fare, bünyesinde barındırdığı düşük seviyede enerji harcayan ısıtma bobini ile dikkat çekiyor. Farenin sıcaklığını isteğinize göre 35 santigrat derece ya da 45 santigrat derece şeklinde seçebiliyorsunuz.

Sanko, USHOTM04 için 18.6$ fiyat belirlemiş. Soğuk bir odada vücudunuzun geri kalanını nasıl sıcak tutacağınızı merak ediyorsanız USB arabirimli battaniyelerin bulunduğunu not düşelim.

• hep düşünmüşümdür böyle bir fareyi.
    malum soğuk havalarda ellerimizin üşümenisin yanı sıra reflexlerde de zayıflamalar oluyor ve özellikle online oyunlarda çok büyük dezavantaj.
    şimdi bu mause ile iyi para kazanırlarsa ben kafamı duvarlara vururum
  • ısıtmalı koltuk çıksın.tak 3lü prize devam et.ısıtmalı usbden battaniye nedir anlamıyorum 2.5watt ne kadar ısıtır ki

• eli terletir o yav

• iyi düşünülmüş hayat gelişiyor

• Tam bana göre.

• Tam da lazım olan şey... Benim gibi eli çabuk soğuyanlara bire bir :) ama 45derece eli terletir bir süre sonra.Yine de süper fikir :)

• Çok iyi. Bir de PC masasının altına Ufo Ayak Isıtıcısı aldık mı, ohh demeyin keyfimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 30 Ekim 2012; 18:40:13 >
  • Güzel düşünülmüş ellere iyi bakmak lazım.Ellere eller el :D

• böle farem olsun ayarlarım 45'e kapatırım petekleri :)

• css oynarken benim en büyük sorunum ellerimin üşümesiydi. ama bunun lazeri olsa daha iyi olurdu:) şimdi optiğede dönemem ısıtma için yani

• Hp'nin patent davası açması lazım. Benim 5 yıllık leptopumda var bu özellik.

• hahahah fiyatı ne kadar olucak acaba :D
  • fiyatıyla da ısıtıyor...

• Kış ayazında balkonda oyun oynayanlar için birebir

• sokakta pc kullannalar için mükemmel bir fikir :D

• Bu Sanko Antepteki Sanko mu :D

• Usb adaptöre takıp yatağın içine koyarsanız, uyurken de kullanamaya devam edebilirsiniz.

• Eli terletmeyen mausun tam tersi. Genelde el terlemesinden yakınılır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony -- 30 Ekim 2012; 21:12:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.