Şimdi Ara

Steve Ballmer, 26 yıl aradan sonra Microsoft reklamlarında yeniden boy gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Steve Ballmer, 26 yıl aradan sonra Microsoft reklamlarında yeniden boy gösterdi

Steve Ballmer 26 yıl aradan sonra yeniden Microsoft'un bir ürünü için hazırlanan bir reklam filminde yeniden boy gösterdi.

Söz konusu reklamda Ballmer'ın sesi kullanılırken, Windows Phone 8'in arayüz tasarımı ön plana çıkmış durumda. Reklamda Ballmer'ın telefonu olarak HTC'nin 8X modeli kullanılırken, Windows Phone 8'in sosyal yönü üzerinde de duruluyor. Öyle ki Facebook, Twitter ve Skype uygulamaları reklamda görünürken, Ballmer'ın eşi Connie Ballmer ve Bill Gates'ten aldığı tavsiyeler de reklamda yer ediniyor.

Ballmer'ın Windows Phone 8 ile birlikte tekrar reklamda boy göstermesi 26 yıl önceki Windows 1.0'ın reklam filmini izleyen insanlar için nostalji yaşatırken, Ballmer'ın Windows 1.0 reklamında bir hayli aktif olduğu görülüyor. Steve Ballmer'ın 1986 yılında rol aldığı Windows 1.0 reklamına buradan ulaşabilirsiniz.

• Steve's Phone da neymiş, olsa olsa Ballmer's Phone olur Teknolojide tek Steve, Steve Jobs
  • etkilenmedim

• Bir Steve Jobs değil toprağı bol olsun rahmetlinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguney

Bir Steve Jobs değil toprağı bol olsun rahmetlinin.

Aynen Steve Jobs çıktığında açıkçası etkileniyordum ama Steve Ballmer etkileyici bulmuyorum ben kendilerini.
  • Yahudi

• eski reklam neymiş öyle ya nası bi rezalet
  • Biriside demiyor ki aga boyunu gösterdiyse kaç cm ?
  • Adı Steve ya, anladınız siz neden 26 yıl aradan sonra ortaya çıktığı.
  • çok itici biri.
    steve'in yanına jobs yakışır.
    iphone'dan iyisi yapıldı ama, steve amcadan iyisini yapamadılar henüz.
    bir tane steve amca var.

• Nokia Nokia dediniz bak ne oldu şimdi? Microsoft CEO sunun bile telefonu HTC W8X.

• boy gösterdi diye haber yapıyorsunuz sadece ses var?

Ayrıca bilmem kaç senelik reklamı eleştirenleri görüyorum açıp baksınlar youtubeden oralet osman reklamına.Aynı taktiği bugün apple yapıyor o meşhur kel ile :) sıradan şeyleri abartmak konusunda henüz appleı geçen yok :)

EDİT:bu arada böyle boş magazinsel haberleri yayınlayacağınıza windows 8 ile değişen neler?Son sürümde farklılık varmı?Windows phone 8 tam olarak hangi özellikere sahip gibi bilgilendirici konuları haber yapınız.Hani microsoftla ilgili lasmanları es geçip önemseyip ardından yok reklamda kim çıkmış ne çıkmış boy göstermiş gibi habelere değinmeniz gerçekten acınası bir durum.Hani herşeyi yaparsınız haber kalmaz eywallah deriz.Neyse ben ben çok yanlış gelmişim galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 30 Ekim 2012; 15:40:28 >
  • İlk reklamı izledikten sonra 26 yıllık aranın sebebi belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raikirin -- 30 Ekim 2012; 15:50:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazik nokia microsofta guveniyordu tek umudu oydu microsoftta satti nokiayi htcnin tarafini tuttu eger buda tutmazsa firma baya baya kuculcek...

• Yazik nokia microsofta guveniyordu tek umudu oydu microsoftta satti nokiayi htcnin tarafini tuttu eger buda tutmazsa firma baya baya kuculcek...

• Bu da 26 yıl önceki rezil reklam.

• bu adam kel falan tam zinacı tipi var. Allah taksiratını affetsin, amin.

• ehem ehem ehem

26 yıl değil görüldüğü üzere windows xp ve yine steve

Bence devrim sayılabilecek xp için bu hiperaktvite az bile...Hatta aynı profilde windows 8e böyle bir reklam lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 30 Ekim 2012; 18:24:37 >
  • DEVELOPERS, DEVELOPERS, DEVELOPERS :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.