- x
PESbox anatolia 2013 config.txt hatası
3 Cevap17664 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

485 Mesaj
29 Ekim 2012; 16:45:37 

Pesbox anatolia'yı sorunsuz bir şekilde kurdum fakat pesboxa girerken config.txt girişi yasak diyor. Normal pes2013'ü açtığımda ingiltere ligi yaması yok, mecburen pesboxanatoliadan açmaya çalışıyorum oda açılmıyor! var mı çözümü?

Donanım Haber Point Blank Kulübü

191 Mesaj
19 Kasım 2012; 20:43:02 

kardeş aynen benimde oyle çözümü buldun mu?

80 Mesaj
21 Kasım 2012; 0:36:05 

Yönetici olarak çalıştırın arkadaşlar.

gazi üniversitesi
bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği

2621 Mesaj
14 Mart 2013; 7:49:36 

quote:

Orijinalden alıntı: salvation_1987

Yönetici olarak çalıştırın arkadaşlar.

eyvallah usta oyun açıldı ama şimdide siyah ekran geliyor

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » PES - Pro Evolution Soccer » PESbox anatolia 2013 config.txt hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219