Şimdi Ara

Iphone 3GS 8GB almayı düşünüyorum anlayanlardan yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar almayı düşünüyorum. İkinci el almayı düşünüyorum 500 TL gibi bir fiyata satılıyor sanırım ikinci el piyasasında. Alma mı önerir misiniz ? İOS falan pek bilgim yok güncellemeydi vs alıyor mu hala ? Anlayanlardan yardım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar almayı düşünüyorum. İkinci el almayı düşünüyorum 500 TL gibi bir fiyata satılıyor sanırım ikinci el piyasasında. Alma mı önerir misiniz ? İOS falan pek bilgim yok güncellemeydi vs alıyor mu hala ? Anlayanlardan yardım bekliyorum.

en az 4 al 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeogenc

quote:

Arkadaşlar almayı düşünüyorum. İkinci el almayı düşünüyorum 500 TL gibi bir fiyata satılıyor sanırım ikinci el piyasasında. Alma mı önerir misiniz ? İOS falan pek bilgim yok güncellemeydi vs alıyor mu hala ? Anlayanlardan yardım bekliyorum.

en az 4 al 4

Neden hocam ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jeogenc

quote:

en az 4 al 4

Neden hocam ?

yavaslıgı canını sıkar. 9 ay 3gs kullandım sonra 4 aldım bir hafta ıcınde ondanda kurtulup 4s aldım. alabılırsen 4s al. 4de ios6yla bırlıkte kasmaya baslamıs ama ıs gorur yınede. 3gs ise ömrünü doldurdu bence takılmalar fılan fazla
  • Yapcağın işe göre değişir oyun filan oynarım dersen 4'den aşağı almamalısın.Bende 4s ve 3gs var 4s çoğunlukla boşta duruyor 3gs ile e-postlarımı kontrol ediyor müzik dinliyor gazeteleri filan okuyorum.4S'tede genelde boş vakitlerde oyun oynuyorum.

O paraya alabilceğin en iyi cihaz 3GS buna emin ol internet hızı yavaş değil tatmin edicektir emin ol
    İos6 güncellemesinde hiç bir sıkıntı yaşamadım kasma vs.. güncellemenide alırsın rahatça
    html5 tabanlı sitelerden sorunsuzca dizi film izleyebilirsin
    Ama piyasada çogu 3gs sıkıntılı iyi araştırıp al mesela benimki 2 yıl oldu kullanalı servis yüzü görmedi ölü pixel bile yok çatlakmış filan öyle bişeyde yok alırken zaten 16 ve 32 gb'dan uzak dur %90 ı sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Yapcağın işe göre değişir oyun filan oynarım dersen 4'den aşağı almamalısın.Bende 4s ve 3gs var 4s çoğunlukla boşta duruyor 3gs ile e-postlarımı kontrol ediyor müzik dinliyor gazeteleri filan okuyorum.4S'tede genelde boş vakitlerde oyun oynuyorum.

O paraya alabilceğin en iyi cihaz 3GS buna emin ol internet hızı yavaş değil tatmin edicektir emin ol
    İos6 güncellemesinde hiç bir sıkıntı yaşamadım kasma vs.. güncellemenide alırsın rahatça
    Ama piyasada çogu 3gs sıkıntılı iyi araştırıp al mesela benimki 2 yıl oldu kullanalı servis yüzü görmedi ölü pixel bile yok çatlakmış filan öyle bişeyde yok alırken zaten 16 ve 32 gb'dan uzak dur %90 ı sıkıntılı

Aşırı oyun manyağı değilim hocam. İnternette dolaşırım mailler vs. Arama , çoğunlukla mesajlaşma falan o şekilde kullanıcam. Zaten 8GB almayı düşünüyorum. Şarj durumu nasıl peki ?
  • quote:

quote:

Yapcağın işe göre değişir oyun filan oynarım dersen 4'den aşağı almamalısın.Bende 4s ve 3gs var 4s çoğunlukla boşta duruyor 3gs ile e-postlarımı kontrol ediyor müzik dinliyor gazeteleri filan okuyorum.4S'tede genelde boş vakitlerde oyun oynuyorum.

Aşırı oyun manyağı değilim hocam. İnternette dolaşırım mailler vs. Arama , çoğunlukla mesajlaşma falan o şekilde kullanıcam. Zaten 8GB almayı düşünüyorum. Şarj durumu nasıl peki ?

Sarj durumu iyi diyemem veri dolaşımı kapalı konum servisi kapalı mesajlaşma arama müzik vs. 1 günü geçer ama internette dolaşırken 3g açıkken tamamen sarjı sömürüyor çok çabuk biter sarjın fps tarzı oyunları zaten oynayamazsın keyifli küçük boyutlu oyunların hepsini açar kral gibi oynarsın
  • quote:

quote:

bıraaz daha koyup hem ıkı katı hafıza hem yenı tasarım hem retına ekran hem ıkı katı hız almak varken bu diretme niye
  • quote:

quote:

quote:

Sarj durumu iyi diyemem veri dolaşımı kapalı konum servisi kapalı mesajlaşma arama müzik vs. 1 günü geçer ama internette dolaşırken 3g açıkken tamamen sarjı sömürüyor çok çabuk biter sarjın fps tarzı oyunları zaten oynayamazsın keyifli küçük boyutlu oyunların hepsini açar kral gibi oynarsın

Hmm. Şarj olayı benim için çok önemli o yüzden karar veremedim.
  • quote:

500 lira verme boşuna çöplüğe gitmesin paran, 200 tl daha biriktir 4 al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoki

quote:

500 lira verme boşuna çöplüğe gitmesin paran, 200 tl daha biriktir 4 al

Kayıtlı cihazlar hocam 700 800 900 TL. ben garantili istiyorum :/
  • 3gs alinabilir tabi ama ikinci rline neden 500 lira veriyosun su anda karsesimde aldi daha yeni bi iki aylik telefon istersen 500 e onu vereyim sana bende kardesime 4 alica
    Ayrica neden 500 e 8 gb aliyosun ki ben bi iki ay once 32 gb olanini 400 e almistim garantisi yoktu ama turkiye cihaziydi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 4 al çünkü retina ekranı baya fark ediyor daha hızlı vs. Vs.

• iPhone 4 al alacaksan derim.
  • Arkadaslar 4 al demislerde nerdeyse fiyat 2 katina katlaniyo madem 4 alicak az daha koysunda 4s alsin o zaman madem 4s alinacaksa az daha zorlayim 5 alsin derken isin sonu gelmez. 1,5 yildir 3Gs kullaniyorum sifir almistim herhangi bir sorunum olmadi. 4 ve 4s kullanan tanidiklarim var retina ekran gercekten cok daha kaliteli ama 3Gsin ekranida kotu degil oda yeterli kalitede evde samsung e250 var kotu ekran diye ona derim ben gercekten pikseller sayiliyo , 3Gs de piksel sayabilen varsa gozlerinde sorun vardir doktora gitsin. Takilmalar yavaslamalar oluyo tabi nadiren ama eski symbianli telefonlar gibi canindan bezdirmiyo ayrica 4s alsan ondada oluyo aksakliklar bunlar kesinlikle asiri duzeyde degil 3Gs gayet stabil bir telefon JB li kullaniyorum bu arada. Gunde 3 kere sarj ettigim oluyo ama 3 gunde 1 sarj ettigimde oluyo. Kullanimina bagli ben radyo dinliyorum , mesajlasiyorum , twitter kullaniyorum gunde 2 kere sarj ediyorum genelde. Disari ciktigim zamanlar pek telefonu kullanmadigim icin geceye kadar idare ediyo. Simdiye kadar 3-4 tane oyunu calistirmadi oda 100 tane oyunda 3-4 tane diyim sana onun disinda uygulama sikintisi yok son cikan max payne oynatiyo mesela yada real racing 2 oynuyorum kasmadan pekde cesitli oyunlar oynamadigim icin baska ornek veremedim zaten jetpack oynuyorum hep. Kissadan hisse 450-500 tlye alinabilecek en iyi telefon 3Gs diger seceneklere bakicak olursak BB 9700 falan alinabilir ama BİS olmadan zaten ise yaramiyo BİS olsa bile 3Gsden daha kullanisli olmaz kanimca. Samsung ace alabilirsin oda hem android hem stabillikte 3Gsin yanina yaklasamaz baskada duzgun bir secenek yok sanirim. Sana tavsiyem 8 gb al cunku 16gb ve ustunden 2 yil sonra uretildi temizini bulman daha kolay olur simdi 16 gb diye heveslenir alirsin ama cihaz 3-4 yillik olursa bi ise yaramaz miladini doldurmus bir sekilde sana gelir. Hatta 600 verebilirsen garantisi devam eden 6-12 ay arasi kullanilmis cok temiz cihazlarda bulabilirsin.

• Mediamarkt tan aldım kampanyadan 700 tl ye bu fiyatlarda alınabilecek en iyi telefon bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fender52

Mediamarkt tan aldım kampanyadan 700 tl ye bu fiyatlarda alınabilecek en iyi telefon bence

+1 aynen bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Arkadaslar 4 al demislerde nerdeyse fiyat 2 katina katlaniyo madem 4 alicak az daha koysunda 4s alsin o zaman madem 4s alinacaksa az daha zorlayim 5 alsin derken isin sonu gelmez. 1,5 yildir 3Gs kullaniyorum sifir almistim herhangi bir sorunum olmadi. 4 ve 4s kullanan tanidiklarim var retina ekran gercekten cok daha kaliteli ama 3Gsin ekranida kotu degil oda yeterli kalitede evde samsung e250 var kotu ekran diye ona derim ben gercekten pikseller sayiliyo , 3Gs de piksel sayabilen varsa gozlerinde sorun vardir doktora gitsin. Takilmalar yavaslamalar oluyo tabi nadiren ama eski symbianli telefonlar gibi canindan bezdirmiyo ayrica 4s alsan ondada oluyo aksakliklar bunlar kesinlikle asiri duzeyde degil 3Gs gayet stabil bir telefon JB li kullaniyorum bu arada. Gunde 3 kere sarj ettigim oluyo ama 3 gunde 1 sarj ettigimde oluyo. Kullanimina bagli ben radyo dinliyorum , mesajlasiyorum , twitter kullaniyorum gunde 2 kere sarj ediyorum genelde. Disari ciktigim zamanlar pek telefonu kullanmadigim icin geceye kadar idare ediyo. Simdiye kadar 3-4 tane oyunu calistirmadi oda 100 tane oyunda 3-4 tane diyim sana onun disinda uygulama sikintisi yok son cikan max payne oynatiyo mesela yada real racing 2 oynuyorum kasmadan pekde cesitli oyunlar oynamadigim icin baska ornek veremedim zaten jetpack oynuyorum hep. Kissadan hisse 450-500 tlye alinabilecek en iyi telefon 3Gs diger seceneklere bakicak olursak BB 9700 falan alinabilir ama BİS olmadan zaten ise yaramiyo BİS olsa bile 3Gsden daha kullanisli olmaz kanimca. Samsung ace alabilirsin oda hem android hem stabillikte 3Gsin yanina yaklasamaz baskada duzgun bir secenek yok sanirim. Sana tavsiyem 8 gb al cunku 16gb ve ustunden 2 yil sonra uretildi temizini bulman daha kolay olur simdi 16 gb diye heveslenir alirsin ama cihaz 3-4 yillik olursa bi ise yaramaz miladini doldurmus bir sekilde sana gelir. Hatta 600 verebilirsen garantisi devam eden 6-12 ay arasi kullanilmis cok temiz cihazlarda bulabilirsin.

Güzel yorumun için teşekkürler üstad katılıyorum kesinlikle. 8GB almayı düşünüyorum zaten bakalım artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.