Şimdi Ara

Kontrol Sende !! 'TWEAK XP PRO v4.0.6'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

XP üzerinde, tamamıyle profesyonel olarak kullanabileceğimiz 4x4lük bir yazılım. Ben şahsen bu programa ulaşana kadar bir çok tweaker denedim. Bir çok program kendilerine göre çeşitli yenilikler getirmiş olsalarda, diğer programlara göre yine mutlaka eksikleri kalıyor ve dolayısıylada 2-3 tweaker kullanmak zorunda kalabiliyoruz zamanla. Bu programdaysa neredeyse yok yok. Genel olarak program 4 anabaşlık altında incelenmiş, bizde teker teker onları inceleyelim şimdi hep beraber.

SYSTEM TWEAKS

Bu giriş seçeneğiyle, bilgisayarınızın yazılım ve donanımına ait tüm bilgileri bulabilmeniz sağlanmış. İşlemci - ram kullanımı + optimizasyonları, çalışan uygulama yöneticisi, cache ayarlama bölümü, sistem dosyalarına müdahele etme gibi yüzlerce özellik sadece bu başlık altında mevcut. Kullanım şekilleri okadar kişisel ve profesyonel ki ben tek kelimeyle hayran kaldım.

WINDOWS TWEAKS

2. seçenekte windows tweaks, bununla windowsunuz üzerinde 2cil olabilecek ayarlamalarınızı yapabilir, windowsunuzun görünümleriyle oynayabilerek tamamen kendinize özgü bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Virtual sürücüler yaratabilir, olanları yönetebilir, kaldıramadığınız yazılımlara müdahele edebilir, fontlarınızı yönetebilirsiniz..

WINDOWS UTILITIES

Windowsa yardımcı internal(windows içinde bulunan) ve external (dışarıdan eklenmiş olan) yazılımları kullanmanızı ve yönetmenizi sağlanmış bu başlıktada öncelikli olarak. Virtual masaüstleri yaratıp kontrol edebilir, sıkıştırılmış dosyalarla ilgili yönetimleri yapabilir, passwordler yaratıp kontrol edebilir, otomatik kapanmalar sağlayabilir, registery temizleyebilir, disc hatalarını onarabilir, yedekleme ve temizleme işlerinizi organize edebilirsiniz.

INTERNET TWEAKS

Tam yollu İnternet kontrolü sağlanmış buradada, İnternet hızınızı optimize edebilir, ziyaret edilen sayfaları silebilir, aktif ve deaktif portlarınızı gözlemleyebilir, genişliklerini belirleyebilir, reklam bannerlarından ve zararlılarından bilgisayarınızı bu bölüm sayesinde koruyabilirsiniz.

Bu programı size kısaca tanıtmaya çalıştım, umarım bunu başarabilmişimdir. Daha fazla konuşmadan deneme sürümüyle paylaşıma devam edelim.. Herkeze iyi indirmeler..

>>TWEAK XP PRO v4LINK 1<<

ikinci link

>>TWEAK XP PRO v4LINK 2<<

h'den ve r'den sonra boşluk bıraktım, çekerken sorun çıkarsa onları kaldırıp deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 22 Nisan 2006; 15:46:53 >

• Saol ya bunun gibi bişey arıyordum zaten...çok teşekkürler..
  • güzelmiş tuneuptan farklı olarak öne çıkan bir özelliği varmı
  • Tune up ta güzel bir program, onuda uzun süre kullandım daha sonra sys mechanic daha iyi geldiği için kaldırıp sys mechaniği kurmuştum, ama bu ondan da iyi..kısaca anlattım zaten resimlerin altında özelliklerini bu program birçok yardımcı yazılımın bir araya getirilmiş hali gibi sanki..Bu şekilde 100lerce kontrolü içerisinde barındıran bir yazılımın boyutunun 5,6 mb olmasıda programcılarının iyi olduğunun başka bir kanıtı sayılabilir..daha az özellikle piyasada yer alan benzer yazılımların boyutları 10mb tan küçük olamıyor çünkü..

quote:

Orjinalden alıntı: single
    güzelmiş tuneuptan farklı olarak öne çıkan bir özelliği varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 22 Nisan 2006; 15:16:15 >
  • Hocam çok güzel program tanıtmışsın ellerine sağlık
  • program guzele benziyor hocam ellerine sağlık paylaşım için sayfanın düzeni anlatım gayet başarılı olmuş
  • reklamdan kurtaralım

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

TWEAK XP PRO v4

XP üzerinde, tamamıyle profesyonel olarak kullanabileceğimiz 4x4lük bir yazılım. Ben şahsen bu programa ulaşana kadar bir çok tweaker denedim. Bir çok program kendilerine göre çeşitli yenilikler getirmiş olsalarda, diğer programlara göre yine mutlaka eksikleri kalıyor ve dolayısıylada 2-3 tweaker kullanmak zorunda kalabiliyoruz zamanla. Bu programdaysa neredeyse yok yok. Genel olarak program 4 anabaşlık altında incelenmiş, bizde teker teker onları inceleyelim şimdi hep beraber.

SYSTEM TWEAKS

Bu giriş seçeneğiyle, bilgisayarınızın yazılım ve donanımına ait tüm bilgileri bulabilmeniz sağlanmış. İşlemci - ram kullanımı + optimizasyonları, çalışan uygulama yöneticisi, cache ayarlama bölümü, sistem dosyalarına müdahele etme gibi yüzlerce özellik sadece bu başlık altında mevcut. Kullanım şekilleri okadar kişisel ve profesyonel ki ben tek kelimeyle hayran kaldım.

WINDOWS TWEAKS

2. seçenekte windows tweaks, bununla windowsunuz üzerinde 2cil olabilecek ayarlamalarınızı yapabilir, windowsunuzun görünümleriyle oynayabilerek tamamen kendinize özgü bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Virtual sürücüler yaratabilir, olanları yönetebilir, kaldıramadığınız yazılımlara müdahele edebilir, fontlarınızı yönetebilirsiniz..

WINDOWS UTILITIES

Windowsa yardımcı internal(windows içinde bulunan) ve external (dışarıdan eklenmiş olan) yazılımları kullanmanızı ve yönetmenizi sağlanmış bu başlıktada öncelikli olarak. Virtual masaüstleri yaratıp kontrol edebilir, sıkıştırılmış dosyalarla ilgili yönetimleri yapabilir, passwordler yaratıp kontrol edebilir, otomatik kapanmalar sağlayabilir, registery temizleyebilir, disc hatalarını onarabilir, yedekleme ve temizleme işlerinizi organize edebilirsiniz.

INTERNET TWEAKS

Tam yollu İnternet kontrolü sağlanmış buradada, İnternet hızınızı optimize edebilir, ziyaret edilen sayfaları silebilir, aktif ve deaktif portlarınızı gözlemleyebilir, genişliklerini belirleyebilir, reklam bannerlarından ve zararlılarından bilgisayarınızı bu bölüm sayesinde koruyabilirsiniz.

Bu programı size kısaca tanıtmaya çalıştım, umarım bunu başarabilmişimdir. Daha fazla konuşmadan deneme sürümüyle paylaşıma devam edelim.. Herkeze iyi indirmeler..

>>TWEAK XP PRO v4LINK 1<<

ikinci link

>>TWEAK XP PRO v4LINK 2<<

h'den ve r'den sonra boşluk bıraktım, çekerken sorun çıkarsa onları kaldırıp deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir_Bilen -- 22 Nisan 2006; 21:32:44 >

• Dostum program güzelde ben linklere tıklayamıyorum bir türlü.Yazı yazma şekli çıkıyor el işareti çıkmıyor.Alttaki resimdeki gibi oluyor.İkinci linktede aynı şey var.Direk linki koyarmısın.

• Paylaşım için teşekkürler hocam

System Mechanic 6 ile kıyaslandığında, performansı nasıl sence?
  • Ben bir onceki versiyonunu kullanıyorum yıllardır hic sorun yaratması cok iyidir ayrıca rem optimizasyonuda cok iyidir ben ayrıca adsl opt kullanıyorum harikadır sırf bu is icin uretilenlerden daha iyi tavsiye ederim yanlız firewall ile int cıkısını kapatın 4)
  • iyi fikir sağol
    quote:

Orjinalden alıntı: Bir_Bilen

reklamdan kurtaralım
    im şimdi hep beraber.

işte bu şekil değerlendirmeler çok önemli benim için. Çok teşekkür ederim değerli görüşlerin için.
    quote:

Orjinalden alıntı: EspanioL
    program guzele benziyor hocam ellerine sağlık paylaşım için sayfanın düzeni anlatım gayet başarılı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 22 Nisan 2006; 23:33:53 >
  • @candid halletmiş sorununu sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: rietveld
    Dostum program güzelde ben linklere tıklayamıyorum bir türlü.Yazı yazma şekli çıkıyor el işareti çıkmıyor.Alttaki resimdeki gibi oluyor.İkinci linktede aynı şey var.Direk linki koyarmısın.

Sys mechanic 36mblık bir yazılım buysa sadece 6mb :) Ben işlevsellik olarak bunu seçtim farkı bitane değil birsürü kullanmadanda anlayamazsın birkere kur, okadar kapsamlı ki göreceksin ayarlarına bakarken bile saatler geçecek :)

quote:

Orjinalden alıntı: boldshark
    Paylaşım için teşekkürler hocam
    System Mechanic 6 ile kıyaslandığında, performansı nasıl sence?

teşekkür eden diğer tüm arkadaşlara da bende saygılarımı iletiyorum buradan..

• Teşekkürler...

Tweak-XP AutoTuner'deki 2 seçenekten de XP'yi optimize ettim. XP'nin açılışı ve çalışması çok iyi derecede hızlandı... Fakat ethernetle bağlı ADSL modemimle bağlantı kuramıyordum... Otomatik IP adresi almıyordu. Zannedersem "Hizmetler" bölümündeki "svchost" hizmetlerini kapatmış... Bunları açınca normale döndü...

Bunun haricinde programın performansı çok iyi...
  • teşekkürler program için
  • Paylaşım için teşekkürler @technics.
  • Ben uzun süredir System Mechanic Pro6 yı kullanıyorum. Bakalım bunuda deneyelim.

edit: Teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 3 Mayıs 2006; 1:21:47 >
  • Teşekkürler hocam bende System Mechanic kullanıyordum buna transfer olma zamanı geldi
  • tune up kullanıyorum ama dostumun tavsiyesinide deneyecegim:))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.