- x
İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
6 Cevap725 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

109 Mesaj
29 Ekim 2012; 2:20:54 

Arkadaşlar merhaba, Istanbul Tuzla'da fiber kullanan var mı? Fibr döşendi, site apartman isimleri sitede çıkıor ama müşteri hizmetlerini arayınca site apartmanı bulamıyorlar ve bağlantı var diye bilgi vermiorlar. Kullanan var mı acaba? Varsa hangi yolla üye oldunuz?

PSN: musty7711

3106 Mesaj
29 Ekim 2012; 8:33:54 

Müşteri hizmetlerine ulaşmamıştır döşendi bilgisi . Belki bir kaç test yapacaklar sonra onay verecekler.. Biraz daha beklemek en güzeli ..

Ya da direk olarak şöyle sorabilirsiniz , sitemize fiber internet alt yapısı döşendi , ne zaman bu hizmetten yararlanabilirim. ?

If you think adventure is dangerous, try routine. It's lethal. - Paulo Coelho

33 Mesaj
8 Mart 2013; 16:47:47 

Selamlar
Türksat Kablonet kullanıcısıyım.

Tuzla ilçesinde bu hizmeti hiç kullanan var mı? 1 Ay sonra Tuzla ilçesinde bir mahalleye taşınacağız. Ve Tuzla'da şebek olmadığı söyleniyor.

Hattı iptal ettirmem ya da tanıdığım birine devir gerçekleştirmem gerekiyormuş.

Başka yolu yok mudur. TTnet kesinlikle istemiyorum.

Ya da seçeneklerim nelerdir?

709 Mesaj
17 Mayıs 2014; 10:14:37 

konu hortlayacak ama bende tuzlaya taşınmayı düşünüyorum yeni yapılan bir siteye acaba fiber altayapı geldimi ?

109 Mesaj
20 Mayıs 2014; 10:06:11 

quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

konu hortlayacak ama bende tuzlaya taşınmayı düşünüyorum yeni yapılan bir siteye acaba fiber altayapı geldimi ?

Yeni yapılacak site neresi bilmiyorum ama yeni yapılan Evorada ve Cordella ise sanirım yok , eski sitelerdense vardır.

709 Mesaj
20 Mayıs 2014; 20:01:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Slyvestris

Yeni yapılacak site neresi bilmiyorum ama yeni yapılan Evorada ve Cordella ise sanirım yok , eski sitelerdense vardır.

teşekkürler peki nerelerinde fiber altyapı vardır birde hangi sitlerde son olarak :D ben baktım fiber altyapı görünmüyor ttnetin fiber net nerede programında hiper net diye görünüyor acaba hangisi vardır teşekkürler

109 Mesaj
25 Mayıs 2014; 14:40:04 

quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

teşekkürler peki nerelerinde fiber altyapı vardır birde hangi sitlerde son olarak :D ben baktım fiber altyapı görünmüyor ttnetin fiber net nerede programında hiper net diye görünüyor acaba hangisi vardır teşekkürler

TTNET hipernet var Tuzla'da ana yola yakın olan yerlerde ana TTnet fiber yok Tuzla'da apartmanların içine kadar getirilen.. Superonline fiber listesi burada var ama eksik , bazı olanlar listede yok
http://www.superonline.net/hemen-basvur#!/59

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Superonline » İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.154